Tresura

Przechwytywanie2Większość ludzi będzie zachwycona widokiem tych odświętnie ubranych dzieci, tańczących i recytujących wiersze ku pamięci papieża Wojtyły, podobnych przedstawień jest co nie miara w każdej wsi i mieście w Polsce. Przyzwyczaiłem się do tego typu wydarzeń, bo postać Wojtyły dla prawie wszystkich Polaków jest cenniejsza od własnej ojczyzny, i sądziłem, że nic nie jest w stanie mnie już więcej zaskoczyć, ale moja świadomość została jednak poruszona Przechwytywanie8do fundamentów, poniższym zdjęciem. Odezwała się we mnie zwykła ludzka godność której brakuje rodzicom tych dzieci, ale głównie brakuje nauczycielkom przygotowujących dzieci do występu, i ta jedna uwłaczająca ludzkiej godności inscenizacja, symbolizuje wszystko co najgorsze z Polską.

Przechwytywanie 1

Nawet niszczenie kraju przez polityków, złodziei, inteligencję nie zrobi takiej krzywdy Polakom jak to na pozór niewinne, sympatyczne przedstawienie z udziałem dzieci, ponieważ celem tej imprezy nie była pamięć o Wojtyle, lecz tresura młodych Polaków przed obliczem najważniejszej osoby w każdym Polskim mieście i wsi proboszczem, i zwróćcie uwagę na proboszcza, delektującego się widokiem poniżających się u jego stóp dziewczynek, przyszłych kobiet i matek. Co wyrośnie z takich dzieci ? Nie chcę nawet myśleć bo tracę nadzieje w ludzkość. Zrozumcie wreszcie Polacy klęczenie nie było i nie jest wyrazem jakiegoś szacunku lecz symbolem poddaństwa, bo tylko niewolnik klęczy przed Panem, wolny człowiek nigdy nie poniży się w ten sposób obojętnie przed kim, nawet przed samym bogiem. Jeżeli zostałeś wytresowany od małego jak te dzieci na zdjęciu i godzisz się już jako dorosły człowiek klęczeć instynktownie, przed krzyżem, księdzem, obrazem to zgodzisz się wtedy na każdą decyzję polityków. Tak więc, wejrzycie w swoje umysły (jeżeli tam coś jeszcze zostało) i popatrzcie obiektywnie wokół siebie, do czego doprowadziła nieograniczona władza kościoła w Polsce przez te ostatnie 25 lat. Plujesz na polityków? Oni są owocem tej właśnie indoktrynacji chrześcijańskiej, oni tez jak te dzieci ze zdjęcia, za młodu byli zmuszani przez swoich tępych rodziców, dziadków do klęczenia. Dzieciom oczywiście nie można zarzucić winy, one muszą słuchać dorosłych a dorośli, rodzice, nauczycielki je krzywdzą, bo zamiast uczyć młodych ludzi odwagi, mądrości wpajają im najgorsze możliwe wzorce zachowania, i później się dziwią, że młodzież jest głupsza od nich samych, a kraj w ruinie?
Wszystko zaczęło się od tego pierwszego klęknięcia w kościele. Najwyższy czas podnieść siebie, swój mózg i swoją Ojczyznę z kolan.

Zdjęcie z dzisiejszego felietonu jest wymowne także z innego powodu dodającego jednak otuchy, bo widzicie dzieci są mądrzejsze od dorosłych Polaków, i tylko od nich należy uczyć się jak żyć i cieszyć się życiem. Zerknijcie na fotografię i zauważcie, jedna z dziewczynek jest wyjątkowa, ona nie pochyla się na ziemi jak inne a kuca i trzyma głowę w kolanach. Być może powód jej odmiennego zachowania jest prozaiczny – nieśmiałość lub nieposłuszeństwo ale moim zdaniem, w tym małym dziecku odezwał się podświadomie, honor i szacunek dla samej siebie i ona miała wielką odwagę w ten subtelny sposób ją okazać. Dlatego w tej jednej małej dziewczynce, pokładam większą nadzieję niż we wszystkich dorosłych Polakach, bo dzięki takim dzieciom iskra nadziei na odrodzenie Słowiańskiej godności wciąż się tli w czarnym religijnym, Polskim szambie. W dzieciach jest przyszłość, nie w starych, bogobojnych Polskich baranach. Być może w późniejszym życiu dorośli przekabacą tą dziewczynkę na bezwzględne poddaństwo chrześcijańskie, ale póki co jestem dobrej myśli i sądzę, że to właśnie z niej wyrośnie mądra Polska kobieta, która wyrwie z korzeniami chrześcijańsko/żydowskiego chwasta ze Słowiańskiej ziemi, a także z mózgów wszystkich Polaków.

Lecz zanim to nastąpi (może nigdy) jesteście tresowani na posłuszne owieczki, choć porównując ludzi do zwierząt obrażam te drugie, ponieważ większość zwierząt łaknie światła czyli mądrości i życia, a Polacy na przekór logice lgną ku ciemnocie religijnej, i co z tego że są w Polsce jacyś ateiści, jak oni tylko na msze nie chodzą i ciągle nie potrafią ogarnąć całokształtu tej śmiercionośnej religii, bo już papież, Jezus, głupstwa biblijne stanowią dla nich wielką świętość i prawdę. Ten naród jest moim zdaniem totalnie przegrany a jego miejsce jest na śmietniku i byle szybko to nastąpiło, bo całą Polską przyrodę unicestwi.

2 comments

  1. Jak dla mnie to to zdjęcie wygląda na kadr tańca z chustkami/szarfami.. i to akurat była jedna pozycja z której prawdopodobnie w następnej sekundzie dziewczynki wstają i tańcżą wesoło 🙂

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s