Wielki Potencjał Człowieka

Zostaliśmy zdegradowani do poziomu już prawie bezmyślnego automatona podatnego na tanią, kretyńską sieczkę żydowską zalewającą 24 na dobę nasze mózgi i jak korek tkwimy na powierzchni szamba. Nasze myśli i działania zostały skierowane w dwóch samobójczych kierunkach – walka o pieniądz i modły do wielkiego żyda w niebie. Ale o tym później.

Widzieliście może filmiki z YT pokazujące biednego murzyna gdzieś w Afryce budującego śmigłowiec lub samolot ? Jak nie to pogrzebcie w necie i natkniecie się na ten filmik .Komentarze pod filmem często są prześmiewcze, szydzące z niego i na pierwszy rzut oka jak by uzasadnione ponieważ konstrukcja śmigłowca lub samolotu jest prymitywna i na pewno nie uniesie się ta machina w powietrze ale nie o to chodzi żeby samolot wzbił się do góry !

Ten biedny murzyński amator  konstruktor jest wielkim człowiekiem, jemu trzeba przyznać nagrodę Nobla, dać wykształcenie techniczne i jego  zatrudnić w fabryce samolotów i założę się, że ten człowiek stworzy prawdziwe cuda latające które mogły by nas poprowadzić ku gwiazdom. Mimo tego, że jego konstrukcja śmigłowca/samolotu nigdy nie uniesie się w niebo to on  już poszybował w niebo, on miał  odwagę i uniósł swoje oczy i świadomość  ku słońcu i mimo strasznej biedy w Afryce ten człowiek pokazał swój potencjał umysłowy, geniusz wynalazcy…. i żyd truchleje na widok tego !

Afrykę tak zniszczono, tak upodlono, rozgrabiono wręcz wyrządza im się tam ludobójstwo idące w miliony a tu cud ! Takich ludzi trzeba pielęgnować jak oczko w głowie i zachęcać do dalszej pracy ale niestety jest wszystko na odwrót. Niemniej jednak  dzięki tak niezłomnym jednostkom jak murzyn – konstruktor jest nadzieja, że się  nie poddamy.

My ludzie świata jesteśmy Wielcy i nigdy nie daj sobie wmówić, że nic nie znaczysz w tym ogromie kosmosu, że twoje życie jest bez sensowne, ponieważ oni tego chcą żebyś Ty i ja pogrążał się we frustracji i dreptał w kółko bez celu. Póki co żydy załatwiły nas nieźle, zablokowali niemalże całkowicie w każdym z nas geniusz wynalazcy, geniusz twórczy a nawet gdy wydaje się, że wielu ludzi coś pięknego stworzyło to oni  mają potworne kłopoty z wdrożeniem wynalazku  i wielu z nich przypłaca życiem bo wynalazek dał bym człowieczeństwu  tanią lub darmową energię a co się z tym wiąże odebrał by żydowi  władze nad całym światem, albowiem kto kontroluje energię ten rządzi. Energia jest ich atutem numer 1 którego nie dadzą sobie odebrać i po trupach milionów będą monopolu bronić.

Zdolny murzyn z Afryki będzie mieć niestety przechlapane w życiu ponieważ pokazał żydowi, że nawet ta na pierwszy rzut oka głupia, prymitywna Afryka ma w sobie potencjał naukowy ameryki, europy, Japonii. Można pomóc Afryce  w rozwoju, zwiększyć ich potencjał  twórczy   zapewniając  Afrykanom  podstawowe narzędzia, warunki i jakiś skromny fundusz, wtedy  nam gały z orbit wyskoczą gdy zobaczymy ich piękne dzieła! To samo dotyczy całej ludzkości świata w tym naszej Polskiej młodzieży.

Oczywiście nie same narzędzia wystarczą, musimy zapewnić ludziom świata przede wszystkim spokój w ojczyznach, te minimum socjalne – dach nad głową, pracę i prawdziwe poszanowanie praw człowieka a nie obecną talmudyczną wolność słowa i demono – krację która niszczy całkowicie narody i przyrodę.

Apeluje teraz do wszystkich Polskich Ojców i Matek – pomóżcie swoim dzieciom w poznaniu piękna świata natury,  pielęgnujcie ich pomysły i nigdy nie szydźcie z ich twórczych idei które czasem wydają się głupkowate ale nie krytykuj i nie śmiej się. Popchnij dziecko we właściwym kierunku i nie zrażaj ich zapału bo gdy raz zniszczysz jego/jej zapał to on już może nigdy nie zapali się w jego duszy ponownie. A przede wszystkim i to podkreślam dobitnie ponieważ jest najważniejsze !  Nigdy nie mówcie synowi/córce, że twój pomysł jest bez sensu gdyż nie przyniesie zysku ! czyli co z tego będziesz mieć w sensie gratyfikacji pieniężnej ! Nie o mamonę chodzi, bo gdy wynalazca, twórca ( także artysta ) na samym starcie myśli ile jego dzieło przyniesie zysku to taki człowiek faktycznie coś stworzy ale stworzy to na potrzebę żyda a nie na potrzebę ludzkości. Twoim rodzicielskim zadaniem /obowiązkiem jest wpojenie dziecku już od małego brzdąca tej prostej życiowej mądrości którą wielu z nas już zatraciło – Pieniądz nie może być celem Twojego życia !
Zerknijcie w swoje środowisko, na swoje sąsiedztwo, blokowisko czy też na małe wsie, ile młodych ludzi chłopaków/dziewczyn włóczy się bez celu lub siedzą na ławkach i piją piwo a dziewczyny non-stop wlepiają swe oczy w telefony komórkowe. Ich smutne twarze są pełne trwogi i niepewności . Miliony ludzi świata wygląda tak samo, miliony młodej dynamicznej  krwi, nasze piękne kwiaty świata – dzieci i młodzież są niszczone i cofają się w rozwoju a w nich tkwi niesamowita siła twórcza. Ci młodzi ludzie są przyszłymi  N. Teslami i Mariami Skłodowskimi i gdybyśmy dali im podstawowe warunki do rozwoju to oni zmienią obecne syjonistyczne piekło na ziemi w prawdziwy raj dla ludzi całego świata!

Na początek radzę nie dać się nabrać na żydowską panikę, emocje, histerię , wojny, kryzysy, ebole i inne judejskie badziewie albowiem ich gniew pozbawia Ciebie rozsądku  a strach zniewala..

Myśl twórcza nie musi oznaczać zawsze jakiejś genialnej wizji technicznej i wynalazku. Idź z małym synem/córką  wczesną wiosną do parku i załóż na drzewach budki lęgowe dla ptaków – gwarantuje wam gdy twoje dzieci połkną bakcyla pomocy naturze to zobaczysz w oczach dziecka prawdziwą iskrę Bogów. Od szacunku dla natury przyjdzie później szacunek dla ludzkości i tacy młodzi ludzie wyrosną na pomocnych, dobrych, mądrych dorosłych Polaków a nie na cymbałów wierzących w żydowskie farmazony o Jahwe i goniących po galeriach za świecidełkami debili jakich mamy teraz miliony .
Zobaczcie co sami sobie tu w Polsce ale i na całym świecie zgotowaliśmy. Co prawda za wszystkim stoi żydowszczyzna i jej gojowskie liberalne klakierstwo z ich pokrętnymi tezami, że tak już musi być i nie ma innej opcji politycznej ale ona pryśnie jak bańka mydlana gdy uświadomimy sobie,  że to my jesteśmy suwerenami tej ziemi a nie chazarska dzicz mieniąca się bogactwem, tytułami i posiadłościami. Imponują wam te elity ? Bo mi absolutnie nie.  Imponuje mi chłopak który mimo biedy, nędzy, niepewności życiowej coś konstruuje w piwnicy, imponuje mi dziewczyna która uszyje sama sukienkę lub napisze piękny poemat. Oni są przyszłością świata. Póki co niestety zdolności twórcze młodych Polaków  są zduszone w zarodku .

Wmówili nam, że obecny system kapitalistyczny jest najlepszym, jedynym rozwiązaniem politycznym ale przecież on zabija ziemię i człowieka, czy Ty tego Polaku nie widzisz ? ile masz samobójstw w Polsce, ile jeszcze milionów Polaków ucieknie z kraju? Toż to przecież hekatomba jakiej nigdy jeszcze w Polsce nie było ale za to kościoły pełne i miliony na kolanach przed czarnymi w sukmanach.

Ten zwyrodniały  system przeliczył Ciebie i mnie w zysk a gdy zachorujesz despota przygotuje dla ciebie eutanazje, bo chory = brak profitu. Dasz sobie pewnie to wmówić, że trzeba dla ratowania gospodarki poddać eutanazji bezrobotnych i chorych. Skoro sprzedałeś za srebrnika swoją piękną, dostatnią Ojczyznę Polskę Ludową to każdy kit żyd Ci teraz wciśnie .Zobacz co się dzieje na świecie, ile jeszcze krwi ma spłynąć by szumowiny  zwiększyły swój profit ? Popierasz to? Piękną Syrię rozwalają i Ukrainę a tyle tam siły twórczej, tyle młodych ludzi którzy chcą żyć w pokoju w ojczyźnie i pracować dla niej .

Kończąc chcę nawiązać jeszcze do tematu o zakazanych wynalazkach i artefaktach archeologicznych . Pamiętacie może scenę końcową  amerykańskiego filmu „Indiana Jones”? Kiedyś, każdy z nas wlepiał swoje głodne gały w te idiotyczne filmy ponieważ pokazywały „sen amerykański” za którym tak tęskniliśmy ale czasem twórcy tych filmów objawią w swojej propagandzie filmowej prawdę .
Zdjęcie poniżej pokazuje scenę finalną i magazyn pełen skrzyń z rożnymi tajemniczymi artefaktami, wynalazkami zapieczętowanymi i na zawsze ukrytymi przed ludzkością.

John Niven column-1571926

Czołem Rodacy. Zapalcie Ogień swoim Dziadom .

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s