Nokaut

Chciałbym napisać coś pozytywnego o Polakach i miałem nadzieję, że rozum zwycięży ale niestety kresu głupoty i naiwności  nie widać.

Nagle Polacy stanęli w obronie lasów – drzew,  tymczasem  własnymi rękoma wycinają pod swoimi blokami miliony pięknych miejskich drzew aby było miejsce na zaparkowanie złomu i przy okazji będzie tani opał. Polacy są hipokrytami jakich mało w świecie i jak zwykle za wszystkie problemy winią jakiegoś żyda, Niemca lub Amerykę, podczas gdy  własnym  marazmem umysłowym podcinają gałąź na której siedzą. U mnie w mieście ścierwo wycina teraz brzozy bo zła Ruska brzoza strąciła kwiat ynteligencji Polskiej !

Przed końcem roku zadali Polsce podwójne uderzenie i trzeba przyznać, że dobry termin wybrali na dobicie Polski, wkrótce święta i sylwester, cyrk z szopkami, narodami wybranymi, zakupy w kauflandach i chlanie na umór a po świętach przeciętny Polak już nie będzie pamiętał o mordowaniu zwierząt i sprzedanych lasach.
Jedni oskarżają żydów drudzy PO natomiast skatoliczeni Polacy stoją niezłomnie po stronie PIS tzw. obrońcy Polskiej ziemi, tylko jak zwykle Polacy mają bardzo krótka pamięć i zapomnieli, że Kaczyński gdy był premierem jako pierwszy zapoczątkował prywatyzacje szpitali i wyznaczył frajera, zdrajcę Religę kiedyś wybitnego chirurga na ministra zdrowia by ten białymi rękawiczkami zarzynał chorych Polaków. PIS jest największym promotorem prywatyzacji w stylu amerykańskim i pierwsi zaczęli majstrować z Lasami.

Polscy politycy robią swoje za ogólnym przyzwoleniem narodu i wykreowali dla plebsu  złoczyńce odpowiedzialnego za Polską katastrofę a jest nim Putin i tą opcje w mózgach Polaków media, kościół, politycy z wielkim powodzeniem zaszczepiły i większość ludzi w to wierzy. Tak więc zabrali się za zwierzęta, zabrali się za lasy i trzecim uderzeniem które powali Polskę na łopatki będzie wprowadzenie EURO w Polsce w 2015 roku. Polacy trochę poplują, ponarzekają ale też się z tym pogodzą.
Kto najwięcej zyska ze sprzedaży Lasów ? Kościół. Kto najwięcej zyskał z barbarzyńskiego mordowania zwierząt ? Kościół. Mordowanie zwierząt wzmacnia kult Boga Jezusa, podtrzymuje sztuczny konflikt katolicko żydowski, i najważniejsze potęguje i utrwala nienawiść do żydów która przydaje się w manipulacji Polakami bo musi być zawsze kozioł ofiarny czyli żyd, gdy realnym, prawdziwym zagrożeniem jest Watykan z jego milionami wiernych katolików, ateistów chrześcijańskich, ynteligencją katolicką i innymi durniami.

W przypadku lasów i ziemi znowu Watykan będzie wielkim wygranym ponieważ już teraz kościół jest największym obszarnikiem a w swoich sejfach obok Polskiego złota nadal trzymają średniowieczne akty prawne dające im prawo własności do połowy Polski. Piękna manipulacja umysłami teraz nastąpi na korzyść kościoła i jak zawsze kler wyjdzie z tego obronną ręką. Sztucznie wywołana panika pod adresem Niemców i żydów za grabież Polskiej ziemi poskutkuje tym, że skatoliczony lud opowie się by kościołowi dać pieczę nad Polskimi lasami albowiem Namiestnik samego Boga na ziemi kościół tak pięknie dba o swoje budynki to na pewno będzie wspaniałym opiekunem zwierzątek w lesie.
Cała ta Bruksela, parlamenty europejskie i rządy narodowe są Watykańską szopką a my pionkami w rękach papieży a oni żrą i żrą, głód mają coraz większy, pęcznieją jak balony z przeżarcia. Czarna dziura Watykańska  pochłania wszystko, nawet światło.

One comment

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s