Zaczęło się

Sikorski miał jednak rację mówiąc o murzyńskości Polaków, sądzę że sam tego nie wymyślił a raczej gdzieś od kogoś usłyszał. Nie ma w Europie a może nawet w świecie drugiego narodu tak „rozkochanego” w amerykańskim kurewstwie jak Polacy. Nic nie szkodzi że bez wzajemności, nic nie szkodzi że obiekt uczuć w najmniejszym stopniu nie zasługuje na adoracje a wręcz przeciwnie. Miłość jest ślepa.
63554Przyznać muszę że takie pozbawione godności, psie oddanie (nie obrażając psów) narodu z tysiącletnią historią, tradycją i kulturą jest mocno żenujące. Przykro patrzeć jak podający się za jakoby Polskich patriotów, ślepo naśladują amerykańskie ledwo co (z historycznej perspektywy) formujące się obyczaje. Położenie dłoni na piersi podczas śpiewania hymnu narodowego jest wstępem do pełnej amerykanizacji, jeżeli ten groteskowy rytuał w Polsce się zagości to wtedy już z górki, wszystko co amerykańskie w Polsce przejdzie bez najmniejszego oporu.

2013-06-15t123926z_759555542_lr2e96f0z5f02_rtrmadp_3_ukraine.grid-6x3Kaczyński i gościu obok chyba są psychicznie chorzy i Amerykę z całego serca kochają, ale reszta celebrytów tych z Ukrainy nie są tacy głupi ani naiwni jak tych dwóch „Polaków”, oni świadomie lansują amerykańskie prostackie zwyczaje. Amerykanie dobrze wiedzą, że dla wielu Polaków/Ukraińców ci ludzie są ideałem patriotyzmu i wzorem doskonałego chrześcijanina, dlatego otrzymali od Amerykańskich doradców nie tylko rozkazy polityczne ale także wytyczne w kwestii osobistego zachowania i gestykulacji z nadzieją, że wschodnia swołocz będzie emulować pod każdym względem swoich idoli politycznych. Na szczęście ten gest jak na razie w Polsce szerzej się nie przyjął, choć widząc ogromny wpływ celebrytów filmowych, politycznych i kościelnych na szerokie masy obawiam się, że Polacy jednak pogrążą siebie w Amerykańskim gównie, podobnie jak zniszczyli Polskę będąc pod fatalnym wpływem „mądrości” finansowej pospolitych bandytów Balcerowiczów, Rostowskich itp.

447480_Ukraine.JPEG-06f19Najpierw Ukraińcom wpojono miłość do amerykańskich chorych zwyczajów a teraz Polacy małpują ich durne zachowanie i na tym polega ta cała nowoczesna wojna w europie środkowej. Nie trzeba już czołgami tu wjeżdżać by poskromić Polaków, wystarczy dać im dużo migających obrazków w TV i tak urobiony człowiek kupi wszystko byle było kolorowo, głośno po hamerykańsku. Polacy pozwolili się w pełni zamerykanizować czyli otępić, otumanić i spłycić umysłowo do tego stopnia, że cały sens życia nowego Polaka polega już tylko na żarciu bułki w Macdonaldsie, robieniu zakupów w galeriach i wlepianiu gał w seriale. Amerykańska „kultura” zdobyła następnych oddanych i wiernych na śmierć konsumentów – Polaków i może wyglądać, ze Jankesi podbili Ukrainę ale nie do końca, ponieważ wschód Ukrainy tak łatwo nie da się zamerykanizować.

Debili nie sieją..
Krąży opinia że światowe elity, NWO lub inna masoneria pragną drastycznie zredukować liczbę ludzi a przede wszystkim chcą zmniejszyć a być może nawet wymazać z powierzchni ziemi białą rasę. Nic bardziej błędnego, bo co zrobi pijawka gdy nie ma dawcy czyli niewolnika? Pijawka żerująca na pijawce długo nie pociągnie, tak wiec żadnej wojny tu nie będzie ponieważ wojna już się zakończyła pełnym sukcesem wielkiego kapitału czy jak kto chce zwycięstwem żyda, bo na scenę wchodzi baba celebrytka A.Jolie zaprogramowana na sianie dezinformacji i samobójczych pomysłów wśród białych kobiet. Gdzie diabeł nie może tam babę wyśle i ona zrobi największy bałagan w świadomości miliardów kobiet a nawet mężczyzn.

Możecie być pewni ze cyborg Jolie nic sobie nie wycięła a raczej wpompowała w usta i w cycki więcej silikonu. Redukcję białych nacji do rozmiarów pozwalających trzymać tą hołotę w ryzach nie trzeba przeprowadzać obecnie czołgami, wystarczy wypromować aktorkę, dać jej pozycję medialną w ONZ wśród murzyńskich biednych dzieci i kobiety świata są wprost zachwycone, zahipnotyzowane każdym jej przykładem i zrobią wszystko co amerykańska kurwa powie. Większość kobiet świata pragnie wyglądać i nawet myśleć chociaż w małym stopniu jak Angelina Jolie lub jak inna podobna dziwka z Hollywoodzkiego burdelu i kobiety po trupach (swoich) będą dążyć ku temu celowi. Białymi rękawiczkami, bezboleśnie z minimalnym wkładem finansowym i z wielkim zyskiem elity redukują w ten sposób nieprzydatną liczbę kobiet, bo one teraz będą drzwiami i oknami walić do chirurgów by pozbawić się narządów rozrodczych, ponieważ tak robi piękna i na pewno mądra aktorka i tak powiedziały w telewizorze ekspertki,” lekarze”, feministki i geje. Z jednej strony ogarnia mnie wielki żal, że kobiety pozwalają się dziecinnie manipulować chorą propagandą TV, z drugiej strony dla zdrowia planety i gatunku ludzkiego durnota niech ginie. Bynajmniej idiotki same się pozabijają a to co zostanie wzmocni ludzki gatunek i jego świadomość.

Innym przykładem samobójstw białych kobiet jest aborcja, powszechna na zachodzie jak wyrwanie zęba, natomiast w Polsce powoli wprowadzana a zaczęli od pigułek poronnych bez recepty. Za parę lat ta wielka wartość europejska zabijanie nienarodzonych dzieci zawita do Polski z wielkim aplauzem kobiet, pedałów i innych degeneratów ku uciesze elit finansowych.
Nie myślcie że aborcja to jedynie zabijanie swojego nienarodzonego dziecka, kobiety poddające się aborcji piszą wyrok śmierci na siebie, bo za 10 -20 lat morderczyni swojego dziecka zachoruje na raka piersi i umrze, albowiem komórki laktacyjne już wstępnie wykształcone w piersi przyszłej matki zaledwie kilka tygodni po zajściu w ciąże, po zabiciu dziecka obumierają i przekształcają się w nowotwory piersi. Nie dziwcie się więc, że w Ameryce i na zachodzie gdzie wykonano setki milionów aborcji występuje prawdziwa epidemia raka piersi i kobiety masowo umierają z tego powodu. Tego wam tefałeny, onety i amerykanie nigdy nie powiedzą, słuchajcie mnie, głosu zdrowego rozsądku.

Tak więc białych nacji nie trzeba bombardować, ponieważ sami się redukują natomiast mądre kraje arabskie takie jak Irak, Libia, Afganistan, Syria w których mężczyźni pilnowali swoje kobiety przed samobójczymi wpływami cywilizacji zachodniej są jeden po drugim likwidowane. Dlatego przestańcie pluć na arabów bo moralnie i etycznie do pięt im nie dorastacie. W większości krajów arabskich z wyjątkiem (żydowskiej Arabii Saudyjskiej, kurewskich Dubajów, Kuwejtów i Bahrajnów) nie ma aborcji ani prostytucji, nie ma pedalstwa i innych zboczeń. Patrzcie z wielkim podziwem na ostatni dobry kraj arabski Syrię, która broni się jak Lew przed zachodnią cywilizacja śmierci! Syryjczycy muszą być waszym największym wzorem i przykładem heroicznej obrony swojego kraju, swojej godności, swoich kobiet i dzieci!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s