Polski dysonans

Polacy mają wyśmienitą kuchnię i moim zdaniem najlepszy chleb na świecie, ale największym atutem naszego narodu, który trzeba podkreślić oraz bardzo pochwalić jest zakaz aborcji w Polsce, tak więc idźmy w górę po tych pozytywnych stopniach, bo skoro trzymamy się jeszcze tej elementarnej zasady moralnej i kulinarnej, to jest nadzieja, że naród Polski ruszy do przodu z obecnego zastoju i przywróci ojczyznę do równowagi. Jestem święcie przekonany, że współczesna fascynacja zachodnim stylem życia w Polsce jest przejściowym fenomenem, i pomimo zniszczonej państwowej służby zdrowia i przemysłu, coraz większej akceptacji wielu zachodnich tzw. wartości moralnych oraz etycznych i pogarszającego się pożywienia, wkrótce się jednak przebudzimy i powrócimy do normalnego, spokojnego życia.

Abortion_Laws_2014Jesteśmy otoczeni ze wszystkich stron wrogami życia, w związku z tym zachodzi pytanie kto tu jest mądry ? Proszę zwrócić uwagę na państwa Arabskie, w których aborcja jest również zakazana, nawet w Izraelu. A zatem spójrzmy na Arabów przez pryzmat miłości do dzieci, a zmienimy o nich zdanie, ponieważ oni są naszymi naturalnymi sojusznikami. Najwyższy czas podać im rękę, wówczas zrzucimy z siebie jarzmo muzułmańskiego i chrześcijańskiego judaizmu, które nas śmiertelnie poróżniło i kosztowało tyle przelanej krwi w bezsensownych wojnach. Jak widzicie z grafiki, jesteśmy pięknym wyjątkiem na mapie całej Europy, natomiast Arabowie od zarania dziejów trzymają się żelaznych zasad moralnych, i dlatego są niszczeni, paradoksalnie przez chrześcijański świat z udziałem niestety Polskich wojsk. Polskę z Arabami łączy poszanowanie życia nienarodzonych dzieci i odbudowując z nimi przyjaźń na tym trwałym fundamencie, stworzymy potęgę dobroci i rozumu jakiej świat nie widział.

Kładę wielki nacisk na zakaz aborcji jako podstawowy wyznacznik dobrego społeczeństwa, albowiem musimy być świadomi tego, że zabijanie nienarodzonych dzieci z wyjątkiem Polski, Irlandii, Malty i Cypru jest legalną procedurą w reszcie Europy, nawet w Rosji, w Czechach, na Białorusi, w ponoć kochających dzieci Słowiańskich narodach. W związku z tym istnieje solidna jak skała podwalina na której, śmiało możemy budować lepszą Polskę. Natomiast skrajna Polska religijność przechodząca w farsę i dziecinadę, pomieszana z żydowskim koszernym, okrutnym mordowaniem zwierząt budzi we mnie wstręt, który wzrasta we mnie potężnie, gdy skonfrontuję krwawe katowanie niewinnych zwierząt w Polskich rzeźniach, z zakazem mordowania nienarodzonych dzieci.

Nie potrafię całkowicie rozwikłać tej kuriozalnej sprzeczności i smutnej zagadki, bo zdrowy rozsądek a zwłaszcza religijność, powinny przypominać człowiekowi, że każde życie jest święte, ale jednak pod wpływem chorych i bzdurnych dogmatów kościoła katolickiego, Polak nie potrafi wydobyć z siebie mądrych oraz szlachetnych cech charakteru, które w nim drzemią i mogły by zmienić całą Europę a nawet świat na lepsze, lecz póki co idziemy krok do przodu cofając się o dwa kroki wstecz, bo obciąża nasze umysły wiara chrześcijańska. Jeden absurd katolicyzmu najlepiej ilustruje potęgę głupoty nad logiką a mianowicie, w dzień postny kościół zakazuje spożywania potraw mięsnych z wyjątkiem ryby !?

Kto zrozumiał to kolosalne nieporozumienie i próbował przemówić logiką do swoich nawiedzonych znajomych lub rodziców, ten wie jaki beton Polacy mają w głowach i skruszyć go będzie bardzo ciężko, w związku z tym, co roku w cudowne Słowiańskie święta narodzin życia – światła ( boże narodzenie ) w potokach krwi, Polacy dokonują rytualnego żydowskiego mordu na milionach zwierząt – rybach, bo tak przystało tradycji !

Tak więc, moim zdaniem katolicyzm był i jest głównym powodem Polskiego zacofania umysłowego i współczesnego infantylnego zachłyśnięcia się kapitalizmem, z jego bardzo ujemnymi konsekwencjami dla całego społeczeństwa, i prawie wszyscy Polacy, nawet ateiści lub tzw. rodzimowiercy ( miłośnicy zagadnień słowiańskich ) co prawda ostro krytykują Polskie duchowieństwo, nie uczęszczają na msze, lecz główne i całkowicie bezsensowne filary katolicyzmu np. papiestwo, ziemia święta, postać kardynała tysiąclecia lub trójca święta itp. są tak mocno odciśnięte w ich mózgach, że nawet wyjazd z kraju na daleką emigrację do USA lub Australii, nie jest w stanie przeciąć tej pępowiny.

Niewątpliwie Polonia Amerykańska lub Kanadyjska słynie ze swojego wielkiego przywiązaniu do kościoła i z tego względu, oni w pojmowaniu spraw duchowych wyższego poziomu, są kompletnymi kretynami, co w dalszym etapie odbija się negatywnie na życie osobiste, natomiast funkcjonowanie w jakiejkolwiek wspólnocie, czy to w pracy lub w innej strukturze społecznej wymagającej bezinteresowności i solidarności, dla Polaka za granicą oraz w kraju, jest w gruncie rzeczy absurdem, bo generalnie liczy się wyłącznie korzyść osobista. Przywiązanie narodu do katolicyzmu było bezpośrednią przyczyną upadku Polski na przestrzeni wieków, religia także unicestwiła Polskę Ludową w roku 1989, i obecna sytuacja polityczno/ekonomiczna, czyli bieda z nędza w tym kraju jest również pochodną wiary chrześcijańskiej – katolickiej.

W przeciągu 26 lat demokracji politycy stopniowo i etapami odbierali Polakom podstawy bezpieczeństwa socjalnego, większość przywilejów pracowniczych, stabilne miejsca pracy w państwowych fabrykach oraz zaniechano budowy mieszkań spółdzielczych. Likwidacja Polski praktycznie przeszła w społeczeństwie bez większego oporu i protestów, ponieważ w narodzie skrystalizowała się opinia, że wszystkie państwowe i społeczne instytucje lub zakłady pracy są komunistyczne, które trzeba koniecznie zlikwidować, zniszczyć, zaorać lub sprywatyzować i dopiero wtedy Polskie społeczeństwo osiągnie kapitalistyczny dobrobyt. Słuchając opinii tzw. ekspertów i już przeciętnych Polaków, można odnieść wrażenie, że kryzysy finansowe, spadki produkcji, podwyżki cen żywności i energii, globalne ocieplenie oraz terroryzm, lub każda inny kataklizm naturalny i wojny są dziełem komunistów, którzy czyhają na moment aby odebrać ludziom owoce ich ciężkiej pracy, zesłać do gułagów i największy cios jaki można zadać Polakom – zabrać im możność klęczenia w kościołach przed dziwakami w sukmanach.

Niestety, w kwestii ustroju komunistycznego, ogół narodu myśli bardzo prostymi oraz siermiężnymi schematami, co gorsza Polacy są dumni z tego wyrafinowanego i mądrego pojmowania spraw, bo wystarczy wspomnieć o Katyniu i Stalinie, wówczas Polak traci wszelkie zdolności logicznego myślenia, zwłaszcza emeryci zaplują się na śmierć rzucając najgorszymi kalumniami i oszczerstwami pod adresem komunistycznej Polski Ludowej, która dała im bezpłatną edukację, praktycznie darmowe mieszkania, pewną pracę oraz emerytury i dzięki tej strasznej komunie, obecnie mogą żyć w miarę godnie, w przeciwieństwie do swoich dzieci i wnuków pozbawionych podstaw ludzkiej egzystencji. W związku z tym, że starsi Polacy pokrzepieni świętym wafelkiem i „oświeceni” kabaretami w TV, z wiekiem kompletnie głupieją, to później opowiadają pierdoły swoim wnukom o morderczym systemie Polski Ludowej, wówczas nie można mieć pretensjo do młodych, że powtarzaj te głupoty, bo tak ich tępe ale wierne Polskie baby i dziady uczyły.

Jak widzimy słowo komunizm posiada magiczną moc perswazji nad umysłami durnych mas, i jest puentą oraz zakończeniem każdej dyskusji na temat problemów związanych z gospodarką i ekonomią, bo za cały syf ostatnich 26 lat kapitalistycznych rządów, winę można zrzucić na system komunistyczny, który paradoksalnie już nie istnieje w tym kraju ponad ćwierć wieku, ale już raz utartą opinię wzmacnianą przez media, zwłaszcza przez kościół nic nie jest w stanie zmienić.

Niemniej jednak, jeżeli wyjdzie na powierzchnie istotny problem wymagający wyjaśnienia, i na komunistycznego kozła ofiarnego w tym przypadku zrzucenie winy nie poskutkuje, a plebs będzie żądać konkretnych kroków, wówczas najskuteczniejszą metodą na zatkanie mord głodnemu społeczeństwu, jest rzucenie im przed nosy forsy, nawet ochłapów w formie 500 zł na dziecko. Nawiasem mówiąc w Polsce unicestwiono już większość państwowych zakładów oraz instytucji, do likwidacji zostały już tylko szpitale, Polskie Koleje Państwowe i stoi jeszcze komunistyczny Pałac Kultury i Nauki w Warszawie, w związku z tym powoli wyczerpuje się arsenał straszenia komunistyczną zagładą, ale póki co szmal jest skutecznym posunięciem socjotechnicznym, natomiast zburzenie PKiN poczeka, aczkolwiek los pałacu jest przesadzony, bo tu również Polacy byli urabiani co najmniej 10 lat, i wielu chce widzieć ten piękny budynek w gruzach.

Biorąc pod uwagę głód społeczeństwa na forsę, nawet ta niewielka suma pieniędzy odbiera ludziom rozumy i polaryzuje społeczeństwo, no i później Polacy pierdolą kompletne farmazony, że margines społeczny tą sytuacje wykorzysta i pieniądze przechleje, lub będzie się mnożył jak szarańcza, że bogatym 500 zł się nie należy i wiadomo 500 zł jest za mało.

Ale nikt nie zaproponuje przeznaczyć funduszy na budowę darmowych przedszkoli i żłobków, zwiększenia przywilejów dla kobiet w ciąży i matek, tworzenia ponownie spółdzielni pracy oraz budowy mieszkań komunalnych dla rodzin wielodzietnych, bo na powyższe racjonalne propozycje zawsze można odpowiedzieć argumentem, że są to idee komunistyczne, które się nie sprawdziły, wobec tego nie można do nich powrócić. Bez wątpienia w tym tłumaczeniu jest okruch prawdy, albowiem komunizm był idealnym systemem dla ogółu ludzi, ale wyłącznie dla ludzi mądrych oraz skromnych, lecz obserwując współczesną reakcję Polaków na rozsądne pomysły, komunizm już nawet w Polsce Ludowej nie miał szans na dłuższą egzystencję, a co dopiero obecnie wśród ogłupionych świecidełkami i banałami populacji, która stworzyła swoimi prostymi umysłami System Pełnego Brzucha – spać, żreć, harować, TV, modlić się i co kilka lat, głosować na nowego Pana.

Zdrowie i szczęście dzieci gwarantuje przyszłość każdego kraju, ale naród Polski nie może tego prostego konceptu mentalnie ogarnąć, i moje osobiste dążenia do pełnego finansowania oraz budowania państwowych szpitali, tym samym zapewnienie każdemu dziecku najlepszej możliwej i bezpłatnej opieki medycznej spotyka się z argumentem, że jestem złym komuchem. Szanujecie Polacy przecież nienarodzone dzieci, jak pięknie ! To dlaczego nie otoczycie je bezinteresowną opieką medyczną, gdy pojawią się już na świecie i zachorują ? Tysiące Polskich rodziców musi dosłownie żebrać pieniądze na lekarstwa oraz zabiegi medyczne. Dzieci też są komunistyczne ?

Wielki filozof niemiecki Georg Hegel jest autorem tzw. dialektyki Heglowskiej, według której Polski przemysł, infrastruktura oraz instytucje społecznego dobra, są niszczone od co najmniej 26 lat, dotyczy to zwłaszcza szpitali państwowych. Proces ten zaczął się na dobre od brutalnego unicestwienia Państwowych Gospodarstw Rolnych w latach 90 – tych, i stopniowo został zastosowany z sukcesem na wszystkich państwowych zakładach pracy w Polsce, aż przyszedł czas na demontaż państwowej służby zdrowia, aczkolwiek temat jest bliski sercu każdemu Polakowi, wobec tego niszczenie szpitali przebiega wolniej i subtelniej, ponieważ bezduszna likwidacja i prywatyzacja szpitali wzorem PGR-ów, mogła by jakimś cudem wzbudzić protest społeczeństwa, w co bardzo wątpię, bo Polacy pokazali już nieraz, że są podatni na tanią propagandę i zgodzą się na wszystko, ale lepiej być przezornym w związku z tym, Heglowską metodą tezy, antytezy i syntezy przygotowuje się społeczeństwo do akceptacji prywatnej służby zdrowia. W wielkim skrócie, proces przebiega w ten sposób:

  • Pierwszy krok polega na stworzeniu problemu ze służbą zdrowia, innymi słowy wstrzymać finansowanie, podnieść pensje wąskiej grupie lekarzy i dyrekcji, zmniejszyć zarobki i zwiększyć obowiązki pielęgniarek, wprowadzać umowy śmieciowe itd. Wszystko to wzbudzi oczywiście w społeczeństwie niepokój, zazdrość oraz gniew.
  • Drugi krok polega na umiejętnym użyciu siły masowych mediów, które wzniecą histerię i panikę w społeczeństwie, przedstawiając państwową służbę zdrowia w negatywnym świetle i oczywiście jako relikt komunizmu. Naród Polski jak widzimy jest już urobiony i żąda zmian.
  •  Zrealizowanie trzeciego i ostatecznego kroku spoczywa teraz na politykach, którzy przedstawią spanikowanemu społeczeństwu jedyne wyjście z tej problematycznej sytuacji, a rozwiązanie polega na tzw. komercjalizacji Polskich szpitali czyli pełnej prywatyzacji, bo komunistyczne czyli państwowe finansowanie służby zdrowia się nie sprawdziło.

Społeczeństwo jak widzimy z obecnych realiów, całkowicie popiera ten zamach na zdrowie milionów Polaków, bo zostało urobienie po pierwsze, skrajną nienawiścią do ustroju komunistycznego, po drugie proces rozumowania prostych zagadnień społecznych i ekonomicznych został w nas zablokowany, dzięki religii katolickiej, która swoim śmierdzącymi i prymitywnymi dogmatami, niszczy świadomość Polaków już od blisko 1000 lat. W związku z tym, zacytuję sławnego Niemieckiego filozofa okresu oświecenia, tym razem Immanuela Kanta, który stwierdził, iż „Musi przestać wierzyć, aby zacząć myśleć”. Te słowa są prorocze i dotyczą nas Polaków przede wszystkim.

Tak zatem wygląda pełna skrajności i kontradykcji Polska rzeczywistość XXI wieku, do której można by dorzucić mnóstwo innych nie ciekawych faktów. Nawiasem mówiąc, ekonomiczne urabianie Polaków przypomina słynny proces „gotowania żaby”, wsadzasz żabę do garnka bez pokrywki, zalewasz garnek chłodną woda, stawiasz na gazie i powolutku stopniowo zwiększasz obciążenia podatkowe ( temperaturę ) wówczas żaba zostanie ugotowana bez podjęcia jakiejkolwiek walki. W ten mniej więcej sposób, społeczeństwo zgodzi się na zwiększanie podatków bez końca, i kompletną likwidację uprawnień oraz przywilejów społecznych, ponieważ jak wspomniałem wcześniej, współczesny Polak żyje w Systemie Pełnego Brzucha, który przystosował go do myślenia w perspektywie zaledwie kilku dni w przyszłość, filozofia życia w zasadzie go nie interesuje, również kwestie polityczne i gospodarcze ma w dupie, ponieważ politycy wszystkim się zajmą i jakoś to będzie. Oczywiście nad wszystkim Pan Bóg czuwa, w związku z tym Polak nie odczuwa stopniowego wzrostu temperatury ( rabunku i upadku ojczyzny ) Pozdrawiam.

Reklamy

One comment

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s