Fałszywi zbawcy

Finansjera światowa wystawia plebsowi co rusz jakieś nowe marionetki polityczne i czarna komedia trwa w najlepsze. Grecy znowu dali się wielce w huja zrobić i tkwią po uszy w szambie z którego już nigdy nie wyjdą, ale dla odwrócenia uwagi od złamania obietnic wyjścia z euro i UE, celebryci z Syrizy paradują przed kamerami w koszulach bez imagekrawatów i kreują się na obrońców proletariatu. Historia lubi się powtarzać, do Grecji ściągnęli z Londynu łysego lichwiarza z podwójnym obywatelstwem Yanisa Varoufakisa i zrobili go ministrem finansów, podobnie jak parę lat temu do Polski sprowadzili łysego Anglika, Jan_Vincent_Rostowski_4318202hochsztaplera bankowegoVincenta Rostowskiego i powierzyli mu Polskie finanse, a ten magik zrealizował nam taki burdel finansowy, że przez następne 1000 lat do kupy się nieposkładamy. Niedawno Grekom dali nadzieję na lepsze jutro w postaci miliardów euro za straty wojenne, ponieważ temat wojenny jest bardzo emocjonalny i zawsze dobry na upuszczenie nadmiaru wezbranego niezadowolenia i Grecy za cały syf obwiniają teraz Niemców.

W Polsce ta strategia również działa świetnie, albowiem o Katyniu ludzie mogą ględzić 24 godziny na dobę, ale już o Wołyniu cisza, bo od cwanych Ukraińców żadnej kasy nie dostaną tylko muszą jeszcze ich finansować. Tak więc odgrzewa się stary kotlet wojenny a bezmyślna tłuszcza oblizuje się na myśl o szczęśliwym życiu w hałdach banknotów Euro i można zadłużać kraj dalej bez limitu. W Polsce łakomi na forsę potomkowie tzw. elyt Katyńskich, też dzierżą nadzieje, że Rosja kiedyś zapłaci miliardy euro odszkodowań i temat Katynia nigdy nie zejdzie z pierwszych stron gazet i ekranów TV dopóki Rosja nie zabuli mamony, ale nawet trylion $ na osobę nie zaspokoi Polskich roszczeń i do końca świata o elitach będą nam nawijać. Jak już sępić kasę to od Niemców za pożogę i horror II wojny a nie od Rosyjskich wyzwolicieli, albo mordy w kubeł i cicho siedzieć, bo te żądania finansowe obracają się przeciwko nam i zdaje się, że Polska już albo wkrótce będzie płacić miliardy za Polskie Obozy Koncentracyjne i za inne holokausty? Skąd tyle szmalu weźmiemy? To proste, zaciągniemy następny kredyt w żydowskim banku. Na wojnie i z wojny idzie zawsze kokosy robić co widać po astronomicznych wydatkach na Amerykańską broń w Polsce, gdy dzieci w szkołach mdleją z głodu i z nadmiaru kretyńskiej religii.

Kiedyś myślałem że Rosja jest alternatywą wobec światowej głupoty i chciwości, ale zmieniłem zdanie dość niedawno na widok sztandarów Cerkiewnych i Carskich w oddziałach Donieckich powstańców. Na początku tego powstania powstańcy dumnie wywieszali czerwone flagi ZSRR  wskazywało to, że początek rewolucji w Donbasie był renesansem komunizmu ale już niedługo Moskwa zbałamuciła ich do tego stopnia, że teraz giną za z cerkiewnego żyda, za Carat i dla wielkiego kapitału. Rosjanie mocno się dziwią, że Francuzi nie chcą im oddać Mistrali ale Rosjanie powinni spojrzeć w lustro, bo są podobni do żabojadów, najpierw uzgodnili, podpisali i zapewnili Iran że sprzedadzą im rakiety S300 a później się namyślili i zrobili Persów w konia podobno z rozkazu Izraela, ile w tym prawdy nie wiem ale Izrael na pewno ma swoje potężne lobby w Rosji jak i USA.

Trzeba koniecznie dodać, że cały sprzęt wojskowy produkowany obecnie w Rosji jest dziełem Radzieckich inżynierów i techników. Niegdyś potężny Radziecki przemysł obronny a po roku 1991 zniszczony i nastawiony na zysk nie jest w stanie wyprodukować nic nowego i muszą żebrać u Francuzów, Niemców nawet Ukraińców o statki, silniki, rakiety etc. Natomiast program kosmiczny Rosji całkowicie upadł i woła o pomstę do nieba, oni nawet w 10 % nie osiągnęli stanu z lat ZSRR i ledwo mogą satelitę wystrzelić w kosmos,zaś silniki rakietowe stworzone przez komunistyczny Związek Radziecki ponad 30 lat temu nadal są najlepsze i nikt sprawniejszego do teraz nie skonstruował, przekonali się o tym Amerykanie z NASA i kupują od Rosjan wszystkie jak leci.

Władze Rosji demontują ludziom dorobek ZSRR, jak powszechną służbę zdrowia i wiele innych przywilejów socjalnych a najgorsze w tym wszystkim jest ponowne trucie Rosyjskich dzieci w szkołach zacofaniem żydowskiej religii i innymi Cerkiewnymi bzdurami, pierdolą im także, że kilkaset lat feudalizmu Carskiego był najlepszym okresem w historii Rosji ! Z tym że w Rosji wielu ludzi pamięta jeszcze stabilny, piękny okres ZSRR i destrukcja tych osiągnięć jest wolniejsza a zarazem trudniejsza, dlatego Putin musi bardzo uważać i robi to wytrawnie, z wielkim wyczuciem aby czasem w sercach zwykłych Rosjan nie odezwała się ponownie idea komunistyczna. Dlatego wciskają Rosjanom cyrki olimpijskie i inną dziecinadę sportową, podobnie jak Polsce i Ukrainie dali piłkę nożną 2012 i tłuszcza wyła z radości.

Mówią że Putin jest najlepszym światowym politykiem i mistrzem strategiem i całkowicie się z tym poglądem zgadzam ale on jest mistrzem politykiem nie w stosunku do zachodnich polityków, lecz potrafi jak na razie z wielkim sukcesem odebrać zwykłym Rosjanom pamięć o ZSRR i idei komunistycznej i wtłoczyć w świadomość swoich ludzi absolut, że kapitalizm stanowi jedyną alternatywę polityczną która zapewni Rosjanom godne, bezpieczne życie. Bez trudu można napchać w mózgi naiwnych Amerykanów, Niemców, Szwedów lub Polaków absurdalne idee kapitalistyczne, że wszystko co prywatne jest lepsze, ale prawdziwym kunsztem socjotechnicznym jest w sercu światowego komunizmu w Rosji, zmienić ludzką świadomość do tego stopnia żeby ludzie pluli na szlachetną idee wspólnego dobra i sprawiedliwości .

Innym światowym pajacem i symulantem trochę mniejszego kalibru jest prezydent Urugwaju Jose Mujica, dziadek  jeździ starym volkswagenem i niby mieszka w ruderze, z tego powodu jest uwielbiany przez łatwowierne masy i pod jego adresem lecą same peany zachwytu a tymczasem wprowadził tylnymi drzwiami sodomę i zgniliznę moralną w Urugwaju w formie legalnej aborcji, wydał zgodę na małżeństwa pedałów i dał tłumom marihuanę. P.S. Chciałbym znaleźć iskierkę nadziei w wydarzeniach światowej polityki ale absolutnie nie widzę żadnej dobrej nowiny czy to w Rosji, Ameryce, Europie lub Azji i moja gorzka krytyka figurantów politycznych jest w pełni uzasadniona. Scenariusz wydarzeń w Grecji według logicznego i konsekwentnego działania powinien wyglądać następująco: Nowe rządy Grecji dzień, najpóźniej dwa po dojściu do władzy rozpisują referendum i pozwalają ludziom głosować za lub przeciw wyjściu ze strefy euro, lecz tego nie zrobiono a to wskazuje, że Syriz jest koniem Trojańskim międzynarodowej finansjery.

Reklamy

One comment

  1. To że powstańcy noszą na swoich sztandarach carskie i cerkiewne symbole świadczy jedynie o tym że komunizm wywarł jedynie powierzchowny wpływ na świadomość Rosjan co oczywiście nie oznacza że Rosjanie są wrogo nastawieni do komunizmu, wielu Rosjan mimo wszystko pamięta wiele pozytywów z okresu ZSRR. Osobiście nie potępiam carskiej historii Rosji, bo gdyby nie podboje carskie to komuniści nie władali by tak ogromnym obszarem świata.
    Co do Putina to ten musi się podlizywać Cerkwi, bez jej poparcia by nie rządził, siłowe chwycenie Cerkwi za mordę przyniosło by raczej skutek odwrotny od zamierzonego i obróciło by społeczeństwo przeciwko niemu co było by prezentem dla zachodu który momentalnie wykorzystał by tą sytuację na swoją korzyść. Dziś Rosji potrzebny jest spokój i stabilizacja aby mogła się rozwijać i zmagać z problemami narzucanymi jej z zewnątrz przez jej wrogów, wojna pomiędzy państwem a kościołem tylko by jej zaszkodziła. Na rozwiązanie problemu Cerkwi czas przyjdzie pózniej. Co do kapitalizmu, tylko przy pomocy państwowego kapitalizmu z dużą domieszką socjalizmu czyli systemu który istniał na zachodzie w czasach zimnej wojny zanim na dobre zapanował tam liberalizm gospodarczy Rosja jest w stanie wygrać z zachodem co już odnosi skutki, zachód się pogrąża w upadku gospodarczym, bezrobociu, zadłużeniu itp., a Rosja rośnie w siłę i pomału przyciąga do siebie kapitał, inwestycje i dawnych sojuszników USA.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s