Zostań piratem !

Likwidacja piratów Somalijskich, zamordowanie Dawida Koresza w Teksasie w 1993 roku i wiele podobnych epizodów, były akcjami światowego kapitału wymierzonymi w zalążki ruchów komunistycznych objawiających się zjednoczeniem większej grupy ludzi i walki o wspólne dobro. Te działania nie zawsze są prowadzone drogą pokojową (Piraci Somalijscy) a inni jak w przypadku Koresza podążają ścieżką religijną, ale wszystkie prowadzą ku jednemu a mianowicie, samostanowieniu które bez ingerencji polityków przerodzi się prędzej czy później w prawdziwe wyzwolenie ludzkości spod opresji kapitalistycznej.

Z tego właśnie powodu rządy światowe jak jeden począwszy od USA, Europy zachodniej a kończąc na Rosji i na pozór komunistycznych Chinach prowadzą działania zbrojne przeciwko piratom Somalijskim, którzy przede wszystkim walczą o godne, sprawiedliwe życie a przy okazji odbierają zamożnym trochę bogactwa, aby podzielić się łupem sprawiedliwie miedzy sobą. Nie zagłębiając się szczegółowo we wszystkie motywy Piratów, muszę przyznać że na pewno wśród niektórych odezwała się chciwość pieniężna i porzucili solidarną walkę o wspólne dobro na rzecz czysto materialnego wzbogacenia się, lecz ogół Piratów – Rebeliantów działa z pobudek wyzwoleńczych i stanowią istotne zagrożenie dla światowego kapitału, ponieważ ich przykład może się narodzić w innych częściach świata a wtedy idea wyzwoleńcza jak ogień ogarnie całą ziemię. Piraci Somalijscy stanowią ramię zbrojne rewolucjonistów Afrykańskich i już w 1993 roku armia USA próbowała zniszczyć ten ruch ale bezskutecznie i poniosła dotkliwą porażkę, tracąc setki żołnierzy w Mogadiszu. Amerykańscy żołnierze (mięso armatnie) zamiast zbratać się z Somalijczykami i razem wyzwalać Afrykę spod zachodniego neokolonializmu a później oswobodzić resztę ludzkości, woleli umierać za wielki kapitał i za Coca Cole.

Propaganda zachodnia przeciwko Afryce jest tak dobrze zorganizowana i skuteczna, że każdy przywódca tego kontynentu rzetelnie działający na rzecz poprawy bytu ludzi jest skutecznie w oczach publiki zachodniej demonizowany np. Mugabe a czasem mordowany jak M. Kadafi. Zachodni świat ma jednak poważny dylemat w przedstawieniu czarnych z Afryki jako złych, albowiem kult murzyna w USA (Prezydent Obama) jest wielki i żeby nie narazić się na krytykę i oskarżenia o rasizm ze strony populacji USA, zachodzi potrzeba wyrafinowanej i ostrożnej manipulacji socjotechnicznej polegającej na skłóceniu religijnym Afrykanów. Na tym polu wspólnie pracują trzy siły światowego kapitału USA, Watykan i Izrael eksportując do Afryki chaos religijny, który przeradza się w terroryzm, wojny domowe i powoduje kompletny rozkład państw. To wszystko usprawiedliwia Amerykę w oczach tzw. demokratycznego świata do ingerencji wojskowej w walce z wykreowanym i finansowanym przez USA/zachód zagrożeniem islamskim. Tak zawiła strategia kontrolowanego chaosu skutkuje tym, że zachodnia publika całkowicie się zgadza na militarne uderzenia w Afrykańskie państwa.

USA wspomaga, finansuje religijny ferment w Afryce, niszczy realne ruchy wyzwoleńcze i każdy objaw potencjalnego zjednoczenia czarnej Afryki. Afryka nie do końca została ujarzmiona i podbita, pomimo sztucznego podziału na dziesiątki państw i państewek murzyni nie czują silnej więzi do swojego kraju, lecz nadal jest u nich żywe braterstwo wszystkich czarnych Afrykanów. Libijski przywódca M. Kadafi nie zginał za ropę lub złoto lecz z powodu jego dążeń do właśnie zjednoczenia całej Afryki. Podobny los spotkał Saddama Husajna zamordowanego z tego samego powodu co Kadafi. Saddam Husajn już w latach 80 tych zdołał stworzyć Unie Arabską złożoną z Iraku, Syrii, Egiptu i Jordanu choć ona nie przetrwała próby czasu ale Husajn aż do śmierci nie rezygnował z prób zjednoczenia Świata Arabskiego.

Wracając do USA, choć Koresz powielał biblijne żydowskie bzdury, ale on w ten dość specyficzny dla USA sposób stworzył małą suwerenną organizację, nie podlegającą pod kontrolę rządową co jest absolutnym tabu dla kapitału i polityków. W odpowiedzi na zagrożenie jakie stanowił media przedstawiły go jako fanatyka religijnego i dewianta seksualnego a następnie został zamordowany przez Amerykańską policję i wojsko, wraz z dużą grupą jego sympatyków (głownie dzieci i kobiety) Inne związki w USA w podobny sposób spontanicznie się organizujące jak tzw. Militia (Milicja Obywatelska) złożona głownie z białych Amerykanów jest w mediach automatycznie mieszana z błotem a jej członkowie porównywani do rasistów, antysemitów lub Ku Klux Klanu. Takie zestawienia instynktownie odbierają im jakiekolwiek poparcie, ultra politycznie poprawnego społeczeństwa Amerykańskiego.

Także Ty Polaku możesz zostać piratem działając jeszcze nie zbrojnie (choć na to przyjdzie czas) ale lokalnie, pokojowo na rzecz wspólnego dobra zaczynając chociażby od ochrony przyrody np. zbuduj ptakom budki lęgowe na wiosnę i przybij do drzew na osiedlu i dokarmiaj zwierzęta zimą, nie bój się urzędników i nikogo nie pytaj o zgodę ani zapłatę, bądź bezinteresowny ! Od małych rzeczy rodzą się wielkie idee i Twój indywidualny przykład, zaowocuje pogłębiającym się stopniowo zrozumieniem przez Polaków, że tylko wspólne dobro, miłość do bliźniego, poszanowanie przyrody są podstawą życia i wyłącznie na tych fundamentach zbudujemy Nową Polskę.

Za maską V kryje się (możesz tu wstawić) bankier, polityk itp.
Jew-AnonymousNie dajcie się zbałamucić przez fałszywych idoli lub organizacjami takimi jak „Anonymous” z maską V, bo jest to parodia i kpina z was, z waszych dobrych, szlachetnych chęci i biorąc udział w tej koszernej maskaradzie jesteście kierowani w ślepą uliczkę i się wypalacie. Inaczej mówiąc V, maski i cały ten folklor jest wentylem bezpieczeństwa stworzonym przez jak kto woli elity lub żydów pozwalającym upuścić niezadowolenie społeczne, przede wszystkim wśród uważających się za rewolucyjną awangardę młodych ludzi. Oprócz tego, że pozwolono wam w ściśle określonych ramach wyładować frustrację dumnie paradując w debilnych maskach, nic więcej nie osiągniecie. Śmieszny a zarazem żałosny jest fakt, że świadomością i zachowaniem ludzi można w bardzo prosty sposób manipulować zwykłym durnym amerykańskim filmem, stworzonym przez najbardziej skuteczną Tubę propagandową kapitalizmu – Hollywood. Również osoby jak Snowden i Assange, zostały wylansowane przez polityków i media na potrzeby plebsu, żeby wprowadzić trochę bardziej inteligentną dorosłą publikę w błąd. Charyzmatyczny celebryta Assange nic szokującego nam nie objawił, każdy rozumny z nas już dawno wiedział, że Ameryka z zachodem torturują ludzi. Prawdziwe wyzwoleńcze organizacje i rebelianci nie rodzą się w TV, w mediach lecz powstają z dala od kamer np. w Afryce u wyżej wymienionych piratów Somalijskich lub w Teksasie i postać D. Koresza. Tym najważniejszym znakiem, że tylko te związki są naturalne, spontaniczne jest ich natychmiastowa, bezustanna, zajadła krytyka przez globalne media, polityków i niestety przez ogół ludzi bezmyślnie zapatrzonych w ekran TV.

Jedność albo śmierć
Również w Europie była szansa na prawdziwe zjednoczenie Słowian, które zapoczątkował Tito w Jugosławii i kontynuował Slobodan Miloszewicz. Z tego tez powodu głównie Niemcy którym bardzo zależy na tym aby Narody Słowiańskie były zawsze skłócone, podzielone sprowokowały wojnę domową w Jugosławii podburzając przeciwko Serbii, najpierw ultra katolików, Germanofilów Chorwatów a później muzułmanów w Kosowie, co zapoczątkowało całkowity upadek niegdyś pięknej, silnej Jugosławii. Jugosławia była zalążkiem prawdziwej Unii Słowiańskiej i musiała być unicestwiona, dzieło zniszczenia zakończyli Amerykanie (z udziałem Polskiego wojska) bombardując naszych Słowiańskich braci Jugosłowian i mordując Miloszewicza kilka lat temu w więzieniu w Hadze.

Co łączyło Husajna, Kadafiego i Miloszewicza? Dla otumanionych żydowską, anty Słowiańską i anty Arabską propagandą Polaków, oni stanowią przykład największego zła i absolutnego terroru i nie spodziewam się po Polakach żadnej innej pozytywnej, obiektywnej, mądrej opinii na ich temat i na wiele innych ciekawych zagadnień politycznych, religijnych, historycznych. Przypomnę tylko jedno kłamstwo już dawno zdementowane nawet przez samych Amerykanów, ale ciągle kierowane pod adresem Saddama Husajna. W 1991 roku podczas inwazji Iraku na Kuwejt, oskarżono Husajna o wydanie rozkazu zamordowania noworodków w Kuwejckim szpitalu. Jak się później okazało ta historia i wiele podobnych została sfabrykowana przez Amerykańską machinę propagandową, ale legenda i mit o krwiożerczym potworze Husajnie jest nadal żywa w mózgach głupiej światowej publiki. Aby oczernić i zniesławić Muammara Kadafiego, USA wraz z Izraelem posunęli się do wysadzenia w powietrze Amerykańskiego samolotu Pan-Am w 1989 roku nad Szkocją i zrzucili winę za tą tragedie na Libię, na Kadafiego. Obecnie wiemy, że Kadafi nie miał nic wspólnego z katastrofą, ale mimo wszystko podobnie jak z Kuwejckimi noworodkami tak i w tym przypadku łatka terrorysty do Kadafiego została trwale przyszyta i jest wciąż żywa. Natomiast Slobodan Miloszewicz, obrońca Słowian, swojej ojczyzny w oczach tępej publiki światowej wychodzi poza ramy wszelkiego zła, i niestety większość zdezorientowanych, ogłupionych Polaków pluje na  Miloszewicza i rzuca najgorszymi kalumniami pod jego adresem.

Tych trzech wielkich ludzi łączą obok odrzucenia religii i laicyzacji społeczeństwa próby: Kadafiego zjednoczenia Afryki, Husajna zjednoczenia Arabów i Miloszewicza zjednoczenia Słowian południowych. Oni wydali na siebie wyrok śmierci tymi dążeniami i to się niestety dla nich ziściło. Możecie być pewni, że gdziekolwiek na świecie pojawi się znowu podobny przywódca, działający na rzecz zjednoczenia narodów, państw ta osoba zostanie zlikwidowana. Niektórzy pokładają nadzieję w Putinie na ponowne zintegrowanie Słowian, ale moim zdaniem nie Rosja z Putinem są szansą, ale nie mający nic wspólnego ze Słowianami Naród Syryjski, z prezydentem Asadem, ostatnim wielkim przywódcą stawiającym opór siłom kapitalizmu i fanatyzmu religijnemu. To właśnie Syria, Asad, Arabowie i my Polacy Słowianie możemy jeszcze póki nie jest za późno, stworzyć coś większego, piękniejszego Unię Słowiańsko–Arabską (USA) a wtedy dopiero zatrzęsiemy światem i żyd zniknie.

Powyższy pomysł Unii Słowiańsko-Arabskiej kieruję również do was Polscy katolicy, chrześcijanie, ponieważ musicie wiedzieć, że łączy was z muzułmanami wspólna religia, wasz bóg jest także ich bogiem, muzułmanie darzą Jezusa i Maryję wielkim szacunkiem no i w końcu u podstaw chrześcijaństwa i islamu leży biblia. Już nawet z tych religijnych względów my Polacy, Słowianie i Arabowie jesteśmy naturalnymi sojusznikami, lecz nie na religii zbudujemy sojusz, religię stopniowo odrzucimy, bo jest największą barierą dzielącą ludzi świata. Syjonizm niszczy Słowian i Arabów w takim samym stopniu i zamiast się zjednać, stanąć jednym Polsko/Arabskim murem przeciwko żydowszczyźnie, to wy manipulowani kurewskim Watykanem, Ameryką i Telewizorem mordujecie w nowożytnych wyprawach krzyżowych niewinnych Arabów. Trochę rozumu ludzie, myślenie nie boli !

Byliśmy relatywnie niedawno dość blisko osiągnięcia może nie Unii Słowiańsko-Arabskiej ale łączyła nas Słowian Polaków wielka przyjaźń z Narodami Arabskimi. Był to okres Polski Ludowej, kiedy nasi robotnicy, technicy, inżynierowie budowali w Iraku, Libii, Syrii, Egipcie drogi, mosty, rafinerie, szkoły, szpitale i wszędzie Polak był serdecznie witany, ściskany przez Arabów i zapraszany do ich domostw na poczęstunek, natomiast obecnie razem z Izraelem i Amerykanami mordujemy Arabów i dewastujemy to co kiedyś im wznosiliśmy, ale najgorsze nie jest niszczenie samych budynków, bo domy, szkoły można z łatwością odbudować, lecz zniszczenie dawnej starej przyjaźni, którą będzie bardzo ciężko odnowić. Jeszcze 30 lat temu i przez cały okres PRL- u byliśmy Narodem szanowanym natomiast obecnie znienawidzonym, przede wszystkim na Bliskim wschodzie, ponieważ nasze ręce spływają krwią niewinnych Arabów.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s