Śpiesz się Powoli

Chcesz zniszczyć swojego wewnętrznego żyda który cichym głosikiem napierdala ci 24/h mantrę, że masz się śpieszyć, czas to pieniądz ? To proste jak but, wystarczy zwolnić tempo swojego życia i wyluzować. Aj waj giewałt ! wtedy wkurzysz rabinat maksymalnie .Nie musisz brać karabinu w rękę i iść na barykady, nie trzeba tworzyć rewolucji czy innych zadym bo to z góry przegrana propozycja.
Oni czekają na frajerów którzy zaczną podpalać skarbówki , ZUS-y lub kościoły ( choć to by był na pewno piękny widok )  Oni kontrolują każdy quasi rewolucyjny odruch społeczeństwa, demaskujemy się wpisami na necie a najlepszy wywiad ma kościół – bo nawet sami gadacie księdzu na spowiedzi swoje tajemnice, zapraszacie tych sukienkowych szpiegów na kolędy i jeszcze im płacicie. CIA lub ten straszliwy moooossad to debile, piaskownica w porównaniu z Watykanem.  2000 tys lat  istnieje ta mafia, przetrwała i ma się lepiej jak nigdy – to mówi samo za siebie . Myślita, że 6 lat w seminarium uczą się zdrowasiek ? Uczą się bolcowania a przede wszystkim szpiegowania i liczenia pieniędzy .

Jeden sposób by legalnie zacząć rozwalać ich niewolniczy system to wziąć życie w swoje ręce, olać ten pośpiech w życiu i śmiej się im prosto w twarz – bo te kurwy chazarskie i przekupiony motłoch nie boi się waszych protestów ulicznych lub koktajlów Mołotowa – spałują was, wyłapią, powsadzają do pierdlów, klechy was ekskomunikują a żydy gdy nawet walkę przegrają to przepoczwarzą się w rewolucjonistów i będą ponownie wami sterować. Kanalie chazarskie boją się jak świętej wody mądrego, spokojnego człowieka i Ty masz takim być Polaku, miej wewnętrzny spokój, nie poddawaj się emocjom, zachowaj zimną krew .
Atmosfera paniki wszędzie na każdym kroku ,straszą wojnami,arabami, ebolami, globciami, IS-ami, kryzysami, Rosją i Putinem . Histeryczne, nabuzowane psychotropami impulsywne baby w TV klepią jęzorami jak najęte – ich chore emocje spływają na ciebie i jak nakręcony szajbus wsiadasz w swój złom i zapierdalasz na  na złamanie karku do Kauflandu by kupić po przecenie niemiecki proszek do prania, po drodze rozjedziesz psa a czasem mohera, nazbierasz sto mandatów, nie zerkniesz na piękne niebo, słonce, drzewa bo zasrańcy w TV wmówili ci, że czas to pieniądz i w ten sposób gudłajstwo ma Ciebie Polaku w kieszeni .

Helmutom zaasfaltowali autostradami 1/3 kraju by mogły te błazny w swoich mydelniczkach  rozwalać się nawzajem i ta kretyńska moda na autostrady przyszła do Polski.Bo jak nie będzie autostrad to koniec – rozumuje typowy Polak .Wytną nam lasy zabetonują piękne łąki a Ty się cieszysz bo poczujesz się jak Niemiec pędząc w niemieckim złomie czy jakimś ścigaczem ku kompletnej zatracie a potem flaki na drodze, połamane kończyny, tragedie rodzinne i kupa długów u lichwiarza .

Najlepiej rzucić to wszystko i przesiąść się na konia lub wsiąść do bryczki (to wcale nie był by koniec świata gdy na serio pomyślisz o tym) Tak wiec trzeba dać ludziom system transportu który służy człowieczeństwu a nie ich niszczy.

Nie jestem przeciwnikiem postępu ale nie oddał bym centymetra Polskiej ziemi pod autostrady ponieważ te autostrady i samochody są narkotykiem – nie potrzebnym balastem .One służą temu aby tych Niemców i teraz Polaków przyswoić do życia w ciągłym nieustannym pędzie za mamoną. Technokracja Niemiecko/amerykańska zamieniła ludzi w roboty, dała im błahostki w postaci zmieniających się co rok  z wyglądu szmelcu na czterech kółkach a prawdziwy postęp techniczny jest skrywany . Niech mi ktoś powie, że przez ponad 100 lat nie potrafiono wymyślić lepszej jednostki napędu od silnika spalinowego?
Sieć obecnych dróg całkowicie wystarczy, zbudowałbym natomiast w Polsce od morza po góry, od wschodu po zachód system szybkiej kolei na wzór Francuzów nie dosyć, że prawie cały transport ciężarówek dało by rade dać na kolej towarową to w 3 godziny mógł byś pociągiem w całkowitym bezpieczeństwie i relaksie przejechać ze Szczecina do Przemyśla, przy okazji podroży można wesoło pogadać z pasażerami, obalić browara i obserwować piękne Polskie krajobrazy zza okna mknącego jak strzała pociągu. W miastach nawet tych mniejszych zbudować/ odnowić sieć tramwajową i zakazać wjazdu samochodom. Mielibyście wtedy cisze, czyste powietrze – dusza człowieka potrzebuje spokoju. A gdy chcesz odwiedzić dalsze zakątki świata co jest piękniejszego od podroży statkiem po cudownych morzach i oceanach? Nie trzeba siedzieć jak sardynki w latających trumnach co rusz spadających na ziemie.
Przez 25 lat klerykalna  Polska  co potrafiła zbudować ? multum pomników Wojtyły , gigantycznego Jezusa i kilkaset tysięcy nowych kościołów, to by było na tyle z myśli inżynieryjnej obecnej Polski. Komunistyczne Chiny w 10 lat stworzyły największą sieć szybkiej kolei a kapitalistyczna Polska cofa się do ery sanacyjnej . Niedługo kutwy sejmowe zmienią konstytucje i pozwolą znowu ścierwu przyjmować tytuły szlacheckie i wtedy będziesz plebsie z drogi schodził gdy Pan hrabia z hrabiną lub proboszcz pojedzie mercedesem .
Śmieją się patafiany Polskie z Rosji która buduje swoje okręty, samoloty, podbija kosmos a czy ja muszę przypominać z czego słynie Polska myśl techniczna ? z gipsowych krasnali, palet drewnianych i krzyży.
Szerokiej drogi oszołomy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s