Po chrześcijańsku bez jaj

Stanowcza i mądra postawa zachodnio Europejskich pracowników zawsze budziła mój podziw i szacunek, natomiast postawa kompletnie wykastrowanych z odwagi i rozumów Polskich robotników, rolników, górników i pielęgniarek zawsze mnie przygnębiała i wzbudza coraz większe zakłopotanie i wstyd.

JS73796247Kilka dni temu we Francji pracownicy linii lotniczych Air – France protestujący przeciwko masowym zwolnieniom prawie zlinczowali swoich dyrektorów (zdjęcie po lewej), w Szwecji ludzie zdaje się wywalczyli 6-cio godzinny dzień pracy, natomiast w Belgii, Niemczech i Włoszech rolnicy wylewają hektolitry mleka i setki ton pomidorów w protestach przeciwko niskim cenom i przeważnie wygrywają, bo politycy boją się gniewu ludzi jak ognia i są zmuszeni iść na ustępstwa. Na zachodzie tego typu demonstracje są na porządku dziennym i radują duszę, ponieważ one dobrze świadczą o ludziach, którzy są czasem zmuszeni bezwzględnie i twardo bronić swoich praw, i szeroki segment społeczeństw krajów zachodnich popiera te protesty, ale gdy w Polsce Andrzej Lepper wysypał kiedyś z wagonów kilka ton zboża w podobnym proteście, to Polskie katolskie barany były wściekłe na Leppera, bo jak można święte zboże tak marnować, przecież to dar Boży z którego będzie pieczony nasz chleb powszedni – istna herezja !

W kontekście protestu Leppera ze zbożem trzeba być świadomym, że on miał do tego jak najbardziej słuszne powody, bo wysypane zboże było skażone dodatkami chemicznymi i co najwyżej mogło służyć na paszę dla zwierząt a wagony jechały do młynów na przemiał i na chleb. Ten fakt o zatrutym zbożu był znany wszystkim Polakom, ale oprócz małej grupy ludzi wspierających Leppera, większość Polaków już wtedy go zdradziła. Protesty Samoobrony miały w sobie znamiona spontanicznych, często bezwzględnych niekiedy brutalnych na wzór zachodnich i stanowiły dość istotne zagrożenie dla władz politycznych tego kraju i zamiast kuć żelazo póki gorące i trzymać polityków pod presją, Polacy powoli odchodzili od tego typu manifestacji na rzecz wykreowanych przez media protestów politycznie poprawnych, czyli protestów cywilizowanych, podczas których użycie wszelkiej przemocy, posługiwanie się tzw. językiem nienawiści lub obraźliwymi gestami jest zabronione i gdzie policja wyznacza strajkującym miejsce za barierkami na chodnikach, i nawet górnicy niegdyś bezkompromisowi obrońcy praw robotniczych posłusznie za nimi stoją i nie mają odwagi zablokować ulicy, ewentualnie palić opon bo…Nie wolno !

latvians_burn_eu_flag_in_protest_at_euro_entryTu macie przykład tej politycznie poprawnej demonstracji z podobnie debilnego kraju Łotwy. Człowiek pali flagę Unii Europejskiej – no super gratuluję odwagi, ale zauważcie pedał podłożył pod palącą flagę folię aluminiową aby nie poplamić asfaltu. W związku z tym postaram się wyjaśnić powody tej apatycznej, biernej i uległej postawy Polskiego pracownika która obecnie tak jaskrawo daje o sobie znaki. Być może zatrute zboże które Lepper próbował nie dopuścić do Polskiego rynku jest już importowane milionami ton i z tej toksycznej mąki pieką chleb, a później trucizna ryje Polakom w mózgach likwidując męską odwagę i zdrowy rozum ? Jakość pożywienia niewątpliwie wpływa na świadomość, aczkolwiek jest tylko częścią zagadki.

Kolosalna różnica pomiędzy protestami zachodnimi a Polskimi jest istotna z tego powodu, że tam pracownicy bronią swoich przywilejów choć ich status ekonomiczny w porównaniu z Polskim jest jak na razie bardzo wysoki, natomiast Polskim pracownikom podstawowe przywileje zostały odebrane i praktycznie pracują za miskę zupy i tu powinien mieć miejsce prawdziwy bunt całego narodu Polskiego ale go nie ma, i ten fakt daje dużo do myślenia, bo wyobraźmy sobie że pracownikom Francuskim lub Niemieckim władze spróbowały by odebrać prawo do trzech przerw w ciągu 8-śmio godzinnego dnia roboczego ? Strajk generalny murowany i wszyscy ludzie solidarnie wyszli by na ulice. A co by się działo gdyby rząd Niemiecki lub Francuski podwyższył wiek emerytalny ? Nazajutrz te kraje stały by w ogniu złości milionów zjednoczonych pracowników i rewolucja gwarantowana. Nadmienię i przypomnę, w Polsce trzy przerwy w ciągu dnia roboczego są już zjawiskiem prawie nie znanym, a podwyższenie wieku emerytalnego przeszło bez większego protestu. Nawiasem mówiąc będąc zatrudnionym w Polskim zakładzie poruszyłem kwestie trzech przerw w pracy, to spotkałem się z obojętnością i wytrzeszczonymi gałami a także z argumentem, że za dużo bym chciał, ale tak nie odpowiedział mi kierownik lub brygadzista lecz zwykli pracownicy. W Polskich zakładach dyrekcja już nie musi nadzorować podwładnych, obecnie kolega z pracy, ten zwykły robol twój współpracownik na Ciebie doniesie, bo poszedłeś do toalety za potrzebą lub z przemęczenia chwilę odsapnąłeś przy maszynie.

Gdzie zatem szukać przyczyn tej służalczej i pasywnej postawy Polskiego pracownika ? Wiele się nie różnimy od zachodnich społeczeństw, nasi i zachodni politycy są tak samo skorumpowani, oglądamy te same wiadomości medialne i panuje ten sam ustrój polityczny, ale w jednej kwestii istnieje gigantyczna przepaść pomiędzy zachodem a Polską która wszystko wyjaśnia – rola religii w państwie.

Na zachodzie władze jeszcze boją się ludzi, ponieważ zachodnie kraje są państwami laickimi, czyli relatywnie mądrymi, natomiast w Polsce pracownicy są przez władze absolutnie olewani z tego prostego powodu, że Polska jest państwem ultra religijnym i religia chrześcijańska odebrała Polakom odwagę, a także zdolności logicznego myślenia, wówczas społeczeństwo zgodzi się na wszystko z pochyloną głową.

Polacy nie mają jaj, bo w każdym proteście, wiecu, marszu jest obecny ksiądz i każdy protest w Polsce już od dobrych 26 lat kończy się modlitwą, klęczeniem lub nawet mszą, a powinien zakończyć się rzucaniem butelek z benzyną w ministerstwa, w urzędy skarbowe, w policję. W większych Polskich miastach demonstracje mają swój kulminacyjny moment obowiązkowo pod monstrualnymi krzyżami lub szkaradnymi posągami Wojtyły. Reasumując można powiedzieć, że Polskie protesty robotnicze ostatnich 26 lat przypominają zwykłe kościelne procesje lub parady gejów, a ostatecznym przykładem zidiocenia Polskich robotników są trzymane przez nich flagi Solidarności. Związki zawodowe Solidarność już kilka razy Polskiego pracownika zdradziły i sprzedały lecz ten fakt nadal nie dociera do Polaków (obszerne wyjaśnienie tego fenomenu jest zawarte w felietonie pt.„ W Polsce po staremu” )

Oczywiście media w dużym stopniu kształtują poglądy polityczne Polaków, ale największy wpływ na umysły ma kościół, bo to on ostatecznie formuje świadomość tego narodu i kościół bardzo umiejętnie skanalizował niezadowolenie społeczne kierując protesty zawsze przewidywalną i całkowicie bezpieczną dla obecnych władz drogą chrześcijańską, co w skrócie oznacza: bez ikry, bez rozumu, jak stado baranów iść na strzyżenie, aczkolwiek w okresie PRL-u manifestacje po niedzielnej mszy świętej prawie zawsze kończyły się poważnymi starciami z milicją, a czasem dochodziło nawet do bardzo krwawych walk ulicznych z ofiarami w ludziach. Wtedy kościół przyzwalał i nawet zachęcał ludzi do użycia siły podczas protestów sugerując bezmyślnej tłuszczy, że Jezus też by walczył z komunistycznym reżimem, choć paradoksalnie w tym tzw. złym komunistycznym reżimie robotnicy mieli najlepsze przywileje i prawa pracownicze w historii tego narodu. Obecnie robotnicy nie mają żadnych praw i kościół wmawia ludziom coś na wskroś innego, że cierpienie i znoszenie z pokorą biedy jest jedyną drogą ku Niebu, i co najwyżej na niedzielnej mszy klecha napomknie jakąś zdrowaśkę za bezrobotnych. Broń Boże żebyś nie podniósł ręki na Pana pracodawcę lub Pana polityka, bo przecież Jezus zawsze cierpiał i nikogo nie skrzywdził, i Ty katoliku masz iść jego owczym śladem. Ludzie tych bzdur słuchają i według tych dyrektyw postępują ! A zatem już za czasów PRL-u, ostatnie słowo w sprawie przebiegu protestów ulicznych i jaką formę one miały przybrać należało zawsze do kościoła.

Głównie rewolucyjni Francuzi, ale także Niemcy, Holendrzy i Włosi w stosunku do Polski są 1000 lat do przodu w obronie świeckości swoich ojczyzn i puste kościoły zamykają lub po prostu burzą, dlatego u nich protesty uliczne wyglądają jak powinny wyglądać, a w Polsce z racji tego że ludzie są 100 lat do tyłu nawet za murzynami w kwestiach religijnych to przewiduję, że następne protesty uliczne (jeżeli takowe w ogóle zaistnieją) będą odbywać się już wyłącznie na kolanach.

Zachodnia Europa nie jest oczywiście idealna, ponieważ wiele u nich zmieniło się na gorsze i marazm się pogłębia chociażby w kwestiach obyczajowych i moralnych, ale ich nieugięta, bezkompromisowa i solidarna walka o miejsca pracy i przywileje robotnicze powinna być powielana w całej Europie i reszcie świata. Niestety ta zachodnia jedność i poczucie obowiązku wspólnej walki o godne warunki zatrudnienia niedługo znikną, ponieważ rdzenne społeczeństwa Francuskie, Niemieckie, Norweskie wymierają i zastępuje ich pazerna, zachłanna na pieniądz katolicko-Słowiańska dzicz. Zgadnijcie dlaczego Niemcy nie przepadają za Polakami, a Norwedzy w stosunku do nas są chłodni ? Nie ze względu na język Polski, nie z powodów historycznych bądź różnic etnicznych, lecz głownie ze względu na Polską chciwość, egoizm i cwaniactwo kosztem przyjaciela i absolutny brak solidarności etnicznej wśród Polaków. Niemcy i społeczeństwa zachodnie szanują ludzi którzy szanują samych siebie, a Polacy gdziekolwiek się osiedlą burzą dotychczasowe normy, standardy pracy i prawdziwą solidarność robotniczą, które rdzenne społeczeństwa zachodnie misternie budowały przez wieki, niekiedy przelewając własną krew. Dzięki tym poświeceniom Niemcy lub Francuzi zapewnili sobie tak wysoki stopień rozwoju, a Polak wszystko im niszczy, bo głodu Polaka na pieniądz nic nie jest w stanie zaspokoić i będzie harować za każdy grosz jak zwierzę nie zwracając uwagi nawet na swój honor i zdrowie.

Emigracja z państw Bliskiego Wschodu nie unicestwi Europy zachodniej, ona ich wzbogaci chociażby o wyśmienitą kuchnię Arabską, Europę zachodnią zniszczy emigracja Polaków, Ukraińców ponieważ ci pseudo Słowianie są największymi „żydami” świata, spoglądający na życie wyłącznie przez pryzmat kaaaaasy.

PS. Więcej zdjęć z ostatnich protestów pracowników Air – France w poniższym linku.
http://www.zerohedge.com/news/2015-10-05/caught-tape-furious-french-workers-attack-air-france-executives-rip-their-clothes

One comment

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s