Ropa w dół, rozum w górę

Proszę państwa, przypuszczam, że cała ludzkość świata jest u progu wielkich, epokowych zmian na lepsze, być może nawet o krok od światowej rewolucji która wybuchnie jednocześnie na każdym kontynencie ziemi. Przestrzegam tylko wszystkich przed popełnieniem jednego kardynalnego błędu, a mianowicie oddania swojego pełnego zaufania i nadziei w nowych przywódców politycznych.

Dobrym przykładem tej łatwowierności jest na pozór przełomowe przejęcie władzy w Grecji przez partię SYRIZ, lub zrozumiała do pewnego stopnia nadzieja w Orbana na Węgrzech. Długo nie trzeba było czekać, zaledwie parę dni po zdobyciu władzy przez SYRIZ owa partia pokazała swoje prawdziwe oblicze, głosując za nałożeniem nowych sankcji na Rosję, i  w związku z tym nie  wierzę już, że Grecja jest kolebką logiki, filozofii  lecz naiwności. Bankierzy i ludzie u szczytu światowej władzy już dawno wiedzieli że system upada i przyszykowali na tą okazje konie Trojańskie w postaci rożnych populistycznych partii i przywódców którzy poderwą duch rewolucji światowej w wielu państwach i skierują naszą werwę, euforię i dążenia do naprawdę pozytywnych zmian na ślepy, żydowski tor i ten sam co poprzednio marazm polityczny i zastój techniczny, opakowany w trochę inne, nowocześniejsze barwy.

Orbanów, Syrizów, i tym podobnych ściemniaczy wyjdzie co niemiara na powierzchnie w wielu krajach w tym w Polsce, a także dla odwrócenia uwagi tłumów od spraw istotnych, nastąpi potężna eskalacja straszenia Rosją i żydowskim Państwem Islamskim i w związku z tym, lada dzień media wcisną ludziom konfabulacje, że Putin je dzieci na obiad, a państwo islamskie prowadzi badania Antarktydy i chcą założyć tam bazy.

Gdy znowu zaśpimy mogą nastąpić zmiany które nie przyniosą żadnych realnych zmian, ponieważ oddamy ponownie władze chciwym, przekupionym ludziom jak dobitnie pokazuje niedawna sprawa z Grecją i tłumami biednych, ogłupionych frazesami, banialukami ludzi czekających na zmiany odgórne. Rewolucją musimy raz na zawsze zlikwidować całkowicie pojecie rządów, polityków, parlamentów, posłów, ponieważ prawdziwym politykiem, premierem jest każdy dorosły Polak i mieszkaniec ziemi. Ty wiesz najlepiej jak rządzić, ale dałeś po prostu  zrobić się w konia i nie wypada dorosłemu człowiekowi w ten sposób nieustannie się zachowywać i pozwalać poniżać przez jakieś elity i inteligencje. Oni są ubrani tylko w garnitury i potrafią szastać bogatym, emocjonalnym lecz pustym w konkrety językiem – Nie może nam to absolutnie imponować i nie dajmy się poderwać emocjom, bo one wypalą naszą świadomość i siłę.

Po tym rewolucyjnym wstępie i ostrzeżeniu przejdę do konkretów i wyjaśnię co mnie skłoniło do postawienia tak odważnej tezy, że jesteśmy o krok od światowej rewolucji. Oczywiście, mogę się mylić w moich przemyśleniach albowiem zaprawdę powiadam wam, żydowski świat polityki, ekonomi i Religi jest w ten sposób skonstruowany, że gdy nawet jeden jej element upadnie, to drugi przejmuje natychmiast rolę przewodnią. Ale ja przejrzałem na wylot ich świat, nie było to trudne i wiem, że obecną „cywilizację” można porównać do gry TETRIS i nieustannie spadających z góry elementów które przez te 2 tys. lat powoli opadały i oni w pełni panowali nad sytuacją, ale teraz nowe elementy doszły do ich gry, elementy którymi jesteśmy My, i przebudzona w nas zdrowa świadomość, która opada na nich jak ulewa, jak grad i powoli tracą wszelkie wpływy, bo nareszcie ludzki rozum wraz z siłą życia weszły do gry!

Koniec świata materii i blichtru jest bliski
Im się pali grunt pod nogami ze względu na drastycznie spadającą cenę ropy naftowej, a ropa jest wyceniana w dolarach to i popyt na papierki, obligacje, walory spada, co grozi w dalszym etapie całkowitą ruiną ich sztucznego świata opartego na pieniądzu i ropie. Z jakiego powodu nastąpiło załamanie w cenach ropy ?

Gdy ropa stopniowo taniała nie przywiązywałem dużej uwagi do tego zwykłego, giełdowego manipulowania cenami surowców, jednak dalszy spadek cen jak wielu sądzi jest Amerykańskim uderzeniem w Rosję, która czerpie spore zyski z eksportu ropy ale pośrednio spadek cen uderzył mocno w same USA i potężne Amerykańskie giełdy surowców i przemysł naftowy. Poza tym wiele państw świata, wiernych i oddanych sojuszników USA np. Norwegia, Kanada, W. Brytania, Arabia Saudyjska są jeszcze bardziej uzależnione od wysokich cen ropy, tracąc dziennie miliardy i setki tysięcy miejsc pracy w przemyśle wydobywczym. Być może USA prowadzi grę na wytrzymałość i nie baczy na katastrofę ekonomiczną swoich sojuszników i są przekonani, że prędzej upadnie Rosja aniżeli państwa zachodnie i Arabia Saudyjska? Moim zdaniem powyższa ocena sprawy z ropą może być prawidłowa i niskie ceny są uderzeniem w Rosję i  Ameryka chce żebyś myślał, że spadek cen ropy jest ciosem w Rosję ale prawda jest zatrważająca nie dla Rosji, lecz dla samej Ameryki, ponieważ Ameryka upada, ich system gnije od podstaw, wraz z nim cała żydowska machina pieniężna, ekonomiczna, społeczna i nawet religijna. Objawem apokalipsy kapitalizmu jest  niska cena ropy naftowej!

Niedawno przeczytałem wiadomość która otworzyła mi oczy na prawidłowy stan rzeczy i rzuciła nowe światło w tej kwestii. Niektórzy bystrzy i dociekliwi komentatorzy mieli podobną, odmienną opinię o ropie i po większym namyśle przychylam się w pełni do tej oceny.
Ta informacja jest moim zdaniem bardzo ważna i ze zrozumiałych względów pominięta w oficjalnych mediach masowych,  a brzmi ona mniej więcej tak. Chiny przechodzą przez poważne tarapaty związane z drastycznym spadkiem eksportu do USA/zachodu i odnotowali największą od 2 lat zniżkę handlu ze światem. Nie mam zamiaru krytykować Chin za to, że są największym światowym producentem plastiku, oni żyją w takich a nie innych realiach i przekształciły swoją gospodarkę w giganta sprzedającego swoje towary na zamówienie głownie Ameryki, która jest uzależniona od ultra tanich wyrobów montowanych w Chinach.

Głód USA na plastik był wielki, ale jak wspomniałem Chiny już tyle tego nie produkują, eksport do USA maleje, tym samym popyt na ropę upada co oznacza, że nawet ogłupieni Amerykanie i w dużej mierze zarażeni konsumpcjonizmem Europejczycy powoli odchodzą od materializmu i nie kupują już tyle plastikowego badziewia, po prostu wystąpił przesyt świecidełkami, gadżetami w tym samochodami, a jak wiemy wszystko to oparte jest na ropie i jej pochodnych. Ropa jest krwią przemysłu i transportu, wszystko obraca się dzięki niej i tak drastyczny spadek cen oznaczać może tylko jedno, a mianowicie upadek światowego przemysłu produkującego plastik dla miliardów ludzi. Na obecną chwilę  galerie, supermarkety, salony samochodowe są  jeszcze odwiedzane przez konsumentów, ale jestem pewien, że odnotowują drastyczny spadek kupców,  bo  w końcu zrozumieliście, że pogoń za plastikiem jest ślepą uliczką  donikąd. Musimy być teraz bardzo ostrożni i czujni, albowiem międzynarodowy kapitał USA posiada  jeszcze parę trików w zanadrzu  i na pewno wykorzysta je przeciwko nam np. w postaci wielkiej, krwawej prowokacji typu 9/11 i zrzucenia winy na Rosję. Wojną oni chcą zamaskować swoją impotencje i klęskę, więc nie pozwólmy kolejny raz dać się nabrać na takie numery,  ponieważ nareszcie idziemy powoli we właściwym kierunku.

Udział ropy w gospodarkach, przemyśle, w motoryzacji jest tak wielki, że spowodował poważne uwstecznienie, zacofanie technologiczne świata i od kilkuset lat ludzka myśl techniczna, ta prawdziwa, dobroczynna, przełomowa upada. Obecny prymityw widać najbardziej po transporcie masowym i miliardach aut zasilanych od ponad 100 lat tym samym  silnikiem spalinowym, zatruwającym ziemie a narkotyk dla mas w postaci prywatnego samochodu wzmaga w nas egoizm i eliminuje chęć wspólnego działania.
Te dobre środki masowego transportu jak np. szybka kolej w tym magnetyczna, tramwaje są umyślnie likwidowane, doprowadzane do ruiny, natomiast autostrady budowane masowo na świecie niszczą wielkie połacie przyrody. Niektóre istotnie wielkie wynalazki są celowo utajniane a ich twórcy w wielu przypadkach mordowani. Celem tych wszystkich dywersyjnych działań jest odebranie ludzkości dostępu do taniej a nawet darmowej energii, którą moglibyśmy mieć już dziś i kompletne, całkowite uzależnienie człowieka i jego życia do ropy, dolara i do gówna opakowanego w błyszczący papierek, czyli Twojego samochodu.

Przebudzenie ludzkiej świadomości
Krach ceny ropy jest poza ich kontrolą i panuje wielka panika u żyda, albowiem władza nad ludzkością wymyka im się z rąk. Oni sami doprowadzili do tej sytuacji, swoją niepohamowaną chciwością, ponieważ do tego stopnia przyśrubowali ekonomicznie ludzkość, doprowadzili ją do takiej biedy, że ludzie wreszcie zmądrzeli, odezwało się w nas człowieczeństwo i odrzucamy stopniowo rządzę posiadania plastiku, samochodów, przestajemy podróżować w dalekie kraje, żyjemy skromniej, hamujemy swoje chciwe instynkty i dostrzegamy priorytety życiowe, co się przekłada na mniejsze zapotrzebowanie na ropę naftową, która jest podstawowym budulcem otaczającego nas zewsząd świata materialnego i jego środkiem napędowym. Nasze prymitywne żądze nas kontrolowały, byliśmy jak narkomani uzależnieni od ropy i nadal jesteśmy lecz nie do tego samego stopnia co jeszcze rok, dwa lata temu.

Głód na świecidełka powoli w ludziach zanika i to żyd doprowadził swoim tępym postępowaniem do samozagłady. Preludium do końca jego świata materii właśnie widzimy, ale agonia bestii  zazwyczaj jest dramatyczna i od nas samych zależy czy epilog będzie pozytywny i budujący dla ludzkości, czy też negatywny. W naszych rekach jest przyszłość ziemi i mam nadzieję, że rozum zwycięży.

Rodzi się jedno zasadnicze pytanie: Jaką broń oni użyją przeciwko nam w ostatecznej fazie swojego upadku gdy ropa, materializm a nawet wojny nie potrafiły ujarzmić ludzkości? Głupoty im nie można zarzucić, bo już ponad 2 tys. lat trzymają świat w okowach swojego systemu religijno/ekonomicznego i dlatego sądzę, że wypróbują na nas sprawdzoną opcję religijną, ale w nowoczesnej odsłonie, inscenizując holograficzne przyjście Jezusa na ziemie z dodatkiem UFO, lub inny „cud” biblijny który powali człowieczeństwo na kolana i jeszcze bardziej omami i zniewoli miliardy ludzi żydowskimi bredniami, ale tylko tych którzy nie otworzą oczu i rozumów na niesamowite piękno i bogactwo naszej ziemi, a zatracą się w mrzonkach o życiu w jakimś niebie. Niebo masz tu na ziemi, pomóż ziemi zakwitnąć swoim rozumem. Wspólną siłą miliardów myślących ludzi zmienimy obecne piekło w prawdziwy raj dla ludzi, dla zwierząt, dla przyrody. Zapamiętajcie jedno, odbudowę życia na ziemi musimy zacząć od przebudowy naszej świadomości, wyrzucając z naszych głów przede wszystkim chciwość, religię i egoizm.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s