Polski pacjent. Część 2

Ale zanim Amerykanie podłączyli się pod Polską „żyłę złota”, nabuzowali Polaków jak i resztę starego kontynentu paniką wojenną i cała Europa, przede wszystkim wschodnia, zbroi się teraz jak szalona. USA najwięcej tego złomu produkuje i wciska Polakom stare, używane gówna z demobilu za około 40 miliardów dolarów, ale Polska jest kompletnym bankrutem, skąd wytrzasnąć tyle szmalu ? Odpowiedź jest prosta, albo pożyczyć (kto pożyczy bankrutowi?) albo dać coś w zamian i wszystko wskazuje na to, że Polscy politycy właśnie przekazali Ameryce najcenniejszą rzecz jaka w Polsce jeszcze się ostała – Polskie Szpitale i całą infrastrukturę medyczną w zamian za rakiety, bomby, okręty. To jest właśnie ta „żyła złota” którą Amerykańscy spekulanci już dawno mieli na oku, a zamieszanie z pseudo wojną bardzo im sprawę ułatwiło.

Nawet sprzedaż narkotyków w czym USA również się specjalizuje, nie stanowi tak dobrego źródła niewyczerpalnych finansów jak prywatna służba zdrowia, którą Amerykanie u siebie udoskonalili i niebawem w Polsce nam zainstalują, za zgodą skorumpowanych kurew i chuji w Polskim rządzie, i niestety za aprobatą ogółu społeczeństwa, które uległo propagandzie, że wszystko co prywatne jest lepsze, a jak Amerykańskie prywatne to musi być kosmicznie wspaniałe. Tak więc pod przykrywką wojny, Ameryka robi wielkie interesy i konsoliduje swoją władzę nad Polską, a przejęcie Polskich szpitali jest ukoronowaniem tych działań i ostatnią deską do Polskiej trumny.

Placówki medyczne USA z racji tego, że są nastawione na zysk a ich akcje widnieją na giełdzie, walczą o ciągły wzrost cen swoich aktywów giełdowych, które obok akcji firm zbrojeniowych nieustannie rosną. Firmy medyczne mają zapewnione stałe źródło zysku w formie schorowanego Amerykanina i pacjentów ciągle przybywa, z dwóch powodów, po pierwsze: Prywatne szpitalnictwo nie leczy, lecz zabija innymi słowy nowoczesna medycyna podtrzymuje pacjentów jak najdłużej w stanie przewlekłej choroby i wegetacji, i tylko jednostki bardzo bogate mają dostęp do rzetelnej opieki medycznej. Drugim elementem zapewniającym Amerykańskim szpitalom ciągły przypływ pacjentów, jest kultura i styl życia Amerykanów a przede wszystkim ich konsumpcja artykułów spożywczych, które w ogromnej większości są Genetycznie modyfikowaną trucizną, mięso jest pompowane antybiotykami i po prostu Amerykańska żywność, dla Europejczyka jest niestrawna. Spożywanie na dłuższą metę tej amerykańskiej trucizny, gwarantuje choroby i poważne powikłania zdrowotne a nawet zmiany DNA (na gorsze) u człowieka. Innym skutkiem ubocznym spożywania Amerykańskiej żywności, są choroby psychiczne w czym Amerykanie górują i łykają najwięcej tzw. „leków” psychotropowych, które rozwalają umysł człowieka kompletnie a to zaprowadzi ich do szpitali, lekarzy tym samym profit i zysk firm medycznych się zwiększa i koło się zamyka.

Człowiek chory jest żyłą złota i w USA ściera się kilka wielkich sił (kultura, przemysł, edukacja, TV itp.) które świadomie promują ten niszczący styl życia wśród populacji USA, a także w reszcie świata. Popatrzcie jak łatwo jest zarazić Amerykańskimi manierami, mądry kraj na drugim końcu świata: W Rosji Coca cola jest teraz wszędzie, stary i młody de0211f3715419e896c17b94dc5ecc4c,51,1,0-103-5184-3250-0wypija tej trucizny hektolitry, a przecież Rosjanie mają swój pradawny Słowiański, Narodowy i bardzo zdrowy napój gazowany kwas chlebowy, który co prawda w Rosji jest nadal spożywany, lecz w coraz mniejszych ilościach. W Polsce kwas chlebowy jest już prawie zapomniany, na rzecz Coca coli, nasze żołądki a także serca już całkowicie podbiła Ameryka. Nie macie bladego pojęcia w jakie poważne tarapaty wkopaliście siebie i nasz kraj pozwalając Ameryce zapuścić w Polsce korzenie. To Amerykańskie cholerstwo już nigdy stąd nie wyjdzie, a jeżeli do tego dojdzie, to Ameryka Polskę opuści ale dosłownie po naszych Trupach.

Służba zdrowia w Ameryce, a raczej przemysł medyczny stanowi potężny segment gospodarki USA i jest skupiony w dwóch, lub trzech gigantycznych korporacjach finansowo/przemysłowych, które z racji tego że stworzyły kartel mogą ustalać między sobą astronomiczne ceny za usługi i potrafią dyktować ceny dalej na konsumentów-pacjentów. Wiadomo, zdrowie jest dla każdego z nas najcenniejsze i stojąc przed wyborem, kalectwa lub leczenia w prywatnych placówkach medycznych człowiek wybierze to drugie, niejednokrotnie zaciągając kredyty lub nawet oddając bankom swój dom w zastaw, ponieważ w USA zwykła operacja złożenia złamanej kości kosztuje dziesiątki tysięcy $, a transplantacja narządów idzie już w miliony dolarów. Służba zdrowia jaką jeszcze znamy w Polsce, już wkrótce zostanie przekształcona w całkowicie prywatne placówki medyczne na wzór Amerykański i jakość leczenia będzie zależeć tylko od majętności Polskiego pacjenta. Nie trudno się domyślić co czeka chorych Polaków, gdy większość balansuje na krawędzi nędzy a usługi medyczne są astronomicznie kosztowne.

Patrząc z szerszej perspektywy, podobny scenariusz rozgrywa się w Niemczech, Francji z tym wyjątkiem, że USA musi używać tam bardziej wyrafinowanej techniki aby przejąć infrastrukturę socjalna i przemysł tych państw. W przeciwieństwie do Polaków, którzy dosłownie oddali Ameryce cały Polski przemysł i dorobek PRL-u, Niemcy, Francuzi tacy naiwni nie są, aczkolwiek elity polityczne tych państw, to takie same sprzedajne kurwy jak Polskie, lecz przeciętni Francuzi, Niemcy na wojnę nie dali się nabrać, i swojego przemysłu i infrastruktury socjalnej będą zaciekle bronić.

Ochrona zdrowia i darmowy dostęp do niej jest oczywiście bardzo wrażliwym tematem w Polsce, dlatego prowadzi się jej demontaż powoli by nie wzbudzić niepokoju społecznego. Dla zamaskowania prywatyzacji, elity rządowe wyniosą czasem na stanowisko ministra zdrowia osobę mającą dużo zaufania wśród seniorów, jak to miało miejsce za rządów PiS, kiedy Zbigniew Religa piastował ten urząd. Z. Religa wybitny kardiochirurg, człowiek wielce zasłużony w leczeniu Polaków już w PRL-u, będąc ministrem zdrowia wniósł swoją cegiełkę w zniszczenie Powszechnej Służby Zdrowia w Polsce. Podobny manewr niedawno wykonała PO, gdy na stanowisko ministra zdrowia dali kobietę, lekarkę E. Kopacz, a kobiecie w politycznie poprawnym i feministycznym kraju jakim jest obecnie Polska, nie można nic zarzucić ani jej krytykować (lekarz, ksiądz, kobieta są ubóstwiani przez Polaków). Kobieta Matka Polka, jest teraz wyniesiona na ołtarz absolutnej niewinności, a matczyna wrażliwość na cierpienie dzieci nie pozwoli przecież kobiecie piastującej urząd ministra zdrowia, zniszczyć podstawowego ludzkiego prawa do darmowej, powszechnej opieki zdrowotnej – no to się zdziwicie Polacy !

W ten i podobny sposób rozpierdalają Polskie szpitale, a ogół społeczeństwa śpi jak pod narkozą. Śmierć tysiącami cięć, Polskiej Służby Zdrowia trwa nieprzerwanie już około 25 lat i każdy rząd czy to PiS, PO lub inne wcielenie tego samego bierze w tym udział. Wkrótce Polacy nie dosyć, że będą zmuszeni płacić za Ochronę Zdrowia podwójnie tj. z podatków i obowiązkowo ubezpieczać się prywatnie, to będą umierać w męczarniach w szpitalach pod kroplówkami, natomiast tych których nie stać na ubezpieczenie, czeka śmierć na ulicy, pod mostem, w rynsztoku.

Sytuacja jest na tyle paradoksalna, że Polacy sami zsyłają na siebie choroby spożywając bardzo złą jakościowo żywność, ulęgają opinii tzw. ekspertów medycznych promujących szczepionki (głównie produkcji Amerykańskiej) i pozwalają szczepić swoje młode córki truciznami GARDASIL, bo są darmowe i hamerykańskie, a dopełnieniem zła jest łykanie ogromnych ilości farmaceutyków reklamowanych w TV, które powodują choroby a nie leczą. TV ma tak wielką siłę przebicia do świadomości, że mało kto w tym kraju potrafi już trzeźwo myśleć. Prawdziwy postęp medyczny co prawda istnieje, ale jest on poza zasięgiem ogółu Polaków, a system medyczny jest tak skonstruowany, że biedota ma jak najdłużej chorować i być podtrzymywana w wegetowaniu kroplówkami…..i co z tego, że ci starsi pacjenci umrą, gdy na ich miejsce rodzą się nowi, od kołyski wychowani po Amerykańsku, od małego już schorowani, przyszli pacjenci prywatnych szpitali w Polsce? Znając Polaków, ich łatwowierność to nawet zdychając milionami jak muchy pod kroplówkami, ich ufność w kapitalizm i Amerykę wciąż będzie nie zachwiana. Trzymajcie się spodni rodacy, bo dopiero teraz zaczyna się prawdziwa jazda w dół!

P.S.  Polskie 40 miliardowe $ dozbrajanie, przez następne 10 lat.
http://sputniknews.com/europe/20150415/1020938207.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s