Wzmocnienie

Niedawna akcja z frankiem Szwajcarskim będzie pretekstem do wprowadzenia euro w Polsce. Nie znam się zbyt dobrze na tych żydowskich manipulacjach finansowo/walutowych, i  jak mogę usiłuję moimi wpisami obalić system pieniężny ale póki co wszyscy siedzimy po dziurki w nosie w ich lichwiarskiej kloace.

Ciekawe rzeczy toczą się poza naszym polem widzenia, bo w związku z zamieszaniem stworzonym przez franka Szwajcarskiego, powodujące wstrząs tektoniczny na judejskich rynkach walutowych i kasynach, a przede wszystkim chaos z Polskimi kredytami we frankach, instynktownie czuję, że polityczne kanalie Polskie i ich telewizyjne goje wykorzystają tumult z frankiem i lada dzień zaczną ludziom wciskać kit z ciemnotą i wmawiać, że jedynym ratunkiem dla Polskich finansów, wzrostów gospodarczych, bezpieczeństwa socjalnego i stabilnej Unii Europejskiej jest przyjęcie jak najszybciej przez Polskę waluty Euro. Polak te argumenty kupi, bo jak zwykle politycy dostarczą publice wiele obietnic, eksperci z Oxfordów lub Berkleyów czy innych żydoSorbon rzucą mnóstwo pochlebnych opinii o euro i negatywnych o złotówce, a na koniec dla uśpienia Polskich mózgów Telewizja dostarczy rozrywki w formie mistrzostw świata w imbecylnym sporcie.

Tyle razy ten scenariusz już powtarzali na Polakach, że  to staje się nudne, lecz owy numer na otumanienie Narodu ciągle się sprawdza, bo skoro na pozór mądrzy Niemcy, zapakowane w błyszczący papierek gówno – Euro kupili, to Polacy nie chcąc być gorszymi folksdojczami, Niemiecki szajs zjedzą i się będą oblizywać.
Nawet Hitler w czasach II wojny Szwajcarii nie ruszył gdyż wiedział, że jego mocodawcy żydy i Watykany lokowały tam i nadal trzymają cały swój majątek zagrabiony przez setki lat  feudalnego panowania. Być może ponownie żydowska sitwa finansowa szykuje sobie tratwę ratunkową w postaci sejfu Szwajcarskiego widząc upadające Euro? Dlatego też odłączyli franka Szwajcarskiego od tonącego i wyruchanego euro. Oczywiście Szwajcarscy bankierzy i politycy co opracowali ten niedawny manewr z frankiem nie zrobili tego wbrew woli swoich pejsatych mistrzów i panów zza Atlantyku.

Te na pozór mocne, silne, błyskotliwe pseudo żydy nie są wcale solidarną, zgraną grupą i żadnym narodem, lub geniuszami, oni jak hieny i sępy żrą się miedzy sobą o papierki, złoto i inne bibeloty i poświęcą jeden drugiego by osiągnąć cel. Ta ich zwierzęca żarłoczność za forsą, przebudziła i uwolniła w gojach świata szczurze instynkty które zanim Religia Talmudu nie opanowała świat były w duszach naszych przodków uśpione! Syjoniści  mają wyłącznie to w zanadrzu, nic więcej nie potrafią światu zaprezentować, tylko cierpienie w pogoni za mamoną i zrobią wszystko by osiągnąć ten cel. Przykład II wojny ilustruje dobitnie ich bezwzględność gdy wyrżnęli rękoma łatwowiernych Niemców wielu swoich ubogich sekciarzy biblijnych i stworzyli kult męczeństwa żyda aby zaszantażować, poniżyć w wiecznym żalu i winie  europejczyków. Poskutkowało to przyznaniem żydom Palestyńskiej ziemi, i prymu męczeństwa światowo – Kosmicznego. Obecnie żydy toczą miedzy sobą ostrą wojnę min. w Ukrainie, w Iraku i Arabii Saudyjskiej, posługując się jak zwykle pojebami chrześcijańskimi i nawiedzonymi islamistami.

10931510_907071542644760_256990978964618839_nTelewizor powiedział gojom, że Rosjanie są źli a tymczasem w Rosji jak i w Polsce, Niemczech lub USA to żydostwo na górze kłoci się o forsę wykorzystując w tym celu naiwne, zwaśnione mięso armatnie by walczyło za nich o wpływy światowe. Lampka w naszych głowach powinna zaświecić się już tysiąc lat temu gdy to czarna zaraza ze swoimi krzyżami, klechami i srebrnikami wgramoliła się  na Słowiańską ziemię i wprowadziła tu „dobrą nowinę”, czyli wyzwoliła w naszych przodkach rządzę złota! Co prawda coraz więcej ludzi widzi swego prawdziwego wroga i zaczyna poznawać autentyczne korzenie naszej Polskiej, Słowiańskiej tożsamości lecz gro populacji nadal się kłoci o żydowską religię, który bóg jest prawdziwy  i zabija wskazanego przez telewizor niewinnego człowieka lub niszczy spokojne/przyjazne państwa np. Syrię, Libię.

Z powyższego powodu apeluje do was ludzie, nie pozwólcie zaprzątać swoich umysłów ich chorymi emocjami i zwerbować się w ich debilne gry ! Teraz cała Polska wrze bo jakiś dupek z rządu coś o Oświęcimiu nawijał, a wy jak na zamówienie skaczecie sobie do gardeł, albo napierdalacie o jakimś państwie Islamskim stworzonym przez Izrael ? Amerykańce zrobiły szoł telewizyjny z egzekucją ścierwa dziennikarskiego w Paryżu i płaczecie ? Przecież im mniej sprzedajnych szabesgoi tym lepiej. Lub zwabili was w bratobójcza walkę, jak nie z górnikami to lekarzami lub rolnikami albo pedałami i tak dalej. Fakt że np. lekarze Polscy są w większości chciwymi kurwami, lecz niech się nażrą papierków, złota i tak w końcu wszystko wysrają i zostaną tylko z górą szamba. Tobie imponują te ich wielkie samochody, domy, plazmy i błyszczące szaty ? Polaku ogarnij się, musi być spokój w Twojej głowie i basta! albo mętlik, rozproszenie, kocioł umysłowy i ślepy, zwierzęcy pęd  donikąd. Przestańmy się również emocjonalnie angażować w Ukrainę i Rosję bo do pięt nie dorastamy w mądrości Rosjanom a nawet Ukraińcom, którzy Polskę i U.E dymają teraz z miliardów $. Zbratać się trzeba ze Słowianami, a nie kłócić o pierdoły !

Dobrze że chociaż Rosjanie wreszcie przejrzeli na oczy i poznali się na tych skurwysynach z zachodu, na ich całej demokracji, kapitalizmie, wolnym rynku i giełdach. Sankcje zachodnie na pewno Rosję nieźle przygwoździły, bo kurwa sami Rosjanie w dużym stopniu odpowiadają za ten syf, ponieważ zachodni styl życia zawrócił im kompletnie w głowach, odmóżdżył  i pełnymi garściami przyciskają do serca wszystko co związane z pieniądzem, profitem, zyskiem i mamoną. Połknęli żydowskie gówno i wpadli w matnię walki o utarg i interes najniższym kosztem. No i odradza się u nich najgorszy szkodnik Cerkiewny z milionami brodatych pasożytów, klepiących hebrajskie absurdy milionom Rosjan. Tak więc mamona i klechy u nich dominują ale na szczęście nie do tego stopnia jak w pełni skatoliczonej i zdemokratyzowanej Polsce. Ludzie tu pokochali żydowski styl życia, biblijne brednie i amerykańską TV, i ten kapitalizm musi jeszcze Polaków przez następne parę lat „wzmacniać”.

Obym się mylił, wprawdzie Rosjanie obecnie może i widzą czarno  na białym „dobroć” kapitalizmu i muszą pamiętać kataklizm  ery Jelcyna, ale chyba wiele się z tych tragedii nie nauczyli i nauka pójdzie w las, albowiem kiedy dojdzie do jakiejś stabilizacji lub zachód zniesie sankcje to przewiduję, że niestety znowu wskoczą w ogień zaciągając kredyty w bankach zachodnich ba ! kupując nawet jabłka od Polski, czy zasrane Niemieckie samochody i będą obnosić się po Cyprach i Riwierach swoim bogactwem. Musi nastąpić zmiana świadomościowa ludzi świata i koniecznie trzeba położyć kres naszej pogoni za zbędnymi dobrami materialnymi. Rosja zgnije od środka jeżeli to nie nastąpi, a gdy Rosja się poskłada wtedy żyd pokaże ludziom swoje prawdziwe oblicze i gały nam wylecą z orbit na widok okrutnej prawdy. Mam jednak tą cichą nadzieję, że kapitalistyczne sankcje wobec Rosji,  w dłuższym etapie wzmocnią Rosjan do tego stopnia, że otrząsną się  z chorej miłości do zachodniego stylu życia i odbudują kraj na zdrowych zasadach  ludzkiej współpracy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s