Wysokie sfery

Kobiety są jednak wielką siłą każdego narodu, zwłaszcza w państwach demokratycznych stanowią potężny i bardzo cenny elektorat, który oddając swoje głosy w wyborach powszechnych, podejmuje często kluczowe decyzje, w Polsce zawsze chybione i dlatego głos kobiet jest tak wspaniałym darem dla polityków oraz wszelkiej maści innych złodziei włącznie z kościołem, i żeby podtrzymać ten stan rzeczy, politycy wraz z masowymi mediami tym razem bardzo troskliwie zadbają o przyszłość Polskich kobiet. Możecie zatem drogie panie spać spokojnie, albowiem jesteście w dobrych rękach i sen będzie piękny. Zielona wyspa Tuska to nic w porównaniu z tym co nam nowe rządy niebawem sprezentują.

W ostatnich wyborach Polacy zagłosowali na Prawo i Sprawiedliwość, w związku z tym naród Polski odetchnął z ulgą, bo nareszcie po kilkuletnich rządach Platformy Obywatelskiej są widoki na lepsze jutro, a jak wiemy Platforma Obywatelska zaskarbiła sobie w narodzie miano jak nie okropnych zdrajców i złodziei, to komuchów bądź piątej kolumny, albo antychrystów i w zależności od tego co TV powie, naród uwierzy i powtórzy, bo… w telewizji puszczali ! Tak więc sezon wieszania psów na PO oraz zwalania winy za cały syf w kraju wyłącznie na tą partię, oficjalnie uważam za otwarty.

Tego typu zagrywki nie są rzadkością, one występują w każdym państwie demokratycznym podczas przekazywania władzy, nic nowego pod słońcem i generalnie przez następne pół roku, lub nawet dłużej PiS ma zapewnione solidne poparcie narodu i sprawowanie władzy nie nastręczy im problemów, bo jeżeli wyjdą na powierzchnie jakieś trudne do rozwiązania kwestie, wtedy zawsze można obwinić swojego poprzednika. Niemniej jednak po jakimś czasie wyczerpią się wymówki i przyjdzie czas spełnić obietnice wyborcze dane Polakom i co wtedy, dać im więcej obietnic ?

W pewnym sensie tak, ale tym razem politycy nie rzucą całemu plebsowi zwykłych przyrzeczeń bez pokrycia lub imprez sportowych, lecz stworzą piękną iluzję skierowaną głównie na potrzeby kobiet i gwarantuje wam, to będzie najlepszy temat zastępczy kiedykolwiek zastosowany w Polsce.

Ale zanim to nastąpi politycy spacyfikują Polaków ferworem religijno – patriotycznym, bo wiadomo naród jest fanatycznie katolicki, w związku z tym inauguracja rządów zacznie się od wielkiej kampanii budowy milionów krzyży i dzięki temu Polskie huty ruszą pełną parą oraz zmniejszy się bezrobocie, aczkolwiek hut już w Polsce chyba nie ma, ale jest sporo lasów, wobec tego nawiedzony motłoch wytnie wszystkie drzewa by wystrugać z nich monstrualne krzyże. Na krotką metę akcja krzyżowa zadziała i naród będzie zadowolony z największej na świecie ilości krzyży na metr kwadratowy, ale zachwyt wkrótce się skończy i trzeba będzie dać ludziom nowy konkretny temat zastępczy, bo nie daj boże plebs się zorientuje, że robi już za miskę zupy, a Polak głodny jest nieobliczalny.

Intuicja mi podpowiada, że ten poważny dylemat politycy rozwiążą bardzo ciekawym manewrem proszącym się o wprowadzenie w życie już od co najmniej 10 lat, aż w końcu przyszedł na to odpowiedni moment. Jak już wspominałem główną siłą PiS są kobiety, zwłaszcza te starsze nawiedzone i żeby podtrzymać ich wsparcie politycy usuną artykuł 96 z Konstytucji Marcowej z 1921 roku który mówi: „Rzeczpospolita Polska nie uznaje przywilejów rodowych ani stanowych, jak również żadnych herbów, tytułów rodowych i innych z wyjątkiem naukowych, urzędowych i zawodowych. Obywatelowi Rzeczypospolitej nie wolno przyjmować bez zezwolenia Prezydenta Rzeczypospolitej tytułów ani orderów cudzoziemskich.”

Spójrzcie na zainteresowania swoich matek lub żon a przyznacie mi rację, że one oprócz religii jeszcze większą uwagę przywiązują do świata celebrytów, ale prawdziwe spustoszenie w kobiecej świadomości potrafi zrobić widok zagranicznych dworów królewskich, które swoim bogactwem oraz przepychem całkowicie zaślepiają i odrywają od rzeczywistości prawie każdą kobietę, niekiedy już na zawsze, w związku z tym politycy wykorzystają tą naturalna cechę kobiecego charakteru i dostarczą im mrzonkę wielkiego życia nie do osiągnięcia, zaś ludzie zrobią wszystko by ją zdobyć, zwłaszcza kobiety wpadną z deszczu pod rynnę, ponieważ ich żądze materialne będą najbardziej wzbudzone.

Istnieje prosty mechanizm manipulacji socjotechnicznej, skierowany zwłaszcza w kobiety przy pomocy nośnika telewizyjnego on totalnie wypierze ich mózgi. Daj ludziom w absolutnym nadmiarze to czego nie potrzebują, zalej ich kolorowym i głośnym światem telewizyjnej, medialnej rozrywki, wówczas oni zrobią wszystko by to zdobyć i generalnie stracą wtedy wszelkie zdolności logicznego myślenia o codziennym życiu. Proszę rzucić okiem w najbliższe swoje otoczenie a ujrzycie, że ludzi w zasadzie nie interesuje już dobro kraju, lecz trywialność i zbędność oraz wirtualny świat bogatych. Mężczyźni żyją sportem a kobiety marzą o łatwym życiu żywcem wziętym z seriali, i niebawem politycy takiego asa z rękawa Polskim kobietom wysuną, że każdą jedną ten chwyt na kolana powali.

Zapytacie dokąd podążam z moimi wnioskami i hipotezami ? Po prostu zainstalują Polakom dwór królewski i naród będzie szczęśliwy po wszystkie czasy i nie musi to być koniecznie potomek błękitnej krwi, lecz pierwszy lepszy buc, półgłówek i wierny katolik zostanie koronowany jak tradycji przystało a najlepiej jakiś żyd, bo czy kiedykolwiek Polska miała silnego i mądrego monarchę lub sprawną władzę centralną oprócz ery PRL-u ?

Przy sporej aprobacie ogłupionego społeczeństwa, politycy wraz z klerem powołując się oczywiście na wiekopomną tradycję i religię, zmienią ten paragraf konstytucji, wówczas pragnienia absolutnie wszystkich kobiet, a nawet wielu mężczyzn zostaną w 100 % spełnione, i za plecami polityków kościół będzie rządzić w Polsce przez następne tysiąc lat. Musimy w końcu zrozumieć, że zdobycie absolutnej władzy nad tym krajem przez Watykan jest priorytetem, a wspominane posunięcie z konstytucją i zainstalowanie w Polsce namaszczonej przez sam kościół arystokracji, będzie stanowić moim zdaniem ukoronowanie tych zmian. Bo kto zna historie ten wie, że kościół z monarchią zawsze żyły w trwałej symbiozie i nawzajem się wspierały, wówczas te dwie instytucje ucisku nad masami rosły w siłę. Kościół w Polsce potrzebuje już tylko arystokracji aby na jej plecach w pełni zatriumfować.

Bez wątpienia psychoza anty islamska również wzmacnia pozycję kościoła w Polsce, zwłaszcza wśród młodzieży, która wystraszona urojoną inwazją islamską identyfikuje się teraz z największym i jedynym obrońcą Polskich wartości kościołem katolickim, niemniej jednak Polski dwór królewski na wyciągniecie ręki, będzie mocniejszym opium dla mas aniżeli nawet sama religia, wówczas problemy ekonomiczne i gospodarcze raz na zawsze ulotnią się z mózgów Polaków.

Jak widzimy ten proces nabierał konkretnych kształtów już od dobrych 10 lat, a teraz można go w tym kraju zrealizować, albowiem kilka istotnych kwestii idealnie skumulowało się całość:

  • Partia jawnie katolicka rządzi tym krajem.
  • Katolicka histeria anty islamska rodem ze średniowiecza osiągnęła zenitu.
  • Żyjemy w państwie feministycznym, w którym wielu mężczyzn przejęło kobiece cechy charakteru, dotyczy to całej cywilizacji zachodniej tzw. łacińskiej, wobec tego kobiecy punkt widzenia jest głosem narodu, jedyną słuszną opinią oraz punktem kulminacyjnym prawie każdej dyskusji, ku wielkiej szkodzie całego społeczeństwa.

Ostatni punkt jest moim zdaniem kluczowy i wymaga sprecyzowania. W Polsce relatywnie niedawno, zaś na zachodzie już od ponad 50 lat, równowaga płci została śmiertelnie naruszona, co pociągnęło za sobą sztuczne wywyższenie kobiet zwłaszcza pod względem ich podobno niesamowitych zdolności intelektualnych, przewyższających intelekt mężczyzn pod każdym względem. Narzędziem emaskulacji płci męskiej jest oczywiście ruch feministyczny, który z powodzeniem odebrał mężczyznom naturalne prawo podejmowania kluczowych decyzji politycznych i gospodarczych, bo tylko mężczyźni potrafią chłodnym i obiektywnym, niekiedy wydawać by się mogło okrutnym rozumem, podjąć dalekowzroczne decyzje zapewniające wszystkim Polakom/Polkom stabilne i godne życie.

Tak więc siła męskiego rozumu w narodach zachodnich, w tym Polskim już nie istnieje i na scenę polityczną weszły kobiecie emocje z intuicją, bezcenne cechy charakteru w opiece nad potomstwem, lecz nie sprzyjające prawidłowemu rządzeniu państwem. Ponadto, doszło do skrajnego wynaturzenia osobistych relacji damsko – męskich, może w Polsce jeszcze nie do takiego stopnia jak na zachodzie, gdzie prawie każdy mężczyzna ( zwłaszcza biały ) jest uznawany za szowinistę lub nawet gwałciciela, w związku z tym mężczyźni boją się gniewu kobiet i na wszystko się godzą bez protestu. Z jednej strony siła kobiecej perswazji czyli infantylizm i łatwowierność, z drugiej strony brak głosu męskiego rozsądku i logiki zostaną wspaniale wykorzystane niebawem w Polsce przez polityków i kościół.

Jak wspomniałem mężczyźni generalnie boją się kobiecego gniewu jak ognia, i dlatego nie potrafią zwrócić się do kobiet z racjonalną informacją, że telewizyjny świat celebrytów jest mrzonką, nie wartą poświęcenia sekundy uwagi, ponieważ to wiąże się z wybuchem kobiecej złości, lub zdradą a nawet rozwodem. Logiczne podejście do życia burzy kobiecy świat pełen niespełnionych marzeń, który wkrótce będzie wzbogacony jeszcze większym wirtualnym bogactwem, przepychem oraz brylantami, niemniej jednak na tobie spoczywa obowiązek dostarczania swojej „księżniczce” tego materialnego opium chociaż w namiastce, zadłużając się na nowe meble, egzotyczne wczasy, samochód lub budując dom.

Podsumowując ten wątek, za upadek państwa Polskiego obwiniam wyłącznie mężczyzn, ponieważ pozwolili obrzezać się z odwagi i kobiety całkowicie ich już zdominowały, a wystarczy wyłączyć homoseksualną TV, skończyć ze zniewieściałym kościołem oraz nie żreć fast food, wówczas testosteron wróci do normy.

Powrót do przeszłości
PiS bardzo umiejętnie stworzył wokół siebie aurę przedwojennej partii kresowej związanej w głównej mierze z postacią wielkiego patrioty i pogromcy Ruskiej dziczy jego ekscelencją marszałkiem Piłsudskim, oczywiście każdy jeden przedstawiciel Polskiej arystokracji lub przedwojenny urzędnik bądź oficer był wiernym katolikiem, niezłomnym patriotą i wybitnym inteligentem nie mającym sobie równego w świecie, ponadto ideologia PiS nawiązuje do tradycji związanych z antyczną Słowiańską wiarą ojców i pradziadów, katolicyzmem i to w rzeczy samej wzbudza sympatię milionów durnych mężczyzn oraz rozpala ich ślepy patriotyzm, ale największym fortelem jaki udało im się osiągnąć, jest naturalna identyfikacja PiS z dziedzictwem dawnej szlacheckiej Polski co potęguje w narodzie, zwłaszcza wśród kobiet nostalgię za przedwojennym błogim życiem w pałacykach, dworkach oraz z całą pompą i bogactwem z tym związanym, innymi słowy z hucznymi balami, wielkimi posiadłościami, szampanem i blaskiem reflektorów.

Wobec tego nie muszę przypominać jak silnie na umysły kobiet, nie tylko Polskich działają błyskotki związane z monarchią, bo na przykład Angielskim kobietom na punkcie dworu królewskiego kompletnie szajba odbija, zaś w Japonii ubóstwianie cesarza wychodzi poza wszelkie normy ludzkiej godności, nawet Putin wyciąga z grobów resztki carów Romanowów, żeby Rosjanki miały u siebie przedsionek wielkiego arystokratycznego świata, tak więc dlaczego Polska ma zostać w tyle za resztą cywilizacji, tym bardziej że pijawek i nierobów szlacheckich tyle uszło z życiem, gdy spierdalali w 1939 roku z Polskim zlotem oraz dziełami sztuki do Paryża i jest z czego wybierać, zwłaszcza że Czartoryskich i Radziwiłłów namnożyło się mnóstwo na zachodzie, no i tron w zamku królewskim w Warszawie na to ścierwo czeka.

Nie trudno jest sobie wyobrazić jaką furorę wzbudzą w społeczeństwie Polskim okazjonalne przyjęcia, bale oraz imprezy z udziałem Polskiej arystokracji, która po blisko 70 latach wygnania przez złych komuchów i potwornego cierpienia z ich rąk, nareszcie wróciła na swoje posiadłości, oraz objęła prawowite miejsce na szczycie piramidy społecznej tego narodu, zaś masowe media dostarczą głodnej tłuszczy, zwłaszcza kobietom 24 godziny na dobę informacje z salonów Polskiej magnaterii. Lecz to nie koniec problemu, ponieważ mnóstwo nowobogackich Polaków i Polek nie chcąc być gorszymi od tej „prawdziwej” arystokracji, odkryje w swoich rodowodach i drzewach genealogicznych pochodzenie stanu wyższego i stopniowo wszelkiego rodzaju tytuły szlacheckie wejdą do masowego użytku, innymi słowy Polskie szlacheckie warcholstwo, które jak wiemy zawsze ojczyznę sprzedawało i biedniejszych Polaków oraz Ukraińców strasznie krzywdziło, w tym kraju zrobi porządny burdel i obawiam się, że poza granicami jeszcze większy.

Wybiegając myślami w fantastyczną przyszłość, urojoną w mózgach religijno/narodowej pseudo szlachty i reszty cymbałów, coraz bardziej realny staje się projekt budowy katolickiej Polski od Bałtyku po morze Czarne. W tym kontekście priorytetem jest przyłączenie Lwowa do świętej Polskiej macierzy i tego typu pogłoski pojawiają się co kilka miesięcy w mediach, aczkolwiek Ukraińcy jacy by nie byli, tym razem gdy szlachecka Polska hołota położy łapę na Lwowie zrobią nam taki Wołyń, że już nigdy do kupy się nie pozbieramy.

Proszę zwrócić uwagę na bardzo ciekawy lingwistyczny precedens używany w stosunku do polityków oraz przedstawicieli kleru, który relatywnie niedawno wszedł w powszechne użycie i moim zdaniem przygotowuje Polaków do oswojenia się ze swoim szlacheckim Panem. Polakom jakoś naturalnie przychodzi zwracanie się do polityków nawet tych regionalnych ( mimo że nie jest to konieczne ) słowem Pan prezydent, Pan minister lub Pan wójt. Niewątpliwie presja medialna ukształtowała w nas spolegliwość wobec osób na wyższym stanowisku i w pewnym sensie straciliśmy zwykłą ludzką godność, aczkolwiek ta żenująco przesadna uprzejmość wobec polityków i elit jest zaledwie pierwszym stopniem tresury, który w dalszym etapie trwale podzieli Polskie społeczeństwo na lepszych i gorszych jak za dawnych czasów.

Czy Polska wraca w ciemne średniowiecze ? Z pewnością finansowe, ponieważ Polacy wspierają ogromnymi sumami pasożytniczy kościół oraz bez większych oporów opłacają mafię polityczną i niebawem miliardy pójdą na utrzymanie arystokracji, wobec tego jest gorzej niż w średniowieczu, bo wtedy były zaledwie dwa haracze ( kościelny i feudalny) a teraz pojawią się trzy i dojdzie czwarty, ponieważ żydzi zażądają odszkodowań za holokaust, wówczas nigdy się nie wypłacimy i można w Polsce zgasić światło. Pijawki poczuły krew i cały świat będzie ten naród ssał z forsy. Kiedy Polacy się obudzą ? Chyba już nigdy, bo oprócz finansowego średniowiecza, dochodzi skrajne zacofanie umysłowe z poczwórnym klęczeniem, przed wyżej wymienionymi ludźmi.

Ale wracając do myśli przewodniej zapytam, co tak naprawdę Polskim kobietom brakuje do szczęścia ? Ktoś słusznie odpowie, że bez kredytowe mieszkania, bezpłatne żłobki oraz przedszkola, powszechna opieka zdrowotna, godna praca i zarobki są dla każdej kobiety priorytetowe, dopiero w dalszym etapie rozrywka oraz religia. Normalny człowiek zrozumie, że jedynie realizacja tych kwestii zapewni szczęście i dzięki nim można założyć stabilną rodzinę, aczkolwiek mądra rozrywka w umiarze nie zaszkodzi, natomiast w żadnym wypadku religia nie może mieć wpływu na życie człowieka gdyż ogłupia. Niemniej jednak w Polsce człowiek z takimi rozsądnymi poglądami jest automatycznie uważany za komucha lub jakiegoś śmiertelnego wroga, w związku z tym przebić się do świadomości mężczyzn z tymi podstawowymi i życiowymi informacjami jest już bardzo ciężko, a do rozumów kobiet wprost niemożliwe z tej prostej przyczyny, że one myślą na odwrót i stawiają na piedestale religię z rozrywką, natomiast zagadnienia gospodarcze oraz ekonomiczne od których zależy ich codzienne życie mają kompletnie w dupie.

W każdym bądź razie ta wielka kobieca siła polityczna tego narodu, podobno wykształcone Europejskie kobiety, mądre matki Polki i wierne żony zamiast walczyć o dobro swoich dzieci, przez ostatnie 26 lat były kompletnie zamroczone wirtualnym światem celebrytów telewizyjnych lub w kościołach klęczały, i w ten sposób podstawowe przywileje socjalne zaprzepaściły, ale świat fantazji religijno/rozrywkowej niestety się nie skończył, albowiem już niebawem nastąpi jego nowa odsłona, która odbierze Polakom resztki rozumów i całkowicie zaćmi umysły Polskich kobiet.

Ponuro to wszystko wygląda ale miejmy nadzieje, że nic z tych rzeczy się nie zmaterializuje, niemniej jednak równia pochyła już dawno ruszyła i powoli spadamy w otchłań, lecz jest w Polsce jedna kwestia, która bardzo raduje duszę i wskazuje na rozum, otóż nie wprowadzono do tego kraju aborcji, w związku z tym daję Polskim kobietom wielki plus. Nigdy nie pozwólcie wcisnąć sobie tej zachodniej wartości mordowania własnych nienarodzonych dzieci ! Pozdrawiam.

P.S. Chcesz zarobić fortunę wykorzystując wspomnianą w felietonie ludzką próżność ? Radzę kupować domeny internetowe pod tytułem „Królewska Polska” lub „Royal Polska” i tym podobne nazwy, ewentualnie załóż stronę internetową poświęconą Polskiej arystokracji, bo już niedługo te kwestie zamienią się w prawdziwą żyłę złota, a jak wiadomo kto pierwszy ten lepszy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s