Kozacki taniec z szablami

Słowiańska Polska umiera! Ze Słowiaństwem łączy nas już tylko język Polski który jest niszczony, pogardzany często przez samych Polaków, a gdy ojczysty język zniknie, zniknie ostanie ogniwo łączności z naszą wielką tradycją Słowiańską i zamienimy się w obłąkane, chciwe cyborgi.

Chrześcijaństwo potrafiło zburzyć całkowicie logikę, niezależną myśl i Polacy zatracili się w jezusowym świecie mrzonek, absurdów, nielogicznych faktów, infantylnych żydowskich  obcych ludzkiej  naturze głupstw religijnych.
Pozostałości słowiańskiej kultury można tylko spotkać w Rosji, na Ukrainie, Białorusi .Tam judejski cerkiewny prawosławny  buldożer  nie potrafił całkowicie zaorać świadomości słowiańskiej i nasza tradycja jest na wschodzie ciągle żywa.
Film poniżej przedstawia taniec z szablami w wykonaniu kozackiej tancerki – to jest właśnie piękny przykład spuścizny Słowiańskiej który istnieje na terenach wielkiej Rosji .

Jestem pewien, że w Polsce nie spotkasz się z podobnym przedstawieniem. Nie ma w Polsce kobiety która potrafiła by powtórzyć nawet 10 % tego tańca. Polskie kobiety, dziewczyny całkowicie zatraciły jakąkolwiek odwagę, niezależność, myśl patriotyczną, a ja liczyłem, że w sercach Polskich kobiet tli się jeszcze iskra słowiańskości – myliłem się.

Bo obecnie kobiety wolą iść do kościołów i klęczeć przed okupantem watykańskim i biorą całkowicie serio bzdury żydowskie o Jezusie, Mary, Mojżeszu itd, a jeszcze relatywnie niedawno bo 1000 lat temu nasze Słowiańskie kobiety były dumnymi matkami, wojowniczkami i pielęgnowały kulturę, wierzenia , obyczaje słowiańskie.To one były strażniczkami domowego ogniska, one wychowywały przyszłych wojowników i przyszłe matki one były kapłankami, wiedźmami –mądrymi kobietami.

Co mamy teraz ? Polskie matki w swoim ślepym pędzie do europejskości zabijają swoje nienarodzone dzieci , wychowują swoje córki na potencjalne dziwki i egoistyczne manekiny. Atutem nowoczesnej Polki jest teraz telefon komórkowy a sensem życia polubienia zdjęć na FB, dyskoteka i nieskończone zakupy w galeriach, a w głowach absolutne zero wiedzy historycznej(tej prawdziwej). Spróbuj powiedzieć Polce coś o Słowiańskich tradycjach, wierzeniach to cię wyśmieje i powie, że jesteś  prymitywem.

Polskie naiwne kobiety są główną siłą kościoła, on na was bazuje, bez was kościół by nie istniał .To dla was kobiet kościół stworzył dziecinne mity/bajki o Maryi, o Magdalenie i niezliczone święte matki Teresy itd. A jak traktuje kobiety ten żydowski kościół ? uważa was za nieczyste istoty, jesteście podkategorią, niższym gatunkiem, niewolnikiem żyda w sukmanie co widać dobitnie na przykładzie zniewolonych sióstr zakonnych . Zamiast się zbuntować to wy wręcz zakochujecie się w ładnym księdzu, natomiast obraz uległego, skatowanego, okrwawionego jezusa jest waszym ideałem męskości a zdrajca Polski Wojtyła Bogiem ?

Zamienili wasze życie w żydowskie piekło -pogoń za pieniądzem , wpojono wam strach przed śmiercią, przed piekłem, szatanem, pierdolą wam, że władza pochodzi od boga a wy jak automatowy później pogrążacie swoją ojczyznę w coraz większym  piekle  głosując na polityków których wskazał kler i episkopat. Aby zlikwidować naród nie trzeba niszczyć armii wystarczy zniszczyć świadomość kobiety i w ten sposób czarna chrześcijańska plaga opanowała ten kraj doszczętnie.

Zabrakło męskiej siły w Polsce by powstrzymać kobiety od głupstw bo faktem jest to, że kobiety w swojej naturze są bardzo podatne na tanie impulsy , łatwo jest je omamić religią i propagandą polityczną, one żyją często w fantazji dlatego silny mężczyzna musi być ostoją logiki, rozsądku, spokoju ale męskość w Polsce upadła i teraz baby rządzą  i zakopią Polskę doszczętnie.

Medycyna pompuje kobiety psychotropami , kościół wpaja bzdury, telewizja kończy dzieło i ogłupia Polki snem amerykańskim. Rolą mężczyzny jest ochrona kobiet nie tylko przed złem fizycznym ale najważniejsze – pokazywanie kobietom priorytetów życiowych i nadrzędna sprawa –wpajanie kobietom logicznego myślenia o życiu i świecie …A wy zamiast twardo stawiać sprawę adorujecie kobiety podarunkami , skakacie wokół tych histerycznych, nawiedzonych  bab jak pieski, stawiacie je na piedestale niewinności i czystości. Polscy mężczyźni są teraz feministami czyli całkowitymi ciotami i pedałami a potem wielkie zdziwienie, że żona, narzeczona, córka puszcza się na dyskotekach ?

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s