Feminiści

Jeszcze 5-10 lat temu żaden szanujący się mężczyzna nie zapalił by papierosa „slim” publicznie, choćby nie miał nic innego pod ręką, bo wiadomo, że papierosy typu cienkiego-slim są przeznaczone raczej dla kobiet. Obecnie widok mężczyzn palących kobiece papierosy jest dość powszechny, ale jeszcze gorsze jest narzekanie nie palących mężczyzn, że od dymu papierosowego włosy śmierdzą, lub wpadanie w popłoch, że ich różowe koszule przesiąkną dymem. Szkodliwość palenia tytoniu nie jest taka oczywista jak by nam się wydawała, ale to psychozy antynikotynowej nie powstrzymuje, a raczej ją potęguje i niedługo panikarze przypiszą papierosowi winę za II Wojnę. Ciekawa sprawa z tą wojną, bo wszyscy wielcy zwycięzcy II Wojny Światowej: Stalin, Roosevelt, Churchill palili, natomiast Hitler nie palił papierosów/cygar, był także zaciekłym wrogiem palaczy, no i zobaczcie jak Adolf skończył, przegrał z kretesem i ostatecznie ogień go pochłonął.

Pełzająca pedalizacja białego człowieka jest widoczna wszędzie i najjaskrawszym jej przykładem jest mężczyzna ubrany w różową koszule, bądź różowy krawat, ale ostatecznym zewnętrznym objawem kompletnego sfeminizowania jest widok mężczyzn noszących torebkę na ramieniu, co prawda na trochę dłuższych paskach, ale z roku na rok krótszych. Oprócz tego, mężczyźni zaczynają coraz częściej odwiedzać salony kosmetyczne i perfumują się bardziej aniżeli kobiety. Gorzej być nie może, ale to jeszcze nie koniec ponieważ, nowoczesny biały mężczyzna został przerobiony na kobietę w inny sposób – wewnętrzny. Bezustanne wałkowanie feministycznych zarzutów pod adresem białych (wyłącznie białych) mężczyzn, że nic innego nie robią jak tylko gwałcą, molestują kobiety, uciskają mniejszości, i oczywiście żydów i ponoszą winę za globalne ocieplenie, zaowocowało tym, że w końcu płeć męska uległa i pozwoliła sobie wmówić nawet brednie o rzekomej ukrytej kobiecej, naturze każdego mężczyzny, a publiczne okazywanie czułości, wrażliwości i łez jest atrybutem mężczyzny. No i wielu mężczyzn teraz przypomina w zachowaniu i wyglądzie kobiety, natomiast kobiety dały się nabrać na równouprawnienie i powoli zamieniają się w mężczyzn, lub chuj wie w co. Niektóre nawet cycki sobie amputują, bo w Ameryce tak robią, a najlepszy w tym wszystkim jest widok dwóch kobiet nawzajem masakrujących się na ringu bokserskim.

Gdy widzę mężczyznę spacerującego z małym pieskiem np. ratlerkiem na smyczy, to już mi wystarczy tego upokarzającego widoku i skreślam na zawsze takie indywiduum z roli wzoru męskości, choćby nawet cały był w tatuażach. Mężczyzną zamiast prowadzić za rękę swoje małe dziecko, łazi z pieskiem na smyczy, bo żonie brakowało dzidziusia, to kupiła sobie coś lepszego z czym nie ma wielkiego kłopotu, i teraz na mężczyźnie spoczywa obowiązek kompromitowania się publicznie, wędrując jak debil z pieskiem żony podczas gdy ona flirtuje, szuka nowej pary butów i daje dupy, a ten imbecyl/frajer musi za to wszystko jeszcze płacić. Ale to nie tej koniec tragikomedii, bo gdy piesek zachoruje, lub się trochę zestarzeje, albo przyjdzie moda na nowa rasę, to pusta baba da go uśpić usprawiedliwiając swoją decyzję, że piesek się męczył. Pedały i lesby w rządzie niedługo pozwolą tym kretynkom tak samo postąpić z mężczyzną gdy zachoruje (oczywiście dla dobra uciśnionych i molestowanych biednych kobiet) Ten pusty babsztyl poszuka następnie nowego pedała, który na wdzięki tej pijawki otworzy swoją wewnętrzną kobiecość i będzie wokół niej skomleć jak ten pies. Jeżeli kobieta poczuje krew, to znaczy gdy wyczuje brak stanowczości, zdecydowania u mężczyzny, wówczas wykorzysta ten moment i nigdy już mu nie odpuści, aż go sobie całkowicie nie podporządkuje, taki mężczyzna już nie jest dla niej człowiekiem lecz częścią kuchni, meblem albo psem. Dość komiczny jest też pogląd już od dawna lansowany, jakoby za każdym mężczyzną sukcesu stała zaradna kobieta. Jak by tak było, to nie mielibyśmy postępu technicznego, żadnego dzieła sztuki i symfonii, ponieważ kobieta nie da spokoju mądremu mężczyźnie, a myślący mężczyzna potrzebuje ciszy i samotności jak powietrza. Jeżeli kobieta jakimś cudem przyczepi się do takiego mężczyzny, to tylko ze względu na jego wcześniej zdobyte pieniądze i sławę.

Żeby przyśpieszyć zniszczenie męskości w Polsce, zabrali się teraz ostro za dzieci, i oprócz nauczania idiotycznej religii w szkołach a nawet w przedszkolach, pozwolono wściekłym feministkom, nauczycielkom dorwać się do małych chłopców i wciskają dzieciom paranoję o seksie analnym i zoofilii, bo te kurwy dobrze wiedzą, że „Czym skorupka nasiąknie za młodu, tym na starość trąci”. Pamiętacie czasy PRL-u, i co uczono wtedy dzieci w szkołach? Normalnych przedmiotów, a chłopców na zajęciach technicznych budowania użytecznych rzeczy ( karmniki, budki lęgowe itp.) i posługiwania się narzędziami, a nie uprawiania sodomii ! W Rosji to jednak jest o niebo lepiej, bo uczą dzieci w szkołach strzelania z AK-74, natomiast w Polsce seksu i klęczenia.

To wszystko może brzmi śmiesznie, ale wystarczy mieć oczy i uszy otwarte i przejść się na dwór, do galerii lub włączyć TV, a wtedy sami się przekonacie, że nie żartuję i jest tragedia. Na szczęście są jeszcze na świecie prawdziwi mężczyźni i prawdziwe kobiety, lecz nie na zachodzie lub w Polsce.

Tajemnica kobiety jest jej największym skarbem
10269421_1465377640391557_7807730096864354536_n - KopiaTajemnica prawdziwego romansu i miłości polega na tym, żeby kobieta jak najdłużej zakryła swoje ciało, natomiast otworzyła i eksponowała swój intelekt. Penis z pochwą zawsze pasuje, ale charaktery nie zawsze. Mężczyzna poznający kobietę najpierw intelektualnie poznaje ją dogłębnie jako przyszłą matkę i towarzyszkę życia na zawsze, a wtedy liczy się siła charakteru kobiety jak i mężczyzny.

Arabowie są jednak mądrzejsi od zachodnich mężczyzn (pomijając ten sam syf religii żydowskiej) ponieważ odseparowują się od kobiet nawet w domu, z tego względu żeby nie zwariować, nie zarazić się kobiecymi emocjami i jej zmiennymi nastrojami. Dlatego mężczyźni Arabscy mają bardzo zdrowe podejście do życia, w przeciwieństwie do sfeminizowanych mężczyzn państw zachodu, żyjących 24 na dobę w cywilizacji kobiety. W meczetach również odprawiają modły z dala od kobiet, by nie słyszeć ich lamentów, a w Polsce mężczyzna musi słuchać w kościołach strasznego jęku, biadoleń i gorzkich żalów nawiedzonych kobiet. Podobną męskość obserwuje się gdy arabski mężczyzna idzie przed swoja żoną, a nie za nią w przeciwieństwie do białych mężczyzn, którzy prawie zawsze podążają za kobietą, i na pewno żaden szanujący się arabski mężczyzna, za żadne skarby nie wyszedł by z pieskiem na dwór.

Ubiór kobiety arabskiej dość mocno zakrytej też dobrze o niej świadczy, ponieważ zakochujesz się w jej twarzy a nie w jej piersiach, pośladkach, nogach jak to jest u nas. Jako ze natura seksualna i żądza fizycznego seksu jest wszechobecna w każdym z nas, to w obliczu kobiety zakrytej, arabski mężczyzna musi użyć swojej fantazji, wyobraźni by kobietę odkryć cieleśnie, natomiast w cywilizacji białego człowieka kobiety praktycznie chodzą nago i reklamują się ze swojej najgorszej strony, a mężczyznę (co jest w pełni zrozumiale) ogarnia wtedy tylko pragnienie kopulowania z taką kobietą – tu nie ma żadnej tajemnicy i subtelności, masz wszystko na wyciągniecie ręki.
Innym przejawem zdrowego myślenia wśród arabów jest całkowita absencja tańca damsko – męskiego w ich kulturze. Oni zdobywają kobiety intelektem, zaradnością życiową, swoją męskością i arabska kobieta, przede wszystkim docenia te cechy u potencjalnego partnera życiowego, natomiast u nas i na zachodzie pary kojarzą się eksponując sobie nawzajem płytkie, mało znaczące zdolności jak umiejętność tańca, która w oczach kobiety jest najważniejszym wyznacznikiem męskości przyszłego partnera. Taniec jest piękną sztuka ale w wykonaniu samej kobiety, lub w większym gronie kobiet, bo to kobieta jest pięknem, prawdziwym dziełem sztuki natury i tylko podczas niekontrolowanego przez nikogo tańca, ona w pełni rozkwita.

Muśniecie sukni kobiety czystej daje radość żywszą niż posiadanie kobiety łatwej, ale mając na myśli kobietę czystą nie miałem na myśli kobiety nawiedzonej chrześcijaństwem, bo to są np. siostry zakonne, odpowiedniczki więzionych w burkach co niektórych arabskich kobiet. Niestety te dwie skrajności są rezultatem żydowskiego chrześcijaństwa i islamu, albowiem w pierwotnej przed muzułmańskiej Arabii, tego typu wynaturzeń nie było, jak i nie istniały w pogańskiej Europie. Dopiero te dwie religie wprowadziły wrogość do kobiet, w uprzednio bardzo przyjaznym kobietom społeczeństwach pogańskich. To religia żydowska (islam) stworzyła również arabom idiotyczną nadzieję na 70 dziewic w niebie, tego absurdu nie było w przed islamskiej pogańskiej cywilizacji arabskiej Bliskiego wschodu. Religie z korzeniami żydowskimi (chrześcijaństwo i islam) specjalizują się w propagowaniu nonsensu i głupoty.

Z tego powodu, że w krajach arabskich tradycyjna rodzina jeszcze funkcjonuje prawidłowo, a role mężczyzny i kobiety są jasno określone, zachód prowadzi działania wojenne a także podsyca konflikty na tle religijnym, i na fali tego kontrolowanego chaosu dojdzie w krajach arabskich do: Przejęcia władzy przez fanatyków religijnych traktujących kobiety jak zwierzęta, a drugim rezultatem będzie wprowadzenie do społeczeństw arabskich zachodniego stylu życia z aborcją, prostytucją a przede wszystkim przyjdzie feminizm, który doszczętnie zniszczy społeczeństwa i tkankę rodzinną. Na zachodzie role kobiety i mężczyzny zostały już do tego stopnia zniekształcone feminizmem i homoseksualizmem, że tradycyjna rodzina prawie nie istnieje, a ostateczny cios w rodzinę, w mężczyznę, w kobietę zadaje żydowski system ekonomiczny, zmuszający nas wszystkich do zwierzęcej pracy, gonitwy za pieniądzem, i wtedy gubimy prawdziwy sens życia, a sensem naszego istnienia jest założenie rodziny i wychowanie potomków. Zauważcie jedną prawidłowość w stosunku do niektórych krajów arabskich. Te państwa arabskie które religię odsunęły od polityki i dały kobietom równouprawnienie, ale nie wprowadziły innych niszczących wzorców zachodnich takich jak aborcja, feminizm, prawa gejów zostały przez USA, zachód zrównane z ziemią (Irak, Libia, Syria) natomiast państwa arabskie gdzie rządzi religia np. Arabia Saudyjska i tym podobne monarchie feudalne, tam kobiety cierpią niesamowicie i te państwa są w pełni wspierane przez USA i zachód.

Żeby obrzydzić nam Arabskich mężczyzn, zachodnie media pokazują skrajne przykłady z ich życia np. poligamię która wcale nie jest powszechnym zjawiskiem w świecie arabskim. Tylko w państwach teokratycznych tj. Arabia Saudyjska, Bahrajn, Dubaj, Kuwejt, a wiec w państwach religijno-feudalnych wspieranych przez USA, poligamia jest dość powszechna. Natomiast Irak, Libia, Syria jak już wspomniałem były państwami laickimi, gdzie poligamia praktycznie nie istniała i te państwa zostały przez USA, zachód zniszczone (Syria jeszcze stawia silny opór zachodniej sodomie tzn. prawom człowieka i demokratycznym wartościom). Ale poligamia patrząc z perspektywy ewolucyjnej nie jest pozbawiona sensu, to raczej monogamia nie jest korzystna dla gatunku ludzkiego, ponieważ mężczyzna który zdobył kilka kobiet jest dobrym materiałem genetycznym, a kobiety to podświadomie wyczuwają i z nim kopulują. Mężczyzna posiadający tylko jedna kobietę jest w gruncie rzeczy odpadkiem natury, dlatego zachodnie społeczeństwa monogamiczne upadają, bo już tylko ułomni genetycznie się rozmnażają.

Zapewne większość Polaków czytających ten wpis nie ma bladego pojęcia o czym ja właśnie pisałem, ale mnie już nic nie zdziwi w psychice tego Narodu, w którym znikła prawdziwa męskość i kobiecość i w ten sposób kraj już sam, siłą inercji stacza się w dół, a wam jakaś wojna chodzi po głowach? Ludzie! Wojna się skończyła zniszczeniem podstaw tego Narodu – mężczyzn a także kobiet. Ale nawet gdyby Polska miała wszystkie bomby nuklearne świata do swojej dyspozycji, to i tak wojny nie wygra, bo brakuje w tym Narodzie męskiej odwagi. Polacy mają co prawda odwagę, ale odwagę pedałów i z pyskami pełnymi piany wydzierają się przed telewizorami jak nie na Rosjan to na Arabów, albo klęczą jak skończone cioty przed zwłokami na krzyżu, lub robią to co najbardziej lubią, nadstawiają dupy skurwielom zza oceanu!

Reklamy

One comment

  1. Czysta prawda. Aczkolwiek w Rosji nie mają co prawda jawnej promocji pedalstwa i innego podobnego syfu, oraz zauważają zamianę ról kobiet i mężczyzn (nie w głównych mediach). Media są w rękach koczowników i wtłaczają ludziom w głowy amerykański chłam, gdzie kobieta walczy, rozbiera się itp.. Rosja walczy z tym, mam nadzieję, że im się uda.

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s