Dokarmianie Bestii

Obok konfliktów zbrojnych i wierzeń religijnych tylko imprezy sportowe potrafią w podobny sposób skłócić ludzi i poróżnić narody. Wkrótce po zakończeniu I wojny światowej stworzono Ligę Narodów protoplastę współczesnej Organizacji Narodów Zjednoczonych, w pierwotnych zamiarach po zakończeniu koszmaru I wojny jak najbardziej słuszna struktura, w której wszystkie państwa członkowskie posiadały równy głos i drogą dyplomatyczną próbowały zapobiegać wojnom. Innym bardzo istotnym zamiarem Ligi Narodów jak sama nazwa mówi, była wstępna próba zjednoczenia wszystkich państw świata. ONZ znana nam obecnie ukształtowała się po II wojnie światowej i jest spadkobiercą Ligi z jej bardzo szlachetnymi intencjami. Niestety dobre intencje pozostały do dnia dzisiejszego tylko na papierze i na ziemi rządzi piekło, bo jak widzimy pomysł z pokojowym rozstrzyganiem konfliktów spalił na panewce i narody mordują się jak nigdy w historii, niekiedy nawet z kompletnie błahych powodów, a zjednoczenie narodów świata polega już od dłuższego czasu na dominacji militarnej i ekonomicznej jednego państwa – USA nad wszystkimi innymi.

Drugim na pozór bardzo szlachetnym pomysłem wdrożonym na przełomie 19 i 20 wieku była pierwsza od ponad 2 tysięcy lat Nowożytna Olimpiada Sportowa. Podobno głównym motywem powstania Igrzysk Olimpijskich w 1896 roku była inicjatywa pokojowego rozładowania animozji narodowych na arenach sportowych, i mniej więcej od 100 lat zaczęła się era masowych, gigantycznych i astronomicznie kosztownych spektakli sportowych, które tworzą więcej nienawiści i chaosu niż pokoju i przyjaźni. Tak więc, możemy już zapomnieć o idei jedności ludzi tego świata, bo nie dosyć że rywalizacja sportowa potrafi śmiertelnie zwaśnić naród z innym narodem, to fanatyzm sportowy z łatwością niszczy spójność i więzy braterstwa obywateli indywidualnego kraju i doprowadza także do bankructwa co niektóre państwa.

Ludzie żyli bez emocji sportowych ponad 2 tyś lat, co prawda pewnego rodzaju pokazy siły fizycznej istniały jak np. walki gladiatorskie, corrida, kruszenie kopii rycerskich itd. ale tylko nieliczni uprzywilejowani ludzie byli świadkami tych bardzo krwawych i brutalnych igrzysk. Antycznym Greckim Igrzyskom sportowym przyświecało piękno ludzkiego ciała, jego zwinność, estetyka i niestety rywalizacja. Tak więc głód na tanią i prymitywną rozrywkę został w nas już wtedy obudzony, bo jednak w naturze ludzkiej on zawsze tkwił, z biegiem wieków wzrastał i obecnie przybrał rozmiary gigantycznego amoku. Moim zdaniem sport jest wyznacznikiem upadku duchowego i umysłowego człowieka, a tym najlepszym dowodem na poparcie mojej tezy o zwycięstwie głupoty nad rozumem i ohydy nad pięknem, jest żałosny widok dwóch kobiet masakrujących się nawzajem na ringu bokserskim.

Womens-boxing-2012-Olympi-001

Powyższy obraz jest dowodem na to, że biała rasa już niżej nie może się stoczyć. Normalnemu człowiekowi ten widok absolutnie nie może się podobać, a jednak boks kobiet ma coraz więcej zwolenniczek i zwolenników! Jesteśmy świadkami końca człowieka rozumnego.

Nie neguję całkowicie rozrywek sportowych, ponieważ mózg człowieka potrzebuje jednak tego bezmyślnego urozmaicenia aby odpocząć od kolosalnych problemów dnia powszedniego, ale rozrywka powinna być pozytywna, budująca wiedzę, estetykę i braterstwo. Niestety wszechobecny sport jest kompletnie niszczącym bodźcem, uderzającym w ciemną i próżną stronę człowieka, a także odwraca uwagę od kwestii istotnych i priorytetów. Sport utrwala w nas etos konkurencji, uczy współzawodnictwa i podsyca w człowieku egoizm, a to są sprzeczne z ludzką naturą koncepty, które niszczą w naszym codziennym życiu braterstwo, likwidują współpracę i można wywnioskować, że sport jest wspaniałym elementem kapitalistycznej tresury milionów ludzi, czyli przyswaja nas do walki po trupach o każdy grosz i ochłap kosztem swojego bliźniego. Nie zaprzeczę, widok pięknie umięśnionych lekkoatletów lub kosmicznie nowoczesnych aut Formuły 1 jest imponujący, ale gdy w grę wchodzą względy patriotyczne i narodowe które wzbudzają w publiczności wściekłość i żądzę krwi widoczną na wielu imprezach sportowych, to w tym momencie kompletnie tracę nadzieję w Polaków i w ludzkość. Zresztą Polacy pokazali na co ich stać w trakcie mistrzostw piłki nożnej Euro 2012, tyle pozytywnej energii i emocji można było wnieść w budowę sprawiedliwej Polski a poszły na marne i zostały wyczerpane na jednym infantylnym widowisku cyrkowym, dla niestety coraz bardziej tępych Polskich mas.

20de2044bb38654a307d4bab001da425c7c5de0e

Mocni w gębie ale tylko na stadionach. Na zdjęciu widzimy nie dziecko lecz dorosłego Polaka. Co dobrego można oczekiwać po społeczeństwie złożonym w większości z podobnych osobników? Wiadomo, demokrację!

Widowiska sportowe przede wszystkim, a także muzyczne są świetnymi narzędziami manipulacji socjotechnicznej wykorzystywanymi bardzo często przez polityków, aby zmniejszyć niezadowolenie obywateli i pozwolić im wyładować swoje frustracje w całkowicie kontrolowanych i przewidywalnych warunkach na stadionach, przed ekranami TV, lub na koncertach. Wasz zrozumiały gniew i rozczarowanie z sytuacji ekonomicznej, Polskie elity polityczne umiejętnie oddaliły od siebie i przekierowały na drużynę sportową obcego kraju rywalizującą z Polską o miejsce na podium. A zatem bunt, strajk, protest uliczny i walka o godne życie zostały obecnie zastąpione nie tylko w Polsce, ale w szerokim świecie wrzaskiem tysięcy gardeł wyjących ze szczęścia lub wściekłych z porażki na stadionach i arenach sportowych, prawie identycznie jak w starożytnym Rzymie podczas walk Gladiatorskich. Zamiast bomb, pocisków, rakiet użyto trywialnego sportu i w narodach Europy powstała apatia polityczna i śmiertelna nienawiść, bo z powodu wygranej lub przegranej gry niekoniecznie już tylko wierni kibice, ale szeroki segment obywateli opętany amokiem sportowo/patriotycznym wpada albo w dziecięcą euforię szczęścia lub jest gotowy zabić z powodu porażki.

Stagnacja umysłowa i fizyczna człowieka
Obserwując ten świat i ludzkie zachowanie odnoszę wrażenie, że struktury społeczne i każdy aspekt naszej egzystencji są w nim tak misternie skonstruowane, że nie będzie już nigdy szansy na autentyczne zjednoczenie się ludzi, i za wszelką cenę próbuje się nas ogłupić i poróżnić, a rywalizacja sportowa jest wybitnym tego przykładem i spełnia tą rolę znakomicie. Przy okazji sport oczywiście napędza miliardowe fortuny, lecz pieniądz jest produktem ubocznym globalnej histerii sportowej.
Ciekawym aspektem nienawiści sprowokowanej przez sport jest fakt, że głownie biali ludzie są jego ofiarą, natomiast inne rasy aż tak dalece nie poszły w fanatyzmie, choć i tam można spotkać coraz więcej debili. Jak to wytłumaczyć ? Sadzę że przedstawiciele białej rasy są już od dobrych 100 lat celowo skłócani i manipulowani na różny sposób, bo tylko biała rasa jak wiemy jest niesamowicie twórcza w każdej dziedzinie, biali są światowym motorem nauki, techniki, sztuk pięknych i filozofii a także ruchów rewolucyjnych. Wiele z tych osiągnięć dało ludzkości cierpienie i śmierć, ale większość jest jednak pozytywna i jacy biali by nie byli obecnie, a przypominają już ludzi doszczętnie zniszczonych intelektualnie, moralnie i etycznie, oni mają w sobie tzw. „iskrę Bogów” i są jeszcze zdolni do stworzenia sprawiedliwych rządów i naprawdę pięknych rzeczy. W białej rasie drzemie pradawna wielkość przodków i z tego powodu jest przez kogoś lub coś likwidowana, co widzimy ostatnio po szerzeniu dewiacji homo/genderowej, feminizmu, aborcji, eutanazji wyłącznie w białych narodach, i zmasowanej migracji milionów ludzi z bliskiego wschodu i Afryki północnej do Europy. Powodem  ogromnego napływu uchodźców jest po prostu zniszczenie Libii, Syrii, Iraku paradoksalnie przez ludzi białej rasy. Ta kwestia wymaga osobnego i precyzyjnego wyjaśnienia, ale na szybko wytłumaczę meritum sprawy, ponieważ elementarna wiedza na ten temat w rdzennych społeczeństwach Europejskich jest zatrważająco niska i później np. Polacy ale też Niemcy pierdolą kompletne banialuki.

Przeciętny niedoinformowany obywatel (ponad 90 % populacji) Polski, Niemiec, Francji lub Anglii jest obecnie bardzo wściekły na ludzi z bliskiego wschodu, którzy z powodu obaw o swoje życie, utraty dachu nad głową i głodu muszą uciekać ze swoich spływających krwią zrujnowanych ojczyzn do Europy, a w obliczu wysokiego bezrobocia, kryzysów ekonomicznych napływ milionów uchodźców spowoduje jeszcze więcej problemów gospodarczych i rozruchów rasowych w Europie. Ale jaki jest rzeczywisty powód tego milionowego exodusu z bliskiego wschodu i Afryki północnej ? Trzeba sobie zadać najpierw kluczowe pytanie kto zniszczył Irak, Libię, Afganistan, kto sieje śmierć w Syrii i kto morduje Palestyńczyków ? Może krasnoludki, Marsjanie lub jakieś pseudo państwo islamskie ? Jak myślicie kto odpowiada za ten horror w krajach Arabskich ? Jeśli chcecie wiedzieć to wyłączcie telewizory i popatrzcie w lustro a znajdziecie odpowiedź. Szwadrony śmierci naszych wielkich przyjaciół USA, W. Brytanii, Francji, Izraela, Niemiec i nawet Polskie wojska mordują Arabów i dewastują bliski wschód.
Nie pasuje Ci Polaku widok emigranta Araba w Londynie, w Paryżu lub w Berlinie ? A ty Polaku emigrancie co robisz na obczyźnie ? Tak więc prosiłbym was Polacy – hipokryci, schowajcie swoje chore, prymitywne emocje do kieszeni, użyjcie resztek rozumów i zanim coś powiecie, kurwa pomyślcie lub mordy w kubeł, i miejcie pokorę wobec cierpiących ludzi z Syrii, Iraku lub Libii, bo wy przedstawiciele białej rasy, podobno jacyś miłujący pokój, honor i odwagę Słowianie zgotowaliście Arabom piekło na ziemi, i wysłaliście ich w tułaczkę w poszukiwaniu bezpiecznego domu !
PS. Według oficjalnej nauki o pochodzeniu ras – antropologii, do rasy białej semickiej zaliczani są również Arabowie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s