Licho nie śpi

Zabawię się dziś w prorokowanie sytuacji na następne kilka miesięcy a mianowicie – Wojna jest nieunikniona ale z tą różnicą, że nie Rosja ale Polska rzuci się na Rosję ewentualnie na Białorus. Mimo pozornego spokoju na froncie Ukraińskim, Licho nie śpi, bo Ameryka za dużo zainwestowała w Ukrainę by teraz Rosji odpuścić lub wycofać się z Europy wschodniej.

Rosja jest na celowniku od początku swego istnienia a tym bardziej gdy w Rosji narodził się komunizm, który był prawdziwym wstrząsem dla kapitalizmu.To naruszyło feudalny kapitalistyczny porządek świata a co się raz wydarzyło kiedyś w Rosji może ponownie wykiełkować, z wielokrotnie większą potęgą, bo komunizm nie zginał, on się tli w sercach wielu Rosjan – oni nie nie zapomną nigdy idei komunistycznej która z prymitywnego, Carskiego feudalnego państwa stworzyła w przeciągu zaledwie kilkunastu lat nowoczesną potęgę światową. Z tego powodu obecna Rosja musi być kompletnie zniszczona by światowy porządek według Talmudu mógł na ziemi w pełni zapanować i żeby już nigdy więcej idea komunizmu, braterstwa, równości nie narodziła się na ziemi.

Nie chce idealizować zbytnio Rosji bo u nich tez jest V kolumna czyli żydowska mafia oligarchów umiejętnie przez Putina poskromiona ale ona nie śpi. Jest też trochę zwykłych Rosjan zachwyconych świecidełkami zachodnimi, są lewacy, liberałowie, feminazistki, patologia homo i nawiedzeni prawosławni czyli gotowa populacja by sprzedać swoją ojczyznę za garść euro lub dolarów, i  już z nimi Putin ma pełne ręce roboty a teraz doszły ostre sankcje, zadyma z Ukrainą i gazem, prowokacje samolotowe, ciągłe pierdolenie ścierwa zachodniego do znudzenia o dupokracji i non – stop nawijanie o jakiś prawach człowieka ( bogatego ) i kto wie co jeszcze Rosję czeka ?

Popatrzcie jak Ameryka przeprowadza swoje akcje wprowadzania demokracji na świecie.

Zniszczenie Iraku jest dobitnym przykładem jak USA potrafi zdestabilizować kraj. Mozolnie przez długie lata Ameryka pracowała nad destabilizacją Iraku, zajęło jej to ponad 20 lat by wreszcie dokończyć dzieła w 2003 r i NIGDY Ameryka Irakowi nie odpuściła ! Zeby światu pokazać, że z Amerykanami nie ma żartów, urządzili u siebie wielką prowokacje, medialny super krwawy szoł 9/11 by każdy potencjalny niepokorny kraj świata zobaczył co się święci. Przy aprobacie rozwścieczonej populacji USA pierwsze co zrobili, to rozwalili Afganistan a w latach 80 tych Afgańscy mudżahedini byli dobrzy, ale już w roku 2003 Mudzahedini byli źli i trzeba było ich po demokratycznemu zbombardować.

To samo z Libią, i długie lata przez które USA pracowało and zniszczeniem Libii – jak zwykle Amerykance poświęcili ponad 300 niewinnych ludzi gdy strącili swój samolot Pan Am nad Szkocją w 1989 r i obwinili Libię za ten atak, a w roku 2010 USA zbombardowało doszczętnie ten kraj i przypieczętowano dzieło zniszczenia następnego progresywnego, świeckiego arabskiego kraju.

Ostatni dość dobitny przykład mściwości USA to niszczenie Syrii .USA, NATO, Izrael pracują nad Syrią już od kilkudziesięciu lat,  a od ponad trzech otwarcie ją bombardują i nie odpuścili   mimo tymczasowego uratowania Syrii przez Rosję.  USA Syrii nie daruje, bo teraz Amerykance wymyśliły jakiś ISIS by dobrać się w ten sposób do Syrii.

Nie mogę nie wspomnieć o ponad 50 letnich sankcjach nałożonych na Kubę i setek prób obalenia rządów komunistycznych Kuby i właśnie wtedy amerykanie obmyślili już plan użycia cywilnego samolotu do prowokacji nad Kubą tzw. operacja Northwood.

Ponad 10 lat pracy nad demonizacja Jugosławii i Miloszewicza też nie poszło na marne. Długo trwała akcja niszczenia Jugosławii, aż w końcu Serbia została poddana demokratycznemu bombardowaniu w 2000 r a Miloszewicza skurwiele zachodni zabili w więzieniu w Hadze!

Gdy USA upatrzy sobie jakieś państwo/ofiarę to USA NIGDY nie straci klienta z pola widzenia, aż nie zniszczy ofiary kompletnie i to samo mamy teraz z Rosją. Za daleko poszły sprawy by USA dało spokój Rosji i wojna jest nieunikniona .Po trupie Ukrainy, Syrii, Libii ,Iraku, Afganistanu Ameryka idzie na Rosję.

Szokiem dla Rosjan na pewno była pierwsza amerykańska prowokacja z samolotem Kaczyńskiego i następna prowokacja samolotowa z Malezyjskim MH17 ! Co to jest  kilkaset niewinnych ludzi dla żydoameryki gdy potrafią zabić bez mrugnięcia okiem  ponad 3 tys swoich w 9/11?

Amerykanie uwielbiają używać samolotów pasażerskich do wywoływania konfliktów.W wielkim skrócie przedstawie po kolei moim zdaniem najważniejsze prowokacje USA ostatnich lat z samolotami bo są to sprawy instrumentalnie ważne w tych rozgrywkach politycznych :

1. Bomba na pokładzie Pan Am nad Szkocją rok 1989 i zrzucenie odpowiedzialności na M.Kadafiego.

2. Wydarzenia 9/11 i zniszczenie aż czterech  samolotów z pasażerami, plus demolka budynków – 3 tysiące ofiar  i obwinianie Iraku i S.Husseina i jakiegoś wykreowanego w Hollywood Osame bin L super terrorysty.

3. Strącenie samolotu z Kaczyńskim i zrzucenie odpowiedzialności na Rosję.

4. Bomba na pokładzie  Malezyjskiego  MH 17  i zrzucenie odpowiedzialności na Rosję.
4 a. ‘zaginiony” Malezyjski MH 370, 08 marca 2014r.

 Jak widzicie USA pojechało ostro, bo aż w dwóch przypadkach obwinili Rosję za katastrofy a jak to często bywa do trzech razy sztuka i niebawem Ameryka pokaże Rosji, że z cywilami całkowicie się nie liczą i będzie trzeci rytualny mord czyli poważna prowokacja z samolotem tym razem według mojej intuicji i obiektywnej obserwacji spraw gdzieś w Polsce .

Popatrzcie jeszcze na pierwsze dwa przypadki. Liderzy Libii i Iraku zostali przez Amerykę zabici i to samo jest pisane W.Putinowi. Tylko jakiś wielki cud mógł by powstrzymać Amerykę i Izrael od zaprzestania ataku na Rosję.
Tym cudem odstąpienia Ameryki od próby zniszczenia Rosji był by upadek petrodolara, lub poważne ograniczenie w popycie na dolary. Nad tym Rosja z Chinami pracują, próbują stworzyć nowy blok gospodarczy BRICS i minimalizują obrotem dolarami na rzecz ich walut lub złota. Pierwsza jaskółka wiosny nie czyni, lecz USA widzi, że dni dolca są policzone i poszła ostro na Rosję bo to jedyny kraj który może oprzeć się światowej hegemonii USA.

Wracając do prowokacji z użyciem samolotów pasażerskich chciałbym podkreślić bardzo ważny fakt a mianowicie taki, że nawet państwa wasalskie jak Polska mogą być wykorzystane jak zwykłe mięso armatnie dla celów politycznych USA. Gdy rola Polski już zostanie do maksimum wykorzystana, wtedy rzuci się ten ochłap na pożarcie. Samolot Kaczyńskiego jest świetnym przykładem. L.Kaczyński największy europejski przyjaciel USA (bynajmniej on tak myślał) został wykorzystany przez USA i go poświęcono w zamachu na terytorium Rosji  i pandemonium nienawiści wobec Rosji j wtedy osiągnęło w Polsce zenit. Druga podobna prowokacja USA to niedawna katastrofa (zamach bombowy ) na Malezyjski MH17 i światowy amok/histeria/wrogość wobec Rosji jest wprost astronomiczna a w Polsce największa. Tu tylko iskra wystarczy by podpalić mózgi milionów Polaków którzy ruszą ochoczo z szablami na wschód.

I dlatego czekam na trzecią samolotową prowokację czyli ostatnia odsłonę zanim Europa środkowa zapłonie. Bo rola Polski się jeszcze nie skończyła i niestety ten kraj będzie polem walki Ameryki, chyba że Polacy obudzą się ze snu amerykańskiego i wstaną z kolan w co niestety bardzo wątpię.
Powie ktoś, że taki obrót spraw jest niemożliwy w Polsce i o żadnej wojnie tu w sercu Europy nie ma mowy, bo to nie te czasy i żyjemy w innych realiach geopolitycznych i jesteśmy mądrzejsi. Ha! – Tak samo myślała piękna Jugosławia zaledwie kilkanaście lat temu w 2000r a co ich spotkało z rąk barbarzyńskiej Ameryki i NATO sami widzieliśmy !

Lub powiecie, że już absolutnym farmazonem jest moja idea ataku Polski na Rosję lub Białoruś. A kto z was pamięta Gruzję w roku 2008 ? Ten malutki kraik na polecenie USA napadł na Rosję i obecnie podobna rola jest pisana Polsce, bo mieć w garści ponad 30 milionowy naród skrajnych Rusofobów i ich nie wykorzystać był by grzechem dla USA.

P.S..Wszystko jeszcze może się pozmieniać bo Rosja to nie bezbronna Libia lub Jugosławia. Jeżeli Ameryka nie da rady sobie przyporządkować Ukrainy i dogryźć się do Rosji to USA uruchomi plan B czyli rozparcelowanie Polski na kawałki, trochę dla Niemców, trochę dla kościoła a resztę dadzą pod kuratele chazarii, której grunt pod nogami w Palestynie się pali bo tyle syfu tam narobili, że pała boli i te hieny szukają teraz nowej ziemi obiecanej i nowych dawców, a my będziemy nowymi Palestyńczykami . Kościół już przygotował swoje naiwne Polskie owieczki do powitania wędrowców i posłuszeństwa wobec nowych Panów. Na razie rodacy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s