Niezwyciężona Armia

O wielkości i mądrości narodu nie świadczy jego zaawansowana technologia, bogactwo materialne lub siła militarna ale coś bardziej prozaicznego i przyziemnego o czym wielu ludzi już kompletnie zapomniało. Wielki i dobry naród to taki który bezinteresownie, nie bacząc na koszty i poświęcenia zapewnia każdemu swojemu choremu dziecku najlepszą możliwą opiekę medyczną – to jest uniwersalna zasada dzięki której ludzkość istnieje i buduje silne państwa. Podstawowym wyznacznikiem szlachetnych ludzi jest ich stosunek do swoich chorych rodaków a przede wszystkim dzieci, bo gdy uświadomisz sobie Polaku że prawo do bezpłatnej i powszechnej opieki zdrowotnej musi być konstytucyjnie zagwarantowanym i bezkompromisowo przestrzeganym przywilejem każdego obywatela, to możesz być pewien, że nasz kraj zbudowany na tym zdrowym fundamencie nigdy nie upadnie i dopóki będziemy przestrzegać tej żelaznej zasady, to każdy Polak będzie szczęśliwy w swojej kochanej i silnej ojczyźnie.

Niestety ten naród o swoje chore dzieci nie dba, ponieważ pozwolił sobie odebrać prawo do bezpłatnego leczenia i tysiące rodziców praktycznie żebra pieniądze na leczenie swoich dzieci, i kto odpowiada za ten stan rzeczy ? Jak zwykle i przewidywalnie znaczna część Polaków odpowie, że fatalna sytuacja Polskich szpitali jest spowodowana złymi decyzjami polityków, lub żydzi są temu winni, zaś inny często powtarzany przez Polaków argument, który uważam za kretyński i paradoksalny brzmi mniej więcej tak: Państwowe szpitale czyli bezpłatne leczenie nie sprawdziło się i lepsze będą szpitale prywatne ( jak to się teraz popularnie mówi, komercyjne ) ale zrozum jedno Polaku, one będą nastawione nie na leczenie lecz na zysk ! Według polityków i opinii bezmyślnego społeczeństwa złotym okresem naszej wolności było pozbawienie Polaków opieki zdrowotnej, w świetle tego instytucje służby zdrowia mozolnie budowane przez Polskę Ludową, obecne kapitalistyczne społeczeństwo pozwoliło zniszczyć i Polska jako drugie państwo na świecie po USA dysponuje zasadą z której jest dumna, że szpital jak fabryka ma być dochodowy. Reasumując Polacy nareszcie osiągnęli wolność ale wolność od godnej pracy, ochrony zdrowia i od myślenia.

Czy wam nie wstyd Polacy z powodu waszego kompletnego ograniczenia umysłowego i głupoty ? Kto wam te farmazony wmówił o wyższości prywatnej służby zdrowia nad społeczną – państwową, jak możecie powtarzać te brednie z powagą na twarzach gdy wasze dzieci praktycznie umierają z braku podstawowej opieki medycznej, nie mówiąc o poważniejszych zabiegach medycznych ? Powoli tracę nadzieje w ten naród, ponieważ zwierzęta często wspólnymi siłami w ekstremalnie trudnych warunkach potrafią okazać większą troskę o bezpieczeństwo i MG_9289zdrowie swoich dzieci aniżeli Polacy, dlatego nawet na surowej Antarktydzie kwitnie życie ( obawiam się nie na długo, bo chciwy człowiek te piękne opiekuńcze zwierzęta przypuszczam wymorduje ) Polska, tak cudowny, urodzajny i zielony kraj, w sercu Europy z wieloma bogactwami naturalnymi pod ziemią nie ma pieniędzy by zapewnić dziecku protezę lub przeprowadzić konieczną operację ?

Zaprzątacie sobie głowy medialną islamizacją Polski, choć ani jednego araba w życiu nie zobaczycie, straszą was wojną i kryzysami i dostajecie orgazmu na widok Ruskich myśliwców nad Syrią, a Ukraińcy niedawni wielcy przyjaciele już są wrogami, ponadto niedługo wybory i kłócicie się znowu który polityk lepiej mówi i więcej obiecuje – kompletna sieczka w głowach i rozdwojenie jaźni, tymczasem podstawy życia w Polsce zniknęły i na domiar złego ludzie popierają wyprzedaż Polskich szpitali ! Politycy nie zniszczyli państwowej służby zdrowia, zwykli Polacy to zrobili wybierając na swoich rządzących ciągle tych samych cwanych skurwieli, którzy wykorzystują naiwność polityczną tego narodu. A zatem musicie od teraz, póki nie jest jeszcze za późno jednym potężnym głosem domagać się pełnego finansowania służby zdrowia, a jeżeli głos nie poskutkuje trzeba użyć siły, zrozumiano ? Przestańcie niszczyć samych siebie i swoją ojczyznę niszcząc przyszłość i zdrowie swoich dzieci !

W zdrowym ciele zdrowy duch
Zdrowy naród to szczęśliwy naród i od otoczenia troskliwą opieką naszych chorych dzieci musimy zacząć budować Nową Polskę, to musi być motto i życiowy priorytet każdego Polaka, nie jest ważna wtedy praca, a nawet dach nad głową, choć te sprawy są również istotne ale one schodzą na drugi i trzeci plan, bo zrozum Polaku i Polko zasadniczą kwestię, dobroć okazana najbardziej potrzebującym przyczyni się do poprawy warunków życia całego społeczeństwa. Chore dzieci mają przecież oczy, uszy i rozumy szeroko otwarte, one na własnej skórze odczuwają katastrofę w Polskich szpitalach, przychodniach i placówkach zdrowia, dzieci widzą także rozpacz swoich rodziców i cierpią razem z nimi. W związku z tym pytam się was rodacy jakie cechy charakteru wykształcą się u takiego dziecka gdy dorośnie jeśli w ogóle przeżyje ? Możemy być raczej pewni, że doświadczenia z młodości wpłyną bardzo negatywnie na jego dorosły charakter, wówczas ten człowiek będzie zrezygnowany i zgorzkniały, a to odbije się na całym otoczeniu i Polska w ten sposób powoli upada.

Natomiast dzieci którym zapewniliśmy najlepszą możliwa opiekę w szpitalach o tym nigdy nie zapomną i wyrosną na wspaniałych ludzi, odwdzięczając się dobrocią następnemu młodemu pokoleniu, one będą sprawiedliwie rządzić tym krajem i zaopiekują się także nami starymi ludźmi. Jak widzicie jedno z drugim jest ściśle powiązane, nie możemy nigdy przeciąć tej świętej więzi łączącej pokolenia, bo gdy ją zerwiesz to możesz być pewny, że Twoja Ojczyzna i życie runie w zgliszczach.

tumblr_ntzltpgGcB1s0hc2ro1_1280Nie ma nic piękniejszego od uśmiechu dziecka, jego uśmiech promieniuje wtedy na wszystko i kruszy najtwardsze charaktery budując w ludziach pokój i przyjaźń. Taki naród nie potrzebuje już czołgów, samolotów i rakiet, ponieważ zbudował Niezwyciężoną Armię ze swoich szczęśliwych dzieci, które w dorosłym życiu pokonają każdą przeciwność losu i każdego wroga ale nie siłą i przelewem krwi lecz swoim szlachetnym charakterem. Zwyciężymy rozumami i przykładem dobroci i nigdy więcej nie będzie wojen i niesprawiedliwości, bo dorośli Polacy dali szczęście własnym dzieciom.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s