Inwazja Majdanitów

Naród Polski nagminnie powtarza ciągle te same elementarne błędy i wyłącznie z tego powodu Polska gospodarka, ekonomia dogorywa i większość społeczeństwa balansuje na krawędzi nędzy. Wprawdzie obwinianie obcych ludzi lub państw za problemy kraju nie jest naszą ekskluzywną domeną, lecz Polacy już od wieków tradycyjnie, odpowiedzialność za fatalny stan gospodarki lub za porażki militarne, przypisują jak nie Żydom, to ruskim kacapom lub Arabom szyderczo zwanych bydłem, ewentualnie wszystkiemu są winni iluminaci, masoneria albo jakiś inny kozioł ofiarny, w formie nie istniejącego od ponad ćwierć wieku systemu komunistycznego.

Brud, chciwość oraz egoizm można zatem bardzo skutecznie oddalić od siebie pretekstem tzw. zniewolenia socjalistycznej Polski Ludowej w związku z tym, wokół społeczeństwa Polskiego urosła aureola absolutnej niewinności i generalnie ludzie nie potrafią już obiektywnie ocenić sytuacji, bo kierują się emocjami, które powodują popełnianie w kółko tych samych fatalnych błędów. Ostatnimi laty ilość potknięć umysłowych jednak znacznie wzrosła i obecnie jesteśmy świadkami następnej kolosalnej pomyłki. W zależności od tego co telewizor i kościół powie, współcześni Polacy zawsze znajdą urojonego wroga zewnętrznego na którego, zrzucą winę za cały syf w tym kraju i chwilowo wrogiem są Rosjanie oraz Arabowie, ale gdy Polacy pompatycznie machali pięścią i zajadle pluli na tych ludzi, to prawdziwy wróg zagrzał miejsca w tym kraju i jest już go potężna kilkumilionowa armia.

Warto spojrzeć na losy ojczyzny z historycznej 1000 – letniej perspektywy i wróg o którym zaraz będzie mowa, jest relatywnie współczesnym fenomenem i nadal stanowi poważne zagrożenie, ale nie powstał on spontanicznie, bowiem jest bezpośrednim rezultatem, działalności największego wroga Polskości – kościoła katolickiego. Katolicyzm i religia chrześcijańska są zatem żydowskimi Koniami Trojańskimi za pomocą których, żydzi śmiertelnie podzielili Słowian i obecnie, przyjdzie nam się zmierzyć z dzieckiem Polskiej katolickiej megalomanii narodowej. Intrygi żydowskie są jednak powodem wielu Polskich i światowych problemów, aczkolwiek pozbawieni religijnego – katolickiego narzędzia żydzi byli by bezbronni, niemniej są bardzo silni, bowiem katolicyzm nadal jest filarem Polskiej tożsamości narodowej.

Za 100 lat na tym epizodzie z Polskiej historii ludzie będą uczyć swoje dzieci jak nie postępować i bez wątpienia, dla ostrzeżenia przyszłych pokoleń ktoś nakręci film, ale nie dokumentalny, lecz komedię w stylu genialnej „Idiokracji”, bo to co wyprawia ostatnio naród Polski woła o pomstę do nieba. Przejdę zatem do konkretów.

Nie trzeba być geniuszem lub jakimś ekspertem politologiem, wystarczy mieć odrobinę oleju w głowie i człowiek wówczas odkryje oczywistą prawdę, że zamiast inwazji islamskiej, doszło w Polsce do inwazji Ukraińskiej i ten kraj zamieni się w całkowity burdel, ponieważ Ukraińcy cechują się jeszcze większą chciwością i pazernością na forsę niż Polacy w związku z tym, mamy do czynienia obecnie w Polsce z eksplozją złodziejstwa, rozbojów, prostytucji na skalę astronomiczną i policja ma pełne ręce roboty jak jeszcze nigdy w historii. Bieda i nędza zmusiła wielu Polaków do prowadzenia przestępczego trybu życia i ogromny segment społeczeństwa, pogrążył się w narkomanii i alkoholizmie, które wyzwalają w ludziach same podłe instynkty i policja nie jest w stanie ogarnąć problemów z własnym społeczeństwem, a tu nagle pojawił się milion lub dwa jeszcze większych desperatów. Co prawda większość Ukraińców przebywa w Polsce tymczasowo, ale spory segment pozostanie na zawsze w tym kraju, natomiast reszta w poszukiwaniu lepszego życia zaleje Europę zachodnią i zademonstruje społeczeństwom zachodnim, do czego Słowiańska swołocz jest zdolna i według scenariusza z Majdanu 2014 roku, dokumentnie rozpierdoli Niemcy, Francję, W. Brytanię, Skandynawię. Najkrótsza droga z Ukrainy do zachodniej ziemi obiecanej (eldorado) niestety wiedzie przez Polskę i najwyższy czas barykadować okna i drzwi sztachetami.

A general view of Independence square is seen during the face off against heavily-armed police February 20, 2014 in Kiev. Armed protesters stormed police barricades in Kiev on Thursday in renewed violence that killed at least 26 people and shattered an hours-old truce as EU envoys held crisis talks with Ukraine's embattled president. Bodies of anti-government demonstrators lay amid smouldering debris after masked protesters hurling Molotov cocktails and stones forced police from Kiev's iconic Independence Square -- the epicentre of the ex-Soviet country's three-month-old crisis. AFP PHOTO/BULENT KILICBULENT KILIC/AFP/Getty Images

Powyżej efekt pracy pospolitych debili. Tak mogą wyglądać wkrótce Polskie miasta i za późno na płacz lub modlitwy, bowiem Polacy chcieli dokopać Putinowi i marzyły im się kresy, Lwów i potężna Polska od Bałtyku po morze Czarne wobec tego, otworzyli na oścież Polskie granice dla umysłowo chorych ludzi. Natomiast Putin zamknął granice dla Ukraińców, a Ukraińcy na złość Putinowi budują mur na granicy Rosyjskiej. Jak myślicie zatem, który z trzech wymienionych narodów jest najmądrzejszy i czy nie lepsza była by opcja rzekomej inwazji islamskiej, w formie aż 14 tysięcy Arabów, notabene prawdziwych i rzetelnych chrześcijan ?

W międzyczasie telewizja nadal straszy tępych Polaków inwazją islamską, której nigdy nie było i nie będzie, zaś tylnymi drzwiami do Polski napływa codziennie setki tysięcy głodnych na błyskotki i pieniądz Ukraińców. Przypuszczam, że brak większego zainteresowania kwestią milionowej emigracji Ukraińców do Polski jest spowodowany tym, że Ukraińcy wyglądem i zachowaniem do złudzenia przypominają Polaków, aczkolwiek zdradza ich język bardzo zbliżony do rosyjskiego w związku z tym,  musimy mieć na uwadze wyssaną z mlekiem matki, ślepą Polską nienawiść do Rosjan i gdy co niektórzy Polacy słyszą Ukraińców na ulicy, w sklepie bądź w pracy, to błędnie identyfikują tych ludzi z Rosjanami a wtedy, pod adresem Rosjan, których w Polsce nie ma, ślą najgorszymi możliwymi inwektywami i oszczerstwami. Ponadto Ukraińcy heroicznie walczą ze złym Putinem i wielu Polaków – rusofobów z tego względu wspiera Ukrainę.

Ogromny segment Polskiego narodu został skutecznie zastraszony najpierw pseudo inwazją islamską i od długiego czasu jest straszony inwazją Rosyjską i Polacy ze strachu dosłownie srają pod siebie, ale proszę zadać sobie proste pytanie, po co Putinowi 38 milionów Polskich przygłupów katolickich i co takiego cennego Polska posiada czego nie ma największy kraj świata Rosja ?  Przecież Putin ma już dość kłopotów ze swoją tzw. piątą kolumną, ponadto do Rosji wyemigrowało kilka milionów Ukraińców i z nimi Putin ma jeszcze więcej problemów, ponieważ ta hołota ciągle jest nie zadowolona i pragnie więcej świecidełek w związku z tym, pragmatyczny Putin umył ręce od Ukraińskich malkontentów i zarekwirował tylko ultra strategiczny Krym, zaś finansowanie Ukraińskiej czarnej dziury bez dna spoczywa teraz na Polsce i w ramach bratniej pomocy, nasz kraj jest zmuszony wspomagać Ukraińskiego trupa miliardami dolarów miesięcznie.

Jak wspomniałem, Ukraińcy wiele się nie różnią od Rosjan, bo posługują się prawie tym samym językiem i podział terytorialny związany z upadkiem Związku Radzieckiego sprawił, że z dawnej republiki powstało państwo Ukraińskie, które podobnie jak Polska jest pięknie położonym, bardzo urodzajnym i bogatym w zasoby naturalne krajem. Niemniej jednak, Ukraińcy w Polskim stylu doprowadzili własną ojczyznę również do kompletnej ruiny. Natomiast Rosjanie, pomimo popełnienia wielu poważnych błędów w erze Jelcyna, w końcu jednak poskładali Rosję do kupy i są nadal mocarstwem światowym. Co prawda bogaci Rosjanie emigrują na zachód, lecz generalnie przeciętni Rosjanie siedzą w kraju i w większym lub mniejszym stopniu pracują dla dobra ogółu, czego nie można absolutnie powiedzieć o największych egoistach świata o Ukraińcach i Polakach, których natura obdarzyła niesamowicie piękną i bogatą ziemią, ale nic nie robią żeby na tym zdrowym fundamencie budować dobrobyt dla swoich dzieci i przyszłych pokoleń.

Tak więc, Polacy zapoczątkowali proces upadku kraju już w 1991 roku i obecnie zbieramy owoce tej pracy w postaci skrajnej nędzy i obywatele nie mogą liczyć nawet na minimum socjalne, nie mówiąc już o godnym, stabilnym zatrudnieniu, natomiast w 2014 roku Ukraińcy powtórzyli dokładnie to samo u siebie, ale rozwalili ojczyznę w tempie ekspresowym po trupach tysięcy cywili. Po wejściu Polski do UE z naszego kraju uciekło miliony ludzi w poszukiwaniu lepszego życia na zachodzie Europy, choć Polska wreszcie osiągnęła tzw. demokrację, wolność i żadnych obcych wojsk u nas nie było w związku z czym, zaistniały wszelkie predyspozycje do zbudowania potęgi gospodarczej i każdy Polak mógł by wówczas spokojnie mieszkać i cieszyć się życiem na własnej ojczystej ziemi. Tak się jednak nie stało i za chwilę wyjaśnię powody tego stanu rzeczy, lecz prawda jest bardzo brutalna, bowiem całkowicie obnaża i obala mit o domniemanym szlachetnym Słowiańskim charakterze.

Z naszego kraju zatem doszło do pierwszej milionowej fali emigracji ekonomicznej na zachód i od tamtej chwili przeciętny Niemiec, Francuz, Brytyjczyk kojarzy Polaków ze złodziejami, zaś obecnie Ukraińcy przejęli pierwszeństwo i narody zachodnie z tego powodu znalazły się w bardzo poważnych tarapatach, ponieważ zdwojona siła pazernych Ukraińców i Polaków z pewnością zniszczy zachodnią solidarność robotniczą, podstawowe przywileje pracownicze, wysokie standardy życia i zapełnią się oczywiście zachodnie więzienia. Zniknie wówczas Niemiecka uczciwość i zastąpi ją Polsko/Ukraińska chciwość oraz średniowieczna katolicka hipokryzja.

Rosjanie mają szczęście do silnych rządów politycznych, które Słowiańską dzicz krótko trzymają za mordy w związku z czym, jeżeli przeciętny Rosjanin zrobi już jakiś burdel, to ogranicza się on do obszaru Rosji, natomiast Polacy a teraz Ukraińcy otrzymali kompletną wolność i Słowiański charakter nad którym nie czuwa silny, charyzmatyczny, czasem bezwzględny przywódca pokroju Putina lub Łukaszenki daje o sobie znać i nic dobrego jak widzimy Polacy i Ukraińcy przez 26 lat demokracji oraz wolności w swoich ojczyznach nie osiągnęli i eksportują teraz ten syf do państw zachodnich.

Kluczem do sukcesu Słowian są zatem rządy silnej ręki i tylko wówczas Słowianie są zdolni stworzyć piękne rzeczy i tylko wtedy potrafią w miarę cywilizowanie się zachowywać, gdy są gośćmi w Niemczech lub we Francji. Jest to bardzo smutna konkluzja, ale taka jest prawda i ja też walczę z moim Słowiańskim dzikim, łatwowiernym, chciwym charakterem. Wiele błędów młodości popełniłem podczas mojego pobytu w Niemczech i w innych krajach zachodnich, za które obecnie bardzo się wstydzę i po latach refleksji, czerpię teraz przykład jak żyć i godnie się zachowywać z Niemców. Przede wszystkim ich walka z katolicyzmem w XVI wieku, oraz osiągnięcia III Rzeszy Niemieckiej, powinny być inspiracją i natchnieniem dla wszystkich ludzi dobrej woli.

Tragiczne ekscesy w dawnej Jugosławii dobitnie ilustrują do czego Słowianie są zdolni, bo proszę zwrócić uwagę, że do czasu silnych rządów dyktatora Josipa Broz Tito, ludzie żyli w zgodzie i wówczas, zjednoczona Słowiańska Jugosławia była bogatszym państwem od wielu zachodnio Europejskich, ale gdy silna ręka zniknęła, to jeden drugiego zaczął bezwzględnie mordować. Pierwszy Słowiański Majdan miał zatem miejsce w Jugosławii, drugi podczas przejęcia władzy w Rosji przez Jelcyna, kiedy to doszło do kilkudniowych krwawych zajść w Moskwie, trzeci Majdan wybuchł w 2014 na Ukrainie i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że krystalizuje się czwarty Majdan w Polsce.

Z ostatniej chwili – Brexit

Blady strach padł na Polaków oraz Ukraińców w kontekście wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, i zaistniała bardzo realna perspektywa, eksmisji pasożytów słowiańskich z Wysp Brytyjskich i może dojść do reakcji łańcuchowej z Francją, Niemcami i resztą w związku tym, cała Europa zachodnia zamknie granice dla uciekinierów ekonomicznych z Europy wschodniej i co zrobią w tej sytuacji dziesiątki milionów sfrustrowanych Polaków i Ukraińców ? Do czarnej dziury Ukraińskiej żaden z nich nie powróci, zaś naszym rodakom również nie uśmiecha się powrót do biednej Polskiej ojczyzny wobec tego, miliony wkurwiownych Ukraińców będzie zmuszonych wrócić do Polski i wówczas przygotują nam taką powtórkę z Wołynia, że już nigdy do kupy się nie pozbieramy. Jeżeli dojdzie więc do wojny w Polsce, to wybuchnie wojna domowa pomiędzy Polakami a Ukraińcami, którzy powoli na własnej skórze przekonują się, że Amerykańskie zapewnienia o pieniądzach, 11796176_1204550246237973_649936052684618116_nsamochodach i bogatym życiu na zachodzie były tylko obietnicami w związku z tym, swoją złość wyładują na tępych Polakach, a wtedy żadne modlitwy do Jezusa i papieży nie pomogą i Polacy na kolanach będą błagać Rosjan o wyzwolenie.

Ale obawiam się, że Rosjanie już nigdy nie przyjdą nam z pomocą, ponieważ Polacy zachowali się poniżej ludzkiej godności, gdy zaczęli niszczyć groby oraz pomniki żołnierzy Radzieckich poległych na Polskiej ziemi, podczas II wojny światowej i tym skrajnie kretyńskim sposobem, Polacy na zawsze przecięli łączność etniczną z wielkim i odważnym Rosyjskim narodem. Nikt o zdrowych zmysłach nie chce mieć zatem nic wspólnego z Polakami, bo wiążą się z tym same kłopoty, niedorzeczności i ciągłe pretensje w związku z tym, Polskich idiotów jak tanią dziwkę wszyscy teraz wykorzystują. Przez zaledwie dwa lata naród Polski wyrządził sobie i relacjom z sąsiadami i generalnie z całym światem, więcej szkody niż przez ostatnie 1000 lat i bardzo trudno będzie odzyskać dawne dobre imię, bo jak spojrzeć teraz swoim Słowiańskim braciom Rosjanom prosto w oczy, mając na uwadze niszczenie przez Polaków ich mogił ? Czy tak postępuje Słowianin i człowiek honoru ?

Wracając do Brexitu. Polacy wreszcie będą zmuszeni pozostać w kraju i wówczas przed nimi jedyna możliwa opcja budowania dobrobytu własnej ojczyzny, ale obawiam się, że do tego nigdy nie dojdzie, bowiem ten proces wymaga od ludzi braterstwa, poczucia wspólnoty, bezinteresowności, cierpliwości a zwłaszcza dalekowzroczności, ale my nigdy nie posiadaliśmy tych cech charakteru w związku z czym, Polak myśli wyłącznie o sobie a resztę ma kompletnie w dupie. Polacy ponadto cechują się brakiem cierpliwości i chcą natychmiastowej poprawy swojej egzystencji i zadowolą się półśrodkami, które prowadzą donikąd. Odbudowa ojczyzny po 26 latach demokracji katolickich debili, wymaga co najmniej 26 lat ciężkiej i bezinteresownej pracy z naciskiem na dobro ogółu wobec tego, 10527765_691001047647130_5223141751345914320_nnawet gdyby naród Polski jakimś wielkim cudem ocknął się nagle z materialnego, egoistycznego marazmu i wziął by się teraz do roboty, to poprawę życia odczuje dopiero przyszłe pokolenie. Sytuacja jest zatem bardzo nie ciekawa i perspektywa wspólnej pracy dla dobra ogółu na samym starcie spali na panewce, bowiem 99 procent Polaków z szewską pasją nienawidzi idei socjalistycznej.

Paradoksalnie na fundamencie socjalizmu każde jedno bogate państwo Europy zachodniej zostało zbudowane i Polakom życie na zachodzie z tego względu bardzo się podoba i ten system z powodzeniem można by zastosować także w Polsce, ale nawet subtelna wzmianka o socjalizmie, wspólnocie, spółdzielni bądź infrastrukturze dobra społecznego, jest przez Polaków zajadle krytykowana. Jeżeli coś jeszcze na zasadach społecznych w tym kraju funkcjonuje, to zostanie z pewnością zniszczone, bo debilny naród Polski pozwolił sobie wmówić, że wszystko musi przynosić zysk i koniecznie musi być prywatne, ale Brytyjskimi zasiłkami socjalnymi wszyscy Polacy są zachwyceni, autostradami Niemieckimi zbudowanymi nakładem socjalnym także i każdy jest wniebowzięty widokiem super szybkich pociągów Francuskich, które również są w rękach państwa czyli narodu i podobnie zostały zbudowane nakładem socjalnym.

Mądre społeczeństwa zachodnie mogą zatem tworzyć państwowe zakłady pracy i kontrolować najważniejsze gałęzie infrastruktury dobra społecznego jak elektrownie, wodociągi, transport itp., oni budują i dotują mieszkania socjalne, oferują ludziom państwową opiekę medyczną i bezpłatną edukację najwyższego światowego poziomu, ale Polacy musieli dosłownie wszystko zaorać lub sprywatyzować ? Kanada i na myśl przychodzi państwo skrajnie kapitalistyczne, z racji sąsiedztwa do USA, państwa faktycznie nastawionego wyłącznie na zysk, ale w Kanadzie służba zdrowia najwyższej światowej klasy, jest pod ścisłą kontrolą państwa i żadnych prywatnych szpitali w Kanadzie nie uświadczysz i ta forma świadczenia usług medycznych, do złudzenia przypomina system komunistyczny. Prawie identyczny system funkcjonuje w Szwecji, Finlandii, W. Brytanii i reszcie zachodu z pominięciem USA i już de facto Polskie szpitale przeszły w prywatne ręce lub niebawem do tego dojdzie.

Europa zachodnia jest więc bardziej socjalistyczna niż kapitalistyczna i żaden Francuz, Niemiec, Anglik, Norweg nie myśli o wyprzedaży lub prywatyzacji tych poniekąd socjalistycznych sreber narodowych, lecz do Polaków ten prosty fakt nie dociera i całą socjalistyczną Polskę zniszczyli lub wyprzedali i uciekają teraz milionami do Wielkiej Brytanii po nic innego jak po socjalizm !

10446672_703837869665834_1541912950006380208_nTak proste koncepty powinni obowiązkowo już w przedszkolach uczyć, ale w Polskich szkołach zamiast mądrości, logiki i piękna dzieci uczy się klęczenia, modlitw i bzdur chrześcijańskich o cudownym życiu po śmierci w niebie w związku z tym, Polacy już nigdy nie pojmą prawdy o godnym, szczęśliwym i bezpiecznym życiu na ziemi. Odbijemy się od dna dopiero wtedy, gdy wyrwiemy z korzeniami z własnych mózgów Jezusa, krzyże, Maryję, Wojtyły, Popiełuszki oraz resztę chrześcijańskich gówien, a następnie spalimy wszystkie kościoły włącznie z zasranym klasztorem w Częstochowie i jak dacie rade to puśćcie z dymem Watykan z Frankiem w środku. Nie ma mowy o zbudowaniu lepszego życia w Polsce bez ówczesnej kompletnej likwidacji chrześcijaństwa w tym kraju w związku z tym, niech nikt nie bredzi o jakiejś ukrytej Słowiańskości Polskiego narodu, bo gdyby takie coś kiedyś istniało to by pozostały ślady ich wielkiej cywilizacji, a jest tylko chciwość, łatwowierność, hipokryzja i co gorsza Polacy kochają klęczenie oraz modły do żydowskiego Boga i papieży.

Czas zgasić światło

Ludzie są przekonani, że tak zwana sól ziemi – Polscy rolnicy są ostatnimi dziedzicami Słowiańskiej kultury i tradycji, ale moim zdaniem ta opinia jest całkowicie błędna, bo po pierwsze, za milimetr miedzy na polu chciwi rolnicy są w stanie zabić widłami, Po drugie, z Polskiej wsi wywodzi się najwięcej fanatyków katolickich i po trzecie, rolnicy potwornie kaleczą język polski, a wielu uważa ten bełkot za jakiś wspaniały dialekt Słowiański ?

Rolnicy zachodni potrafią jednoczyć się w spółdzielnie produkcyjne oraz kooperatywy przez co mają ogromną siłę i z powodzeniem eksportują swoje płody rolne na cały świat, natomiast Polski rolnik podskakiwał z radości gdy niszczono Polskie PGR – y i spółdzielnie rolnicze, bo były socjalistyczne, ale socjalistyczne dopłaty z Unii Europejskiej każdy Polski rolnik chce.

Na temat świadomości politycznej Polskiego rolnika można pisać zatem bez końca i nie ma tam żadnej iskierki nadziei, bowiem rolnicy są jeszcze bardziej tępi i chciwi niż pseudo inteligencja z miast. Polska wieś pokazała do czego jest zdolna, gdy rolnicy mieli ogromną siłę polityczną w Samoobronie. Lepper opowiadał się za normalnymi i przyjaznymi stosunkami z Rosją oraz Białorusią, przez co eksport rolny z Polski przyniósł by rolnikom kolosalne korzyści, ale Polscy rolnicy oprócz skrajnej głupoty politycznej wykazują się jeszcze większą nienawiścią w stosunku do braci Słowian ze wschodu i skuteczna propaganda anty rosyjska, zatruła mozgi rolników do tego stopnia, że stracili na zawsze wielki, chłonny Rosyjski rynek zbytu na swoje płody rolne a Leppera zdradzili i pozostali teraz sami. Przy życiu trzymają ich już tylko socjalistyczne dotacje unijne, ale niebawem Europa zachodnia z tym socjalizmem dla Polaków skończy.

Gdzie szukać zatem prawdziwego Słowianina ? Z pewnością w Polsce ich nie znajdziemy, bowiem Słowianin zawsze kojarzył mi się z braterstwem i wspólną pracą dla dobra ogółu wobec tego, prawdziwymi Słowianami są Germanie tj. Francuzi, Niemcy, Skandynawowie, Holendrzy, Brytyjczycy, ponieważ oni socjalistyczną pracą stworzyli bardzo wysokie standardy życia w swoich ojczyznach, ponadto nikt z tych ludzi nie wierzy w chrześcijańskie brednie i dali sobie spokój z katolicyzmem już blisko 500 lat temu, natomiast w Polsce średniowieczny ciemny katolicyzm ma się lepiej niż kiedykolwiek i rozpierdolił dokumentnie rozumy dorosłych, ale na tym nie poprzestał, bowiem truje obecnie dziecięce dziewicze mózgi żydowskimi głupotami jezusowymi.

Na samym początku felietonu wspomniałem, że ludzie przypisują Żydom odpowiedzialność za wszystkie problemy i jest w tej opinii wiele racji, aczkolwiek musimy zrozumieć, że pragmatyczni i przebiegli Żydzi nigdy bezpośrednio nie ingerują w sprawy innych państw i posługują się w tym celu religią, w Polskim wypadku katolicyzmem, zaś do pacyfikowania współczesnych Niemców używają armii Amerykańskiej. Innym bardzo skutecznym narzędziem żydowskiej manipulacji i kontroli jest oczywiście pieniądz i od około 70 lat, martyrologia związana z tzw. holokaustem, do którego ponoć doszło podczas II wojny światowej.

Realnym wrogiem Polaków nie są zatem Żydzi, lecz bardzo bliski sercu prawie każdemu Polakowi katolicyzm, aczkolwiek obecny napływ obywateli Ukrainy do Polski, budzi moje bardzo poważne obawy o los tego kraju i jestem przekonany, że otwarcie granic dla Ukraińców jest bezpośrednim rezultatem rządów kościoła katolickiego w Polsce. Ostateczne rozwiązanie kwestii katolickiej i likwidacja tej instytucji, musi być więc priorytetowym zadaniem, każdego prawdziwego Polaka i wówczas, odzyskujemy całkowitą kontrolę nad Ojczyzną. Nasz wróg jest de facto bardzo słaby i można go z łatwością pokonać, natomiast Niemcy stoją przed bardzo karkołomnym wyzwaniem.

Niemniej jednak, wielu Polaków obwinia Merkel i generalnie Niemców za problemy współczesnej Europy, ale proszę pamiętać, że na terytorium Niemiec i w większości państw Europy zachodniej stacjonuje potężna armia Amerykańska, a to oznacza nic innego jak okupację Europy zachodniej i Niemiec przez obce wojska wobec tego, żaden polityk Niemiecki nie może prowadzić suwerennej polityki np. społecznej w kontekście emigracji, bo to wiąże się ze śmiercią o czym przekonało się już paru narodowych polityków Niemieckich i Austriackich np. Jorg Haider i Uwe Moelleman.

W Polsce natomiast żadnych obcych wojsk nie ma w związku z czym, moglibyśmy prowadzić w miarę suwerenną politykę gospodarczą i społeczną, ale ta opcja jest niemożliwa do zastosowania, bowiem ten kraj jest okupowany przez armię Watykańską w formie religii katolickiej i 90 procent społeczeństwa, kocha swojego okupanta i jest w stanie oddać życie w jego obronie. Kontrolę nad Polakami sprawuje zatem Watykan, zaś Niemcy znajdują się pod totalną okupacją wojsk Amerykańskich. Niemcy z tego powodu są w poważnych tarapatach, bo pokojowa eksmisja obcych wojsk z terytorium Niemiec jest niemożliwa, natomiast likwidacja okupanta Watykańskiego jest w gruncie rzeczy dziecinnie łatwa, bo ani karabinów i czołgów Watykan nie posiada w związku z czym, przed nami perspektywa wolności, aczkolwiek miliony wytresowanych, oddanych katolików zabije każdego Polaka który by podniósł rękę na kościół. Spójrzcie na protesty w Warszawie w obronie jakiejś demokracji lub manifestacje anty islamskie i anty rosyjskie i zauważycie, że Polacy zawsze trzymają w dłoniach krzyże, figurki, flagi z Wojtyłą itp., a to ilustruje Polski skrajny fanatyzm religijny.

Kontekst żydowski jest więc bardzo istotny z punktu widzenia Polskiej oraz Niemieckiej rzeczywistości wobec tego, w Niemczech Żydzi posługują się wojskiem Amerykańskim, zaś w Polsce religią katolicką. Największy sukces Żydzi osiągnęli jednak w Polsce, ponieważ kontrolują niby wykształcony naród, absurdami chrześcijańskimi na poziomie rozumowania imbecyla, natomiast Niemców z braku w ich kraju czynnika religijnego, kontrolują zbrojnie i wielu mądrych Niemców protestuje przeciwko dalszemu stacjonowaniu wojsk Amerykańskich i ten protest jest pośrednio skierowany w Żydów, natomiast w Polsce nikt z nimi nie walczy. Nie istnieje w Polsce większy opór bowiem, żydzi umiejętnie kamuflują się za parawanem kleru i katolicyzmu, a dla ogromnej większości Polaków ta religia jest największym skarbem narodowym i dlatego, autorytet kościoła dosłownie we wszystkich kwestiach, nawet politycznych jest nieskruszony.

Proszę zatem nie pluć na Niemców i Merkel, ponieważ ten naród znajduje się naprawdę w poważnych tarapatach, gdyż walka przeciwko armii USA uzbrojonej w głowice nuklearne, jest z góry skazana na porażkę, zaś nasz kraj jest wolny od obcych wojsk i perspektywa wolności jest dosłownie na wyciągniecie ręki. Aczkolwiek okno wolności powoli się zamyka, ponieważ Amerykanie za naszym przyzwoleniem, zaczynają instalować na Polskim terytorium bazy wojskowe a wówczas, znajdziemy się pod podwójną okupacją żydowską – tradycyjną religijną i o wiele groźniejszą wojskową, ponadto doszła obecnie inwazja Majdanitów z Ukrainy i szykuje się konkretny chaos.

Czasu pozostało zatem nie wiele i co zrobią w krytycznej sytuacji Polacy ? Przypuszczam, że jak przyjdzie co do czego, to kościoły znowu zapełnią się milionami i Polacy na kolanach będą błagać Żyda w niebie i żydówkę w Częstochowie o pomoc. Tak było, jest i będzie w związku z tym, niech ktoś ten debilny naród wreszcie zdmuchnie atomem z powierzchni ziemi, bo każdą jedną szansę na odzyskanie wolności zaprzepaszcza i największą krzywdę wyrządza własnym niewinnym dzieciom.

Warto obejrzeć „Idiokrację” i choć film odnosi się do hipotetycznej przyszłości w Ameryce, lecz w gruncie rzeczy Amerykanie są o wiele mądrzejszym i pragmatycznym narodem niż by się nam wydawało, bowiem robią z dziecinną łatwością w chuja Polaków i generalnie wszystkich Słowian z pominięciem Rosjan, zwykłymi obietnicami np. o zniesieniu wiz i wciskają Polakom złom wojenny za dziesiątki miliardów dolarów. W związku z tym, „Idiokracja” przedstawia stan świadomości współczesnych Polaków, ewentualnie wkrótce do tego poziomu Polski naród z pewnością się stoczy.

Oczywiście generalizuję sytuację, bo nie wszyscy Polacy są tak głupi i kilka tysięcy dobrych ludzi w Polsce by się jednak znalazło, ale co ta mała garstka Polaków może zrobić w oceanie skrajnej tępoty umysłowej ?

Pisz i głoś swoje poglądy, ale uważaj na reakcję rodaków, ponieważ możesz spotkać się z bardzo brutalną odpowiedzią i stracisz wówczas chęć życia. Ponadto okupanta chrześcijańskiego sam nie zniszczysz, ale nigdy nie wątp w słuszność tego poglądu i raczej nie znajdziesz bratniej duszy w Polsce, która jest tej samej opinii. Została opcja upiększania i ochrony piękniej Polskiej przyrody i tą ścieżką wytrwale podążaj.

Pomagaj zwierzętom i na przykład buduj ptakom budki lęgowe oraz dokarmiaj je zimą, bo tym skromnym sposobem budujesz pomyślność całego narodu, a twoja bezinteresowność będzie przykładem dla innych i jest szansa choć znikoma, że ktoś zauważy co robisz i pójdzie twoim szlachetnym śladem. Kropla drąży zatem skałę obojętności oraz egoizmu i ty bądź tą kroplą.

Przytoczę wam bardzo przygnębiającą odpowiedz, którą otrzymałem od członka rodziny w kwestii mojego osobistego zaangażowania w budowę budek lęgowych dla ptaków. Już od kilkunastu zajmuję się systematycznie wieszaniem na wiosnę budek lęgowych, które sam projektuję i trochę pieniędzy na materiały jednak poświęcam i pewnego dnia, matka spytała się mnie, co z tego mam w kontekście finansowym i można stracić wówczas całkowicie wiarę w ten naród, bowiem większość Polaków na życie patrzy przez pryzmat pieniędzy, a gdy w działalności nie ma perspektywy zarobku i zysku, to wówczas Polacy nic bezinteresownego nigdy nie zrobią.

Refleksja i konkluzja

Nic nie wskazuje zatem na koniec demokracji przygłupów w Polsce, a jaki naród taki rząd wobec tego, kościół w Polsce jest coraz silniejszy w związku z tym, nie ma żadnych szans na pokojowe przejęcie władzy przez silnego, charyzmatycznego, mądrego człowieka.

Paradoksalnie ratunek może przynieść jedynie konwencjonalna wojna, bowiem wojna choć jest brutalna, to zawsze oczyszcza i wskazuje ocalałym priorytety życiowe i wówczas, człowiek buduje ojczyznę od podstaw z naciskiem na dobro ogółu, oraz myśli wtedy daleko w przyszłość i pozbywa się wszelkich złudzeń o szybkim wzbogaceniu. Ponadto, mając w pamięci do czego demokracja cymbałów jest zdolna, rządy przejmie dyktator lub garstka mądrych ludzi, którzy będą sprawować władzę w imieniu całego społeczeństwa, a wtedy religia także straci sens bytu, ewentualnie Polacy wreszcie zreformują kościół katolicki, w tym samym stopniu w jakim zrobił to Marcin Luter 500 lat temu i na tym relatywnie zdrowym chrześcijańskim fundamencie, Polacy osiągną wreszcie oświecenie umysłowe, które w dalszym etapie spowoduje całkowite porzucenie przez społeczeństwo chrześcijańskich farmazonów i zamiast fantazji o raju w niebie, Polacy stworzą rzeczywistą namiastkę raju na ziemi.

Z tego też powodu, do wojny konwencjonalnej w Polsce raczej nie dojdzie, bo elity religijne oraz finansowe straciły by wówczas życie oraz majątki i tego faktu oni są jak najbardziej świadomi. Ale sytuacja może wymknąć się spod kontroli, ponieważ aby dokopać Rosji elity przypadkowo otworzyły Ukraińską puszkę Pandory i zamiast zaszkodzić Rosji, milionowy exodus Ukraińców wyrządzi najwięcej szkody Polsce i może wywołać w tym kraju wojnę. Znając Ukraińców z historii i Polski warcholski charakter, będzie to bardzo krwawy i brutalny konflikt, ale już tylko krew oczyści ziemię z ludzkiego brudu w związku z tym, warto przypomnieć co w tym kontekście powiedział wielki i bardzo mądry Amerykański polityk oraz filozof Tomasz Jefferson.

Jefferson powiedział, że zdrowie republiki wymaga sporadycznego poświęcenia krwi patriotów, innymi słowy tylko rewolucja uzdrowi kraj, co sprawdziło się w praktyce podczas rewolucji Francuskiej i komunistycznej w Rosji. Prawie to samo dotyczy religii, bo tak jak żelazo z biegiem czasu pokrywa coraz grubsza warstwa rdzy, tak i w każdej religii bagaż absurdów przez setki lat urośnie do rozmiarów astronomicznych i w wyznaniu katolickim jest tego brudu najwięcej, a to wymaga reformacji czyli dokładnego czyszczenia, czego dokonał w kościele katolickim Marcin Luter w XVI wieku i dzięki temu, Niemcy i reszta Europy zachodniej włącznie z USA, osiągnęły niewiarygodny postęp intelektualny oraz gospodarczy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s