Gorzej być nie może

Na pierwszy rzut oka ostatnie wydarzenia wskazują na próby wykluczenie Rosji z rynków zbytu na swój gaz i ropę. Decydującą światową siłą w sprawach dostaw energii i cen energii jest USA i w związku z tym rodzi się wiele pytań na które postaram się odpowiedzieć. Wykluczenie Rosji z eksportu gazu/ropy bezpośrednio do Europy wschodniej wiąże się też z innym bardziej poważnym zagadnieniem natury geostrategicznej ale o tym później.

Nie wiem jakim cudem powstał gazociąg Nord Stream czyżby Amerykanie zaspali ? Raczej nie możliwe by popełnili taki błąd i przeoczyli pierwsze udane podejście Rosji w ominięciu swoimi gazociągami niepewnych państw Ukrainy i Polski. W polityce tego kalibru nie nic nie dzieje się przypadkowo i rura Bałtycka powstała za pozwoleniem USA. Nie łudźmy się Niemcy są pod całkowitą kontrolą Ameryki i żaden polityk Niemiec nie śmiał by stawić czoła Ameryce ponieważ hegemonia USA w europie jest absolutna. Niemcy maja za przywódców takie same sprzedajne kurwy co Polska z tą różnicą, że Niemieckie jeżdżą lepszymi samochodami.
Były oczywiście wtedy protesty i próby blokowania na różne sposoby budowy Nord Stream, Polska, Szwedzi i wielu dygnitarzy europejskich robili co mogli by storpedować gazociąg ale wszystko spaliło na panewce i Rosja w ekspresowym tępie dokończyła projekt. Widocznie Ameryce było to na rękę by Niemcy mieli na długie lata tani gaz dla swojego przemysłu i stali się centralą z której rozchodzi się gaz na Polskę i pomniejsze kraje Europy wschodniej.
Tak więc Niemcy dzięki Nord Stream są jeszcze potężniejsze a reszta państw E.środkowej wkrótce będą całkowicie na łasce Niemieckiego gazu z Rosji. A mogło być inaczej gdyż Rosjanie proponowali budowę przez Polskę a później podłączenie się Polski pod Nord Stream na Bałtyku przez co Polska stała by się w miarę niezależna od Niemców.

Na przykładzie Nord Stream można wywnioskować jedno, że cały projekt Unii Europejskiej jest pomysłem Niemców i wszystkie ważniejsze decyzje podejmowane są jednak w Berlinie za aprobatą oczywiście USA i w dalszej perspektywie gdy pozycja Niemców będzie nie zachwiana okaże się co już widać dobitnie w wielu dziedzinach, że oni będą siłą porządkową w całej Europie i najgorsze co może być dla Polski to potencjalna strata ziem odzyskanych. Z tym się trzeba liczyć bo wszystkie te posunięcia wskazują na Niemiecki demontaż Polski w białych rękawiczkach.
Wiele znaków zapytania pozostało w tej kwestii być może wszystkich niuansów i intryg nie wyłapałem i mogę się mylić co do niektórych moich wniosków ale nie o Nord Stream będzie lecz o South Stream i gazociągu do Turcji.

Amerykański projekt dla Europy wschodniej – Wskrzeszenie dwóch antycznych sił porządkowych wobec Słowian:Niemców i Turków.

Rosja chciała dać Polsce i Bułgarii niezależność energetyczną co wiążę się z dość poważną suwerennością polityczną oferując Polsce i Bułgarii budowę gazociągów przez terytoria tych dwóch państw i oczywiście inne kraje wschodnie jak Serbia, Węgry a także Grecja w dużym stopniu zyskały by kartę przetargową przeciwko ingerencji Brukselskiej czyli Amerykańskiej w ich sprawy wewnętrzne.

Gdy patrzymy na obecny stan rzeczy to widzimy, że Niemcy stanowią dzięki Nord Stream siłę porządkową na Europe wschodnią poprzez swój monopol na Rosyjski gaz i trzymając rękę na gazie kontrolują gospodarki, ekonomie i politykę Polski, Czech, Słowacji, w ten sposób Niemcy wreszcie dopięły swego i odzyskali swój tzw. Lebensraum czyli dokończyli dzieła Hitlera w pacyfikacji Słowian.
Amerykanie drugi raz wyznaczyli Niemcom rolę gnębiciela Słowian, pierwszy raz podczas II wojny Niemcom to nie wyszło natomiast obecnie Niemcy świetnie się spisali bo ich Amerykańscy mocodawcy doszli do zrozumienia, że zbrojnie Słowian nikt nie pokona ale jest drugi lepszy sposób – kontrola nad energią czyli gazem.
Natomiast role siły porządkowej na Słowian południowo/wschodnich Amerykanie wyznaczyli Turcji blokując budowę Rosyjskiego gazociągu South Stream bezpośrednio do Bułgarii. Tak jak Polska, Czechy, Słowacja są bez Rosyjskiego gazociągu na pastwie Niemców tak i Bułgaria, Serbia nie mając rosyjskiego gazociągu są teraz na pastwie swego odwiecznego wroga Turcji – Bałkany powoli wracają w orbitę Turcji za sprawą gazociągu który idąc przez Turcję będzie instrumentem kontroli nad gospodarkami, ekonomiami i politykami Europy południowej w tym Grecji.

Tak więc tradycyjny północny wróg Słowian Niemcy są ponownie potężne i trzymają w garści Polskę i Słowian północnych a Słowian południowych już wkrótce będzie kontrolować śmiertelny wróg Turcja i to za sprawą rur z gazem ponieważ kto kontroluje przepływ energii ten kontroluje narody świata. Bułgaria, Serbia są z tego względu w poważnych tarapatach, w dużym stopniu Węgry i na pewno Grecja z wielkim niepokojem patrzy na coraz potężniejszego Tureckiego wroga.
Identycznie jak w przypadku Niemiec, Turcja jest pod totalną kontrolą USA i nie ma mowy na jakikolwiek suwerenny ruch władz Turcji wobec tego Amerykanie poprzez te dwa coraz potężniejsze państwa trzymają kontrolę nad Słowianami Europy wschodniej z wyjątkiem Ukrainy i oczywiście Rosji.

Podsumowując dochodzę do wniosku, że Rosyjskie próby budowy  gazociągu przez Polskę jak i przez Bułgarię nie tyle miały przynosić zysk Rosji ale przede wszystkim były próbami uratowania od zagłady Słowian ale kurewstwo polityczne tych dwóch państw sprzedało swoje narody z dość sporym przyzwoleniem ogłupionych obywateli.
Niektórzy mogą zarzucić Rosji zdradę Słowian ale innej opcji Rosjanie nie mieli jak ominąć Polskę i Bułgarię ponieważ gaz jest ich głównym eksportem i miejmy w pamięci, że Rosjanie jak mogli starali się przemówić do rozsądków obywatelom Polski i Bułgarii, że gazociągi na ich terytoriach gwarantują im bezpieczeństwo granic a dopiero w dalszym planie korzyści finansowe ! Oczywiście członkostwo Bułgarii i Polski w Unii Europejskiej wiąże nasze ręce i żadnej suwerennej decyzji nie możemy podjąć ale w końcu Polacy sami glosowali za wejściem do Unii i teraz zbieramy owoce tej tępej decyzji.

Reasumując można powiedzieć, że wszyscy Słowianie na wschód od Ukrainy są już pod całkowitą kontrolą USA i tu już nie ma żadnej nadziei i obecnie Ameryka przeszła do ostatecznego kontrataku na Rosję angażując wielkie siły i finanse w destabilizację Ukrainy. Wprawdzie udało się ogłupić duperelami wielu Ukraińców na wzór Polaków ale ostatecznie Ukraińcy są na tyle mądrzy, że nigdy mimo tymczasowego impasu nie poddadzą się jak ta Polska tania dziwka co za byle Niemiecki, Amerykański szmelc sprzedała swoja Ojczyznę.

Bilans

Pozostaje teraz kwestia którą poruszyłem na początku felietonu czyli próby wyeliminowania Rosji z eksportu swoich nośników energii. Powierzchownie można odczuć wrażenie, że obniżka cen ropy/gazu i blokada South stream jest uderzeniem przeciwko Rosji która na pewno w jakimś stopniu odczuwa zniżki cen ropy i gazu ale w takim samym stopniu wszyscy światowi wielcy eksporterzy ropy cierpią, nawet USA natomiast feudalna monarchia Arabia Saudyjska i inne islamskie roponośne kalifaty balansują na krawędzi upadku. Ewentualny upadek Rosji z powodu zniżek cen ropy wykluczam całkowicie albowiem naród Rosyjski na przestrzeni wieków przeszedł zawsze zwycięsko przez o wiele większe i dramatyczniejsze zawirowania. Jeśli chodzi o Rosyjski gaz on jest najtańszy i najpewniejszy w dostawach dla europy i zachód tak szybko nie zrezygnuje z Rosyjskiego gazu.

Tak więc kwestia wyeliminowania Rosji z eksportu gazu i ropy jest fałszywym tropem, natomiast Ameryka z wielkim wyrafinowaniem za pomocą Rosyjskiego gazu podporządkowała sobie wszystkich Słowian Europy wschodniej/południowej, rewolucyjną Grecję, śmiałe Węgry pod dwa państwa: Niemcy i Turcję – German stream i Turk stream. Krystalizuje się na naszych oczach stan Europy przed I wojną światową. Ponownie Niemcy i Turcy trzymają w żelaznych kleszczach Słowian!

Do wyjaśnienia jest ostatnie zagadnienie, jakie państwa świata najbardziej odczują zawirowania w cenach ropy ? Pierwszy kraj to Wenezuela która może upaść lada chwila bo jak wiemy ropa jest ich głównym eksportem a kraj przechodzi przez poważne kłopoty polityczne i od wielu lat prowadzi suwerenną, niezależną od USA politykę ekonomiczną i socjalna co nie jest na rękę Ameryce i grozi przelaniem się tej idei pro ludzkiej na resztę Ameryki południowej – dywersja USA przeciwko Wenezueli prowadzona jest na wiele frontów a ropa jest dla Wenezueli linią życia.

Największą zagadką dla mnie jest „Czarny Koń” światowego wydobycia ropy i gazu Iran i moja teza w sprawie Iranu jest następująca. Wrogość USA i Izraela wobec Iranu jest iluzją dla naiwnego światowego plebsu a tzw. straszak nuklearny Iranu jest fikcją która działa na publikę światową znakomicie. Sprawa z Iranem jest nie tyle natury ekonomiczno/politycznej ale religijnej albowiem musimy sobie uświadomić jedną podstawową rzecz, że cała ludzkość żyje w realiach żydowskich religii: my w chrześcijaństwie inni w islamie a reszta w blisko spokrewnionych religiach profitu, mamony, rezygnacji dotyczy to np. nihilistycznego buddyzmu. Nawet tzw. ateiści mimo odrzucenia kościoła/cerkwi/synagogi/meczetu tkwią głęboko w realiach biblijnych i wyznają „religie” pieniądza co leży u podstaw żydowskiej doktryny – mamon, materializm.

Tak więc Iran pod obecnym rządem muzułmańskim jest bardzo przydatny USA i Izraelowi ponieważ kilkadziesiąt milionów Persów jak i większość świata arabskiego tkwi w bezwładzie żydowskiej Religi muzułmańskiej. Dla poparcia mojej tezy religijnej wystarczy spojrzeć na bliski wschód i zauważymy które państwa Arabskie zostały zniszczone lub są obecnie bombardowane: Irak państwo świeckie zniszczone i obecnie chaos religii muzułmańskiej tam króluje, Libia państwo świeckie, progresywne zniszczone i Syria wybitny przykład arabskiego państwa świeckiego bezustannie nękana, bombardowana przez USA, Izrael, arabie saudyjską i marionetki USA Europę zachodnią.
A więc arabskie świeckie państwa są likwidowane a ultra religijne są nietknięte i dlatego sądzę, że władze Iranu współpracują z USA, Izraelem i Arabia Saudyjską. USA zwalcza każde państwo świeckie ponieważ zagraża to żydowskiej religii i rożnym jej odłamom chrześcijańskich i muzułmańskich. Religia góruje nad ropą, gazem i złotem. Religia ogłupia, zniewala a ogłupiony człowiek jest pionkiem w rękach mistrza. Nie wierzycie w niszczycielską siłę religii ? Popatrzcie na Polskę i co ludzie  zrobili ze swoją ojczyzną  w imię boga.
Pozdrawiam.

5 comments

  1. Wniosę „drobną” korektę, otóż:pisze Autor, „Reasumując można powiedzieć, że wszyscy Słowianie na wschód od Ukrainy są już pod całkowitą kontrolą USA …
    a moim(skromnym) zdaniem powinno brzmieć – „NA ZACHÓD od „upa-dliny”(moje oznaczenie).
    Czytam ,życzę jak najwięcej przebudzonych…
    Pozdrawiam

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s