Jak odbić kraj ?

Najlepiej rewolucyjnie z karabinem w ręku, ale z kim tu palić banki i wieszać zdrajców kiedy nawiedzone barany wolą klęczeć przed Panem? Druga opcja to trzymanie pieniędzy w skarpetach, choć to nie rozwiązuje całego problemu ale jest dobrym krokiem na przód, bo odbiera bankom amunicję. Niestety skarpeta, materac oprócz normalnego użytkowania na nic więcej się nie przyda, gdy skurwiele wycofają z obiegu monety, banknoty i wcisną nam pieniądz elektroniczny, co już podobno zrobili pedałom w Skandynawii i niedługo w szerokim świecie. Wtedy dopiero będziemy udupieni. Pieniądz elektroniczny dla populacji w postaci karty, czipa itp. pozwoli rządom kontrolować każdą naszą transakcję, a gdy zajdzie potrzeba zablokują nieposłusznym obywatelom dostęp do kont i w ten „miękki” sposób nas wyciszą, spacyfikują i zaprowadzą porządek.

Krótko mówiąc, kontrola nad nami jest już prawie absolutna, bo nie tylko finansowa ale biurokratyczna z mnóstwem dyktatów Unijnych. Istnieje również kontrola nad naszymi siłami twórczymi w formie oficjalnej nauki, technologii i medycyny które dławią realny postęp i blokują dostęp do prawdziwie wielkich odkryć, jak darmowa energia lub lepsze środki masowego transportu. Współczesna medycyna zamiast leczyć zabija a uskrzydlająca naszą fantazję piękna sztuka i muzyka umarła 100 lat temu. Masowe spędy jak sport służą głownie do skłócenia narodów i wyzwolenia nienawiści, zaś telewizyjny rynsztok już kompletnie rozpierdala ludzki intelekt, szczególnie kobietom. Dopełnieniem kontroli jest czynnik religijny, który śmiało mogę określić za największą blokadę i kajdany umysłowe.

Poniższą propozycję kieruję nie tylko do Polaków, lecz do wszystkich ludzi miłujących pokój. Jeżeli chcemy budować sprawiedliwy kraj musimy wprowadzić w nasze życie podstawową Słowiańską wartość – równość społeczną. Innej alternatywy nie ma, jest natomiast powolna kapitalistyczna śmierć, nie tylko nas ludzi ale świata przyrody. Ale zanim pójdziemy tą ścieżką czeka Polaków karkołomna walka z naszą obłąkaną świadomością.
W związku z tym musimy odrzucić kompletnie religię chrześcijańską włącznie z Jezusem, Maryją, nie tylko samych księży i kler. Wszystko związane z chrześcijaństwem ma wylądować na śmietniku – podkreślam to dobitnie, albowiem bez tego kroku nie ma szansy na poprawę sytuacji Polski i świata jako całość. Indywidualna walka z chrześcijaństwem będzie bardzo ciężka, o czym przekonały się nie tylko jednostki ale całe narody i cywilizacje, zniszczone i wymordowane misjami chrześcijańskimi. Ale jeżeli z tym problemem się uporamy, czeka nas jeszcze gorszy przeciwnik a mianowicie musimy wyrwać z korzeniami naszego wewnętrznego „żyda” z mózgów. On a raczej jego wytwór mocniej zakotwiczył się w świadomości miliardów ludzi aniżeli religia chrześcijańska.

Ten przysłowiowy żyd którego jedni się boją a drudzy chwalą i do niego się modlą, istnieje w dwóch postaciach. Pierwszą jest religia chrześcijańska, a drugą pieniądz i związana z nim chciwość i egoizm. Na tym polega cały koncept rasy bądź narodu żydowskiego, którego nigdy nie było – on istnieje tylko jako fikcyjny pieniądz i fikcyjny Jezus. Inaczej mówiąc o żydowskości świadczy religia chrześcijańska i miłość do pieniądza. Ktoś może zaprzeczyć i wskazać na wygląd fizjonomiczny żydów, świadczący o ich specyfice i wyjątkowości co musi oznaczać rasę. Cechy zewnętrzne jak dłuższy nos są wynikiem związków kazirodczych, chcieli zrobić się specjalnymi a zrobili karykaturami i w większości psychopatami. Mądrzejsi z nich widząc ten syf biorą za żony piękne Rosjanki lub Ukrainki aby wszczepić zdrowe DNA w swój upadający „gatunek”. Tak więc miłość do Jezusa i miłość do pieniądza zatruła życie miliardów ludzi a najwięcej niestety Polakom i to my jesteśmy tymi największymi żydami świata, w nas nie ma już absolutnie nic ze Słowiańskości, nawet ojczysty język polski jest przez wielu Polaków pogardzany.

Więcej Słowiańszczyzny mają w sobie Cyganie a nawet paradoksalnie „żydzi” w Izraelu, którzy pracują dla wspólnego dobra w gospodarstwach rolnych Kibucach (w Komunach) a są one odpowiednikiem Polskich Gospodarstw Rolnych, PGR-ów zniszczonych doszczętnie przez Polaków w latach 90-tych. Ponad 25 lat temu ku mojemu wielkiemu zdumieniu i niedowierzaniu Naród Polski przeciął na zawsze więzy świadczące o naszej Słowiańskości. Bo te pogardzane przez Polaków PGR-y, państwowe huty, stocznie, kopalnie, państwowe szpitale, PKP, spółdzielnie inwalidów i setki tysięcy innych zakładów pracy były naszym wspólnym dobrem, one dla wspólnego dobra pracowały a my w nich. Wspólnota przemysłowo/rolnicza dała całemu narodowi Polskiemu godne, bezpieczne, stabilne życie i to właśnie te zakłady państwowe były wykładnikiem Słowiańszczyzny Narodu Polskiego, ponieważ one należały do Nas !

Zapamiętajcie jedno: Nie kolor skóry, włosów, oczu świadczy o Słowiańszczyźnie lecz stan świadomość i w świetle tego uważam, że Aborygeni z Australii lub Eskimosi z Arktyki są prawdziwymi Słowianami, bo oni żyją jeszcze we wspólnocie i pracują dla dobra ogółu. Drugą rzecz jaka musicie sobie przyswoić jest koncept wspólnego dobra i na czym on polega w realiach 21 wieku. Tylko rządy komunistyczne potrafiły wcielić w życie w wielu zakątkach świata ideę wspólnoty i sprawiedliwości, ten ustrój polityczno – gospodarczy był nowożytnym odpowiednikiem starej Słowiańskiej równości społecznej – gromady, i pomimo tymczasowego upadku, komunizm nadal stanowi dla ludzkości jedyną możliwą alternatywę społeczno/gospodarczą. Ale pod warunkiem, że najpierw usuniemy religię z naszej świadomości, to pozwoli nam udoskonalić komunizm i zastąpić pieniądz wymianą towarów (barterem) na podobieństwo systemu gospodarczego naszych Słowiańskich przodków.

Całkowicie nie logiczne i głupie jest stwierdzenie często powtarzane w mediach i przez ogół publiki, jakoby istnieje kapitalizm z ludzką twarzą do którego ludzkość zmierza i gdy tylko pokonamy obecny kryzys (kryzys za kryzysem) wreszcie będziemy żyć godnie i szczęśliwie. Nie ma, nigdy nie było, ani nie będzie żadnego dobroczynnego kapitalizmu z ludzką twarzą (jedynie chyba z twarzą chciwego bankiera) Nie wiem co uczą teraz w szkołach, oprócz religii chyba nic więcej, ale co niektórzy bystrzejsi z was jeszcze wiedzą, że kapitalizm oznacza wzbogacanie się kosztem ogółu i wyzysk, a pieniądz stanowi największą wartości, nie człowiek.Tak było od początku i nic się nie zmieniło w tej kwestii. Niestety pojęcie komunizm nabrało już tak ohydnego wydźwięku, niesie ze sobą najgorsze skojarzenia, że promowanie tego konceptu wśród Polaków spotka się z tępym oporem i zagorzałą wściekłością, całkowicie dla mnie nie zrozumiałą, ale niestety mózgi większości Polaków zostały do tego stopnia wyprane i ogłupione gadżetami, samochodami, TV i kościołem, że do samej śmierci będą bronić systemu kapitalistycznego.

Kto nam wpoił tak negatywny obraz komunizmu ? My sami swoją dziecinną łatwowiernością ale najwięcej szkody na tym polu wyrządziła religia Chrześcijańska. Ta religia potrafiła nie tylko śmiertelnie obrzydzić komunizm ale także zohydzić Polakom pamięć o Słowiańszczyźnie z jej wspaniałą kultury, obyczajami i wierzeniami. Idea Słowiańska kojarzy się teraz chrześcijańskim Polakom z zacofaniem, piękne święto Nocy Kupały jedynie z seksem, natomiast panteon Bóstw Pogańskich określa się mianem Bałwanów, Idoli. Zresztą nie ma sensu zaprzątać sobie głowy religią i przechodzić z jednej chrześcijańskiej skrajności w drugą Pogańską, na religie przyjdzie czas, ona sama w czystych Słowiańskich sercach się znowu narodzi.

Nasi przodkowie po prostu wielbili Przyrodę, natomiast obrzędy, ranga Bogów/Bogiń stanowiły produkt uboczny i w świetle tego są mało ważnymi detalalami. Wspomnę tylko, że Przyroda jest najważniejsza, ona dała nam życie co bardzo dobrze rozumieli Słowianie, lecz obecnie Polacy i ogół ludzkości o tym zapomniał i niszczymy Matkę Przyrodę w morzu krwi jej niewinnych dzieci, zwierząt.
Tak więc, jeżeli pokonamy religię Chrześcijańską wtedy z potęgą pieniądza również sobie poradzimy i tylko w ten sposób Odbijemy kraj !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s