Rebelia USA

Amerykanie są najbardziej zażydzonym i debilnym społeczeństwem na świecie, a to dlatego że istnieją jako państwo zaledwie 240 lat, co pozwoliło uformować ten naród według myśli żydowskiej co do joty, ale młody wiek USA ma też swoje plusy, bo można jeszcze w miarę łatwo ten naród naprowadzić na właściwą ścieżkę myślową. Ameryka jest jeszcze dojrzewającym dzieckiem i popełnia wiele błędów, aczkolwiek bardzo krwawych. USA pomimo krzywdy i cierpienia wyrządzanemu całemu światu, ma szansę wyguzdrać się z tego żydowskiego gówna i dorosnąć na poważne, roztropne i przyjazne wszystkim ludziom świata państwo, ale musi znaleźć się u nich jak najszybciej człowiek który swoim zdrowym rozsądkiem ruszy amerykańskimi mózgami, a czasu jest mało albowiem dorastające dzieci szybko i łatwo przyswajają wszelkie nauki, wzorce i później już dorosłym ludziom, wychowanym od wielu pokoleń w żydowskim świecie i karmionych żydowskimi „wartościami”, żadna logika nie przemówi do rozumów.

Obecnie w USA nie ma nikogo, ani żadnej autentycznej partii lub organizacji z poważnym planem i dobrymi intencjami, a także brakuje oznak, że obywatele USA wzbiją swoją świadomość na wyżyny myślowe i obalą swój system, lecz najciemniej jest przed świtem i pokładam największą nadzieję w zalążek światowej rewolucji nie w Rosji, nie w Europie (Europa miała już swoje dwie szanse i obydwie spierdoliła) ale wbrew logice właśnie w USA, w państwie wybitnie żydowskim, które nie posiada żadnych ludzkich cech i nie ma w nim nic honorowego. Młody wiek USA jest zaletą, ale póki co mózgi amerykanów są zatruwane żydowskim kapitalizmem, pedalstwem, polityczną poprawnością, a elity rządzące szczują czarnych na białych, ich szkoły i edukacja sprowadza się do indoktrynacji homoseksualnej, genderowej i oczywiście uczą swoje dzieci cztery fundamentalne kwestie: Ameryka jest wyjątkowa i numerem jeden na świecie, żydzi są geniuszami, armia USA szerzy wyłącznie demokrację, wolność i samą dobroć, a czarny Amerykanin został wylansowany na zawsze niewinnego, wiecznie cierpiącego traumę z powodu niewolnictwa 150 lat temu, i przed czarnymi, biali amerykanie praktycznie teraz klęczą i się upokarzają. Czarny prezydent Obama dla białych Amerykanów (głownie kobiet) jest obecnie idolem, Bogiem, Mesjaszem i niestety w Amerykańskich szkołach białe, ultraliberalne idiotki nauczycielki wbijają dzieciom do głów wyżej wymienione farmazony, ze szczególnym naciskiem na czarnych.

Ogólnie białym amerykanom wpojono wstyd za kolor swojej skóry i paradoksalne największymi, bezkrytycznymi wielbicielami czarnych są znowu białe kobiety i studenci z uniwersytetów, czyli ultraliberalna, pseudo inteligencka hołota ubóstwiająca także pedałów ponad wszystkich innych, nawet czarnych. Idioci Amerykańscy, chcą nawet wypłacać czarnym odszkodowania za niewolnictwo ich przodków (identycznie jak cala Europa płaci haracz żydom za holocaust) i ten wspomniany skrajnie liberalny biały segment Amerykańskiej publiki z kobietami na czele, najwięcej popiera tą decyzję. Oni planują usunąć ze szkół w Kalifornii naukę o Szekspirze, bo jest zbyt biały i w zamian będą uczyć dzieci slangu (bełkotu) z gett murzyńskich. Wszystko wskazuje na to, że elity polityczne USA pragną czarnym i białym Amerykanom wojnę rasową zafundować, i jak historia wiele razy pokazała, gdzie dwóch się bije tam trzeci (żyd) korzysta.
Nie odmawiam Amerykanom mądrości, ponieważ stworzyli fenomenalne urządzenie elektroniczne – tranzystor i zezwolili swoim obywatelom na posiadanie broni, ale poza tymi dobrymi przykładami niewiele dobra oferowali ludzkości. Niestety wielu ludzi na świecie jest zachwycona Amerykańską „kulturą” czyli Disneylandem i Macdonaldem, bo jednak amerykańskie prymitywne życie i nawyki wabią do siebie prostaków całego świata, jak muchy do gówna, a Polaków najbardziej.

Żydzi wspaniale w Ameryce się zakamuflowali i jak na razie świetnie manipulują zwykłymi amerykanami, oni potrafili wylansować murzyna na męczennika a białego na rasistę, a to bardzo przypomina scenariusz przeprowadzony przez żydów już jakieś 80 lat temu w Europie, ofiarą wtedy był nie kto inny jak zawsze niewinny, szlachetny żyd, a gnębicielem Niemcy – ludzie rasy białej. Ten syf ciągnie się do dnia dzisiejszego, a wszystko za sprawą europejskich głupich goim, którzy pozwolili sobie wmówić brednie o narodzie żydowskim, a także o jego dziewiczej dobroci i niesłychanej żydowskiej mądrości. Kompleks niższości w obliczu żydowskiego pseudo geniusza został trwale w nas ukształtowany, i to obudziło u żydów w Ameryce niepohamowany apetyt na pieniądze i bogactwo, ale oni popełniają znowu ten sam błąd co zawsze, albowiem nie panują już nad swoją chciwością i niedługo pękną z przesytu jak balon.
Tak więc żydzi w USA kompletnie przegięli pałę i to za ich sprawą dojdzie w stanach do rebelii – wystarczy iskra i rzeź będzie niesamowita, a jedyną grupą Amerykanów gotową na obalenie ich systemu są biali Amerykanie, którzy posiadają jeszcze resztki zdrowej świadomości, choć i tu czas nieubłaganie ucieka ponieważ większość białych nie jest już praktycznie w stanie chodzić dłuższe dystanse, bo zmienili się w tłuste, ohydne kreatury nie przypominające gatunku ludzkiego. Oni zniszczyli swoje ciało pożywieniem, a jakie ciało taki umysł i jeszcze większy śmietnik jest w ich głowach, lecz mały procent Amerykanów zdrowych na ciele i umyśle porwie te bezmyślne, milionowe masy już niedługo do walki o sprawiedliwość, równość, i dopiero wtedy USA będzie Numerem Jeden !

Reklamy

One comment

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s