Tragiczny lot MH 17

https://www.flickr.com/photos/podpolkovnikvvs/sets/

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z miejsca katastrofy Malezyjskiego MH 17 koło Doniecka. Powyższy link przedstawia bardzo ciekawe fotografie  dotychczas mało znane szerokiej publice. Jeszcze niejednokrotnie będę powracał do tego wydarzenia ponieważ to co mówi zachód i Rosja nie jest prawdą. Pasażerowie moim zdaniem już na długo przed upadkiem samolotu nie żyli. Oczywiście zniknięcie Malezyjskiego samolotu MH 370,  08 marca 2014r nadal jest wielka enigmą choć i tu jest wiele domysłów wskazujących na uprowadzenie samolotu na wyspę Diego Garcia na oceanie Indyjskim, na tej wyspie znajduje się jedna z największych baz wojskowych USA.

Ludzie przybyli na miejsce wypadku MH 17 (tego samego dnia)   wspominali o fakcie, że ciała pasażerów wskazywały oznaki zaawansowanego rozkładu: niesamowity fetor zgniłych ciał i wizualny efekt topiących się zwłok ( jak rozmrożone ) co da się  zauważyć oglądając poniższy film. A więc można wywnioskować, że w samolocie który spadł nad Ukrainą nie było żywych ludzi, a jedynie zamrożone trupy. Szczególnie pierwsze kadry są interesujące. Pokazują ciało i prawdopodobnie ludzką nogę leżące na asfaltowej jezdni. Widać wokół nich zacieki, jakby z tych fragmentów ciał wypływała woda. Po prostu te ciała tam się rozmroziły.
W dalszej części osoba omawiająca zdjęcia zwraca uwagę na brak krwi wokół ciał (niektóre momenty filmu drastyczne)

Tak więc miejmy otwartą świadomości i nie dajmy się zwieść z tropu ponieważ obydwie strony kłamią w sprawie samolotów MH 17 i MH 370. Wspólny mianownik istnieje pomiędzy tymi trzema sprawami :

  • Zamachy 9/11 w USA
  • Zaginięcie samolotu MH370
  • Katastrofa samolotu MH17 na Ukrainie.

Prawda ujrzy światło dzienne ale ludzkość jest jeszcze na to obecnie nie gotowa. Bardzo intrygujące są  daty i numery związane z samolotami ( numer 7 dominuje)  a jedna z dat się wyróżnia:

  •  Samolot  Boeing 777 późniejszy Malezyjski MH 17 odbył pierwszy lot 17.07.1997 roku  a ostatni 17.07.2014 roku  (Wikipedia) 17 lat minęło od oblotu do katastrofy !

Ciąg dalszy nastąpi….

One comment

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s