Sprężyny. Część 1

Obok bardzo zyskownej działalności gospodarczej, kościół katolicki prowadzi również doskonałą socjotechnikę i subtelną manipulację mas ludzkich, oczywiście na swoją korzyść i na szkodę Polaków. Manipulacja polega na tym, że kościół zabiera głos w sprawach o których powinien milczeć. Oczywiście kler uzasadnia swoje komentarze na tematy polityczne i obyczajowe argumentem, że musi strzec swoje owieczki przed złem, bo taka jest wola Pana.

Pedały, cioty, lesby i cała ta hołota w Polskim rządzie wprowadzają w życie co parę miesięcy rożne „ciekawe” ustawy (rujnujące Polskę) w trosce jak to mówią, o przeciętnego obywatela żeby zacofani Polacy, wreszcie mentalnie ogarnęli zachodnie wartości. Tak więc, powoli materializuje się w Polsce aborcja, eutanazja i wszystko co związane z pedalstwem, ponieważ społeczeństwo nie może zostać w tyle za nowoczesną Europą, a że czasu mało bo chuj wie jak długo narody Europy ten cały burdel wytrzymają, to jadą po nas jak walcem i wciskają w nasze głowy wyżej wymienione europejskie przepisy, obyczaje i każdą inną możliwą sodomę. Przepowiednie Tuska się spełniły, Polska dogania i niedługo wyprzedzi zachód ale w dewiacji.

Na tym etapie kończy się rola polityków i głos w kwestiach moralnych zabiera prawdziwa władza w tym kraju, Kościół Katolicki i kler, jeszcze więksi zboczeńcy i degeneraci niż politycy ale uważani przez durnych Polaków za skarbnice niepojętej wiedzy, ostoi moralności i skromności z wyjątkiem co niektórych księży, bo są bogaci (tu się odzywa wyssana z mlekiem matki, Polska żydowska chciwość) lecz sam kościół jako całość, jest największym Polskim skarbem Narodowym. W ten sposób rozumują nie tylko nawiedzeni ale ateiści i inne liberalne kurewstwo. Kościół nie kieruje słów potępiających np. małżeństwa pedałów do typowego Polskiego katolika, rola tych cymbałów jest płacenie daniny i tyle, te słowa wyważonej krytyki skierowane są tylko i wyłącznie do tzw. ateistów (podobne kurwy co mohery z ta różnicą, że na msze nie chodzą) a także do szerokiego grona wykształconych, nowoczesnych europejskich Polaków i Polek, którzy są dość negatywnie ustosunkowani do kościoła, bo taka panuje teraz moda wśród „inteligencji”.

Kler nie ma zamiaru nawracać lub zwabić tych ludzi do kościołów, oni maja być przyciskani „naukami” i komentarzami kościelnymi w kwestiach obyczajowych, intymnych, bo tylko te zagadnienia wzbudzą w populacji irytacje ale co najważniejsze zainteresowanie. Ci ludzie w swoim (co zaraz zobaczymy ) zachowaniu przypominają sprężyny, ponieważ przyciśnięci katolickimi przekazami, naukami w odpowiedzi i w proteście na ingerencje kleru w ich życie osobiste odskoczą, ale się nie zbuntują przeciwko Religi, lecz jak dzieci które na przekór rodzicom powtarzają te same błędy, tak i ludzkie sprężyny na przekór i na złość księdzu będą się ruchać, skrobać i bolcować na wszelkie możliwe sposoby z jeszcze większą potęgą.

W Polsce ścierają się dwie siły, pierwsza to infantylna, świątobliwość chrześcijańska, natomiast druga to elita z inteligencją ślepo naśladująca chore wzorce zachodnie, a kościół to wszystko trzyma za mózgi i wzmacnia. Obydwie grupy są totalnie manipulowane jak pacynki przez świetnego kuglarza księdza, albowiem 5-6 lat w seminariach to nie tylko klepanie zdrowasiek ale nauka wyrafinowanej socjotechniki i manipulacji. Zaiste kler na swój sposób jest mądry, doskonale potrafi wejrzeć w nasze głowy i dopiero teraz zrozumiałem sens celibatu w kościele.

Kiedyś być może celibat pomagał w przejmowaniu majątków, lecz obecnie służy do wzbudzenia i utrwalenia głównie u kobiet ale też u mężczyzn kilku istotnych odruchów na których kościołowi bardzo zależy.

  • Fiksacja seksualna-romantyczna starszych ale i młodszych kobiet na punkcie księdza. Efekt: Starym babom kompletnie odbija, a młode marzą o zakazanym owocu, czyli o stosunku seksualnym z samym Jezusem lub chociaż z młodym księdzem. W obu przypadkach kobiety wariują, te młodsze do końca życia będą szukać swojego Jezusowego ideału i zostaną starymi, zgorzkniałymi, samotnymi moherami na podobieństwo tych pierwszych.
  • Nie łudźmy się, prawie każdy ksiądz ujawnia swój homoseksualizm głosem, gestami i oczywiście ubiorem, widzimy i słyszymy to na co dzień. Efekt: Feminizacja chłopców i mężczyzn.
  • Zrozumiała jak by nie patrzeć irytacja, gdy bezdzietny mężczyzna, kawaler w sukni poucza ludzi w kwestiach małżeńskich i intymnych. Efekt: Rozwiązłość seksualna.

Tak więc, dygnitarze kościelni swoim wyglądem i aparycją, zabierając głos w kwestiach moralnych i wałkując je w nasze mózgi, wzbudzają u młodych jak i starych zainteresowanie zboczonym seksem i alternatywnym jak to się teraz mówi stylem życia, czyli pedalstwem. Fatalny dla całego społeczeństwa jest też wpływ kleru na kobiety szczególnie te młodsze, ponieważ one swoją ortodoksją religijną i zapatrzeniem w Niebiańskiego Jezusa zmieniają się w oziębłe, ponure kobiety, nie możliwe do zdobycia przez mężczyznę, wykluczając się tym samym z roli żony i matki. Kobiety w rzeczywistości chcą pochłonąć mądrość świętego człona jezusowego, bo mają go przed oczyma na co dzień, w postaci prawie nagiego mężczyzny rozpiętego na krzyżu, taki obraz bardzo mocno działa na fantazję seksualną kobiet. Jeszcze większy wpływ i impuls erotyczny na kobiety niesie ze sobą postać prostytutki Magdaleny, prawie na każdej mszy cytowanej z listów apostolskich, wzmacnianej filmami o jej rzekomym romansie z Jezusem i wiadomo, później chore fantazje, wieczna frustracja seksualna, urojenia i w końcu taką kobietę, dziewczynę czeka wariatkowo.

Kościół był pierwszą instytucją prawodawcza w europie i to on ustalał normy obyczajowe, moralne a także narzucał swój pogląd na świat nauki i sztuki. Stanowisko kościoła w każdej kwestii było najważniejsze, ważniejsze od opinii dworów królewskich, które prawie zawsze były wybierane i błogosławione przez Papieży. Z czasem kler stracił tak potężną władzę, ale to co zasiał w mózgach milionów Europejczyków zakorzeniło się na dobre, czyli uległość wobec Pana w niebie i spolegliwość wobec Pana ziemskiego. Lecz do świadomości Europejczyków najbardziej przenikły zakazy i nakazy w kwestiach moralnych i obyczajowych, a zarazem kompletny rozkład moralno-etyczny samego kościoła który w rzeczywistości był i nadal jest jednym wielkim burdelem. Bo kto inny jak nie Watykan był największym sponsorem porno późnego średniowiecza – sztuki renesansowej ? Z jednej strony nakaz wstrzemięźliwości seksualnej, a z drugiej przykład rozpusty kleru otworzył furtkę umysłową wśród populacji pozwalającą łamać wszelkie nakazy i naśladować zachowanie kleru. Sama spowiedź św. na ucho wprowadzona we wczesnym średniowieczu, przyczyniła się chyba najwięcej do rozkładu moralnego i była bardzo pomocnym narzędziem, bo pozwalała szantażować na tle seksualnym monarchów ale spowiedź umożliwiła również rozgrzeszenie każdego amoralnego aktu, który można było powtórzyć aż do następnej spowiedzi i tak w kółko. Moim zdaniem spowiedź św. i rozgrzeszenie nawet morderstwa, rozwiązuje zagadkę popularności Religi chrześcijańskiej, ona zwalnia Ciebie od odpowiedzialności za swoje czyny.

Zakazy wyzwalają u ludzi ciekawość, powtarzanie ich 100, 1000 razy powoduje chęć ich złamania. W ten sposób działa ludzka psychika a kościół najlepiej w tym się orientuje, bo miał blisko 2 tyś lat czasu i praktyki by włamać się w nasze mózgi. Kościół potępiał seks i nakazywał wstrzemięźliwość seksualną, namolne i świadome powtarzanie tych dogmatów zaintrygowało ludzkość do tego stopnia, że powoli zaczęli łamać wszelkie normy w tej kwestii, idea złamania tabu zakiełkowała potężnie i z czasem opętała rozumy większości chrześcijan. Efekt wyzwolonego seksu jest widoczny najbardziej w państwach właśnie chrześcijańskich tj. Rosja, USA, Europa w których rządzi sodoma i wszelka inna gomora.

Ciemne wieki i zacofanie przyszły do Europy wraz z Chrześcijaństwem
Aby oswoić ludzi do faktu, że obecna skrajna wolność seksualna jest czymś normalnym, kościół katolicki odsyła nas w przeszłość i wymyśla nam fantastyczne historie np. Quo Vadis, mówiące o rzekomych orgiach seksualnych i zepsuciu moralnym Antycznego Pogańskiego Rzymu. Według opinii Chrześcijańskiej, owe zepsucie moralno-obyczajowe Rzymu przyczyniło się do upadku Imperium. Być może orgie itp. miały miejsce w najwyższych sferach tamtego społeczeństwa, ale typowy obywatel Rzymu patrzył z odrazą na takie zachowanie. Do upadku Imperium Rzymskiego przyczyniła się głównie religia Chrześcijańska, która od samego początku swego istnienia ciało człowieka uważała za grzeszne i nieczyste, a naturalną miłość i intymność seksualną pomiędzy kobietą i mężczyzną za siłę szatańską.

Tak więc, to co było dotychczas normalne w Antycznym Rzymie i we wszystkich pogańskich cywilizacjach, w tym w Słowiańskiej, czyli normalny stosunek do ciała, brak wstydu cielesnego, zdrowe podejście do intymności i seksu zamieniło się wraz z przyjściem do Europy religii Chrześcijańskiej w temat zakazany i w wielki, śmiertelny grzech.Ten właśnie fakt zapoczątkował rozkład i ferment moralny wśród Europejczyków, ponieważ ludzie lubią mały dreszczyk strachu a jeżeli coś jest zakazane i za to grozi kara, wtedy ciekawość jest spotęgowana, aż w końcu wszystkich Chrześcijan i ateistów żądza satysfakcji seksualnej opętała mocniej, aniżeli żądza pieniądza, oni są chorzy na punkcie seksu. Religia Chrześcijańska uderzyła w nasze najczulsze miejsca, w nasz rozum a przede wszystkim w nasze ciało, w ciało kobiety najbardziej…

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s