Ciekawy człowiek wart posłuchania – Józef Kossecki

Skarbnica mądrości Józef Kossecki, jest wybitnym politologiem i cybernetykiem społecznym a jego poglądy są bardzo wyważone i w przeciwieństwie do cholerycznych oraz skrajnie emocjonalnych – kobiecych dyskusji znanych nam z TV, wypowiedzi J. Kosseckiego cechują się tak rzadko już spotykaną w mediach masowego przekazu kulturą osobistą, ponadto Kossecki ze stoickim spokojem wyjaśnia problematykę społeczno – polityczną naszego kraju. W związku z tym, jest on bardzo przyjemny w odbiorze i meritum jego wypowiedzi zapada wówczas głęboko w pamięci, tak więc gorąco zachęcam do zapoznania się z wykładami Kosseckiego, które z pewnością przypadną wielu do gustu.

Kossecki był współzałożycielem Ligii Narodowo – Demokratycznej, tajnej organizacji, która w latach 1958-90 próbowała oddolnie, poprzez infiltrację reformować ustrój PRL-u, aby nadać mu charakter  narodowy. J. Kossecki był twórcą polskiej szkoły cybernetyki społecznej, czyli nauki o sterowaniu społeczeństwem. Jest to potężne osiągnięcie. Wiedzą tą posługiwał się  w tworzeniu konspiracji i w infiltracji aparatu państwa dla wdrożenia w PRL myśli narodowej. To wybitny specjalista w tym zakresie i do końca swych dni, urządzał dla chętnych wykłady z zakresu cybernetyki społecznej, technik manipulacji, konspiracji, wojny informacyjnej, pracy wywiadów i kontrwywiadów.

Nadmienię, że Kossecki jest bardzo obiektywny w ocenie systemu komunistycznego jak i kapitalistycznego i nie jest zwolennikiem żadnych współczesnych Polskich ugrupowań politycznych, aczkolwiek jego poglądy grawitują w stronę narodową, poza tym Kossecki jest mistrzem analitykiem w kontekście ludzkiej cybernetyki, lub popularnie mówiąc, potrafi dojrzeć i jasno wyjaśnić ogromny poziom manipulacji socjotechnicznej jakiej jesteśmy poddawani już od końca II wojny. Obecnie manipulacja naszymi rozumami przybrała jeszcze bardziej na sile, choć nie jesteśmy tego faktu świadomi, ponieważ kojarzymy zło wyłącznie z systemem komunistycznym. Zaledwie ten jeden przykład, wymownie ilustruje w jakim poważnym stopniu za sprawą omawianej przez Kosseckiego inżynierii społecznej – czyli prania mózgów, naród Polski stracił zdolności krytycznego i racjonalnego myślenia.

W związku z tym, chciałbym zwrócić szczególną uwagę na drugą część wykładu od około 4 minuty, bo za pomocą żartu Kossecki pięknie przedstawia początek zmian do jakich doszło na początku lat 90 – tych w Polsce i konsekwencje owych zmian, które były zainicjowane przez bardzo inteligentnych ludzi, mających wszechstronną wiedzę z zakresu socjo – lingwistycznej manipulacji ludzkiej świadomości i jej kontroli np. Balcerowicz. Warto się wsłuchać w wypowiedzi Józefa Kosseckiego, albowiem jego mądre poglądy są w Polsce i generalnie na świecie dosłownie na wymarciu. Józef Kossecki zmarł 18 listopada 2015 roku. Pozdrawiam.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s