Prawo naturalne

Jestem zobowiązany wyjaśnić kilka kwestii związanych z blogiem Wiecznaziemia, ponieważ moim oryginalnym celem było wydobycie na światło dzienne, naszych Słowiańskich tradycji oraz cech charakteru i jak najszersze ich propagowanie z nadzieją, że pradawne pogańskie wartości ojców i matek ponownie zakorzenią się w umysłach czytelników. Z biegiem czasu zacząłem poruszać inne ważne sprawy, coraz bardziej oddalone od tematu Słowiańszczyzny i niekiedy dochodzę do błędnych oraz subiektywnych konkluzji, niemniej jednak całokształt felietonów mam nadzieję, posiada pozytywny przekaz i wzbogaci wasze życie w jakieś konstruktywne wiadomości dotyczące Słowiańszczyzny.

Przyznam się, że moja coraz większa obojętność na kwestię Słowiańską jest spowodowana po pierwsze, wielkim brakiem wiadomości na ten temat, bo oprócz kilku bardzo dobrze znanych detali związanych z ich wierzeniami nic innego konkretnego nie poznałem, a pozostałe ciekawe zagadnienia Słowiańskie są bardzo zniekształcone przez samych Polaków, ze względu na głęboko zakorzeniony katolicyzm w tym kraju, i dlatego są mało wiarygodne. Po drugie, brutalna wschodnio Europejska rzeczywistość polityczno/społeczna oraz światowe realia XXI wieku, sprowadziły mnie twardo na ziemię i obudziły ze snu o wskrzeszeniu Słowiańszczyzny w Polsce. Wobec tego, znowu uruchomię moją bujną fantazję i poniżej przedstawię kilka nowych hipotez związanych ze Słowiańszczyzną, oraz wyjaśnię parę przykrych zjawisk społecznych i religijnych, z którymi ten naród nie może sobie poradzić.

Zawsze sądziłem, że dla Słowian podstawową wartością była współpraca i podobno dzięki temu zbudowali jakąś wielką cywilizacje, ale gdzie szukać śladów tej wspaniałej cywilizacji i kultury ? Osobiście nie widzę żadnych pozostałości materialnych, zwłaszcza w świadomości współczesnych Polaków nic się z niej nie ostało. Inną często podawaną cechą Słowian było ich umiłowanie przyrody, być może tak kiedyś było, ale obecnie większość Polaków niestety nie szanuje przyrody, życia zwierząt i bezmyślnie ją niszczymy jak rzadko jaki naród na świecie. Zachodzi pytanie, czy aby czasem całe to dziedzictwo Słowiańskie nie jest zwykłą fikcją i urojeniem, które przerosło same siebie i powstał znany nam obecnie kult, aczkolwiek piękny lecz nie postępujemy według jego szlachetnych prawideł ?

Krótkim epizodem z naszej historii kiedy jakaś współpraca w Polskim narodzie istniała, to okres po II wojnie czyli Polska Ludowa, ale z mojej obserwacji Polacy potrafili działać wspólnie, dopiero po strasznych doświadczeniach wojennych, lecz z biegiem czasu zapominaliśmy co jest w życiu ważne i już w latach 60 i 70 stopniowo traciliśmy sens życia.

Moja refleksja w związku z tym nie brzmi optymistycznie, Polak weźmie się do kupy dopiero gdy poczuje bata na plecach, lub kiedy wojna zawita do tego kraju. Tylko tak drastyczny obrót spraw otworzy mu oczy i wskrzesi braterstwo.

Piękna idea Panslawizmu była możliwa do zrealizowania jakieś 100 lat temu, na krótko faktycznie urzeczywistniona pomiędzy 1945 a 1989 rokiem, wzięła obecnie w łeb głównie przez jeden naród. Największy i najbardziej stojący okoniem względem grającej pierwsze skrzypce Rosji. Naród najbardziej kłuty, bitny i nie skory do unitaryzmu panslawistycznego, współpracy oraz kompromisu – Nas Polaków niestety. Wspólnotę braci Słowian można już między bajki włożyć, a jeżeli ktoś pierdoli teraz o Panslawizmie to ma schizofrenie, jest niedouczony lub jest agentem kościoła katolickiego, ale o tym później.

Słowiańszczyzna moim zdaniem jest uniwersalnym zwrotem, który można przypisać każdej grupie ludzi obojętnie jakiej rasy, ale odnosi się ona wyłącznie do ludzi zdyscyplinowanych, zjednoczonych oraz pozbawionych władzy zwierzchniej, innymi słowy ludzi równych sobie, żyjących według starego i mądrego prawa naturalnego, składającego się zaledwie z dwóch punktów lub przykazań jak kto woli:

Nie krzywdź innych.

Nie pozwalaj krzywdzić siebie.

Ludzie żyjący według tych pięknym zasad na szczęście jeszcze istnieją na ziemi, aczkolwiek ich dni są policzone, bo niedługo zawita do nich demokracja z chrześcijaństwem i ostatnich wolnych ludzi na ziemi zniszczy pieniądz, natomiast chrześcijaństwo odbierze im godność oraz mądrość. W związku z tym, ustosunkuję się do tej kwestii patrząc z szerszej perspektywy na całą ziemię, nie koniecznie tylko na Polskę, ponieważ w tym pięknym i zielonym oraz potencjalnie bardzo bogatym kraju, niestety duch Słowiańszczyzny już dawno umarł i brakuje tutaj pozytywnych wzorców wskazujących na odrodzenie się nawet w miniaturowym wymiarze, prawdziwej idei braterstwa oraz równości społecznej, aczkolwiek to nie zwalnia nas od myślenia i działania lokalnie pomagając w miarę swoich możliwości innym, lub chroniąc przyrodę.

Wierzę, że współcześni ludzie też by potrafili istnieć w równowadze z otoczeniem, bez łupieżczego zachowania i eksploatowania przyrody, ekosystemów. Jestem głęboko przekonany, że ludzie z natury są dobrzy i potrafią żyć w harmonii z przyrodą i że tak kiedyś egzystowali, setki tysiące lat temu. Do dzisiaj spotyka się takie plemiona w Amazonii, Oceanii i innych ginących pierwotnych ekosystemach. Są nazywani pogardliwie dzikusami, podczas gdy to naszą cywilizację śmiało można tak nazwać, patrząc jakie sieje zniszczenie.

Renesans Słowiańszczyzny ?
Nie sposób nie dostrzec pewnego kompleksu wyższości rasowej u niektórych wielbicieli zagadnień Słowiańskich, zwłaszcza nostalgia młodych Polaków za Słowiańszczyzną może bardzo cieszyć, ale po bliższym zbadaniu tej sprawy raczej mnie martwi, ponieważ oni kojarzą Słowiańszczyznę niestety wyłącznie z jakimiś odważnymi wojownikami oraz pięknymi kobietami ale zwłaszcza z białym kolorem skóry, można by jeszcze dodać powierzchowny zachwyt nad świętem Nocy Kupały, utożsamianym z seksem i piciem piwa. Ten popularny i spłycony do minimum medialny obraz Słowiańszczyzny, jest pozbawiony wszelkiej głębi wymagającej od odbiorcy wysilenia rozumu, natomiast obfituje w spektakularne i łatwe w odbiorze fajerwerki, które znajdują świetną pożywkę w mózgach młodych Polaków.

W związku z tym, wszyscy rzetelni badacze oraz miłośnicy Słowiańszczyzny mogą mięć karkołomne zadanie z próbą przebicia się do ludzi, patrzących na Słowiańszczyznę wyłącznie przez pryzmat koloru skóry bądź rasy, bo jak wspominałem o Słowiańskości danego człowieka lub grupy ludzi nie świadczy kolor skóry lub język słowiański, lecz wyłącznie styl życia oraz zasady moralne. Dlatego nie Polacy lub Rosjanie, lecz Aborygeni z Australii oraz Eskimosi z Arktyki mają ekskluzywne prawo do nazywania siebie spadkobiercami Słowiańskiego życia, ponieważ już tylko oni trzymają się starych i szlachetnych reguł: równość, jedność, współpraca. Niemniej jednak, w Polsce istnieje grupa ludzi którzy na co dzień tradycję Słowiańską najbardziej podtrzymuje, są to znienawidzeni przez prawie wszystkich Polaków, Cyganie.

Tak więc, prawdziwe fundamenty Słowiańskości ( równość, jedność, współpraca ) zostały kompletnie zniekształcone i zdeformowane banałami i bzdurami, niekiedy w bardzo ohydny sposób np. w formie teledysków muzycznych pt. „My Słowianie” lub „Równonoc” w których podtekst seksualny jest oczywisty i piękne Słowiańskie kobiety zostały w nich przedstawione  jako zwykłe prostytutki. Pierwszy etap osiągnięty i Polacy generalnie zatracili sens prawdziwej Słowiańszczyzny, wówczas ten deficyt umysłowy społeczeństwa, jego emocje i marzenia zostaną sprytnie podchwycone przez kręgi polityczne związane z elitami religijnymi oraz finansowymi. Dlatego przestrzegam wszystkich, przed zbyt wczesną euforią związaną z pozornym renesansem słowiańszczyzny, który zostanie odgórnie narzucony społeczeństwu nie tylko Polskiemu, lecz Ukraińskiemu a nawet Rosyjskiemu i wykorzystany przeciwko narodom Europy wschodniej, aby jeszcze bardziej wszystkich skłócić i wzmocnić pozycję religii chrześcijańskiej w tych państwach.

W pełni rozumiem powody zniekształcania Słowiańszczyzny, ponieważ u jej podstaw leżą takie uniwersalne i piękne wartości jak: równość, jedność, współpraca, które są również fundamentem współczesnego ustroju komunistycznego, w związku z tym nikogo nie powinien dziwić fakt, że prawdziwy renesans Słowiańszczyzny dla Judeo – chrześcijaństwa oraz całego światowego systemu religijno – finansowego, stanowił by śmiertelne niebezpieczeństwo, z tego też powodu oni zrobią wszystko aby narody Europy wschodniej już nigdy nie odkryły swojego Słowiańskiego dziedzictwa i braterstwa.

W każdym bądź razie, nowa odsłona Słowiańszczyzny w Polsce nabierze charakteru narodowego, katolickiego oraz skrajnie rasistowskiego i biorąc pod uwagę ogromny wpływ masowych mediów na umysły młodych Polaków, ich siła i werwa, ta gorąca i twórcza krew będzie skierowana jak to zawsze bywa w niewinnego, co już widać w formie marszów narodowych przeciwko islamizacji Polski – zwykłej iluzji medialnej stworzonej przez ekspertów socjotechnicznych. Tak więc młodzi Polacy na rozkaz żyda, skierowali swoją furię w niewinnych Arabów, którzy są mordowani przez wszystkie zachodnie państwa nawet przez samą Rosję, natomiast żydzi zacierają ręce, albowiem jeszcze niedawne Polskie oraz światowe ubolewanie nad strasznym losem Palestyńczyków w żydowskim getcie w Strefie Gazy, poszło w niepamięć. Odnoszę bardzo smutne wrażenie, że z wszystkich państw Europy wschodniej, Polska jest najbardziej oddana żydowskiej racji stanu.

Powtarzam to już od dawna: Polaku podaj dłoń Arabowi, wówczas wspólnymi siłami z łatwością zniszczycie waszego rzeczywistego wroga ! Dopóki tego nie zrobisz ku Twojej zgubie, będziesz pionkiem i mięsem armatnim w rekach żydów.

Jak to się potoczy dalej zobaczymy, niemniej jednak bielmo przed oczami nam nie spadnie póki nie wyłączymy TV i nie skończymy z chrześcijaństwem, nawet z Jezusem i Maryją oraz Papieżami i wszystkimi świętymi, natomiast choinkę zostawcie, bo to przecież cudowny pogański symbol dający nadzieje, otuchę oraz światło w długie ciemne, zimowe wieczory. Poganie mieli jednak wyśmienite pomysły jak rozweselić swoje domostwa w przeciwieństwie do smuty, krzyżów, piekła oraz cierpienia chrześcijańskiej religii śmierci. Ogólnie wszystkie wesołe, pogodne oraz radosne święta, a także optymistyczne przekazy słowne, które kojarzymy wyłącznie z religią chrześcijańską, zostały po prostu skradzione przez chrześcijaństwo pogańskim kulturom z całego świata.

img3File

Trochę z historii
W rzeczy samej, religia chrześcijańska już od samego początku swego istnienia stosowała taktykę podszywania swoich prymitywnych, żydowskich ceremonii pod piękne pradawne praktyki, obyczaje oraz wierzenia pogańskie, a następnie adoptowała je do swoich potrzeb i generalnie, udało im się tą sztuczkę przeprowadzić na przestrzeni kilkuset lat z wielkim sukcesem. Niemniej jednak człowiek znający trochę historię, powinien wiedzieć, że wszystkie poważniejsze święta chrześcijańskie, są w rzeczywistości świętami pogańskimi, ponieważ misje chrześcijańskie widząc jak trudno jest wyperswadować nawet ogniem i mieczem poganom obchodzenie owych świąt zmienili je w swoje, pozostawiając wiele pogańskich pięknych elementów w ciągłym użytku jak np. choinka, jajka – malowanki, zajączki wielkanocne, postać Maryi, koncept świętej wody i wiele innych.

Ale jak do tego doszło, bo przecież nikt o zdrowych zmysłach czy to Słowianin, Aborygen z Australii lub Indianin Aztek, obojętnie jaki człowiek z odrobiną rozumu i honoru nigdy dobrowolnie nie zrezygnował by ze swoich tradycji na rzecz żydowskich, bzdurnych rytuałów jak machanie żywą kurą nad głową w celu odpuszczenia grzechów, uderzanie głową w ścianę, kaleczenie małych chłopców i odcinanie im części penisa lub potworne zabijanie zwierząt ? To są skrajne przypadki, ale nawet zwykłe klęczenie bez wątpienia było obce każdemu pradawnemu człowiekowi. Niemniej jednak to wszystko się przyjęło, ponieważ religia chrześcijańska wykorzystało siłę pogańskiej wiary, jej piękno oraz radość przeciwko nam i nadal świętujemy pogaństwo, aczkolwiek nieświadomie i w ten sposób wzmacniamy żydowszczyznę. Ten czynnik sprawia że Polak twardo broni religii chrześcijańskiej, bo jednak Słowiańskie piękno jest mu bliskie sercu, a jedynym miejsce gdzie może je znaleźć jest kościół, wówczas Słowiańska prawda zmieszana z odrażającym fałszem Judeo – chrześcijańskim powoduje wzrost tego drugiego, do roli absolutnej prawdy.

Podobną metodę zastosował drugi odłam żydowszczyzny – islam, podbijając również ogniem i mieczem pogańskie plemiona Arabskie i narzucając im ciemnotę żydowską, aczkolwiek większość pięknych pogańskich obrządków oraz zasad moralnych jak np. obowiązek pomocy biedniejszym a także zakaz pożyczania pieniędzy na procent żydowszczyzna z kultury Arabskiej nie mogła wyplenić, wobec tego islam te szlachetne prawa podchwycił i wchłonął. W związku z tym nie powinien nas absolutnie dziwić fakt, że cały chrześcijański świat, moralnie zepsuty aborcją i prostytucją oraz zdewastowany konceptem żydowskiej mamony morduje Arabów, bo oni aczkolwiek są wyznawcami islamu, niemniej jednak zachowali najwięcej pradawnych pogańskich, bardzo pięknych tradycji i nie spotkasz u nich pornografii, prostytucji lub aborcji i dlatego Arabowie muszą być unicestwieni, ewentualnie zdemoralizowani zachodnim stylem życia.

Widzicie, nawet żydowski islam nie potrafił przerobić Arabów w posłusznych gojów na wzór Europejskich i Amerykańskich bezmyślnych cymbałów chrześcijańskich, posłusznie klęczących przed Panem z Izraela i wykonujących każdy jego rozkaz. Czarno na białym, z powyższego można dostrzec istotny element żydowskiej intrygi, a mianowicie my chrześcijanie rozjuszeni ślepą nienawiścią do Arabów, jesteśmy wykorzystywani przez żydów, do odwalania brutalnej oraz krwawej roboty mordując Arabów, którzy generalnie  nic złego nam nie zrobili i są naszymi naturalnymi przyjaciółmi.

Co robić ?
Już sama religia chrześcijańska bardzo skomplikowała i utrudnia nam wszystkim życie, a dochodzą problemy polityczne i gospodarcze oraz bezustanny, medialny potok alarmujących informacji z całego świata, który nie pozwala uspokoić rozumu i uwolnić go od panicznego strachu przed właściwie już wszystkim. Przypomnę, że rok temu Rosja była wrogiem świata, obecnie jakiś isis i histeria z globalnym ociepleniem przybiera znowu na sile, wobec tego przeciętny człowiek poddawany tej propagandzie nigdy nic wzniosłego nie osiągnie – po prostu nasze rozumy przypominają zwykły śmietnik i szambo.

Najwyższy czas spojrzeć prawdzie w oczy i na zawsze wybić sobie z głów, że my Polacy jesteśmy jakimiś szczególnymi ludźmi tzw. dziećmi Bogów Słowiańskich, i czeka nas lada moment świetlana przyszłość z tego powodu. Ukraińcom szajba na ten temat odbija, bo uważają się jak nie za potomków Atlantydów, to antycznych Greków, albo pierdolą, że biblijny raj znajdował się na Ukrainie, lub twierdzą że Ukraina jest praojczyzną wszystkich ludów Słowiańskich, a Ukraińcy najważniejszym ludem Słowiańskim, od którego wzięły początek wszystkie inne. Nie zmieniajmy się w podobnych oszołomów, aczkolwiek niekiedy już bardziej od Ukraińców przeginamy pały, jak z obecną anty Arabską histerią.

W związku z tym, koniecznością jest sprecyzowanie i zminimalizowanie naszych codziennych potrzeb duchowych i fizycznych, wówczas priorytety życiowe się skrystalizują a rozum i ciało dojdzie do relatywnej równowagi, aż w końcu dobre myśli i czyny ujrzą światło dzienne. Walkę o zdrowy umysł trzeba zacząć od całkowitej eliminacji z życia informacji płynących z masowych mediów, następnym krokiem jest wykluczenie balastu mentalnego w postaci wszelkich wpływów religijnych nawet tzw. naszych Słowiańskich, ponieważ żyjemy w XXI wieku i powrót do ich pięknych zasad moralnych oraz etycznych jest już raczej nie możliwy. Nawiasem mówiąc wszystkie religie, wyznania, kulty nawet te piękne mają to do siebie, że w dłuższym etapie czasu stworzą nowe podziały oraz skłócą ludzi, i w ten sposób diabelski krąg się zamyka. Niemniej jednak, możemy zapożyczyć od pierwotnych pogańskich ludów jedną konkretną, uniwersalną zasadę i stopniowo na tym zdrowym fundamencie naturalnego prawa budować lepsze życie, a mianowicie:

Nie pozwalaj krzywdzić siebie.

W tym przypadku nie chodzi koniecznie o ból fizyczny, lecz największą krzywdę jaką sobie człowiek wyrządza gdy biernie, bez pomyślunku i oporu ufa wiadomościom z mediów masowego przekazu i niszczy w ten sposób swój rozum głupotą. Pozwolę sobie przedstawić zaledwie jeden tylko przykład, który ilustruje potęgę telewizji w kształtowaniu świadomości przeciętnego Polaka. Jeżeli zrozumiemy powagę sytuacji i coś konkretnego zrobimy żeby temu zaradzić, wówczas jest nadzieja w narodzie Polskim.

Słowo prywatyzacja osiągnęło w Polsce jak wiemy statusu świętości i jest związane oczywiście z kultem pieniądza, w świetle tego prawie każdy marzy wyłącznie o posiadaniu jak największej ilości przedmiotów lub nieruchomości. W ten sposób podsyceni żądzą posiadania Polacy zgodzą się wówczas na wszystko, nawet na wyprzedaż Polskich szpitali, ponieważ Telewizja – okno na świat i wyrocznia prawdy powiedziała, że prywatyzacja jest jedynym panaceum na każdy problem ekonomiczny lub społeczny. Rabunek tego kraju, zwłaszcza niszczenie powszechnej opieki zdrowotnej, tak bardzo istotnej dla każdego człowieka struktury społecznej oraz innych gałęzi gospodarki poprzez tzw. prywatyzację, nie podlega już zadniej krytyce i generalnie społeczeństwo jest zadowolone z toku wydarzeń, lecz ja wyjaśnię w kilku prostych zdaniach prawdę, która bardzo zaboli.

A zatem, komercjalizacja np. służby zdrowia polega na przekazaniu społecznej infrastruktury oraz bardzo cennego wyposażenia szpitali, w prywatne ręce za darmo lub za symboliczną złotówkę, natomiast długi szpitali, zaciągnie celowo by naród poparł prywatyzację, zostaną wliczone w bilionowy dług państwowy, oczekujący spłaty przez ogłupione kapitalistycznymi banałami Polskie społeczeństwo. Ale to nie koniec, stopniowo Polacy zostaną zmuszeni do wykupu prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych i nadal będą finansować już prywatne szpitale z podatków. Jeżeli dorosły Polak nie pojmuje tego prostego mechanizmu niszczenia kraju i przyszłości swoich dzieci, to już tylko atom prosto na głowę może pomóc, ale mam cichą nadzieję, że poniższe chłodne liczby przemówią do rozumów.

Budżet Polski na rok 2016:
Dochód budżetowy: 296 879 236 000 zł
Wydatki z budżetu: 351 499 236 000 zł

Deficyt budżetowy: 54 620 000 000 zł ( słownie: pięćdziesiąt cztery miliardy sześćset dwadzieścia milionów złotych straty ) Mniej więcej co szósta złotówka zaplanowana na wydatki z budżetu Polski nie ma pokrycia we wpływach. Kto rozsądny tak planuje budżet domowy ? Nie mówiąc już o finansach całego państwa.
Dlatego proszę was Polacy, wyłączcie wiadomości, TVN, Trele-ekspresy lub inne kanały publicznej dezinformacji, zwłaszcza żydowski Facebook, bo sprawiacie swoim mózgom kolosalną krzywdę. Pozdrawiam.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s