Trzy pocałunki

Nawiązując do ostatniego wpisu pt. „Wspólna micha” chcę go uzupełnić i dodać moim zdaniem bardzo istotny szczegół, który umknął mojej uwadze. Szczegół jest bardzo ważny z naszego Słowiańskiego punktu widzenia, mowa będzie o Słowiańskiej serdeczności okazywanej przez Polaków w postaci trzech powitalnych pocałunków na policzek.

Zwykłe ludzkie gesty bez zbędnych słów i tłumaczeń potrafią niejednokrotnie znakomicie zobrazować osobowość i charakter człowieka. Pozornie utracona przez nas tradycja Słowiańska myślę, że ciągle żyje i często daje o sobie znaki i  tym największym nieutraconym przejawem Polskiej  Słowiańskości są trzy pocałunki na powitanie bliskiej osoby. Podczas ostatnich świąt równonocy i nowego roku większość z nas w ten sposób składała sobie nawzajem serdeczne życzenia. Trzy powitalne pocałunki na policzek również składają sobie Rosjanie i sądzę, że wszyscy Słowianie, ale wielu z was nie wie, że w podobny sposób witają się również nasi Syryjscy bracia i siostry jak i większość Arabów.

Ten rodzaj powitania jest mało spotykany na zachodzie, gdzie panują sztywne zasady ceremonialnej uprzejmości a w innych regionach tzw. nowoczesnego świata trzeba się nisko kłaniać. My Polacy i reszta świata wschodniego w większym lub mniejszym stopniu, zazwyczaj  nieświadomie  podtrzymujemy Słowiańskie obyczaje, pomimo już prawie zupełnego podcięcia naszych pogańskich korzeni, ale w tym wypadku zew krwi i wschodnia serdeczności jeszcze w nas trwa. Niestety ten objaw Słowiańskości w Polsce powoli zanika i przejmujemy pełnymi garściami zachodnie nawyki i zasady zachowania się w gronie bliskich, a gdy znikną trzy pocałunki moim zdaniem sprawa z Polską została raz na zawsze zapieczętowana. Inaczej sytuacja wygląda w Rosji, Ukrainie, Białorusi i wszystko wskazuje, że na wschód od Polski Słowiańskie obyczaje i kultura przetrwała i jest najmniej zniszczona.

Sam na własnej skórze przekonuję się jak radykalnie zmieniono moją osobowość, zachowanie i wyobcowano mnie z wielu Słowiańskich tradycji, które były przez milenia podtrzymywane przez naszych dziadów, pomimo próby ich zniszczenia za pomocą krzyża, miecza Chrześcijańskiej plagi. Wielokroć gdy obecnie witam i żegnam się z bliskimi, krewnymi całujemy się trzy razy na policzek, ale coś we mnie siedzi, co powoduje odrazę i lekkie zamieszanie z tego powodu. Analizując moje zachowanie dochodzę do wniosku, że to osobiste skrępowanie jest spowodowane dość poważnym zniszczeniem we mnie duszy Słowiańskiej przez wpływy zachodnie, które w dalszym etapie zlikwidują w Polakach resztki serdeczności tej prawdziwej, na korzyść sztucznej, wręcz poddańskiej, co można zaobserwować po zachowaniu się nawiedzonych Polaków i ich służalczej postawie wobec kleru i innych sfer tzw. elit i inteligencji Polskiej.

14-SovietleaderLeonidBrezhnevandEasZilustrować naszą alienacje z serdeczności i trzech pocałunków Słowiańskich najlepiej można na przykładzie światowego i jeszcze niedawnego mojego osobistego szyderstwa i śmiechu na widok Leonida Breżniewa lub innych przywódców ZSRR serdecznie ściskających i całujących innych liderów Europy wschodniej za czasów Układu Warszawskiego. Wracając pamięcią wiele lat wstecz, kto z nas dorosłych nie pamięta Leonida Breżniewa z całego serca całującego w usta Erica Honeckera z NRD?
Tak, większość nowoczesnych Europejczyków (pyszałków i snobów) śmieje się pełnymi gębami i szydzi z Breżniewa, myśląc o nim jak o degeneracie seksualnym, albo nawet gorzej, ale wy zawsze owijacie zwykłą, męską, Sławską, serdeczność w sprawy seksu, bo tak wam żydy wmówiły.
Oni w ten sposób i wiele innych wpajają wam odrazę do starych Pogańskich tradycji, a najlepiej jest snuć wobec wrogów żydowszczyzny a nim był ustrój Komunistyczny i w pewnym sensie również przywódca ZSRR Leonid Breżniew, insynuacje natury seksualnej. Pamiętacie zdjęcie W. Putina całującego w brzuch małego chłopca i jaki wrzask żydy i szabesgojstwo zrobiły z tego powodu ? Od tego momentu Polakowi i reszty ogłupionej populacji światowej Putin kojarzy się z jakimś 10926192_657504917695100_2962114327803933818_nmaniakiem i zwyrodnialcem seksualnym….Ten gest Putina był objawem serdeczności Słowiańskiej. Bo Prawdziwi Słowianie kochają nade wszystko dzieci  i wiemy przecież, że  Ruski Niedźwiedź brzdąców miłuje.

Wyobcowani prawie kompletnie ze Słowiańskości Polacy już nigdy nie zrozumieją Rosji, charakteru Rosjanina i jego głębokiej, szczerej serdeczności. Każdy objaw człowieczeństwa, gest a nawet już sam piękny język Rosyjski dla zażydzonego Polaka jest powodem do wyrażania się z najgorszą pogardą w stosunku do tego wielkiego, honorowego, niepokonanego Ruskiego Narodu.
Właśnie już w latach 70-tych, przede wszystkim my Polacy byliśmy już urabiani nienawiścią lub obojętnością do Słowiańskich tradycji, ich przejawem była nasza niezrozumiała wrogość albo wstyd w okazywaniu Sławskich wyrazów szacunku które nawet Rosyjscy liderzy komunistyczni na wysokich szczeblach podtrzymywali, a co dopiero zwykli Rosjanie. Dlatego też Rosja, Białoruś, Ukraina przetrwają i odbudują już niedługo etnos Sławski, i my Polacy musimy się do nich przyłączyć, lub zostaniemy wchłonięci w zimny, szary, smutny świat zachodu. Identycznie jak w przypadku spożywania posiłków ze wspólnej michy gdy musisz pozbyć się uprzędzeń i zaufać ludziom, tak samo trzy pocałunki Sławskie łamią bariery pomiędzy ludźmi i budują zdrowe fundamenty współpracy, jedności, ufności.

houseOstatnim szczegółem wartym wspomnienia jest nadzwyczajna obfitość kolorystyczna Słowiańskiego świata materialnego i jego piękna ornamentyka, co widać najlepiej po harmonijnych, kolorowych Rosyjskich domostwach wiejskich, różnobarwnych kopułach cerkiewnych, a także po przepięknych strojach ludowych. Tak więc esencją Słowiańszczyzny są trzy pocałunki i wspólna micha, ale także kolorowość świata Słowian. Strzeżmy jak oka w głowie tych cudnych tradycji i obyczajów, one są naszym największym skarbem obok ojczystego języka i nie dajmy się nigdy zwieść i zmienić w chłodnych ludzi – Jesteśmy radosnymi, ciepłymi, serdecznymi Słowianami.

Ubolewam jednak nad owczym pędem Polaków za wzorcami zachodnimi, bo jakie piękno można dostrzec np. w zachodnich wieżowcach, szkieletach architektonicznych pozbawionych duszy, symbolizujących śmierć cywilizacji przez zniewolenie finansowe ? Żadnego pozytywnego porównania one nie mają do Rosyjskich barwnych domostw, choć i tam naśladuje się w dużym stopniu chore ideały Amerykańskie i budują im gigantyczne trupy architektoniczne na wzór żydowskiego Nowego Jorku, które nikomu nie służą ale symbolizują upadek człowieka, jego zagładę. Choć w Rosji, w Moskwie za Józefa Stalina budowano wielkie budynki wzorując się na Amerykańskich, owe Rosyjskie wieżowce jak np. Pałac Kultury w Warszawie jest nieporównywalnie bardziej estetyczny w zestawieniu z stojącymi obok szklano/metalowymi, żywcem wziętymi z Ameryki pustymi, chłodnymi prymitywnymi biurowcami.

Wielu, uważających się za nowoczesnych Polaków a w rzeczywistości prostaków i kalek umysłowych, naśmiewa się z Ruskich domów wiejskich przykrytych w wielu przypadkach strzechą, lecz te na pozór prymitywne domostwa zostały zbudowane ręką lokalnego rzemieślnika z wielką oryginalnością,  wykorzystując proste, podstawowe materiały dane mu przez bezpośrednio otaczającą ich przyrodę i wkomponowują się idealnie w nieokrzesany, chaotyczny, dziki świat zielonej natury. Rosyjskie domostwa przetrwają wieki, zaś wasze chłodne, masowo produkowane na jedno kopyto, chaty na raty, otaczający  beton z asfaltem i ultra porządek obrócą się w pył ponieważ nie ma w nich żadnej głębi duchowej, ciepła i prawdziwego piękna, a dług  włożony w postawienie waszej szkarady zrobi was więźniami systemu pieniężnego na całe życie.

Ruskie, wiejskie domy reprezentują pogańskie Słowiaństwo, na wielu są ornamenty Słońca, jest Swarzyca lub inne 10891631_755291101217711_171785227229415722_npogańskie symbole, natomiast Polskie domy przypominają mini kościoły, ponieważ  musi być gdzieś  na budowli koniecznie  wkomponowany krzyż lub figurka Maryi. Reasumując można powiedzieć, że prawie wszystko robi się w Polsce  wbrew Słowiańskiemu duchowi i kopiujemy zachodnie samobójcze ideały. Jedynie nasze Polskie dzieci niejednokrotnie bawiąc się w piaskownicy pokazują odruchy prawdziwego człowieczeństwa i Słowiaństwa, ale one są w nich niszczone przez emocjonalnie skorumpowanych rodziców, szkołę i pasożytniczy kościół.

Miało być pogodnie, radośnie niestety mój dzisiejszy wpis znowu zamienił się w pesymistyczny/ponury a nie miałem takiego zamiaru, ale powiem wam, że jak tak dalej pójdzie, to  swoją apatią  umysłową spowodujecie  upadek Polski  i doprowadzicie  wielu porządnych ludzi w tym mnie do alkoholizmu lub wariatkowa, bo już z prawie z nikim nie można porozmawiać w miarę sensownie. Ja chce zachować mój największy skarb jaki mi pozostał – zdrowy umysł a przez was robi się w mojej głowie totalny śmietnik. Osobiście przechodzę prawdziwe tortury i katusze pracując w większym gronie dorosłych Polaków, już na samą myśl, że muszę iść do pracy i słuchać  trywialnych, kretyńskich dyskusji dostaję padaczki, na dodatek mają włączony 24/h  TV w zapleczu i wlepiają swoje gały w Kraśko, w kurewskie Kabarety lub Rancza ! Większość  Polaków  ma porządnie zryte mózgi i z tego powodu zapytuję: Jak wychowujecie swoje dzieci, co im wpajacie, i najważniejsze pytanie: Skąd u was się wzięła, tępa, zawistna wrogość do swoich Słowiańskich braci i sióstr w Rosji, Białorusi, Ukrainie? Przecież Rosjanie pokazują wam obecnie jak żyć godnie, jak bronić swojej ziemi ! Oni wzięli karabiny w ręce w obronie Ojczyzny, tymczasem wy  pseudo bohaterzy, mocni tylko w gębie potraficie pokazać swoją odwagę trzymając w rękach pilot do telewizora, plując wściekłą pianą na Rosjan i machając im pięścią. Wypierdolcie na śmietnik telewizory bo one skasują wasze mózgi doszczętnie!

3 comments

  1. Dziękuję za ciekawa lekturę, muszę poświęcić czasu by się z nią zapoznać.Co do języka to uważam, że cala ludzkość dawno temu posługiwała się jednym językiem, ale albo kataklizm i rozproszenie ludzi na kontynentach z jednego języka stworzyło w sposób naturalny najpierw wiele dialektów i później już odrębnych języków, albo inne celowe działanie jakiś wielkich sił miało miejsce by skłócić na tym polu człowieczeństwo.

   Polubienie

  2. Cóż to za dekadentyzm połączony z fobią antykościelną!
   Uwielbienie Rosjan wynikające z błędnych przesłanek. Postawa rosjan, ich zachowania,architektura (m.in. kolorystyka budynków) i inne tego typu czynniki wynikają z poddaństwa wobec mongołów i wpływów Bizantyjskich.
   Autor prawdopodobnie jest z pochodzenia Rosjaninem przez co nie patrzy obiektywnie na to co opisuje

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s