Józef Stalin a kwestia Polska

Współczesne problemy ekonomiczne i społeczne naszego kraju, są następstwem nie zastosowania przez ZSRR wkrótce po II wojnie kolektywizacji i nie odebrania rolnikom prawa do posiadania ziemi, aczkolwiek wstępne próby kolektywizacji ziemi rolnej w Polsce były prowadzone, ale z bliżej nieokreślonych przyczyn jednak je wstrzymano. Drugą poważną barierą z jaką musiał się zmierzyć komunizm, był kościół katolicki ale jego likwidacja w Polsce była wykluczona, ponieważ proces świeckości nie może być odgórnie narzucony, on musi przyjść od społeczeństwa, które stopniowo, organiczną pracą dostosuje religię na swoje potrzeby, aż w końcu religię odrzuci. Proces reformacji kościoła katolickiego jak wiemy na zachodzie Europy trwał setki lat, i kosztował życie milionów ludzi, zwłaszcza na terenie dzisiejszych Niemiec w XVI i XVII wieku doszło do potwornych wojen religijnych, głównie za sprawą kościoła katolickiego, który zaciekle bronił swojej uprzywilejowanej pozycji. Mając te historyczne wydarzenia dobrze w pamięci, komuniści kościół w Polsce tolerowali ale z biegiem czasu wpływy religijne malały, ponieważ ideologia komunistyczna na swój subtelny sposób potrafiła zreformować katolicyzm.

Moim zdaniem pozostawienie kościoła Polakom, było jednak właściwą decyzją komunistów, albowiem naród Polski pod umiarkowanym wpływem kościoła i za sprawą mądrych tez komunistycznych zaczął powoli kojarzyć, że człowiek ma w sobie Boski potencjał i powoli w sobie go odkrywał. Religia swoją namiastkę w proces oświecenia Polskiego narodu wniosła, ponieważ ustrój komunistyczny i koncept wspólnego dobra, równości oraz sprawiedliwości społecznej jest de facto przedłużeniem i kontynuacją samej religii chrześcijańskiej i generalnie, nie istnieją sprzeczności pomiędzy komunizmem a chrześcijaństwem, poza pewnymi niejasnymi dogmatami religijnymi, które narosły w niej przez 2 tysiące lat i stworzyły pełen anty ludzkich absurdów kult pieniądza i poniżenia – katolicyzm.

Tak więc, komuniści subtelnie użyli religii i uświadamiali społeczeństwo, że komunizm nie jest wcale wrogiem chrześcijaństwa i w pewnym stopniu ludzie ten fakt zrozumieli, bo jednak kościoły w Polsce generalnie świeciły pustkami, natomiast prawdziwym dylematem dla władz komunistycznych była kwestia własności prywatnej, jeszcze bardziej zakorzeniona od chrześcijaństwa w mózgach nie tylko Polaków lecz samych Rosjan. Z tym bardzo istotnym problemem komunizm nie potrafił nigdy się uporać, i ostatecznie był jego gwoździem do trumny.

Komuniści byli świadomi tego, jakie zagrożenie dla kolektywu stanowią prywatni posiadacze ziemi lub nieruchomości, ponieważ stanowią zalążek kontrrewolucji oraz wzbudzają w społeczeństwie żądze posiadania, która zawsze niszczyła każdą wspólnotę czy to plemienną lub też narodową. Na własnej skórze wielu z nas o tym się przekonało, i niestety byliśmy nośnikami tych zmian, ponieważ nie sposób było nam dogodzić, choć podstawy godnego i szczęśliwego życia komuniści potrafili Polakom zapewnić, ale nam to nie przemawiało do rozumów, bo chcieliśmy więcej.

Niektórzy zarzucają Józefowi Stalinowi brutalność, choć jestem innego zdania, bo wiele o nim jest doszczętnie zakłamane, lecz nie wątpliwie doszło do egzekucji, ale Stalin i władze komunistyczne ZSRR nie miały innego wyjścia, jak Słowiańskiemu motłochowi lufami karabinów wyperswadować komunizm, jedyny mądry oraz logiczny system polityczny, który pracuje dla ogółu nie dla jednostek, i trzeba było Słowianom czasem twarda pięścią wbić ten prosty fakt w głowy. Nam Polakom Związek Radziecki przyniósł komunizm po blisko 1000 latach religijno/feudalnej władzy i jak wiemy, już nawet w latach 50 – tych Polacy tęsknili znowu za feudalnymi kajdanami np. protesty w Poznaniu a później już co kilka lat strajki i rozróby, były zwiastunami upadku Polski, tak więc Stalin wiedział, że komunizm wśród Słowiańskiej ludności nigdy na dłużej się nie utrzyma, i ostatecznie nawet sami Rosjanie swoją ojczyznę także sprzedali, ponieważ trzeci problem z jakim komunizm absolutnie nie mógł wygrać – koncept pieniądza, prawie każdemu człowiekowi odbiera rozum, nawet bardziej od religii !

A więc, nie można poprzestać na likwidacji pieniądza, to samo trzeba zrobić z religią i prawem własności, dlatego, że to jest ta główna „trójca święta” budująca chciwość i niewolnika w człowieku, i jeśli nawet zlikwidujesz pieniądz, a będziesz tolerancyjny wobec pozostałych elementów, one przenikną i odbudują z powrotem całość zła.

W Polsce komunizm istniał by do teraz, lecz obecność kościoła w tym kraju podkopywała zdrowy rozsądek w Polakach, lecz jak wspominałem kościół stopniowo Polacy odrzucali, ponieważ wpływ świeckiej edukacji był ogromny i ludzie zmądrzeli, natomiast miliony rolników posiadających ziemię w dzierżawie od państwa, pracując wyłącznie dla swojego zysku, niszczyli w Polakach koncept wspólnej pracy dla dobra społeczeństwa i ojczyzny i dzięki ich pazerności oraz chciwości, komunizm w Polsce upadł. Idea własności prywatnej, tak głęboko zakorzeniona zwłaszcza na Polskiej wsi, była prekursorem końca tego kraju, gdyż chciwość i egoizm z tym związany drążył umysły również Polskich robotników już od 1945 roku. Mimo wszystko naród Polski w okresie władzy komunistycznej osiągnął największy skok cywilizacyjny w swoich dziejach, lecz był to rezultat strachu przed Stalinem, ponieważ tylko pod rządami silnej ręki, naród Polski jest zdolny do wielkich oraz szlachetnych czynów. A zatem, włóżmy miedzy bajki współczesną zakłamaną narrację wokół postaci tego wielkiego człowieka, bo w rzeczywistości Józef Stalin był największym obrońcą Słowian jaki kiedykolwiek istniał.

Stwierdzenie, że Polacy muszą być rządzeni twarda ręką nie jest bezpodstawne, albowiem zaobserwował to już inny wielki człowiek, Bismarck ( żelazny kanclerz ) wypowiadając te święte słowa: „Dajcie Polakom wolność i władzę, a sami się wykończą”

Jestem zdania, że śmierć J. Stalina w 1953 roku w dość niejasnych okolicznościach, przerwała proces czyszczenia Słowiańskiej świadomości z żydowskich wartości takich jak religia oraz koncept własności prywatnej i bez wątpienia, dopiero wtedy ustrój komunistyczny osiągnął by swój prawdziwy potencjał i przetrwał by do dnia dzisiejszego. Stalin umarł i wraz z jego śmiercią, dały o sobie znać poważne mankamenty Słowiańskiego charakteru tj. łatwowierność i pazerność na pieniądz, które z biegiem czasu unicestwiły w tym narodzie poczucie miłości do ziemi ojczystej i bliźniego. Stalin bronił Słowian przed ich osobistymi pokusami i dopóki żył, Słowiańska głupota nie miała prawa bytu. Najwięcej zła wpływy żydowskie wyrządziły samej Rosji, ponieważ wkrótce po śmierci Stalina, horrendalna zbrodnia przeciwko ludzkości i matce naturze aborcja, została zalegalizowana, i od tego momentu cały Słowiański komunistyczny świat Europy wschodniej zaczyna powoli gnić, aczkolwiek u nas aborcja jest jeszcze zakazana, wobec tego na Polsce spoczywa obowiązek odbudowy Unii Słowiańskiej i Nowego Paktu Warszawskiego. Pozdrawiam.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s