W Moskwie pada już śnieg?

Tak jak często powtarzałem w poprzednich wpisach, że w Rosji będzie jeszcze wiele prowokacji samolotowych i doczekaliśmy się następnej z mniejszą ilością ludzi ale z czlowiekiem wielkiej rangi polityczno-gospodarczej.
Możemy być raczej pewni, że wypadek samolotu w Moskwie z szefem Total Christophe de Margerie nie był wypadkiem ale morderstwem zaplanowanym przez CIA lub inna służbę zachodnią.

Christophe de Margerie

-Po pierwsze ten człowiek był stanowczym przeciwnikiem zrywania stosunków z Rosją.
-Był przeciwny sankcjom.
-Kilka lat temu wspominał o możliwości handlu ropa i gazem z pominięciem dolarów.
-Firma Total jest jedną z największych zachodnich firm naftowych działających w Rosji.
-de Margerie był potencjalnym przywódcą Francji.
-de Margerie i Putina  łączyła przyjaźń.
Wszystko to a nawet więcej zadecydowało o jego likwidacji by usunąć jeden z niewielu Francuskich głosów rozsądku poważnego kalibru.
Francja siedzi głęboko w kieszeni międzynarodowego żyda ale mimo tego z wszystkich zachodnich państw jako tako jest najbliżej Rosji w sferze ekonomicznej i powiązań historycznych.
Pomiędzy tymi krajami istnieje jeszcze jakaś łączność nazwał bym to spuścizną historyczną i sympatią narodową którą żyd próbuje zniszczyć.
No i teraz zacznie się ponowna demonizacja Rosji, że za wypadkiem stoi Putin.Amerykanie muszą podtrzymać antyrosyjską histerie i na pewno USA dokona wiele podobnych zamachów, prowokacji na terenie Rosji i w okolicznych krajach w tym w Polsce.
Oczywiście śmierć  de Margerie pogorszy stosunki polityczne pomiędzy Rosją a Francją i wiele do tej chwili obiektywnych francuzów zamieni się w zagorzałych rusofobów i na wzór cymbałów Polskich zaczną pluć jadem i pianą na Rosję.
Rosja już miała „prezenty” CIA : Smoleńsk z Polskim Tupolewem, Malezyjski MH 17 pod Donieckiem i teraz samolot z  de Margerie w Moskwie.

Absolutnie nie zdziwiła mnie ta tragiczna wiadomość byłem na nią przygotowany.
Jeśli chodzi o scenariusz samej katastrofy przypuszczam, że osoby odpowiedzialne za techniczny stan samolotu zostały przekupione i już we Francji na pokładzie samolotu umieszczono ładunek wybuchowy.
Natomiast w Rosji CIA zajęła się przekupieniem ewentualnie odurzeniem narkotykami kierowcy pługa by wjechał na pas o ściśle określonym czasie a gdy samolot zbliżył się do pługa nastąpiła detonacja bomby na pokładzie. Przyjadą teraz do Rosji „eksperci” francuscy i tak samo pozamiatają sprawę jak zachód dał pod dywan sprawę z malezyjskim MH 17..A światowe media żydowskie mają nową pożywkę i przez następne parę dni nakręcą ponownie maksymalnie nienawiść do Rosji i Putina a głupi lud to kupi.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s