Czarne chmury nad Polską

Ta jędza V. Nuland podobno wspominała, że Ameryka musiała sfinansować zadymę na Ukrainie wysokością 5 miliardów dolców. Kupa szmalu co nie?
No a skąd tyle kasiory amerykany wzięły ? Podobno są bankrutami a tu sianem szastają? Może drukarki jadą pełną parą w stanach i mogą zalać każde państewko zielonymi ? Owszem mogą to zrobić ale po co pogrążać się się w potencjalnym bankructwie gdy USA ma tyle wasali na całym świecie którzy dla ameryki finansowo się poświęca .

W rzeczywistości USA, Niemcy nie wydali złamanego centa by obalić Janukowicza i wprowadzać demookracyje! Bo od wydawania forsy są amerykańskie psy. Przedstawię teraz proste zasady żydowskiej ekonomi, bądźcie cierpliwi może to załapiecie: Ameryka jeśli chodzi o wydawanie forsy liczy się z tym bardziej niż Rabin na targu z wydaniem jednego grosza.
Amerykanie mimo zarzucanej im naiwności, tępoty umysłowej są zaszczepieni już od kołyski żydowską chciwością, wyrachowaniem i po mistrzowsku potrafią zrobić w huja nawet swojego największego przyjaciela. Wy tych perfidnych Amerykanów tak naprawdę jeszcze wogóle nie znacie. Z Diabłem lepsze interesy zrobicie aniżeli z Amerykanem.

Piramida finansowa.

Pierwszy fakt jest taki, że Amerykanie rzeczywiście nadrukowali 5 nowych miliardów zielonych i szukali głupka który zaciągnie u nich pożyczkę na owe miliardy ale najpierw jankesi muszą być pewni iż pieniądze z wielkim procentem wrócą do nich w niedalekiej przyszłości. Tak wiec skurwiele w garniturkach pojechali do europy z walizkami szmalu i szukali cymbała. USA zawsze może liczyć na głupotę dwóch nacji w Europie : Niemców i Polaków.

Podążacie za mną, kumacie ? Bo teraz będą jeszcze lepsze komy z tą forsą przeznaczoną na demokratyzacje Ukrainy. Amerykanie zrobili w konia populacje trzech państw europejskich: Polaków, Niemców i Ukraińców – genialnie to zaplanowali i przeprowadzili. 5 miliardów dolców urośnie im do sumy tak przypuszczam 15 mlrd a może i więcej. Z tych trzech państw najgorzej wyszła na tym Polska ale w oczach plebsu Polskiego to sukces Polskiej dyplomacji. Natomiast Ukraina wcale nie jest tak poniżona jak Polska, ona Polaków teraz dyma ze wszystkiego i rucha też ruskich z gazu. A Niemcy ? Niech sprowadzają więcej Turków to za parę lat nie będą potrafili wyprodukować nawet pudełka zapałek a co dopiero mówić o mercedesach bo biały Niemiec będzie rzadkością na ulicach Niemieckich miast.

Wracając do naszego kraju. Kiedyś za 100 albo 500 lat w książkach będą opisywać postawę Polski z roku 2014 jako największe w historii dawanie dupy na lewo i prawo każdemu kto Polskę poklepie po plecach i szepnie dobre słówko. To było większe skurwielstwo od nawet przyjęcia chrztu w 996 r. Wtedy Słowianie jeszcze się bronili przed czarnymi krzyżowcami a obecnie wystarczy, że jankes ze szwabem kiwnie małym palcem u nogi i Polak skacze z radości, że ma nad sobą Pana i zrobi wszystko nawet popełni harakiri by pokazać Rosji jaki jest cymbał. Nie logiczne ? ale prawdziwe! Bo właśnie w pamiętnym roku 2014 polska popełniła samobójstwo .

Frajera na 5 milrd dolców amerykanie znaleźli w naiwnej Polsce, lecz nie od razu rzucili Polsce kasę. Kasiora powędrowała najpierw do Niemiec (szkopy zachowują się w stosunku do IzraeloUSA jak Polak w stosunku do Niemca – Niemiec zrobi wszystko by się skundlić przed Izraelem) Niemiec w swoim samoponiżeniu przez Panem i dręczący się wieczną winą za holokausty i inne nie mógł  by odmówić żydoameryce ale szkopy jeszcze maja trochę oleju w głowach i sobie powiedzieli: Po co my mamy później z lichwiarskim procentem oddawać Ameryce tyle pieniędzy jak możemy na tym jeszcze trochę zarobić i całkowicie uwiązać Polskiego pieska do nogi Pana Niemca? Tak więc stara Niemiecka cwaniara Merkelowa zrobiła jeszcze lepszy ruch z pięcioma bankami bo rozkazała Polakom by wzięli amerykański kredyt od Niemców a jak już pisałem Polak jest w piątym niebie gdy usłyszy mowę Niemiecka i zrobi wszystko.

Merkelowa uruchomiła w sejmie swojego rudego folksdojcza Tuska a ten żyda w Londynie – łysą pałę, wybitnego szwindlera, ministra finansów jak mu tam było, Rostowskiego ? Pamiętacie może czy już macie tak krótką pamięć co ten ciul jakiś roku rok temu nawijał i się chwalił i dostał same pochwały od patafianów Polskich za geniusz ekonomi ?

Łysa pała powiedziała pokrętnym ale kwiecistym żydowskim językiem cymbałom Polskim, że Polska załatwiła sobie tzw Elastyczną Linię Kredytową w języku zrozumiałym dla goi (stryczek) Polska wzięła już rok temu 5-10 miliardów dolarów kredytu i co ? Spotkało to się z oporem w populacji Polskiej ? Gówno prawda ! Polak spał i się cieszył bo tak mu Kraśko czy Olejnik powiedzieli w żydoTubie..
Oni już wtedy planowali zadymę na Ukrainie i przygotowali sobie idealnego dawce pieniędzy – POLSKE! Ale najpierw przez długie lata tresowali Polaków na wściekłych Rusofobów by późniejsze akty samobójcze przeszły lekko po Polakach, no i sukces osiągnięty Polak z radością imbecyla dał Ukrainie 5 miliardów zielonych, bo co to dla nas następne ileś tam mlrd gdy Polski dług sięga Biliona ? Uczą przecież wybitne żydy na Oksfordach, Sorbonach że trza brać kredyta bo kredyty są podstawą funkcjonowania kapitalizmu i demokracji  tak wiec Polak słucha, kiwa głową i se mówi: No oni się znają lepiej odemnie na ekonomi bo maja tytuły i magistry to beremy pożyczki!

Skomplikowane to wszystko co? Ale tak właśnie funkcjonuje żydowska ekonomia świata a to tylko czubek góry lodowej bo są jeszcze większe przekręty finansowe co byście osiwieli i wyłysieli na sama tylko myśl o tym.

Dalszy los tej gigantycznej sumy dolców był taki :

– 5 baniek powędrowało na Ukrainę do kieszeni żydów. Rdzenni pospolici Ukraińcy nie zobaczyli centa ewentualnie żeby swołocz się cieszyła zrobią im trochę festynów z tymi gołymi, pustymi babami Femen i radocha.

– Zadłuzona już po uszy Polska dała kasę Ukrainie a teraz dług trzeba spłacić z potrójną nawiązką Niemcom a Niemcy oddadzą Ameryce i szafa gra.

– Ten dług nie będzie Ukraina spłacać lecz Polska żeby było jasne i Katastrofa.

W wielkim skrócie: Polska jest nie pod podwójnym ostrzałem lecz potrójnym a nawet poczwórnym i to nie jest wina Ruskich ale wasza i tylko wasza, a że was Ameryka, Izrael Niemcy i Ukraina w huja robią to popatrzcie na siebie w lustrze i wtedy zauważycie swojego największego wroga.

Powiecie, że klepie bzdury bo tego eksperci nie mówili w TV no i główny Rabin Polski też nic nie powiedział podobnego ! No tak, jeżeli żydy w sukmanach potrafili wcisnąć wam ściemę o narodach wybranych, cudach maryjnych i o wojtyłach czy prymasach tysiąclecia to nie dziwota, że nie potraficie połączyć prostych faktów ekonomicznych – ruszta makówkami Polacy zanim nastąpi dekapitacja narodu Polskiego i finał tego cyrku !

To wy finansujecie Ukrainę i nie dosyć, że walicie tam miliardy których pospolity Ukrainiec nigdy nie zobaczy to kazali wam Niemcy pompować miliardy sześcienne gazu by podtrzymać Ukraińskiego trupa przy życiu do wiosny i aby było tragi komiczniej Rosyjski gaz musicie najpierw kupić od hochsztaplerów Niemieckich. Kilometrowej długości pociągi towarowe jadą dzień i noc  z Polskim węglem do Ukrainy za friko.itd.itp

Żeby to wszystko do kupy scalić i zakończyć puentą powiem tak: Rucha nas aż dupa boli Izrael, USA Niemcy, i……teraz doszła czarna dziura bez dna Ukraina, która ssie kasiorę od Polaków jak odkurzacz .Niemcy już nie muszą Polakom rozkazywać tą rolę przejęła Ukraina. To Ukraina nakazuje Polsce ostatnio zbudować w tempie ekspresowym gazociąg, to Ukraina wcisnęła Polsce kupno za 500 mln $ linii produkcyjnej jakiegoś łazika by podtrzymać fabryki na Ukrainie przy życiu. Polacy ładują sprzęt wojskowy, czołgi, śmigłowce, amunicje jak leci całe składy amunicji opustoszały i poszły na Ukrainę, zostały tylko same kapelany ze swoim nawiedzonym mięsem armatnim które niedługo trzeba będzie zutylizować na Ukrainie w walce ze złyyyyyym Putinem!

Rosjan Ukraina interesuje tylko z powodu gazociągów idących przez ten gestapowski land i jak tylko mogą Ruscy starają się omijać rurami faszystowską Ukrainę i faszyzującą Polskę . A gdy uporają się z gazociągami wtedy Polacy zapomnijcie o jakiejkolwiek przyszłej pomocy gdy nas coś znowu mocno przyciśnie typu Hitler – drugi raz już Nie będzie wyzwolenia, Rosja już się na nas  dość przejechała i nas kompletnie teraz olała !

Chceta wojenki Polacy to ją będzieta mieli ale nie płakać mi gdy nie Ruscy ale banderowcy pogonią Polskich debilnych żołnierzyków do Warszawy a po drodze wytną kilka milionów Polskich kobiet, dzieci i starców. Zbrataliście się z faszystami i przyjdzie za ten sprytny samobójczy ruch zapłacić ( tylko dlaczego niewinnych znowu w to mieszacie jak w powstaniu Warszawskim ???) Ruscy ze smutkiem ale i radością muszą pilnie obserwować i notować mistrzowskie,kretyńskie  posunięcia Polskiej dyplomacji i na pewno Rosja się cieszy, że Ukraińcy budują sobie mur na granicy Rosyjskiej a Polacy na opak otwierają swoje granice na ościerz dla UPA i ludojadów z Kijowa. Gdzie myślita świetnie dozbrojona UPA skieruje teraz swoje siły? Na ultra silne mocarstwo nuklearne Rosję czy na łatwy bezbronny łup Polskę ? No geniusze jak myślita???

W ten sposób Rosja oddaliła od siebie zombie Ukraińskie które zaleje już wkrótce Polskie miasta i w każdym jednym zrobi nam takie majdany/Wołynie, że już nigdy do kupy się nie poskładamy a potem Szkopy, Izrael, Ukraina po kawałku Polskiego trupa rozdrapią i nastanie nowa piękna epoka – Judeopolonia Rex.

P.S.
Amerykanie w ten sposób i wiele podobnych nabijają w butelkę większość narodów świata czyli potrafią z nic nie wartych świstków zielonych papierków, obligacji lub z tzw. LoL papierów wartościowych stworzyć fizyczne bogactwo .Wymyślili i wdrożyli w życie podstępnie genialną formułę wzbogacania się, wydającą się nazbyt prostą i głupią ale działa ona perfekcyjnie i za to trzeba dać im pochwałę – Albowiem prawdziwy geniusz tkwi w prostocie a że jest to czyste oszustwo na które dajemy się zwabić jak muchy do gówna to nie ich wina lecz nasza.
Genialne diabelskie było również posuniecie Nixona by wyjść z parytetu złota i podczepić dolara pod ropę naftową tworząc potęgę tzw. Petrodolar i żadne BRICS, Chiny, Iran, Rosja nie podważą, nie zagrożą petrodolarowi dopóki ogół ludzkości nie odrzuci pieniądza.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s