Watykańskie kukły

Warszawa buduje muzea żydom a swoim wyzwolicielom pomniki niszczy, Hoffmany, Kutze i inne Wajdy kręcą nieustannie filmy o holokauście, w TV same programy i seriale o żydach a jak nie o żydach to o Katyniu i roku 1920 do znudzenia – Polska świadomość jest już stracona. Do Polski przyjeżdża przebieraniec Spielberg a Polacy przed nim na kolanach połowę Wrocławia oddali by mógł jakiś gniot antyrosyjski filmować. Do Krakowa zlatuje szarańcza z Izraela, demolują hotele i czuja się jak Pany u siebie a Polak jak za Niemca musi druga stroną ulicy przechodzić. W mniejszych miastach władze prześcigają się kto więcej miłości okaże wobec „wspaniałych” żydów i heroicznej historii żydowskiej w morzu Polskiego antysemityzmu itd. Itp.

W księgarniach książka na książce o żydach – np.  opowieść  o małej żydówce uciekającej podczas II wojny z Polski do Belgi przez lasy, po drodze zaprzyjaźniającej się z wilkami. Lektura tak niewiarygodnie zmyślona, że urosła do rangi prawdy, nawet film zrobiono….. i co ?  Oscary dali, same kwieciste recenzje przyznali a Polskie szkoły masowo dzieci autobusami do kin na  film posłali. Gdy autorkę powieści jakimś cudem zdemaskowano za wyssaną z palca historię jakie konsekwencje ją spotkały ? Uszło jej to płazem i reklama zrobiona.  Syjonizm potrafi  teraz  z dziecinną łatwością  każdy kit wcisnąć publice, najbardziej fantastyczne bzdury przejdą i jeszcze im za to płacicie – dzięki ludzkiej naiwności oni  mają monopol na cierpienie wojenne i oni otrzymali pierwszą kategorię uciśnionych przez wszystkich złych goi świata a to im pozwoliło na grabież Palestyny, do mordowania Palestyńczyków, Syryjczyków i niszczenia wszystkiego co dobre i piękne.

Musimy sobie uświadomić jedno:  Nie ma narodu żydowskiego i nigdy go nie było. To była i jest spora grupa ludzi rozproszonych po świecie o innej przynależności religijnej a wyznanie, wspólnota religijna nie jest narodem a zwykłą sektą religijną jakich pełno. Tak więc w czasach II wojny Niemcy zabijali Polaków o wyznaniu katolickim, wyznaniu żydowskim, wyznaniu prawosławnym a wszyscy oni byli Polakami. Zrozumiano ? Wątpię, ponieważ Watykan bibliami i nonsensem  Synajskim wbił wam w głowy głupoty o narodzie wybranym i powielacie te bzdury bez zastanowienia.  Podział religijny na lepszych, gorszych i wybranych przez Boga skutkuje wojnami   i  milionami  ofiar .

Ale najgorsze co można spotkać w księgarniach to mnóstwo książek wybielających i gloryfikujących wojska Niemieckie III rzeszy i praktycznie zero informacji że np. obóz koncentracyjny w Oświęcimiu został wyzwolony przez Rosjan.
I z tego powodu ja was żydowsko – watykańskie kukły bardzo nienawidzę bo połykacie antyrosyjską propagandę i zapominacie, że to Rosjanie Polskę uratowali od kompletnego zniszczenie przez syjonistę Hitlera. Niedługo zaczną w Polsce  pomniki Hitlerowi  stawiać bo wielu Polaków  zmieniło się  w większych faszystów aniżeli pacany Ukraińskie.

Czy ktoś z was pamięta, że gdy Rosjanie otworzyli bramy Oświęcimia to uratowali tysiące Dzieci Zamojskich   od śmierci przez zastrzyk fenolem do serca ? Czy w ogóle słyszeliście o tym co syjonizm Niemiecki wyprawiał z Polakami w Generalnej Guberni w Zamojskim ? To wam powiem błazny watykańskie bo krew zalewa gdy słyszę propagandę  TV wprowadzającą zamęt mentalny  i dzielącą Polaków na lepszych i gorszych.

Wojna przeciwko Słowianom trwa już od tysiąca lat a kulminacyjnym momentem była II wojna i Niemiecko/syjonistyczny mord na Narodzie Polskim, Rosyjskim, Jugosłowiańskim a największą zbrodnią której Niemcom nigdy nie wybaczę jest morderstwo Dzieci Zamojszczyzny ! Dlatego zwracam się do was Polacy byście otworzyli książki prawdziwe i nauczyli się prawdziwej historii II wojny i zawsze mieli w pamięci męczeństwo naszych Polskich  dzieci – nieważne jakiej przynależności religijnej !

„W tym czasie widziałem naocznie, jak Niemcy odłączali dzieci od matek. To oddzielanie matek od ich pociech najbardziej mną wstrząsnęło. Najgorsze tortury, jakie zniosłem, były niczym w porównaniu z tym widokiem. Niemcy zabierali dzieci, a w razie jakiegoś oporu, nawet bardzo nikłego, bili nahajami do krwi – i matki i dzieci. Wtedy w obozie rozlegał się pisk i płacz nieszczęśliwych. Nieraz matki zwracały się do Niemców z prośbą o żywność dla zgłodniałych i zmarzniętych dzieci. Jedyne, co mogły otrzymać, to uderzenie laską lub bykowcem. Widziałem, jak Niemcy zabijali małe dzieci (…) Warunki higieniczne były straszne. Wszy, brud, pchły, pluskwy wprost żywcem pożerały ludzi”. – Leonard Szpuga, wysiedlony rolnik z Topólczy.

tumblr_n99xzxzaGf1rcoy9ro1_1280

Czesława Kwoka lat 14. Przebywała w obozie od 13.12.1942 do 12.03.1943 – zamordowana zastrzykiem fenolu.

DSCF6131

DSCF6130204551

Więcej słów nie trzeba, może zdjęcia zamordowanych dzieci wzruszą wasze skamieniałe serca. Patrzcie w zapłakane oczy tych młodych ludzi ! Dodam tylko jedną informacje dla was Rusofoby – kiedy  żołnierze Rosyjscy uwolnili ocalałe Polskie dzieci z Oświęcimia to wszystkie głodne, zmarznięte  dzieci usadowili w ciepłych barakach i każdemu jednemu dali skibę chleba z margaryną. Tego żadne Wajdy, Hollandy, Spielbergi, Polańskie nigdy w filmie nie pokażą bo nienawiść do Rosji, do Słowian ich i was zaślepia.

Wieczna Chwała Armii Czerwonej!

Reklamy

3 comments

 1. Oczywista sowiecki okupant jest i był cacy Józio Stalin był wspaniałym przywódcą a ja jestem Jezus… Buhahahaha puknij się człowieku w łeb z ta twoja miłością do rusków zwłaszcza tej dziczy w mundurach którzy wyzwalali ziemie ich jaki swoje dzicz gdyż tylko takie humanoidy mogły dopuszczać się gorszych bestialstw niż Mengele. Nie jestem za SS czy Gestapo ale bez przesady zakochany w Stalinie, o tym że CCCP było dobre.

  Polubienie

  1. Stalin i ZSRR za jego rządów może cacy nie było ale gdyby Armia Czerwona i jej utalentowani dowódcy rosyjscy nie rozgromili Wehrmachtu i SS i nie zdobyli Berlina to ciebie i tobie podobnych humanoidów by dawno nie było, nie miałby nawet kto pisać tych kretyńskich komentarzy pod adresem Rosjan.
   To że żyjecie i możecie pluć na Rosjan zawdzięczacie tylko ZSRR i Armii Czerwonej.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s