Klęska zdrowego rozsądku

Cały problem upadku, degradacji  naszego kraju jest zawarty w tym filmiku – on przedstawia stan umysłowy ogółu obywateli tego kraju. Po przesłuchaniu materiału przez Polaków wszystkie kościoły, katedry, kaplice i krzyże powinny być zmiecione z powierzchni ziemi. Przeanalizujcie wypowiedź tej kobiety i obiektywnie bez emocji wyciągnijcie wnioski z poniższego filmu. Przypuszczam że  rozmowa tych dwóch osób  (demonów w ludzkiej skórze)  będzie uznana przez większość Polaków/Polek za świętą prawdę i  mądrą, elokwentną dyskusję, natomiast mój opis za bluźnierstwo, świętokradztwo i fałsz, dlatego sądzę że Polska mając tak bardzo zniszczonych duchowo przez chrześcijaństwo  ludzi nigdy nie będzie wolna.

Polacy w ogromnej większości zarażeni bełkotem chrześcijańskim oddali swoje rozumy pod „opiekę” sodomitów, demonów, morderców w habitach. Gangrena chrześcijańska toczy Polaków od wewnątrz likwidując zdrowy rozsądek i instynkt zachowawczy.  Moje pesymistyczne spojrzenie na stan Polski i Polaków nie jest bezzasadne albowiem w rozmowach o polityce lub religii słyszę ich kompletny brak fundamentalnej wiedzy na ten temat i ręce opadają. Nawiedzone katolicyzmem szumowiny po prostu niszczą świętą Słowiańską ziemię swoim istnieniem i nie dosyć, że sami sprzedali swą ojczyznę i zrujnowali jej dorobek to mają w sobie  jeszcze tyle  pychy, że próbują pouczać mądry/patriotyczny Rosyjski i Białoruski Naród. Niestety jedynym ratunkiem dla Polski była by totalna wojna która jak w przypadku II wojny oczyściła Polskę z chciwości, ciemnoty religijnej  i poddaństwa i dała jej nową klasę mądrych, pracowitych, skromnych ludzi którzy potrafili zbudować piękny, sprawiedliwy kraj – Polskę Ludową.

Nie mam zamiaru nikogo przepraszać za te w pełni uzasadnione negatywne i ponure wpisy dotyczące Polaków ponieważ nadszedł czas prawdy i musicie wybierać śmierć lub komunizm czyli wspólne dobro wszystkich mieszkańców Polski. Wy jednak wolicie iść na śmierć i białymi rękawiczkami krok po kroku morduje was: kościół i politycy.  Pogoń za stylem życia podpatrzonym w serialach wyzwoliła w was potężną chciwość za pieniądzem i dobrami materialnymi i tylko one są dla was ważne a los Polski i Polaków zszedł na drugi plan, albo w ogóle się nad tym nie zastanawiacie i oddajecie rządzenie tym jeszcze pięknym krajem skurwielom, zdrajcom i klerowi. Pokaż mi w co wierzysz a zademonstruję Ci kim jesteś ponieważ wykładnią mądrości człowieka  jest  jego wiara. W Polsce masy ludzkie wierzą bezkrytycznie w mity Jezusowe, Maryjne, w pisma święte/biblie a także w  pieniądz i dlatego jest jak jest i będzie gorzej.

Skoro ufasz swoim religijnym oprawcom i wierzysz w ich nonsensy to politycy, bankierzy potrafią wtedy z dziecinną łatwością wykorzystać naiwność obywateli i wmówić im każdy absurd o gospodarce i nakłonić do samobójczych decyzji ekonomicznych a także wbić Polakowi w mózg ślepą wrogość do Rosjan.

Z wielką uwagą słuchajcie kobiety z filmiku i popatrzcie głęboko w oczy tej szarlatanki i mężczyzny a ujrzycie czyste zło. Oni nie są ludźmi lecz krwiożerczymi bestiami, bezkompromisowymi ludobójcami miliardów istnień ludzkich  lecz większość Polaków wciąż uznaje ich za głosicieli jakiejś dobrej nowiny ? Przecież niedawno w Irlandii znaleziono na posiadłościach byłych szkół kościelnych setki zakopanych noworodków i  ku mojemu zdumieniu ludzie   nadal wierzą w dobroć tej zwyrodniałej sekty. Dochodziło tam i nadal dochodzi do morderstw rytualnych. Dajcie im jeszcze więcej swobód/przywilejów to kler w swojej zuchwałości znowu zacznie palić na stosach niewiernych Polaków  a  rozjuszeni boskim ogniem  parafianie  będą odśpiewywać – CHWALIMY CIEBIE WIELKI BOŻE LUB AVE MARYJA !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s