Kozacki taniec z szablami

Słowiańska Polska umiera! Ze Słowiaństwem łączy nas już tylko język Polski który jest niszczony, pogardzany często przez samych Polaków, a gdy ojczysty język zniknie, zniknie ostanie ogniwo łączności z naszą wielką tradycją Słowiańską i zamienimy się w obłąkane, chciwe cyborgi.

Chrześcijaństwo potrafiło zburzyć całkowicie logikę, niezależną myśl i Polacy zatracili się w jezusowym świecie mrzonek, absurdów, nielogicznych faktów, infantylnych żydowskich  obcych ludzkiej  naturze głupstw religijnych.
Pozostałości słowiańskiej kultury można tylko spotkać w Rosji, na Ukrainie, Białorusi .Tam judejski cerkiewny prawosławny  buldożer  nie potrafił całkowicie zaorać świadomości słowiańskiej i nasza tradycja jest na wschodzie ciągle żywa.
Film poniżej przedstawia taniec z szablami w wykonaniu kozackiej tancerki – to jest właśnie piękny przykład spuścizny Słowiańskiej który istnieje na terenach wielkiej Rosji .

Jestem pewien, że w Polsce nie spotkasz się z podobnym przedstawieniem. Nie ma w Polsce kobiety która potrafiła by powtórzyć nawet 10 % tego tańca. Polskie kobiety, dziewczyny całkowicie zatraciły jakąkolwiek odwagę, niezależność, myśl patriotyczną, a ja liczyłem, że w sercach Polskich kobiet tli się jeszcze iskra słowiańskości – myliłem się.

Bo obecnie kobiety wolą iść do kościołów i klęczeć przed okupantem watykańskim i biorą całkowicie serio bzdury żydowskie o Jezusie, Mary, Mojżeszu itd, a jeszcze relatywnie niedawno bo 1000 lat temu nasze Słowiańskie kobiety były dumnymi matkami, wojowniczkami i pielęgnowały kulturę, wierzenia , obyczaje słowiańskie.To one były strażniczkami domowego ogniska, one wychowywały przyszłych wojowników i przyszłe matki one były kapłankami, wiedźmami –mądrymi kobietami.

Co mamy teraz ? Polskie matki w swoim ślepym pędzie do europejskości zabijają swoje nienarodzone dzieci , wychowują swoje córki na potencjalne dziwki i egoistyczne manekiny. Atutem nowoczesnej Polki jest teraz telefon komórkowy a sensem życia polubienia zdjęć na FB, dyskoteka i nieskończone zakupy w galeriach, a w głowach absolutne zero wiedzy historycznej(tej prawdziwej). Spróbuj powiedzieć Polce coś o Słowiańskich tradycjach, wierzeniach to cię wyśmieje i powie, że jesteś  prymitywem.

Polskie naiwne kobiety są główną siłą kościoła, on na was bazuje, bez was kościół by nie istniał .To dla was kobiet kościół stworzył dziecinne mity/bajki o Maryi, o Magdalenie i niezliczone święte matki Teresy itd. A jak traktuje kobiety ten żydowski kościół ? uważa was za nieczyste istoty, jesteście podkategorią, niższym gatunkiem, niewolnikiem żyda w sukmanie co widać dobitnie na przykładzie zniewolonych sióstr zakonnych . Zamiast się zbuntować to wy wręcz zakochujecie się w ładnym księdzu, natomiast obraz uległego, skatowanego, okrwawionego jezusa jest waszym ideałem męskości a zdrajca Polski Wojtyła Bogiem ?

Zamienili wasze życie w żydowskie piekło -pogoń za pieniądzem , wpojono wam strach przed śmiercią, przed piekłem, szatanem, pierdolą wam, że władza pochodzi od boga a wy jak automatowy później pogrążacie swoją ojczyznę w coraz większym  piekle  głosując na polityków których wskazał kler i episkopat. Aby zlikwidować naród nie trzeba niszczyć armii wystarczy zniszczyć świadomość kobiety i w ten sposób czarna chrześcijańska plaga opanowała ten kraj doszczętnie.

Zabrakło męskiej siły w Polsce by powstrzymać kobiety od głupstw bo faktem jest to, że kobiety w swojej naturze są bardzo podatne na tanie impulsy , łatwo jest je omamić religią i propagandą polityczną, one żyją często w fantazji dlatego silny mężczyzna musi być ostoją logiki, rozsądku, spokoju ale męskość w Polsce upadła i teraz baby rządzą  i zakopią Polskę doszczętnie.

Medycyna pompuje kobiety psychotropami , kościół wpaja bzdury, telewizja kończy dzieło i ogłupia Polki snem amerykańskim. Rolą mężczyzny jest ochrona kobiet nie tylko przed złem fizycznym ale najważniejsze – pokazywanie kobietom priorytetów życiowych i nadrzędna sprawa –wpajanie kobietom logicznego myślenia o życiu i świecie …A wy zamiast twardo stawiać sprawę adorujecie kobiety podarunkami , skakacie wokół tych histerycznych, nawiedzonych  bab jak pieski, stawiacie je na piedestale niewinności i czystości. Polscy mężczyźni są teraz feministami czyli całkowitymi ciotami i pedałami a potem wielkie zdziwienie, że żona, narzeczona, córka puszcza się na dyskotekach ?

2 comments

 1. tekst bardzo tendencyjny, pisany przez ograniczonego człowieka z ewidentnymi problemami psychicznymi i własną męskością (coś jakby połączenie psychicznego kastrata i schizofrenika), który nie może się zdecydować czy kobiety mają siedzieć cicho i słuchać mężczyzn którzy ich chronią czy używać szabli??? Wg. niego polskie kobiety jednocześnie leżą krzyżem w kościele i całymi dniami poddają się indoktrynacji KK ( to wg autora bardzo źle) a jednocześnie całymi dniami siedzą na fb w galeriach na dyskotekach skrobią się i wychowują córki na dziwki ( to też oczywiście bardzo naganne), autor nie zauważa zupełnie, że jedno drugie wyklucza…ponadto zarzuca Polką że nie uprawiają tradycyjnego kozackiego tańca WTF gdzie ja zabłądziłam??? Jeżeli natomiast to tekst pisany przez trolla na zlecenie ruskiego wywiadu to muszą im dawać niezłe dopalacze bo na sucho się czegoś takiego nie da spłodzić.
  ps. a co do inteligencji kobiet to proszę sobie obejrzeć statystyki przeciętna Polka jest dużo bardziej wykształcona i zaradna od przeciętnego Polaka…żal ale internet wszystko przyjmie nawet wypociny jakichś niemotów…a najgorsze w tym wszystkim jest to, że znajdą się w PL mężczyźni którzy się z tym faktem zgodzą co potwierdza tylko powyższe statystyki

  Polubienie

  1. Trafiłam tutaj zainteresowana genezą kozackiego tańca z szablami, a tu taki stronniczy artykuł…
   Nigdy nie spotkałam się z takim spojrzeniem na kobiety wśród pasjonatów i miłośników naszej słowiańskiej kultury oraz rodzimowierców. Szczerze, to właśnie radzę się Panu zapoznać z historią (tą prawdziwą) i faktycznym stanem rzeczy (nie tylko opartym na statystykach).
   W tym artykule przede wszystkim brakuje merytoryki, a jeżeli już jest Pan tak rozczarowany dzisiejszymi Polkami (ciekawe dlaczego?🤔) to proszę swoje, za przeproszeniem, wypociny podeprzeć źródłami i danymi.
   Dodam jeszcze, że często składnia jak i interpunkcja mocno „kuleje”. Mam nadzieję, że będzie się Pan rozwijał w dobrym kierunku, a nie stał w miejscu. Szczególnie, że to miejsce, w którym Pan stał pisząc ten artykuł jest conajmniej śmieszne, nielogiczne i na pewno podejście do kobiet nie ma nic wspólnego z rodzimym.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s