Gdy jesteś w Rzymie, czyń jak Rzymianie

Antyczni Rzymianie byli jednak bardzo mądrymi ludźmi ….bo tępili to żydowskie kurewstwo chrześcijaństwo jak tylko mogli i gdzie tylko napotkali tych nawiedzonych debili .Trochę jednak za późno się zorientowali w całej sprawie bo żelazo trzeba kuć póki gorące.

Wiemy, że w antycznym Rzymie istniał Politeizm z wieloma bóstwami od Jowisza po Apollo, Marsa itd. .Ich wierzenia istniały od zarania dziejów Rzymu i są dość ściśle powiązane z panteonem Bóstw antycznej Grecji . Rzymianie niekiedy absorbowali także Bóstwa ludów podbitych z najdalszych zakątków imperium. …Władcy Rzymu  pozwalali zdobytym państwom i plemionom zachować swoje wierzenia byle by płacili jakąś tam daninę i podatki ale w sprawach wiary byli bardzo tolerancyjni.

Ta  Rzymska tolerancja wobec wierzeń i obyczajów innych podbitych ludów pozwalała utrzymać jedność imperium. Tolerancja religijna  trzymała imperium w całości ale jak zobaczymy później ona była deską do trumny Cesarstwa bo w swojej ekspansji napotkali ścierwo w postaci nowej żydowskiej Religi czyli nowego kultu chrześcijańskiego, a to już były nie przelewki ale wojna o świadomość milionów mieszkańców Imperium i trochę za późno się połapali o co tu chodzi z tym Jezusem, krzyżem i pierdołami .
(Oczywiście imperium Rzymskie nie było gołąbkiem pokoju, był to system nakierowany na ekspansje. Ja w felietonie chcę po krótce  przedstawić sprawę tylko z punktu widzenia kultu chrześcijańskiego i jego ekspansji w basenie morza śródziemnomorskiego )

Od tego momentu zaczyna się powolny upadek Rzymu bo jak plaga ta religia docierała wszędzie, wszędzie się panoszyła,niszczyła stare obyczaje religijne,  wprowadzała zamęt polityczny….Ale to tylko połowę problemu bo jak się okazuje religia jezusowa jest religią nienawiści wobec innych wierzeń i rzymianie powoli się o tym przekonywali i ją nienawidzili co jest bardzo zrozumiale …Jak już pisałem antyczny Rzym był pełen rożnych kultów i bóstw ale wszystkie jakoś nawzajem się wspierały i żyły między sobą we względnym pokoju bez waśni religijnych. Dopiero chrześcijaninie wprowadzili pojęcie ortodoksji religijnej i pogardy dla starych wierzeń i obyczajów religijnych .
Antyczni rzymianie musieli pierwsi stawić czoła temu chrześcijańskiemu rakowi i niestety walkę przegrali a po tysiącu latach nasi Słowiańscy przodkowie musieli się zmierzyć z tym żydowskim wirusem i po długiej walce też tą bitwę przegraliśmy . Ostatni pogański lud europejski Prusowie zostali wycięci mieczem i krzyżem przez Watykański zakon Najjaśniejszej Mari Panny ( krzyżaków)

Ta religia nienawiści, zniewolenia opanowała cały świat ..Ona istnieje pod rożnymi postaciami ( judaizm , chrześcijaństwo muzułmanizm) Ona czasem przepoczwarza się i podszywa pod inne i jak kameleon potrafi dostosować się do każdej sytuacji.    I teraz pytanie co w niej jest takiego, że potrafiła opanować cały świat ? Jednym wspólnym mianownikiem w tych religiach jest : Pieniądz !..

To Pieniądz jest Bogiem chrześcijan i nie dziwota, że pieniądz potrafił omamić miliardy. Ta religia chrześcijańska obiecuje wiernym po śmierci fontannę złota ( życie wieczne w raju) a późniejsza wersja judaizmu muzułmanizm obiecuje swoim nawiedzonym 70 pięknych dziewic. Trzeba przyznać żydom pomysłowość – nie wojną ale zwykłą, pustą obietnicą pieniądza i kobiet po śmierci potrafili zniszczyć potężne imperia i potężne ludy, religie ! Poszli po najmniejszej linii oporu wobec człowieka, wykorzystali jego prymitywne rządzę i panują teraz nad całym światem.

Wyobraź sobie, że jesteś obywatelem Rzymu i od zarania dziejów twoi dziadowie pielęgnowali religie polietyczną .Ta religia jest naturalna, ona wyrosła z ich ziemi, jest piękna i tolerancyjna bez żadnych upokarzających nakazów, doktryn, jest w niej wiele wesołych świat i pełnych radości obchodów. W  religiach polietycznych – pogańskich  ciało człowieka jest ubóstwiane a nie jak w żydzizmie, chrześcijaństwie, islamie ciało człowieka jest uznawane za coś grzesznego, wstydliwego. Podsumowując, chrześcijaństwo zabija w człowieku ciekawość świata, przyrody !

A więc mamy u Rzymian panteon pięknych Bogów a tu nagle nagle pojawia się jakiś kult jednego boga, jej wyznawcy otwarcie bez ogródek szydzą z Twoich antycznych wierzeń i na dodatek zaczęli pierdolić, że żydzi są wybrańcami tego Boga i jedyną drogą do Nieba jest poprzez cierpienie tu na ziemi najlepiej tak jak Jezus umrzeć na krzyżu w męczarniach. Acha bym zapomniał ! Klęczenie przed trupem na krzyżu było czymś nowym – kompletną paranoją i na widok tego Rzymianom na pewno zrzedły miny i kopary opadły im do samej ziemi !
Antycznym Rzymianom musiały też gały z orbit wyskoczyć gdy usłyszeli chrześcijańskie farmazony i samobójczo upokarzające nakazy czyli listy apostolskie…Tylko jakiś pijany żyd mógł z takimi bzdetami wyskoczyć . To cholerstwo znajdowało coraz więcej zwolenników w imperium Rzymskim i władcy Rzymu musieli zastosować wobec tych debili ostrzejsze środki bo inaczej nastąpił by całkowity rozkład państwa od wewnątrz..

Pierdoły Sienkiewicza Quo Vadis możecie miedzy bajki włożyć bo na pewno większość ludzi myśli tymi kategoriami jakie są w tej żydowskiej książce czyli : „Biedny chrześcijański lud prześladowany przez psychopatycznych, głupich , Cesarzy. Ci biedni chrześcijanie chcieli się tylko modlić do Pana boga Jezusa a nienawistni Cesarze i władcy Rzymu ich ciągle gnębili „.  W rzeczywistości było wszystko na odwrót bo istnieje stara Rzymska maksyma „Gdy jesteś w Rzymie, czyń jak Rzymianie” według  której każdy starał się żyć w imperium Rzymskim czyli dostosowywać się do obyczajów religijno społecznych Imperium .
Psychopaci chrześcijańscy w imperium mieli całkowicie w dupie antyczne, piękne obyczaje religijne Rzymu. Rzym był cierpliwy być może nader cierpliwy lub w tej multitudzie Religii nie dostrzegł prawdziwego wroga, ponieważ wirusa chrześcijańskiego powinni zniszczyć w zalążku w Palestynie bo gdy rozlazły się te karaluchy po imperium było już niestety za późno i śmierć Imperium moim zdaniem była przesądzona ( Konstantyn wielki przypieczętował upadek Rzymu dając żydowskiej religii chrześcijaństwu status religii państwowej )

Moim zdaniem tzw. Upadek Rzymu jest dziełem chrześcijaństwa a nie jak mówią ”eksperci” jakimiś czynnikami geostrategicznym.Upadek każdej cywilizacji jest dziełem żydochrzescijanstwa, gdziekolwiek Jahwe, Jezus czy Allach przyjdzie wkrótce przychodzi feudalizm, prymitywizm,obłuda i śmierć.
Były na pewno w Rzymie gdy miarka się przebrała pogromy ale nie tego typu co nam pokazują watykańskie filmy i opisują w książkach. Wszystko to jest pisane przez pryzmat Watykanu czyli – chrześcijanin jest zawsze uciśniony, zawsze ktoś go chce zabić zniszczyć.Nasza religia jest jedyną religią pokoju i tolerancji  a wszystkie inne religie są złe, pogańskie itd. Itp. A władcy Rzymu byli zawsze źli, okrutni, żądni krwi niewinnego chrześcijanina..

Faktycznie taki obraz ma każdy przed oczami, bo jednak media TV i filmy potrafią zrobić z mózgu kompletna sieczkę, kompletnie przepłukać mózg i myślisz później o historii oczami odbiornika TV, a gdy pokażą film o walkach gladiatorskich to już każdy bierze to na serio i każdy z nas jest przekonany, że Rzymianie myśleli tylko o krwi i  seksie no bo pokazywali to w TV w jakimś głupim amerykańskim filmie np. w ostatnim serialu pod tytułem „Spartakus” ..ten serial  jest czymś niesamowitym – Odą do głupoty ! on powinien dostać nagrodę Nobla i Oscara za durnotę, to dotyczy większości tzw historycznych filmów 99% a może i więcej !

Wracając do Antycznego Rzymu :

Trochę debili chrześcijańskich na pewno zostało wybitych, ale to już były takie czasy, że się nie bawiono z nawiedzoną hołotą więc krwi przelano sporo.Pozwolono nawet tym chrześcijańskim cymbałom na wzór jezusa ukrzyżować się  ale nic to nie dało bo im więcej krwi tym więcej nawiedzonego robactwa się mnożyło i wyłaziło z katakumb. Reszta historii to już upadek najpierw Rzymu na którym miejscu zakorzenił się rak Watykan z rabinami czyli papieżami na czele,  a później upadek od chrześcijańskiego miecza Naszych Słowiańskich ludów i Naszych pięknych wierzeń .

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s