Czarna Plaga

Tyle ważnych zagadnień wartych opisania i tak mało czasu aby zgromadzić swoje myśli i zabrać się za analizę wydarzeń światowych i Polskich. Aby pozbierać się w całość w tej nawałnicy medialnych banałów i wyłowić prawdę proponuję przekształcić swoje mózgi w gęste sito zatrzymujące ważne informacje a przepuszczające laną wodę. Oczka sita mózgowego muszą być odpowiednio małej wielkości, lecz niestety większość ludzkich mózgów przypomina ser szwajcarski albo wyglądają jak gąbki pochłaniające każdą trywialną informacje której przyznano rolę ultra ważnej i później ludzie się kłócą a nawet mordują o absolutne bzdury natomiast zagadnienia rangi życia i śmierci w tsunami absurdów całkowicie ulatują ludzkiej uwadze i efekt tego to niekończący się i pogłębiający syf z mogiłą w Polsce.

Dacie rade oddzielić ziarna prawdy od plew? Chyba nie bo kościoły pełne i mnóstwo krzyży w domach, biurach, szkołach i paradoksem jest to, że kler wciska parafianom jawną paranoję i idiotyzmy a Polak chłonie jak gąbka każdą bzdurę kościelną 10923575_757167054374957_6071606051177829373_nczy medialną, bo wspaniale odziany w błyszczące szaty królewskie ksiądz czyta z wielkiej, złotej książki prawdę biblijną i wznosi hymny ku niebu a organy z dzwonami dudnią ku przerażeniu truchlejących owieczek i Polak oczarowany głupotami hebrajskimi gotowy jest oddać swoje życie na ołtarzu złotego Molocha. Gąszcz cudów jezusowo/mojżeszowych dla idiotów jest tak wielki, że klęczące tłumy Polaków poniżają się przed mordercami własnych ojców i matek i jeszcze im za to płacą swoje ciężko zarobione niewolniczą pracą u żyda srebrniki. Im większe bzdury i obłęd tym większa jest szansa, że Polak uwierzy i niżej będzie się kłaniać. Jaśniepańscy Polscy katolicy szydzą z Arabów poniżających się w meczetach a tymczasem robią prawie to samo w kościołach i modlą się do tego samego żydowskiego boga co nawiedzeni Arabowie. Tysiącletnia chrześcijańska tresura przekształciła Polaka w Parafianina czyli – człowieka bez ogłady, wykształcenia, zacofanego i ograniczonego mieszkańca parafii.

Klejem beznadziei podtrzymującym Polskiego trupa przy życiu jest chrześcijaństwo ponieważ fałsz powtarzany tysiąckrotnie staje się prawdą i wówczas Jezus chodzący po wodzie, wiatropylna dziewica rodząca dziecko, gadające węże lub nonsens o narodzie wybranym nie podlegają żadnym prawom fizyki ani logiki, one są niepodważalnym dogmatem dla Polaka i wtedy 2+2 =5.

Już od dłuższego czasu zastanawiałem się nad celibatem i sensem jego istnienia akurat tylko w kościele katolickim i dotarłem do takiej konkluzji, że celibat nie był wprowadzony po to by utrzymać dawne ziemie kościelne w rękach papiestwa lub też żeby nie doszło do przejmowania ziemi przez potomków żonatych księży, powód istnienia celibatu jest prozaicznie prosty. Celibat ma na celu sprowokowanie u miliardów wiernych ludzi gorących dyskusji o seksie, plotkowaniu o współżyciu cielesnym kleru a także wpojenie milionom kobiet, że seks jest czymś obrzydliwym co w wiąże się tym że takie skrzywione moralnie kobiety albo ruchają się na każdym kroku albo stają się oziębłymi, dziecinnymi manekinami gotowymi klęczeć na każdy rozkaz czarnego demona w sukmanie.

Socjotechnikę najwyższej klasy i świetną manipulację umysłową prowadzi żydowskie chrześcijaństwo które degeneruje i zniewala. Dla mężczyzn wymyślono niewinnego, biernego, słabego Jezusa i ten przykład postępowania likwiduje siłę męską narodów świata i przerabia mężczyzn w poddańcze, patetyczne owieczki. Nie mogę pominąć niszczycielskiego dla chłopców i mężczyzn przykładu homoseksualnego księdza bo chyba każdy kto ma uszy i oczy szeroko otwarte i nie uległ chrześcijaństwu widzi, że ksiądz, pastor czy innych „duchowny” jest homoseksualistą i sodomitą i wpływ takiej osoby na małego chłopca jest katastrofalny. Natomiast kobietom chrześcijaństwo dało Maryję w aureoli dziewiczości i abstynencji seksualnej co skłania kobiety świata do podejmowania dwóch samobójczych i skrajnie przeciwnych rzeczy: Te które bezmyślnie poddały się manipulacji chrześcijańskiej całkowicie rezygnują ze związków i staja się aseksualnymi, straconymi na zawsze kobietami – potencjalnymi matkami a druga grupa kobiet która sądzi że kościół nie ma prawa narzucać swoich poglądów w proteście prowadzi ultra rozwiązłe, nieodpowiedzialne współżycie seksualne.

Tak wiec chrześcijaństwo długimi etapami już od średniowiecza likwiduje zdrowy rozsądek we wszystkich kwestiach obyczajowych i moralnych i na poparcie mojej tezy jest przecież przykład braku czystości i higieny w średniowiecznej europie który wskazuje właśnie na degeneracje społeczeństwa opanowanego przez chrześcijaństwo. Oni masom ludzkim powtarzają już od eonów, że ciało ludzkie jest nieczyste, skażone grzechem pierworodnym i ciągłe wałkowanie tego tematu owocowało kompletnym brakiem higieny w europie i różnymi masowymi śmiercionośnymi plagami nawiedzającymi Europe co kilkanaście lat. Za wielką epidemię tzw. Czarną Plagę z roku 1348 eksperci obwiniają kupców Genueńskich którzy rzekomo przywlekli zarazę z Krymu do europy swoimi statkami handlowymi, inni natomiast winią żydow trujących studnie w średniowiecznej europie. Obydwie opcje możecie miedzy bajki włożyć, choć ta ostatnia teoria ma wiele prawdy w sobie albowiem żydzi co prawda wody w studniach nie zatruwali ale zatruwali ludzkie umysły w średniowiecznych kościołach chrześcijańskimi samobójczymi dogmatami o nieczystym ciele na zawsze skażonym grzechem. Brud w głowie owocuje brudnym ciałem i efektem końcowym jest oddanie swego losu, życia, ojczyzny w ręce chrześcijańskiego degenerata i pośrednika Boga na ziemi – kleru.

Rzymski historyk Tacyt około 93 roku przed nasza erą opisywał w swoich kronikach pradawnych Germanów ich obyczaje, kulturę i zauważył, że ludy europy północnej Germanie i na pewno Słowianie prowadzili bardzo higieniczny tryb życia, zwykłe mydło zostało wymyślone właśnie w europie północnej a nie w Palestynie czy innej świętej ziemi i nie bez powodu sauna przetrwała w Rosji do dziś i jest tam bardzo popularna. To wskazuje że nasi pradawni przodkowie mieli bardzo zdrowe zasady życia i górowali nad chrześcijanami pod każdym względem.
W tej lawinie chrześcijańskiej obłudy, nielogicznych dogmatów można by się jeszcze poskładać do kupy i uwolnić swój rozum ale chrześcijaństwo ma jeszcze jeden chwyt który z największym powodzeniem zainfekował rozumy ludzi całego już świata a jest nim pieniądz, złoto i diamenty. Niektórzy sądzą że złote ozdoby w kościołach, cerkwiach i meczetach mają przedstawiać wizję Nieba i boskiego bogactwa które każdy z nas po śmierci zazna ale nie to było powodem tak obfitego strojenia wnętrz kościołów złotem i błyskotkami.

Jak zwykle najprostsza odpowiedz jest najbardziej trafna czyli złote kościoły, cerkwie, synagogi, meczety , brzęk monet zbieranych podczas mszy, obszywane złotą nicią szaty, pierścienie na palcach dostojników kościelnych i częste wspominanie podczas liturgii słowa srebrniki nie mają nic wspólnego z niebem ale służą do tego aby zarazić śmiertelnie człowieka żądzą posiadania pieniądza, bogactwa i wtedy zrobisz wszystko by zgromadzić więcej dóbr materialnych kosztem swojego rodaka i kosztem swojej ziemi ojczystej. Ta smutna prawda jest najbardziej oczywista gdy małe dzieci idą do tzw. pierwszej komunii świętej a jest to katolicka imitacja żydowskiej Bar micwa czyli inicjacji młodego człowieka w próg dorosłego życia. Obsypywanie podczas tej uroczystości dzieci podarkami najczęściej złotymi zegarkami a dziewczynki naszyjnikami a także ubranie chłopca w garnitur ma przygotować takiego osobnika do przyszłej bezwzględnej walki o pieniądz i złoto.

Mógł bym podawać w nieskończoność prawdziwy obraz tej morderczej chrześcijańskiej wiary i wiele ważnych faktów mogłem pominąć ale teraz ja wam rodacy przekazuję pałeczkę pierwszeństwa i mam nadzieję, że wielu z was czytających ten krotki wpis zacznie na własną rękę dogłębnie szukać prawdy i odkryjecie w sobie realny cel życia a jest nim wspólne dobro tu na pięknej ziemi o które musimy walczyć, bo nie w żadnym bogu jest siła ale siła jest w nas.

Reklamy

One comment

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s