Wierny Przyjaciel Loukanikos

Do tego finansowego Greckiego bagna, oprócz banków, skorumpowanych polityków i elit religijno/gospodarczych przeciętni Grecy również swoją małą cegiełkę dołożyli, ponieważ dali się złapać na europejską przynętę „dobrobytu” ale spory segment ich społeczeństwa posiada jeszcze żelazne jaja, bo w tej chwili trwają ostre walki na ulicach i ludzie rzucają butelkami z benzyną w policję, a w Polsce jak ludzie protestują ? Polacy dumnie maszerują do kościołów, klęczą, biją się w pierś i żałośnie się modlą – Moja wina, Moja wina, Moja Bardzo Wielka Wina !  Żydów obrzezali na penisach, muzułmanów podobnie, a Polaków wykastrowano całkowicie z odwagi, honoru i godności. W świetle tego nawet ten poczciwy, sympatyczny Grecki pies Loukanikos (Kiełbasa) bardzo znany z zamieszek w Atenach, ma więcej odwagi i rozumu niż większość dorosłych Polaków i Polek. Niestety Kiełbasa niedawno umarł, a szkoda bo on był wielkim przyjacielem ludzi i symbolem oporu. _78128499_loukindexepaPowtarzam od dawna, musicie obserwować zwierzęta i uczyć się od nich jak godnie żyć, w symbiozie z przyrodą, ale w Polsce zwierzęta kojarzą się z szynką, wędliną i zyskiem, więc nie ma sensu ludziom zbytnio zawracać głów sprawami z wyższej półki świadomościowej, a już dobre słowo o zwierzętach spotka się w tym kraju ze wściekłą wrogością – bo przecież zwierzęta dał nam Bóg by je żreć. No i katujecie w okropnych męczarniach miliony niewinnych istot po żydowsku, podcinając krowom gardła.

Jak widzicie z całokształtu moich wpisów, nazywam rzeczy po imieniu i bez ogródek krytykuję Polski Naród, bo do kurwy nędzy jak długo można tak żyć ? (jeśli obecną wegetację można w ogóle nazwać życiem)

Oczywiście Polak wie najlepiej kto odpowiada za Grecki syf finansowy, bo słucha żydowskiego gówna w TV i uważa się za poinformowanego. Kwiat ynteligencji w TV oznajmił ciemnej Polskiej masie, że zwykły Grek ponosi odpowiedzialność za ten burdel, a gdy telewizyjny goj jest ubrany w błyszczący garnitur a suka redaktorka ma podwójne nazwisko, to oni muszą mieć racje co nie ? Gdzie szukać źródła tej naszej samobójczej głupoty politycznej i gospodarczej ? Daleko nie trzeba iść by znaleźć powód, pierwszy lepszy kościół odpowie na wszystkie pytania. Religia otępiła Polaków jak i resztę świata, także Rosjanom Putin już od paru lat z powodzeniem wciska zabobony prawosławne, w Rosyjskich szkołach na podobieństwo Polskich, zaczęli dzieci „uczyć” religii i chcą sprowadzić pasożytów Carskich, by znowu rządzili żelaznym batem milionowe Rosyjskie masy, a ludzie lecą jak muchy do tego chrześcijańsko/carskiego gówna i Polacy również, bo nam niedługo też zainstalują jakąś rodzinę królewską Czartoryskich czy innych skurwieli Radziwiłłów, i plebs będzie wył ze szczęścia na widok szlachty, a wówczas kościół nabierze ostatecznej mocy, albowiem będzie wzmocniony królewskim, boskim namiestnikiem, również klęczenie (w czym Polak jest najlepszy) nabierze wtedy potrójnego wymiaru, bo nie dosyć że na kolanach w kościele przez żydem w sukmanie, to przed szefem w pracy, i ostatecznie przed arystokracją za którą idioci Polscy tak tęsknią !

Polacy od niespełna tysiąca lat, wraz z przyjęciem tego pierdolonego chrztu pozbyli się rozumów i uwielbiają teraz poniżać się przed Paaanem ziemskim i jakimś fantastycznym boskim. Krótki okres gdy zdrowy rozsadek wrócił, edukacja kwitła i kościoły w Polsce były prawie puste to lata PRL-u, od 1945 do 1989 roku, cała reszta naszej historii przed jak i po, to jeden wielki syf, kił i mogiła. Obecnie pomimo tzw. nowoczesności, postępu zidiocenie Polaków jest druzgocące, i co najgorsze Naród szczyci się swoją głupotą, bo przecież katolskie imbecyle tego kraju, sprzedali swoje zakłady pracy, wywalczyli masowe bezrobocie i przyznali kościołowi średniowieczne przywileje, i kto tu jest mądry ? Zwierzę bez walki nigdy nie da się tak poniżyć i nie pozwoli na niszczenie swego otoczenia, bo będzie szczekać, drapać i gryźć swojego oprawcę, ale Polak czuje się dumny z wywalczonego przez siebie feudalizmu i nędzy, i pluje teraz jadem nienawiści na Greków, którzy walczą o honor, godność i swój kraj.

Ale z czyjejś biedy się nie cieszmy, choć to w naszej Polskiej naturze jest dość powszechne, bo co zrobimy gdy Niemiec zapuka po spłatę Polskiego niespłacalnego długu ? Co powiedzą pełni pychy Polacy na światowe oszczerstwa pod naszym adresem, że leniwy Polak miał zbyt dobrze, za mało pracował i teraz nierób nie chce spłacić srebrników ? Już nam Niemcy wciskają kit o Polskich obozach śmierci i lud prawie milczy, bo ważniejsze są tance z gwiazdami w TV, seriale i letnie grillowanie. Może wtedy przypomnicie sobie debile co żeście mówili o Grekach ?
Czuję że Grecy już niedługo będą z nas się śmiać, bo oni pierwsi wypierdolą żyda z Pięknej Grecji raz na zawsze i wędrowcy przyjdą do nas i kompletnie zniewolą ten Naród, ale to jak zwykle będzie sukces Polskiej myśli politycznej, ponieważ żyd dla cymbałów świata kojarzy się z dobrem, mądrością no i wiadomo z forsą. I my mówimy o pazernych Polakach jako potomkach Słowian ? Do cholery nie żartujcie ! Tu kurwa nie ma nic ze Słowiaństwa, tu jest czysta paranoja i żydowszczyzna jakiej kosmos nie widział, nawet w Izraelu ludzie trzymają się razem i tępych Amerykanów, Niemców, Polaków z miliardów dolarów w chuja robią.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s