Szanowni Kanibale

Bez waszej apatii umysłowej tzw. żyd w Polsce i na świecie nic by nie znaczył. Aj waj !

Na sprawę z ubojem rytualnym patrzę przez inny pryzmat od większości Polaków. Do tego musiało dojść prędzej czy później i dziękujcie żydom, że  wreszcie jasno na białym pokazali o co chodzi. Miejmy nadzieję, że ten haniebny akt zamieni się w ich  deskę do trumny ( także naszą gdy pójdziemy ich śladem ) i dlatego  mądrzy z was wysuną pozytywne dla siebie wnioski i poprawią swój charakter a reszta będzie obwiniać w złości żydów, egzystuje  w bezwładzie umysłowym i nie zauważy, że nie żyd jest Twoim wrogiem ale Ty sam. Żydzi mimowolnie chcą wam pomoc w zrozumieniu powagi sprawy i co prawda niektórzy Polacy są oburzeni i chwała im za to ale większość Polaków ma to zagadnienie w dupie… Bo słuchają koszernych „ekspertów” w TV, słuchają rabinów kościelnych i będą żreć kiełbasy choćby z ich własnych dzieci je kręcili i bez jedzenia mięsa przecież nie można żyć, powie Polak.

Rytuał uboju koszernego zrobił im świetną reklamę a waszymi protestami oni się absolutnie nie przejmują a wręcz się cieszą, że w ludziach jest złość która po paru dniach zniknie jak wszystko co ważne znika w otchłaniach pustych Polskich czaszek. Natomiast to co pozostanie w głowach ludzi w związku z tą sprawa jest najważniejsze a zarazem najstraszniejsze.
Nic pięknego nie zostanie w pamięciach ludzi ale ostaną się cztery smutne kwestie które są dla nich bardzo ważne i będą robić wszystko by podtrzymać je przy życiu a mianowicie:

  • przy okazji dyskusji w mediach o uboju rytualnym wspominano często i gęsto o Narodzie żydowskim, którego nie ma i nie było ale urosło to do rangi prawdy.
  •  wspominano również o religii, o Bogu, o Chrześcijaństwie i judaizmie przez co wzmocniono w ludziach wiarę żydowską czyli kościół katolicki.
  • ubój rytualny odbywa się również w islamie i media umiejętnie przekierowały odpowiedzialność głownie na muzułmanów i podsyciły nienawiść do arabów a żydzi stoją jak by na uboczu tego problemu. Czyli Polak będzie teraz pluł jadem nienawiści na arabów a arabowie jak widzimy najwięcej cierpią z rąk izraela i USA.
  • ostatnia kwestia jest z naszego punktu widzenia najsmutniejsza ale dla nich najważniejsza, poprzez krwawe zdjęcia z rzeźni i niepohamowaną żądzę zadawania cierpienia istotom zwierzęcym zastraszyli ludzkość i pokazali, że każdy opór przeciwko ich władzy będzie  krwawo i bezwzględnie  tłumiony.

Pod ostatnie dwa punkty koniecznie trzeba podać przykład ich mściwości: Gdy chłopiec Palestyński zabije okupanta izraelskiego to odwet izraela będzie brutalny, wysadzą w powietrze jego dom rodzinny z 20-oma Palestyńczykami w środku.

Tak więc zagadnienie cierpienia zwierząt wkrótce zniknie bo mózg działa w ten sposób, że sprawy nie przyjemne stara się wyeliminować z pamięci natomiast pozostanie mit o narodzie żydowskim , mit o wybranych przez boga, wiara chrześcijańska zostanie wzmocniona, nienawiść Polaków wobec przeciętnych arabów wzrośnie i strach przed potęgą wojenna Izraela będzie wzmożony.
Na tej zasadzie działa każda propaganda a najlepsza propaganda to dać ludziom jak na tacy prawdę nawet tą najokrutniejszą ale powtarzać co chwile skrajnie głupie, naiwne, idiotyczne ziarenka i z tego wszystkiego tylko one zakiełkują w ludzkich umysłach a prawda z logiką zniknie.

Normalny człowiek wstydził by się tego krwawego procederu natomiast oni mają gdzieś cierpienie istot zwierzęcych i ja ich za to nie winię bo hieny czy sępa nie zmienisz w potulna owieczkę lub w gołąbka pokoju. Po prostu oni już tacy są a zmienić ich lub zlikwidować możemy tylko i wyłącznie my sami nie siłą fizyczną ale naszą zdrową świadomością i szlachetnymi czynami.
Dlatego ja żydów nie obwiniam za ten krwawy proceder ale obwiniam Polaków bo tylko za waszym przyzwoleniem oni pozwolili sobie na taką zuchwałość i 100 % winy leży po waszej stronie. Dzieci gdy coś przeskrobią często obwiniają inne dzieci lub zmyślają historyjki i dokładnie to samo robią Polacy w tej kwestii i wielu innych natury politycznej, gospodarczej, religijnej  i obyczajowej. Ludzie świata w ogromnej większości zmienili się w dzieci a infantylny pogląd na politykę/obyczajowość został im zaszczepiony przez Amerykę i ten syf rozlewa się na wszystkie krańce świata.

Musita wreszcie włączyć swoje mózgownice i zacząć myśleć rodacy ! Bo wy sami swoją głupotą, łatwowiernością i apatią wyhodowaliście na własnym ciele, na ciele swojej Matki Polski jadowitego węża i teraz obwiniacie żydów za zło w tym kraju. Chcesz zobaczyć swojego wroga ? popatrz w lustro. Odzwierciedleniem skurwysynów na górze jesteśmy my sami !

Żadna armia świata, żadni żydzi czy inne ufoludki nigdy nie pokonają mądrych, szanujących naturę, miłujących sprawiedliwość ludzi i patrząc z perspektywy Polski tu wszystko jest na odwrót i zapanował debilizm społeczny a gdy społeczeństwo ogłupione to wtedy na powierzchnię wychodzą tylko jednostki wybitnie psychopatyczne które tym motłochem rządzą, skłócają, oszukują, wpajają fałszywe mity, niszczą ludzi i torturują zwierzęta.

No i masz teraz efekt końcowy tego wszystkiego w postaci uboju rytualnego. Jest to przegięcie pały na całego i za tą decyzję w innych światach słono Polacy zapłacą. Skoro logika, mądrość do Polaków nie przemawia będę po dziecięcemu wykładać wam prawdę i oczywiste fakty. Nadepnij psu na ogon i jaki będzie tego efekt u zwierzęcia ? wiadomo zwierzę zaskomli z powodu bólu, a jaki niemiłosierny ból musi odczuwać krowa gdy jej gardło jest podrzynane pół metrowym nożem ? a masakrowanie świń w rzeźniach lub nabijanie żywych kur na haki itd. ? Krew niewinnych istot potokami spływa w tą świętą Słowiańską ziemie ! Nad naszym światem unosi się otoczka śmierci dlatego żadne cywilizacje pozaziemskie nie chcą tu przylecieć ponieważ cały kosmos boi się człowieka-kanibala, ta ziemia jest piekłem stworzonym przez nas samych. W cały wszechświat rozchodzi się z naszej planety krzyk milionów mordowanych ludzi i zwierząt.

Już samo zabijanie zwierząt zwykłymi sposobami jest okrutne a co dopiero koszerne czy halal i wielka cholera człowieka bierze gdy słuchasz nonszalanckie Polskie kurewstwo w TV, bezczelny kler i chciwych, zażydzonych rolników którzy mają czelność powiedzieć, że zwierzęta podczas uboju rytualnego nie cierpią. Oni nie są ludźmi ale krwawymi goblinami, wampirami żywiącymi się krwią niewinnych istot a cierpienie zwierząt i ludzi sprawia im radość.

paar19Na koniec muszę wspomnieć o bardzo ważnym aspekcie wiążącym się z mordowaniem ludzi i zwierząt. Niewielu z was może wie (ale efektów tego doświadczyliście) że zabijanie zwierząt jak i ludzi wyzwala energię cierpienia która gromadzi się w ciele zwierzęcia lub człowieka i jest ona także wyzwalana w środowisko, w atmosferę i w związku z tym mięso które pochłaniacie jest skażone cierpieniem niewinnych istot i z tego powodu w człowieku narasta coraz większa żądza krwi, efekty której widać na całym świecie a opary cierpienia milionów istot dławią życiodajne promienie Słońca -Swaroga.

Reklamy

One comment

  1. Czytam pana felietony od paru dni i jestem przerazony wkurwiony i nie wiem co jeszcze jestem zwyklym obywatelem mieszkajacym.w Angli w wielu sprawach zgadzam sie z panem musze na wlasna reke uczyc moje dzieci histori naszego kraju i nie wiem po jakie zrodla mam siegnac bo wszystkiego czego mnie uczono okazuje sie wielkim klamstwem i kpina o ile ma pan racje ;)pozdrawiam i czytam dalej

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s