Przyroda nas Zmiażdży

Nadzwyczajne wydarzenia wymagają podjęcia nadzwyczajnych środków . To co się dzieje obecnie w Rosji , Ukrainie i Syrii wymaga podjęcia stanowczych i radykalnych kroków przez przywództwo Federacji Rosyjskiej.
Tylko powrót do komunizmu uratuje Rosję jak i świat.
Cokolwiek innego Rosja by obecnie robiła w obronie na nic się nie zda bo tylko wspólnota, gromadność może utrzymać naród, kraj razem.Mimo tego, że Putin uratował Rosję od kompletnego upadku to od czasu Jelcyna w Rosji namnożyła się gigantyczna liczba ludzi zachłyśniętych zachodnim stylem życia i ona stanowi V kolumnę gotową sprzedać swój kraj za amerykańskiego hamburgera a na dodatek zachód wyhodował węża w postaci wściekłej Ukrainy i ten wąż będzie kąsał Rosję aż jej nie zniszczy .Ameryka  podtrzyma Ukrainę tak długo przy życiu aż jej smród nie rozejdzie się po całej Rosji .A w Polsce Niemcy swoim złomem na czterech kółkach a Watykan farmazonami jezusowymi podtrzymują Polaków w stanie apatii, letargu, śpiączki umysłowej .Przez 25 lat w Polsce żaden ruch oporu nie potrafił się wykształcić bo dopóki kościoły są pełne i ludzie wierzą w wielkiego żyda w niebie dopóty w Polsce będzie syfi i mogiła.W Polsce ludziska wylezą na ulice gdy Tv przestanie puszczać tance z gwiazdami!
To właśnie banderowska, nazistowska, germanofilska i antyrosyjska Ukraina plus miliony pro zachodnich Rosjan rozwalą Rosję od wewnątrz tzw. Miękka siła zniszczy Rosję..Miękka siła to nic innego jak V kolumna milionów zwolenników zachodu , następna warstwa zdrajców to nawiedzeni prawosławni i coraz większa liczba Rosjan monarchistów dążących powrotu Caratu …. Niestety Debile są tez w Rosji bo chcą powrotu szlachty, książąt i chcą widocznie być znowu bosym, nieczytelnym chłopem pańszczyźnianym ! Z wielkim smutkiem muszę przyznać, że Kolebka komunizmu obecnie gnije w kapitalistycznym syfie ale może Putin ma jakiegoś asa w rękawie i nas pozytywnie zaskoczy ?

Powstał gigantyczny bigos w Rosji i żeby utrzymać kraj w całości nie można iść półśrodkami jak to robi teraz w obronie .  Już same sankcje rozłożyli Rosję na łopatki bo Rosja przez swoją naiwność tudzież celowe działanie i zwykłą chciwość zaczęła naśladować w sferze przemysłowej , ekonomicznej zachód czyli sprzedawała zachodnim lichwiarzom fabryki/banki i uzależniała się od nich w każdej dziedzinie gospodarki …Dla przykładu podam, że Rosja nie jest teraz w stanie wystrzelić satelity w kosmos bo nie mogą kupić amerykańskich układów scalonych , nie potrafią zwodować okrętu wojennego ponieważ turbiny robi dla nich Ukraina , nie może Rosja wiercić ropy w Arktyce bo Norwegia nie sprzeda im wierteł głębinowych ! Za komuny wszystko u siebie potrafili wyprodukować i byli w tym potęga.Cokolwiek Rosja buduje u siebie obecnie od sprzętu wojskowego po sprawy cywilne są dorobkiem ZSRR i komuny! Coraz mniej tego zostaje i teraz są na łasce kurew z Wall street i naród Rosyjski piszczy .Wmówiono Rosjanom, że u nich nic nie opłaca się produkować bo lepiej kupić u żyda bo tańsze i lepsze i efekty są tragiczne. Wolnego rynku im się zachciało i obecnie mają wolny burdel. Giełdy pobudowali na wzór amerykański i teraz numerki,kursy walut,jakieś pseudo wzrosty i notowania żydowskich firm są ważniejsze od spokojnego, dostatniego życia….Czy Rosjanie nie widzieli co się dzieje np. w Polsce po wejściu do Unii? Mieli przecież przykłady upadku i degradacji neokolonialnej państw wschodnich i powinni podjąć starania żeby nie powtórzyć Polskich błędów .Niestety Rosjanie dali się wyruchać przez międzynarodowego żyda i naprawić sytuacje będzie arcytrudno.Bo gdy powiedzmy zachód niedługo sankcje zniesie Rosja znowu będzie żebrać Amerykę czy Niemcy a nawet Polskę by im jabłka sprzedali – Obym się mylił..

Wracając do komunizmu ;
W Rosji oczywiście pewne rzeczy z ery ZSRR zostały zachowane przeważnie wojskowe( nawet tu kupują od żabojadów jakieś gówniane okręty wojenne i od początku tej farsy wiedziałem, że Rosjanie żadnego statku na oczy nie zobaczą, do Rosji przyleci jedynie wiatr Mistral ) ale cały nieomalże wielki dorobek komunizmu został w Rosji wyrzucony na śmietnik i obecnie następuje agonia wielkiego kraju .W Sankt Petersburgu  nawet odholowali z nabrzeża okręt  Aurorę znak rewolucji październikowej  !

Niektórzy Liderzy Rosji na pewno kumają sens tego wszystkiego i orientują się, że obecne działania obronne są dobre tylko na krotki okres czasu i wiedzą ,  że komunizm jest jedyną możliwą obroną przed katastrofą. Wiele mądrych posunięć Putin zrobił jak wywalenie z Rosji wszystkich amerykańskich organizacji pozarządowych stanowiących przyczółek przyszłej kolorowej rewolucji no i Krym perła morza Czarnego jest znowu w Rosji ale moim zdaniem to tylko podtrzymuje agonie i nic nie uratuje Rosji jeżeli nie wróci do komunizmu .Z jeden strony Putin działa sprawnie a z drugiej dziwne rzeczy robi bo wydaje miliardy $ na jakieś ogłupiające widowiska cyrkowe typu olimpiada w Soczi czy wyścigi F1 .Wycieli tysiące hektarów pięknych górskich lasów by zachodnie ścierwo mogło przez 2 tyg na nartach pozjeżdżać!.Putin buduje też Rosjanom cerkwie żeby żydy mogły wciskać znowu kity o Jezusach i narodach wybranych . J.Stalin wlał oleju Rosjanom do głów a teraz cały jego wielki dorobek znika w oczach i żydowszczyzna odnosi sukces .

Zdaję sobie sprawę, że Putin ma kolosalne kłopoty bo cały czas zachód kłody pod nogi mu rzuca i jakikolwiek powrót do idei komunizmu w Rosji nie może nastąpić przez jeden dzień ale czasem trzeba działać szybko albo się walkę przegra.Sprawa wygląda na tyle źle, że z każdym dniem szansa na sukces maleje ponieważ zwiększa się procent zakażonych wirusem kapitalizmu a ta hołota zębami i pazurami będzie bronic swego nędznego kapitalistycznego życia i spróbuj im coś pozytywnego powiedzieć o komunizmie – Oni cię zakrzyczą, zaplują a nawet zabiją jak to miało miejsce w maju w Odessie….Im dłużej Putin czeka tym mniej Rosjan pamiętających piękny dorobek komunizmu i coraz więcej pokolenia wychowanego na śmietniku zachodnich „wartości”. Putin ma wielki dylemat i musi wybierać : Albo komunizm i stabilna silna Rosja albo nieunikniony Majdan na placu Czerwonym .Transformacja  do komunizmu na krótką metę może trochę zaboleć ale bez tego czeka Rosję rozbiór i zagłada.

Z tego co widzę na forach w dyskusjach i w komentarzach ludzie boją się jak ognia wspominać oczywistego faktu, że to komunizm jest zbawieniem ludzkości .Nie znam Rosyjskiego ale myślę, że w Rosji głosy w obronie komunizmu są częstsze, w końcu nawet w Dumie jest jeszcze partia komunistyczna, natomiast zachód i wschodnią Europę ogarnęła istna psychoza anty komunistyczna . Komunizm jest kompletnym tabu, słowem zakazanym i żeby było tragikomicznie kraje jak Polska najbardziej doświadczone przez II wojnę i uratowane przez Komunizm wspierają oficjalnie faszyzm/nazizm Ukraiński który w Polsce wymordował 7 milionów ludzi.

Zachód mozolnie i wytrwale przez 25 lat istnienia Ukrainy potrafił pustymi obietnicami beztroskiego życia i   demagogią zamienić miliony Ukraińców w prawdziwe zombie gotowe lizać buty Niemieckiemu, Amerykańskiemu Panu. Wy nawet nie wiecie jakie piekło socjalne panuje obecnie na Ukrainie, tam żyd jest absolutnym Panem, bieda straszna ,Ukraińcy są zalewani narkotykami i alkoholem na kolosalną skale, ten naród jest w dosłownym sensie mięsem na narządy , młode kobiety są wysyłane samolotami do burdeli izraelskich, Arabii Saudyjskiej, Bahrajnu i Brukseli a tam są gwałcone i mordowane dla rozrywki, brutalny seks, pornografia na niespotykaną skalę, kompletna deprawacja białego narodu .

Ten styl życia czyli wartości demokratyczne mają przeniknąć do Rosji i on już tam kiełkuje. My Polacy nie cieszmy się też z cudzego nieszczęścia bo podobne piekło przechodzimy od 25 lat ! I ważny fakt , ta Ukraina w pewnej części jest mądrzejsza od Polski bo wschód Ukrainy ( Donbas) walczy zbrojnie z bandero stanem .Polacy nigdy nie będą walczyć o wolną ojczyznę na ich wzór bo zero jaj mają,TV przerobiła mężczyzn w cioty, nabuzowane psychotropami baby rządzą a kler was wykastrował i jak automatowy na bicie dzwonów chodzicie milionami do kościołów by klęczeć przez pedałami w sukmanach i wznosicie modły do żyda Wojtyły ! A po kościele przed telewizorem machacie pięścią i rzucacie kalumniami na swoich wschodnich braci . Testem litmusowym braku odwagi Polaka jest moja obserwacja rowerzystów posłusznie schodzących z rowerów by przejść przez pasy – Bo Pan policjant powiedział, że nie wolno rowerkiem po pasach jeździć ! I taki człowiek miał by wsiąść karabin w rękę ?
To już nie jest zabawa i tu nie ma z czego się śmiać ponieważ do SSUkrainy udało im się tez dolepić miliony faszystowskich rusofobów Polaków i powstała antyrosyjska koalicja POL-UKR. I z nią Rosja będzie musiała się zmierzyć lecz bez twardego ruchu w stronę komunizmu Rosja jest przegrana.

Czy zatomizowane, zmaterializowane, puste ideowo społeczeństwo można by nakłonić do porzucenia obecnego stylu życia i ponownej akceptacji idei komunistycznej ? Zapomnijcie bo teraz rządzi coca cola/ facebook i te banalne rzeczy potrafią obalić każdy dobry system i zrobić z dumnych ludzi żebraków a zarazem niszczycieli natury . Bo gdy lajkowanie durnych zdjęć na FB jest całym sensem życia wielu młodych kobiet to ja nie chcę mieć nic wspólnego z tą debilną „cywilizacją” i moim zdaniem nastąpi (MUSI nastąpić) światowy upadek człowieka bo sprawy za daleko poszły w złym kierunku – Przyroda nas Zmiażdży !

a.baa-Flower-sprouted-on-the-aspha

Matka ziemia zniszczy tą cholerna szarańcze żydowską a my naiwne głupie goje pójdziemy z nią w piach .Ziemia dała nam szanse żyć tu w pokoju, szczęściu i w harmonii z przyrodą ale my jak barany poszliśmy za niszczycielskim żydem i teraz Matka Ziemia nam przywali ! – zdmuchnie ludzi z powierzchni globu . Najważniejsze, że planeta Ziemia będzie uratowana , ten  bezcenny skarb wszechświata, błyszczący diament w ciemnościach kosmosu, a żydy wbiły wam do głowy poprzez ich brednie Jezusowe, że masz czynić ziemię sobie poddaną czyli eksploatować , zabijać, niszczyć za skrawki papieru …. Pluje na ich farmazony, dolary i złoto!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s