Cicha wojna

Najbardziej jest mi żal Polskich kobiet ponieważ są bardzo podatne na marną propagandę, niezbyt wyrafinowane w zagadnieniach politycznych i są nad wyraz naiwne w sprawach obyczajowych o których będzie dziś mowa. Politycy sprawujący władzę nad Polską znowu obnoszą się  przewidywalnością  ale również niesamowitym tupetem i bezczelnością wykładając swoje wszystkie karty na stół na widok Polaków. Oni już się nie obawiają złości obywateli ponieważ 25 lat demokracji totalnie uśpiło i zlikwidowało u ludzi instynkt zachowawczy, pragnienie sprawiedliwości i refleksy człowieczeństwa.

W przerwach Telewizyjnych pomiędzy serialami lub skokami narciarskimi cała Polska gorąco dyskutuje o kopalniach, jedni na drugich zwalają winę, głównie kłócą się o forsę  plując na górników. Wszystko idzie według planu bo rozmowy toczą się po przewidywalnym kierunku naznaczonym przez „ekspertów” telewizyjnych i poza te ramy przeciętny Polak nie jest w stanie umysłowo spojrzeć. Nawet gdy coś tam zaświeci w głowach to zaraz zgaśnie bowiem w TV pokażą nowy odcinek „Rancza”. Na marginesie muszę do znudzenia dodać, że TV kształtuje Polską i światową opinie publiczną i jest największą bronią niszczącą świadomość ludzi.

Zawsze gdy politycy podejmują jakąś drastyczną decyzję, uderzają w Polaków podwójnie a tym drugim ciosem po świetnie wyreżyserowanym chaosie z kopalniami i wykorzystując nieuwagę Narodu była decyzja o sprzedaży tabletek antykoncepcyjnych bez recepty. Z moich obserwacji wynika, że ta kwestia nie spotkała się praktycznie z żadnym protestem, lub minimalnym a panele „ekspertów” telewizyjnych przeważnie złożone z lesbijek, feministek i homoseksualistów jednym głosem poparli bezproblemowy dostęp kobiet do trucizny zwanej środkami antykoncepcyjnymi.

Likwidacja kopalń jest niczym w porównaniu z fizycznym unicestwieniem Polaków bo tak to właśnie będzie wyglądać. Pełne dumy i pychy europejskie, wykształcone, nowoczesne i głęboko wierzące Polki będą zabijać teraz swoje nienarodzone dzieci łykając tryliony tabletek poronnych. Wreszcie Polska zbliżyła się do wartości europejskich, staliśmy się Narodem postępowym, aspiracje europejskie osiągnęliśmy – w ten sposób myśli niestety większość Polek. Kopalnie, stocznie, cukrownie, przemysł można odbudować ale rękoma młodych Polaków a nie rękoma 70 – letnich emerytów których w Polsce z roku na rok przybywa a młodego pokolenia drastycznie ubywa i absolutnie nic nie wskazuje na zwiększenie się populacji tego kraju. Bezkrytycznie emulując zachowanie zachodniego społeczeństwa Polacy popełniają samobójstwo.

Żyd dał Polkom truciznę czyli sznur z którego teraz one uplotą sobie stryczek i wykonają wyrok śmierci najpierw na swoich nienarodzonych dzieciach a później na sobie samych. Swoim atawizmem umysłowym uruchomiliście Polacy/Polki lawinę która zaczęła się od tej na pozór niewinnej, malutkiej tabletki a zaraz po niej przyjdzie kawalkada akceptacji aborcji i eutanazji, najpierw starszych albowiem „eksperci” lekarze powiedzieli, że się nie opłaca ich leczyć i się męczą a później otumaniony Polski lud poprze nawet eutanazję chorych dzieci na wzór burdelu i sodomy  Belgijsko/Holenderskiej. Chceta zobaczyć początek prawdziwego holokaustu ? On się właśnie obecnie zaczął z tą różnicą, że nie najeźdźca morduje Polaków a Polacy sami siebie z uśmiechem na twarzy!

Mam zero obaw przed żydami, Amerykanami, Niemcami bo to kurewstwo jest bezsilne wobec człowieka posiadającego zdrowy rozsądek a tego w Polsce najbardziej brakuje lub istnieje w śladowych ilościach i z tego powodu czuję największy strach przed moimi rodakami. Nastąpiła obecnie kumulacja wydarzeń które powinny wzruszyć tą milionową ludzką skamielinę umysłową do stanowczego działania, bo stoimy w obliczu jawnej już próby unicestwienia Narodu Polskiego ale nic na to nie wskazuje, wręcz przeciwnie Polacy wybrali opcję powolnej zagłady i podzielą los tej przysłowiowej gotowanej na śmierć żaby w garnku.
Najgorsze jeszcze przed nami, ponieważ otwarty dostęp do tabletek antykoncepcyjnych sprawi, że miliony młodych dziewczyn zaczną zabawiać się własnym ciałem bez jakiejkolwiek odpowiedzialności i umiaru bo  na każdy kłopot tej natury jest wyjście czyli tabletka po stosunku i sprawa pozamiatana. Zażywanie tych środków usuwa ciąże ale łykanie trucizny spowoduje późniejsze kłopoty z zajściem w ciąże i będzie wielki lament starych, wyruchanych, bezpłodnych durnych bab, że nie mogą mieć dziecka. Dobrze wam, bynajmniej nie urodzicie na świat następnego pokolenia pustaków i dziwek ! Wy moi kochani rodacy jeszcze nie widzieliście prawdziwej deprawacji moralnej która puka do naszych Polskich drzwi. Ostrzegałem was i nic nie dociera.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s