Test

Zaprawdę powiadam wam, naród Polski jest głupszy niż ustawa przewiduje, ale inne narody, zwłaszcza Słowiańskie daleko od nas nie odstają i potrafią zaskoczyć niekiedy jeszcze większym kretynizmem. Generalnie Polacy lub inni Słowianie są zaradnymi i walecznymi ludźmi, ale pomysłowość potrafią wydobyć z siebie wyłącznie dla zysku osobistego, natomiast podczas wojen wykazują się co prawda sporym bohaterstwem, aczkolwiek prawie zawsze giną za obce interesy. Marnowany bezsensownie instynkt przetrwania oraz waleczność można by skanalizować we właściwym kierunku, w imię poprawy bytu całego społeczeństwa, ale naród Polski sam tego nigdy nie zrobi, bo najpierw ktoś żelazną ręką Polaków musi ustawić na miejsce i wskazać im lufami karabinów o co chodzi w życiu.

Jak łatwo można manipulować Polskimi masami przekonałem się niedawno po wielkim społecznym wzburzeniu i protestach, wobec zwolnienia przez PiS, paru dyrektorów Polskiej Telewizji Państwowej. Nie znam powodów tej decyzji i nie w tym sęk, ponieważ ważniejsza jest reakcja narodu i bezsprzecznie można powiedzieć, że społeczeństwo znowu spisało się na medal, bo wyszło na ulicę w obronie swoich wrogów i Panów. Polacy znowu walczą w niesłusznej sprawie, co gorsza zostali do tego przekonani za pomocą Telewizora, który jest dla nich najważniejszym źródłem informacji, w związku z tym wszystkie protesty ostatnich 26 ilustrują smutną prawdę, że polityczne poglądy Polaków osiągnęły poziom rozumowania ameby.

Obserwując te wydarzenia odnoszę wrażenie, że Telewizja dla Polaków jest ważniejsza od godnego i bezpiecznego życia, np. państwowych szpitali, bezpłatnych przedszkoli, przywilejów pracowniczych i jeżeli dojdzie do jakiego ogólnopolskiego buntu lub rewolucji to jedynie z powodu zakończenia transmisji Rancza lub Plebanii, bo czy były protesty w związku z zamykaniem stoczni, kopalń, likwidacji społecznej infrastruktury lub podniesieniem wieku emerytalnego ? Naród spał zamroczony migającym obrazem z TV i dopiero perspektywa utraty TV wzbudziła obecnie w Polakach obawy o przyszłość swego życia.

Bez wątpienia telewizja ma na wielu ludzi ogromny wpływ, a na Polaków z pewnością największy, ponieważ ten naród bardzo nadgorliwie stara się nadrobić informacyjne opóźnienie za resztą tzw. cywilizowanego świata, bo skoro pod żadnym względem technicznym, socjalnym, gospodarczym oraz ekonomicznym Polacy nie potrafią nikogo dogonić, to chociaż poziomem łatwowierność wobec medialnej głupoty wszystkie inne narody udało nam się już dawno wyprzedzić, nawet same Stany Zjednoczone oryginalne źródło Telewizyjnej kultury ! Przebiegły i na swój sposób mądry Donald Tusk, najlepiej określił efekt telewizji na Polski rozum, mówiąc kiedyś o Polsce jako zielonej wyspie dobrobytu na mapie Europy, aczkolwiek była to aluzja do Polskich zielonych głów i kolosalnych trudności jakie przysparza społeczeństwu, pojmowanie elementarnych faktów ekonomicznych i politycznych. Tusk drwił wówczas z Polaków, ale naród miał to w dupie, ponieważ był zachwycony cyferkami i pięknymi efektami wizualnymi.

Oczywiście wielu obserwatorów sceny politycznej twierdzi, że zwolnienie dyrekcji TVP jest zamachem na demokrację i zemstą PiS wobec ludzi powołanych na te stanowiska z ramienia Platformy Obywatelskiej. Zmiana stanowisk w instytucjach rządowych, w związku ze zmianą partii rządzącej jest zjawiskiem powszechnym na całym świecie, ale argument jakoby PiS niszczy demokrację jest dość ciekawy, bo jeżeli taki jest cel to jestem jak najbardziej za tym, aby zasraną demokrację zaorać. Czas demokracji czyli głos debili trzeba ukrócić do minimum, ponieważ Słowiański motłoch gdziekolwiek się znajdzie, zwłaszcza kiedy ma wolność we własnym kraju, doprowadzi wszystko do ruiny. W związku z tym Bismarck miał absolutną racje gdy powiedział te święte słowa : „Daj Polakom wolność a sami się zniszczą”. Ten czarny scenariusz w obecnej Polsce naród właśnie przeprowadza, co gorsza Polacy nie poprzestaną na rozwaleniu własnej ojczyzny, oni ten swój religijno/patriotyczny syf zabarwiony ślepą miłością do USA chcą narzucić innym.

Rosjanie są bardzo popularnym obiektem szyderstw, zwłaszcza nadęci Polacy uwzięli się na Rosjan, ze względu na rzekomy brak wolności i demokracji w ich kraju, ale tylko dzięki temu, że Rosjanie prawie zawsze mieli silnego przywódcę, który czasem nawet bagnetem był zmuszony ustawić ludzi do porządku, Rosja osiągnęła status światowej potęgi. Rosja była, jest i będzie mocarstwem dopóki ma silnych, czasem bezwzględnych polityków. Natomiast Polska ma wolność, demokrację, słabych polityków i Polacy sami swoją ojczyznę dosłownie rozpierdolili, podobnie zrobiła niedawno Ukraina, i w tempie ekspresowym stoczyła się na dno, aczkolwiek wpływy Rosyjskie pociągną Ukrainę niebawem do góry z obecnego bagna, a co z Polską ?

Relatywnie niedawno sądziłem, że Ukraińcy są największymi anty Rosyjskimi oszołomami na świecie, lecz nic nie przebije Polskiej tępej nienawiści do Rosjan, teraz już do samych Ukraińców i coraz więcej w Polakach nienawiści wobec Niemców. Dejavu ? Przed II wojną sentymenty były w Polsce identyczne, z tym wyjątkiem, że wówczas lizaliśmy buty Francuzom i Anglikom a teraz Amerykanom, którzy tak samo nas wyruchają i jak mięso armatnie rzucą na śmierć, ale wojna ma swoje plusy, ponieważ oczyszcza tkankę narodu z raka.

Jeżeli TV ma tak wielki wpływ na świadomość Polaków to obawiam się, że wkrótce ktoś wykorzysta naiwność narodu do wszczęcia potężnej nagonki na Rosję i Majdan w Kijowie będzie niczym w porównaniu z histerią i paniką anty Rosyjską, której pierwsze zwiastuny już są widoczne w Polsce. Wystarczy jeden wybuch i trochę krwi w jakimś Polskim mieście, wówczas kurwy medialne oświadczą ciemnej Polskiej hołocie, że zamachy zorganizował Łukaszenka z polecenia Putina i Polacy w amoku patriotyczno – katolskim, rzucą się na Rosję. W Polsce wszystko przejdzie i największy absurd naród uzna za prawdę, bo wystarczy że w TV pokażą i kościół to potwierdzi. W związku z tym, nigdy nie lekceważ siły Polskiej głupoty nad racjonalnym i obiektywnym myśleniem, którego w Polsce są śladowe ilości, a za granicą wśród Polonii Brytyjskiej jest dokładnie zero.

Hipokryzja
Niezadowolenie rdzennych Brytyjczyków spowodowane problemami z uchodźcami jest poniekąd uzasadnione, aczkolwiek ich rządy ponoszą bezpośrednią winę za masową migrację do Wielkiej Brytanii, ponieważ już od XVIII wieku prowadziły brutalną politykę kolonizacji Azji, Afryki natomiast współcześnie bombardują po kolei Irak, Libię, Syrię, Afganistan wprowadzając im siłą demokrację, mordując miliony niewinnych Arabów i doprowadzając ich kraje do kompletnej ruiny, efektem tego jest ucieczka milionów ludzi ze swoich zniszczonych ojczyzn do W. Brytanii, w poszukiwaniu bezpiecznego miejsca zamieszkania, tak się działo od tysięcy, albowiem ludzie po prostu pragną żyć w pokoju i ucieczka z ojczyzny przed wojną, jest jak najbardziej zrozumiałym zjawiskiem społecznym.

Człowiek w miarę obiektywny zrozumie, że masowa migracja do Europy jest bezpośrednim rezultatem militarnej ingerencji zachodu w sprawy państw Bliskiego wschodu, i zapewne wielu Brytyjczyków jest tego faktu świadomych, ale Polacy są wyjątkiem, ponieważ nie mogą ogarnąć swoimi mózgami bardzo prostych definicji: Przyczyna = Skutek, 2 + 2 = 4, nie czyń nikomu, co Tobie nie miłe itd. itp. W związku z tym, wielu naszych rodaków w Wielkiej Brytanii żąda od Arabów powrotu do swych krajów. Nie pierwszy i nie ostatni raz Polacy zaskakują kompletnym debilizmem, ale tym razem Polacy powinni raz na zawsze zamknąć mordy w kubeł, bo są w Anglii gośćmi tak samo jak Arabowie, z tym wyjątkiem, że Arabowie w ogromnej większości uciekają ze swoich zrujnowanych krajów przed pewną śmiercią i mają większe prawo do przebywania w Anglii aniżeli Polacy, którzy uciekają z Polski wyłącznie z pobudek finansowych, czyli po większą kasę.

Tym bardziej musicie Polacy trzymać mordy na kłódki i milczeć, ponieważ wojsko Polskie brało czynny udział w napaści na Irak i Afganistan i wielu z was, jak najbardziej wspierało to zwyczajne mordowanie niewinnych Arabów, i Ty Polaku/Polko masz teraz czelność patrzeć w oczy tym biednym ludziom i ze wściekłością żądasz od nich powrotu do swoich zrujnowanych ojczyzn, gdzie czeka ich pewna śmierć lub kalectwo ? Mówisz żeby bronili swoich ojczyzn ? Czy ty Polski debilu zdajesz sobie sprawę czym jest walka przeciwko największemu militarnemu mocarstwu świata USA i NATO ? Przecież to jest automatyczny wyrok śmierci. Ty zasrany, pazerny Polski bucu, jak nisko Twoja inteligencja może upaść pytam się ?

Jeżeli nie podoba wam się sytuacja w Wielkiej Brytanii, to spierdalać z powrotem do Polski, w której masz przecież demokrację i wolność, nikt tego kraju nie bombarduje ani nie podkłada bomb na dworcach lub w sklepach, kraj urodzajny i bogaty w wiele zasobów naturalnych, idealnie położony w sercu Europy i co robisz z tym prawdziwym diamentem jebany Polski imbecylu ? Polska leży w kompletnej ruinie, ponieważ Polakom zawsze przyświecał jeden cel, gromadzenia większej ilości pieniędzy kosztem swojego bliźniego oraz ojczyzny, i żadna siła militarna nigdy nie zniszczyła tego kraju w takim stopniu, jak tego dokonali Polacy własnymi rękoma, przez te ostatnie 26 lat wolności i demokracji.
Polacy w Wielkiej Brytanii są na tyle bezczelni, że pouczają rdzennych Anglików co mają robić z imigrantami i jakim sposobem powinni swój kraj doprowadzić do porządku, ale paradoks tej opinii jest tak rażący w rozum, że brakuje słów na jego skomentowanie. Polak nie ma prawa zabierać głosu w tych kwestiach, bo zawsze pierdoli farmazony i nikt o zdrowych zmysłach, zwłaszcza mądre narody zachodnie nie potrzebują porad od debili, którzy własną ojczyznę doprowadzili do katastrofalnej ruiny.

Oprócz wrodzonej głupoty, przez wielu Polaków przemawia ponadto kompleks wyższości rasowej i odmawiają innym spokojnego życia, bo są odmiennego koloru skory i swoimi rasistowskimi komentarzami pod adresem Azjatów lub murzynów, Polacy staczają się poniżej ludzkiej godności i nie zasługują na określenie mianem człowieka.

Zachód Europy powinien zamknąć natychmiast granice nie przed Arabami, lecz przed Polakami – Amerykańskim Koniem Trojańskim, który sieje zamęt, nienawiść rasową i niszczy zachodnią solidarność robotniczą, zrobił to już w Polsce i teraz jak wirus powtarza ten sam proces w Niemczech, w Anglii i wszędzie gdzie się pojawi. Doprowadził swoją ojczyznę do kompletnej ruiny i za ten syf w kraju obarcza winą komunizm, który w Polsce nie istnieje już ponad ćwierć wieku, natomiast na zachodzie psuje życie wszystkim na około i zwala winę na Arabów.

Polacy są wybitnymi żydami i przejęli już ich nawyki, niektóre cechy fizjonomii i oczywiście religię pieniądza, ale nawet chciwi żydzi własnej ojczyzny Izraela, nie doprowadzili do ruiny, bo w przeciwieństwie do Polaków o swoje ojczyste gniazdo żydzi bardzo dbają, i nieważne jakimi kanałami finansują bogactwo Izraela oraz drugorzędny jest fakt, że Izrael leży na ziemiach Arabskich, ważne że swój kraj kochają i robią wszystko żeby budować w nim dobrobyt całego społeczeństwa.

Dlaczego tak jest ?
Pomijając ponurą sytuację gospodarczą i socjalną kraju, Polacy ze wszystkich narodów Europy mają życie najbardziej przejebane, zwłaszcza Polskie dzieci ze względu na homoseksualną edukację prowadzoną głównie przez nauczycielki – feministki w Polskich szkołach, ponadto nauka religii także w szkołach przez pedałów w sukmanach, powoduje kompletne wypłukanie młodych mózgów z logicznego myślenia i efekty tego kształcenia można zobaczyć w zrujnowanej Polskiej gospodarce i filozofii życia przeciętnego Polaka, która obraca się wokół forsy, sportu, Facebooka, kiełbasy, ruchania, picia piwa, klęczenia i oczywiście wiecznego ujadania na Rosjan o Katyniu, na Ukraińców o Wołyniu i na Niemców za Warszawę, również na Czechów znajdzie jakiś hak jeżeli okoliczności będą tego wymagać, chociażby straszny Czeski ateizm innymi słowy świeckość, która zawsze oznacza postęp umysłowy oraz inteligencję, natomiast Polski katolicyzm kojarzy się ze średniowiecznym zacofaniem i na tym fundamencie Polacy zbudowali potęgę Ciemnogrodu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s