Rządy psychicznych i trędowatych

guido-westerwelle-michael-mronz

Po prawej stronie Guido Westerwelle, minister spraw zagranicznych Niemiec 2009 – 2011, w towarzystwie swojego męża Michaela Mronza. Nie powinno oceniać się „książki” po okładce, ale w tym przypadku zdjęcie jest bardzo wymowne i wiele wyjaśnia.

Do informacji medialnych podchodzę z ogromnym dystansem, ponieważ większość z nich jest kompletnie fałszywa, w związku z tym szukając prawdy opieram się już wyłącznie na mojej intuicji, która generalnie mnie nie zawodzi i za jej pomocą uzyskuję właściwe odpowiedzi dotyczące ciekawych oraz kontrowersyjnych zagadnień, zwłaszcza oficjalna narracja odnosząca się do problemów sfery obyczajowej współczesnego człowieka budzi we mnie mnóstwo wątpliwości, i dopiero spora dawka naturalnej podejrzliwości pozwala ujrzeć rzeczywistość w nowym, zaskakującym świetle. Moim zdaniem mężczyzna na zdjęciu nigdy nie sprawiał wrażenia zdrowego na ciele i rozumie, lecz ten człowiek piastował kilka lat temu kluczową funkcję ministra spraw zagranicznych Niemiec, aczkolwiek oprócz tego, że Guido Westerwelle był homoseksualistą i ponadto zamężnym, to nie przypominam sobie żadnych istotnych osiągnięć w jego karierze politycznej, w przeciwieństwie do bardzo skutecznego oraz wytrawnego dyplomaty i obecnego Niemieckiego ministra spraw zagranicznych F. W. Steinmeyera – heteroseksualnego a tym samym zdrowego mężczyzny.

Przy okazji dodam, że Westerwelle został mianowany na ministra wyłącznie ze względu na jego homoseksualizm, bo tym subtelnym sposobem społeczeństwo Niemieckie stopniowo akceptuje chory styl życia. Podobną taktykę przeprowadzono kilka lat temu w Polsce, lansując na posła do sejmu, przebierańca Grodzkiego oraz pedała Biedronia i coraz więcej Polaków bierze wzór z tych debili. Tak więc, Westerwelle stronił od polityki, natomiast bardzo aktywnie udzielał się w środowisku gejowskim, w związku z tym był chodzącym inkubatorem i wylęgarnią wszelkich wirusów takich jak AIDS itp. i z tego powodu kilka dni temu, w relatywnie młodym wieku 54 lat zaliczył glebę. Szybki koniec spotyka każdego homoseksualistę, gdyż swoim chorym i całkowicie nieodpowiedzialnym zachowaniem otworzyli „Puszkę Pandory”. Stosunkowo krótka ale bardzo owocna kariera muzyczna Freddiego Mercurego z zespołu Queen mówi coś ?

Oczywiście Telewizja powiedziała, że Westerwelle zmarł z powodu białaczki a skoro pokazywali i mówili w TV, to bezkrytyczny i łatwowierny światowy plebs z pewnością w takie lakoniczne wyjaśnienie uwierzy, niemniej jednak już samo zdjęcie daje wiele do myślenia i każdy z odrobiną oleju w głowie powinien połączyć proste fakty i skojarzyć, że epidemia AIDS nie pochodzi z żadnej Afryki, lecz jest dziełem pedałów z San Francisco – największego skupiska homo syfu na powierzchni planety ziemi i pierwsze przypadki AIDS pochodzą właśnie z tego miasta, ale wówczas to schorzenie nazywano chorobą Legionistów.

Zagadnienie pochodzenia AIDS jest absolutnym tematem tabu i polityczna poprawność zabrania krytycznego myślenia co do przyczyn tej choroby, w związku z tym opracowano kilka teorii jej pochodzenia. Jedna mówi jakoby murzyni w Afryce uprawiając stosunki seksualne z szympansami stworzyli AIDS, ewentualnie aby całkowicie ukryć prawdę, zarzuca się naukowcom nielegalne eksperymenty ze szczepionkami i przypadkowe wyprodukowanie wirusa AIDS, ale trzecia opcja zawsze nasuwa słuszną odpowiedź i jest ona banalnie prosta a mianowicie, homoseksualiści stworzyli AIDS, ponieważ ich tłoki pracowały w rurach wydechowych zamiast w cylindrach. Raz uwolniony wirus AIDS zaraził następnie ludzi heteroseksualnych oraz narkomanów i faktycznie obecnie ten wirus doskwiera wszystkim ale źródłem tej plagi byli, są i będą homoseksualiści, co gorsza niektóre państwa zachodnie pod pretekstem walki z tzw. dyskryminacją gejów, zezwoliły im na honorowe oddawanie krwi.

Z kim przystajesz, takim się stajesz

afp_juszczenko_580

Wiktor Juszczenko, prezydent Ukrainy 2005 – 2010 r.

Żyjący do teraz były prezydent Ukrainy Juszczenko miał więcej szczęścia aniżeli świętej pamięci Westerwelle, aczkolwiek Juszczenko również przeszedł bardzo poważne problemy zdrowotne, poniekąd podobnego pochodzenia. Oficjalnie mówi się o zatruciu Juszczenki przez agentów Rosyjskich, ale intuicja i elementarna wiedza medyczna jak wspomniałem nigdy mnie nie oszukała, ponadto nie trzeba być geniuszem by dostrzec, że już od dobrych 10 lat Putinowi przypisuje się każde morderstwo a nawet złą pogodę i dlatego tzw. Rosyjskie zagrożenie dla wspaniałej demokracji Ukraińskiej potrafiło kompletnie ukryć prawdę o prawdziwych przyczynach choroby Juszczenki. W związku z tym, oficjalne tłumaczenie mówiące o zatruciu Juszczenki dioksynami przez złego Putina generalnie trzyma wody i podobnie jak z Westerwelle tak i w tej kwestii, zdolności krytycznego myślenia światowej opinii publicznej znowu zostały całkowicie uśpione, bo pokazywali w TV.

A zatem wyśmienity tajny wywiad Rosyjski mający do dyspozycji najlepszy sprzęt, ludzi oraz nieograniczone fundusze, nie potrafił szybko i skutecznie wyeliminować przeciwnika np. zwykłym i bardzo tanim pociskiem snajperskim, lub konkretną trucizną np. cyjankiem ? Nawiasem mówiąc, nazywanie Juszczenki wrogiem Rosji jest przesadne, ponieważ każdy jeden polityk Ukraiński pracuje dla Moskwy. Wiele lat minęło od prezydentury Juszczenki i do teraz jego twarz wprawia mnie w mdłości ale muszę przyznać, że facet posiada żelazne jaja, bo osobiście z domu bym nie wyszedł z taką gębą, natomiast Juszczenko miał tyle odwagi, że startował w wyborach i paradoksalnie je wygrał, ale widocznie Ukraiński plebs potrzebował wówczas anty Rosyjskiego męczennika i większość ludzi kocha tego rodzaju makabryczne medialne dramaty, niemniej jednak Juszczence coś bardzo poważnego dolegało i po wykluczeniu absurdu z Rosyjskim zatruciem, najprostsze wyjaśnienie musi być właściwe.

Wszystkie symptomy jakie były widoczne na twarzy Wiktora Juszczenki świadczą o powikłaniach związanych z zakaźną chorobą trądem i dziwnym trafem bardzo bliski współpracownik Juszczenki, Julia Tymoszenko również zachorowała skarżąc się na bóle, zaszły u niej zmiany skóry i przez dłuższy okres czasu poruszała się na wózku inwalidzkim, co wskazuje na zarażenie się trądem od Juszczenki, ale oficjalnie mówi się o pobiciu w więzieniu w którym przebywała kilka lat wkrótce po utracie władzy. Podczas odsiadki w Charkowie, z daleka od kamer Tymoszenko doprowadzono do względnego porządku i podleczona baba znowu bierze aktywny udział w Ukraińskiej polityce, z nadzieją dorwania się do koryta i na fotel prezydencki, natomiast W. Juszczenko praktycznie przepadł, bo widocznie skutki trądu dały mu się mocno we znaki.

Trąd jest chorobą bardzo zakaźną ale zanim dojdzie do poważnego zdeformowania ciała, trąd niszczy układ nerwowy a mózg jest przecież centrum nerwowym człowieka, wobec tego Majdan w Kijowie, chaos i burdel do jakiego tam doszło oraz kompletny upadek Ukrainy może być następstwem zapoczątkowanej przez Juszczenkę plagi trądu, która później ogarnęła większy obszar Ukrainy a szczególnie Kijów i Ukraińcy po prostu zwariowali, doprowadzając swoją ojczyznę do totalnej ruiny ? Mordobicie do jakiego często dochodzi w uid_2a2e9bb52a35c737ceea98fd80e435c81390479432101_width_633_play_0_pos_0_gs_0_height_355Ukraińskim parlamencie raczej nie świadczy dobrze o stanie umysłowym ich polityków. Człowiek stabilny psychicznie nigdy przecież nie założy na głowę np. garnka lub durszlaka i nie będzie w niego walić łyżką, ponadto nikt o zdrowych zmysłach nie sprzeda swojej ojczyzny za kilka Amerykańskich hamburgerów ale mnóstwo Ukraińców, zwłaszcza mieszkańcy wielkiego i relatywnie nowoczesnego Europejskiego miasta Kijowa 160317-pilot-nadiya-savchenko-yh-0718a_6d910a2428f00d480d9cfdfcf1513cdf.nbcnews-fp-360-360jednak tak postąpiło, w związku z tym coś bardzo złego zaszło w mózgach tych ludzi i w rezultacie, umysłowo chorzy Ukraińcy zniszczyli swój kraj i jak to bywa z wariatami, odpowiedzialność za fatalny stan Ukraińskiej gospodarki oraz ekonomii zrzucają na innych, w tym przypadku oczywiście na Rosjan. Najlepszy przykład poważnych zaburzeń umysłowych Ukraińców ilustruje postać N. Sawczenko, która swoim zachowaniem, gestykulacją ale głównie wyrazem twarzy sprawia wrażenie psychicznie chorej kobiety, i dlatego Rosjanie powinni okazać jej trochę litości i ułaskawić, lub dla dobra rasy ludzkiej, odizolować na zawsze w gumowych ścianach gdzieś daleko na Syberii.

ewa-kopacz-2015-ca06512c1c72167b,2,0

Starość nie radość. Czy aby na pewno starość ? Na zdjęciu Ewa Kopacz była premier Polski, przez zaledwie kilka lat przeszła niesamowitą metamorfozę. Ta drastyczna zmiana wyglądu Kopacz, przypada akurat na okres wzmożonej współpracy Ukraińsko – Polskiej i bardzo bliskich kontaktów pomiędzy Juszczenko i jego gabinetem a politykami z naszego kraju.

Bez wątpienia, naszych Polskich polityków trzeba by koniecznie przebadać na ślady trądu, bo większość z nich nie wygląda najlepiej oraz powinni przejść badania psychiatryczne, ponieważ wszyscy pierdolą już od dłuższego czasu kompletne farmazony a jak wiemy, każdy jeden Polski polityk z trędowatym Juszczenko na Majdanie serdecznie się obcałowywał i generalnie Polacy swoją ojczyznę również doprowadzili do ruiny, a więc mamy wiele wspólnego z Ukraińcami, być może nawet epidemię trądu i masową psychozę, bowiem za katastrofę gospodarczą, ekonomiczną oraz społeczną naszego kraju obwiniamy rzecz jasna Putina, ewentualnie Arabów bądź Żydów lub nieistniejący od ponad 26 lat system komunistyczny, a tego rodzaju bezmyślne oskarżenia muszą być rezultatem poważnej choroby umysłowej Polskiego społeczeństwa i każdy lekarz psychiatra wystawił by podobną diagnozę. P. S. Więcej ciekawych informacji na temat choroby W. Juszczenki w poniższym linku. http://ja-ruskiagent.blogspot.com/2015/02/trad-na-ukrainie-czy-byy-prezydent.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s