Śmierć z uśmiechem na ustach

Po przeczytaniu tego krótkiego felietonu mam nadzieję, że przebudzicie się  ze swojej miłości do Ameryki ale najpierw musicie ruszyć fałdami mózgowymi, i dlatego dla ułatwienia myślenia daję kilka zdjęć które najlepiej ujmują problem. Celem dzisiejszego i wielu poprzednich moich wpisów jest wyleczenie Polaków z bardzo zakaźnej i śmiertelnej choroby, która niestety zatacza coraz większe kręgi i w dalszym etapie ogłupi ten Naród do poziomu imbecyla podatnego tylko na chore ideały wpajane mu przez telewizor.

USA jest jednym wielkim laboratorium, gdzie już od grubo ponad 100 lat jest przeprowadzany na szerokiej populacji eksperyment w kształtowaniu nowego gatunku ludzkiego ultra odpornego na miłość, dobroć, mądrość a przyswajającego jak gąbka takie wartości jak: miłość do pieniądza, bezwzględność/chciwość i płytkie, naiwne myśli o szerszym świecie. Można by dorzucić wiele innych cech Nowego Amerykańskiego Człowieka,  ale te powyższe najlepiej przedstawiają skalę problemu jaki zaistniał w USA.
Nowoczesny Amerykanin jest końcowym stadium przekształcenia jeszcze kilka pokoleń wstecz zdrowego mentalnie człowieka w jednostkę podatną tylko na wzorce przekazywane mu przez Telewizor, ewentualnie przez FB. Według tych norm dostarczanych mu 24 godziny na dobę poprzez głownie filmy i wiadomości Amerykański człowiek stacza się mentalnie do poziomu dziecka, a jego myśli nie wybiegają poza szersze horyzonty, po prostu ten człowiek oddał myślenie „ekspertom” z TV i urzędnikom państwowym.

Nie będę zbyt wiele dziś opisywał tej najgroźniejszej broni używanej przeciwko ludzkości  a mianowicie filmów z Hollywood, ale podam tylko jeden przykład który wyraziście ilustruje chore idee i wartości nowoczesnego Amerykanina. Dla większości Amerykanów główna postać filmu „Wall Street” bezwzględny oszust giełdowy jest osobistym ideałem i wzorcem do naśladowania i nieomalże każdy Amerykanin marzy o roli spekulanta giełdowego według szablonu  podanego mu przez Telewizor. Nawet sobie nie wyobrażacie jak niszczycielska jest siła Hollywood, nie macie pojęcia jak potrafią te filmy zmanipulować i przekształcić waszą świadomość i wpoić wam wręcz samobójcze, debilne myśli. Oni was teraz, w tej chwili, tu w Polsce urabiają w Amerykanina czyli w Automatona sterowanego przez TV, dotyczy to całego świata, od Kalkuty po Berlin, Moskwę, Rio de Janeiro i Kapsztad.

Dlatego przestrzegam was Polacy przed imitowaniem ich zachowania, strzeżcie się Telewizora ! Biada wam ! Bo zostaniecie bezboleśnie zniszczeni nie przez bombę nuklearną, ale przez migający ekran TV ! Wasze życie będzie wtedy transem a wy tymi przysłowiowymi Zombie.

To by było mniej więcej tyle o masowej kulturze Amerykańskiej którą trudno nazwać kulturą a raczej śmietnikiem mentalnym do którego cały świat teraz chce się przyłączyć. Ich dziedzictwem kulturowym jest kaczor Donald i myszka Miki, hamburgery McDonald i niekończąca się rzeź z seksem na ekranach TV. Dla Ameryki nie ma ratunku i to czy ona upadnie lub nie, nie powinno nas obchodzić. Musimy się tylko strzec przed adaptacją w Polsce ich stylu życia. Amerykanin już nie wyzdrowieje psychicznie, Ci ludzie już są straceni i zostawmy ich w spokoju, lub nawet całkowicie skończmy jakikolwiek dialog z nimi bo nawet sam kontakt z Amerykaninem może zdrowego Polaka śmiertelnie zarazić konsumpcjonizmem i debilnym postrzeganiem spraw politycznych.

Chciałem coś innego wam przekazać i podzielić się z wami moimi obserwacjami codziennego życia w USA. Może obecnie Polakom wyda się to banalne, nie logiczne co napiszę bo niestety wielu obywateli naszego kraju przekształciło się w „małych Amerykanów” ale na pewno jest jeszcze tu trochę zdrowo myślących Polaków dla których moje poniższe spostrzeżenia będą interesujące i intrygujące.

Mówi się że śmiech to zdrowie, i racja ale jest pewien limit. W Stanach występuje już prawdziwa epidemia uśmiechania się zawsze i wszędzie, nawet osoby pokroju prezydentów szczerzą zęby przy każdej okazji jak by opanowała ich jakaś euforia radości. Sztuczny, nieszczery uśmiech w stanach jest niepisaną normą postępowania w życiu codziennym,  i myślicie że oni okazują serdeczność, przyjaźń wobec Ciebie ? Nic bardziej błędnego, bo za tym nienaturalnym uśmiechem kryje się zawiść, wrogość, chciwość, głupota i śmierć.
W Stanach cała logika życia została odwrócona o 180 stopni, ponieważ dla typowego Amerykanina człowiek normalny, nie uśmiechający się jest sztuczny, zły, podejrzany natomiast zawsze uśmiechający się jest normalny i godny zaufania. Poniższe dwa przykłady ludzi wielkiej polityki światowej najlepiej ilustrują: po lewej stronie – mentalnie stabilnego, poważnego człowieka i człowieka sztucznego, pajaca, kretyna. Komu bardziej ufasz Polaku ? Pytam normalnych Polaków !

Vladimir_Putin_-_2006Poster-sized_portrait_of_Barack_Obama_OrigRes

Uśmiech w obliczu finansowej zagłady jaką USA przechodzi już od początku swego istnienia jest efektem tresury Amerykanów przez  masowe media. Gdy patrzysz z dala na uśmiechniętych Amerykanów wtedy wydaje ci się, że ten naród jest zawsze szczęśliwy i bogaty a tymczasem jest to maska którą im już przyszyto na stałe do twarzy, a życie w Ameryce jest żydowskim koszmarem za którym niestety każdy Amerykanin podąża po trupach…Ta zaraza opanowuje cały świat !

Nas Europejczyków wykształciło życie na ojczystej Europejskiej ziemi przez tysiąclecia i ukształtowało w nas w miarę normalne cechy, natomiast Amerykanów poddano sztucznemu systemowi na obcej ziemi zaledwie od niecałych 300 lat i końcowym efektem tego eksperymentu jest Homo Debilus Americanus.

Zachowajcie rodacy swoją godność i powagę sytuacji, a na śmiech i radość przyjdzie czas. Pozdrawiam.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s