Jak liść na wietrze

Dziś nie będzie o politykach ale o przeciętnych Polskich mózgownicach. Politykę odłożę trochę na bok choć temat wpisu w pewnych kwestiach wchodzi w sprawy całej tej biurokracji i burdelu polityczno-administracyjnego. Jak wiecie nie darzę sympatią zachodu ale w jednej no może maksymalnie w dwóch/trzech kwestiach bardzo ich chwale, nawet tą Amerykę. Zanim przejdę do sedna sprawy chciałbym hipotetycznie się wcielić w osobę mającą absolutną władzę w Polsce i zadać sobie pytanie jaka była by moja pierwsza decyzja ?

Mnóstwo decyzji musiałbym podjąć, niektóre radosne a niektóre trudne, począwszy od delegalizacji kościoła, powołania w życie trybunałów ludowych i plutonów egzekucyjnych a skończywszy na dożywotniej banicji i odebraniu praw obywatelskich wielu, wielu osobom w Polsce ale te sprawy mogły by poczekać. Moją pierwszą i najważniejszą decyzją będzie zakaz posiadania pił spalinowych przez Polaka z wyjątkiem służb leśnych i pożarniczych…O co chodzi spytacie, kompletnie mi odbiło i bredzę ?
Widzicie,  jakkolwiek by nie patrzeć na ten zgniły, upadający, siejący wojny zachód to tam jeszcze szacunek dla drzew w miastach został utrzymany, tam każde drzewo nawet to najmniejsze lub mniej szlachetne jest święte i nikt nie wyda pochopnie zgody na jego ścięcie Ba ! w Niemczech każde drzewo z tego co wiem ma swój numer ewidencyjny ( ach ci pedantyczni Niemcy )
W Ameryce podobnie w Kanadzie to samo. W Kanadzie mimo, że kraj zalesiony niesamowicie to istnieje taki ciekawy przepis, że gdy budujesz nowy dom obowiązkowo musisz zakupić i zasadzić drzewko na posesji. Drzewko nie jest znowu takie tanie ponieważ stanowi wydatek około 500 $ …..I Polacy w Kanadzie biadolą, że tyle kasy na głupie drzewo muszą wydać. Spotkałem się kiedyś z taka opinią będąc w tym kraju – nie zmyślam !
Temat rabunkowej eksploatacji drzew przez właśnie Kanadę, USA czy Niemcy zostawię na inna okazję bo oni miliony hektarów wycinają u siebie z dala od oka publiki a prawdziwy rabunek uprawiają w republikach bananowych i w krajach podbitych, chcę tylko naświetlić sprawę szacunku dla drzew w ich miastach i porównać ją do stosunku Polaków do drzew.

Od czasu gdy w Polsce przeklęte Praktikery i Obi wyrosły jak grzyby po deszczu i można zakupić tam za psie pieniądze piły spalinowe to w Polsce słyszymy często z rana jazgot pił spalinowych a oznacza to śmierć tysięcy pięknych drzew. Ten proceder trwa, on się nasila ponieważ debilni Polacy jak dzieci dorwali się do pił i mogą wyżyć się na naturze w imię jak to mówi kurewstwo urzędowe bezpieczeństwa społecznego bo przecież drzewo w oczach niejednego Polaka obecnie stanowi śmiertelne zagrożenie a drugi powód ścinania miejskich drzew to widok zysku zamiast widoku pięknego zielonego drzewa szumiącego w letnim wietrze. Tak, właśnie zysk jest głównym powodem rzezi drzew, jedna hołota ma darmowe drewno opalowe a inna darmowy surowiec na panele podłogowe.

z16491532Q,Topola-wloska--Populus-nigra--Italica---to-popular

Coraz rzadszy w Polsce widok pięknych, strzelistych Topól Włoskich.

Na przykładzie mojego 60 tysięcznego  miasta mogę wam powiedzieć,  że niegdyś słynące z tysięcy pięknych Topól Włoskich miasto zostało ogołocone dokładnie z  tych smukłych drzew i systematycznie zabierają się za inne drzewa jak klony, lipy ,dęby i wszystko jak leci a gdy już zasadzą drzewa to przeważnie jarzębiny zamiast sadzenia ponownie coś okazałego na przyszłość. W przypadku Topól Włoskich urzędnicy w moim mieście po prostu ogłosili plebsowi, że Topole są chwastami i ten argument wystarczył by publika poszła na krucjatę przeciwko drzewom. Innym ich argumentem przeciwko drzewom w miastach są niby wielce niszczące infrastrukturę kanalizacyjną korzenie, a trzecim to spadające czasem gałęzie i liście. Kto z nas nie widział strasznego widoku cmentarza ogołoconego z drzew lub z kilkoma pozostałymi kikutami niegdyś pięknych drzew? Tak więc bez trudu Polaka w tych czasach idzie owinąć wokół  palca, wmówić mu największe brednie i on w to uwierzy.

Tematem osobnym jest już całkowity holokaust drzew przy Polskich szosach gdzie tną jak leci setki kilometrów pięknych alei wiejskich, a imbecyle w większości się cieszą bo jak to mówią będzie się bezpiecznie jeździć, i gadaj tu z Polakiem któremu żądza zysku zaćmiła całkowicie jakikolwiek rozum i pokorę przed naturą. Nasze miasta i wsie stały się prywatną własnością urzędniczej mafii a przepisy dotyczące zasobów naturalnych tak żydowski rząd zrelaksował, że śmiem twierdzić jeszcze maksymalnie 5 lat tych rządów a wszystkie okazałe drzewa w miastach znikną i dojdzie do tego, że Polskie dzieci zapomną co to jest poczciwy kasztan gdyż z roku na rok coraz mniej jest Kasztanowców i nie będzie już robienia w przedszkolach rożnego rodzaju pamperków, zwierzaków z zapałek i kasztanów.

Dlaczego tak wycinają drzewa w mieście ? Bo te huje i kurwy nie są Polakami ale chciwymi żydami przeliczającymi wszystko na zysk. Polska jest moim zdaniem ewenementem w skali globalnej jeśli chodzi o brak poszanowani natury tej najbliższej nam w miastach, no jeszcze żydzi przewyższają Polską tępotę i nienawiść do natury gdy niszczą, palą, wycinają  Palestyńczykom kilkusetletnie gaje oliwkowe w Palestynie. Palestyna do Polski przybywa i nie jacyś żydzi Polskę niszczą ale niestety my sami.

Zdaję sobie sprawę też z tego, że w obecnej chwili gdy w Polsce jest tak tragiczna sytuacja polityczna, społeczna, ekonomiczna wielu z Polaków nie ma czasu na zaprzątanie sobie głowy jakimiś drzewami, ptakami i ogólnie naturą otaczającą nas wokoło i przecież jest jeszcze mnóstwo drzew w miastach. W pełni taką postawę rozumiem a nawet jest mi wstyd frapować ludziom umysły losem Polskiej natury albowiem gdy Polska jest na naszych oczach niszczona, rabowana gdy tysiące osób miesięcznie popełnia samobójstwa z desperacji, gdy miliony Polaków muszą tułać się i błąkać na zachodzie a rodziny rozbite to problem przyrody schodzi całkowicie na drugi plan.

Zycie w Polsce stało się nie do zniesienia dla milionów obywateli w tym dla mnie i niestety symptomem upadku ojczyzny jest pogarda dla natury i pierwszym krokiem ku przepaści jest ścinanie masowo starych cudnych miejskich drzew i gdy nikt nie zaprotestuje nastąpi lawinowy – całkowity już rabunek Polski i Polaków przez okupacyjny rząd. W obliczu tragedii Narodowej   musimy  jednak dbać o swoją godność, sprawiedliwość, równość a wspólne dobro musi być dla ciebie rodaku priorytetem nadrzędnym i zacznijmy tą walkę broniąc Polskiej przyrody, wtedy nasze zjednoczone siły milionów Polaków obalą ten system w kilka dni i mam nadzieję wywalczymy lepszy los dla naszych dzieci a kraj na nowo zakwitnie !

Ta straszna nędza i bieda zniknie bo czy nie widzicie jak piękna jest Polska, jaka ona jest bogata ? są góry, urodzajne pola, lasy, rzeki, morze, pod ziemią tablica Mendelejewa a wmówili nam, że to nic nie znaczy bo numerki, zyski, profity, kursy walut są ważniejsze od Ciebie i od Polskiej przyrody.

Podsumowując temat drzew trzeba zadać sobie pytanie kim my jesteśmy i w jakim otoczeniu lepiej się czujemy ? Człowiek od zarania dziejów żył blisko natury, on jest jej cząstką, ona pozwoliła nam przeżyć i się rozwijać ale obecnie ten chory system ekonomiczno/religijny który jak rak toczy ziemię odseparował nas od przyrody i staliśmy się niszczycielskimi goblinami goniącymi za papierkami a na matkę ziemię patrzymy z pogardą i przez pryzmat pieniądza.

dab_slowianin

Drzewo Peruna.

Na koniec mam pytanie do was: Czy nie jest piękny szum liści w letnim wieczornym wietrze ? Przecież to jest mistrzowska symfonia natury ! Drzewa koją nerwy, uspokajają, dają nadzieję w lepsze jutro i są domem dla milionów ptaków – Niech chociaż to w Polsce jeszcze się ostanie i nie pozwólmy im tego nigdy nam odebrać, bowiem ta ziemia jest naszym wspólnym dobrem a nie prywatnym folwarkiem. Te kurwy chcą nas pozbawić ostatniego łącznika z naszą prastarą, wielką tradycją Słowiańską. Słowianie zawsze szanowali drzewa i przyrodę, wracajmy do ich korzeni i bądźmy silni jak Dąb. W PRL-u mieliśmy najlepsze w świecie lasy Państwowe, podobnie było w Związku Radzieckim a jest to spuścizna Słowiańska która w nas głęboko tkwi i co niektórzy Polacy są tego jeszcze świadomi i walczą o poszanowanie natury. Nie bez powodu świętym symbolem Słowian jest drzewo, jest Dąb ! Pozdrawiam Was. Sława !

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s