Kult murzyna i wojna przeciwko białemu człowiekowi na Ukrainie i Rosji

Jak by nie patrzeć Ukraina , Białoruś i Rosja nie jest jeszcze tak mocno jak zachód skażona żydowskimi tzw. wartościami jak: multi-kulti, homoseksualizm, pederastia i  są  to niektóre z wielu powodów międzynarodowego syjonizmu ukrywającego się pod wieloma szyldami, organizacjami i ruchami dążących do  zniszczenia ostatniego regionu na świecie gdzie biały człowiek nie jest skażony multikulturalizmem i gdzie ludzie białej rasy wiodą prym.

Spójność rasowo – etniczna W Rosji, Ukrainie nie jest aż tak naruszona jak na zachodzie..Bo widzicie ta wojna nie jest o surowce ale jest to wojna przeciwko ludziom białych nacji Wschodniej Europy.
Dotyczy to Ukrainy ale tak naprawdę jest to walka o zniszczenie ostatniego niezależnego suwerennego białego Państwa Rosji .Ukraina to sztuczny twór o Białorusi mogę tez tak powiedzieć, te tereny są najzwyklej Rosyjskie (na razie Ukraina jest pod wpływem USA ale to się wkrótce zmieni)
Na rożne sposoby trwa ta walka przeciwko białemu człowiekowi i moim zdaniem najbardziej niszczący i podstępny jest tzw. multikulturalizm jaki ma miejsce na zachodzie a który zachód chce eksportować do Rosji na polecenie międzynarodowego syjonisty.
Sami widzicie nieraz filmiki z Doniecka, Sławianska, Ługańska pokazującą ludność tych rejonów i co w nich widzicie ? Białego człowieka i dodam pięknego białego człowieka – ostatni na świecie region zdrowej białej rasy.

Rosja jako ostatnie państwo rządzone przez białego człowieka opiera się multi-kulti czyli temu co się rozgrywa w krajach tzw. białych: Niemcy, Kanada, USA, Skandynawii, Francja itd.. czyli mamy tam do czynienia już z jawną próbą zniszczenia fizycznego białego człowieka poprzez celowe masowe sprowadzania ludów z III świata i stworzenia w tych krajach potężnych animozji rasowych i religijnych. Ruch politycznej poprawności wśród białych i całkowity zakaz jakiejkolwiek krytyki lub oporu wobec masowego imigracji do tych państw powoduje rozkład polityczno społeczny zachodu . Celowe działania tzw. organizacji pozarządowych i polityków zdrajców śmiertelnie niszczy tkankę państw białego człowieka.
Zachód jest już moim zdaniem niezdolny do zapewnienia białemu człowiekowi jakiejkolwiek prawdziwej obrony – wszystko jest stworzone aby dobić białego człowieka i wywyższać uświęcać kolorowe ludy III świata kosztem białego. Murzyn ma być dla białego człowieka Bogiem i stworzono na zachodzie prawdziwy kult czarnego człowieka . Bardzo dobitnie widać to po reakcji Niemców na przyjazd Obamy do Berlina kilkanaście lat temu (o tym później w felietonie) .  Nic do ludzi III świata nie mam i nie jestem rasistą. W normalnym świecie my Europejczycy byśmy pomagali III światu w swoich ojczyznach budować i naprawiać ich gospodarkę i na pewno oni byli by szczęśliwi żyjąc u siebie w pokoju i względnym dobrobycie.

Międzynarodowy syjonizm i jego szabesgoje chcą po prostu stworzyć z normalnych białych państw dżunglę rasową gdzie ludzie biją się miedzy sobą o religię o każdy grosz i ochłap, gdzie ludzie żyją w swoich zamkniętych gettach rasowych, gdzie imigranci nie chcą wtopić się w społeczeństwo do którego przyjechali. Są to sztucznie podsycane przez syjonizm problemy. Stara Rzymska maksyma – „Dziel i rządź” jest jak najbardziej w tej sprawie na miejscu.

Rosja oczywiście to gigantyczny kraj z wieloma nacjami i etnicznościami i z moich obserwacji zauważyłem parę istotnych elementów pozytywnej współpracy pomiędzy ludźmi rożnych ras, a jest to dorobek komunizmu ! Bo to właśnie ZSRR i komunizm stworzył podwaliny pod równość społeczną także w wymiarze etnicznym .Komunizm jako taki w Rosji nie istnieje ale właśnie ten dorobek komunizmu czyli równość rasowa został utrzymany z dużym powodzeniem. Rasizm w obecnej Rosji w małym stopniu na pewno istnieje ale każdy objaw rasizmu jest tępiony przez władze co jest bardzo słuszne a władze Rosji bardzo dobrze orientują się o co w tym rasizmie chodzi.
Rosja obawia się ze zachód by zniszczyć spójność Rosji chce i na pewno próbuje podsycić rasizm a to doprowadzi do rozkładu od wewnątrz Rosji na wzór rozkładu państw białego człowieka jaki można zaobserwować na zachodzie.

AP080724019718

Wizyta Obamy w Berlinie i amok szczęścia Niemców – żałosny spektakl samo poniżenia białego człowieka.

Pamiętacie wizytę Obamy w Berlinie zanim wybrano go na prezydenta USA? był wtedy zwykłym zdaje się senatorem i nawet żadnej kampanii przedwyborczej nie prowadził. Co się działo w Niemczech w Berlinie graniczyło na kompletnym amoku i histerii szczęścia milionów Niemców. Miliony ale dosłownie miliony Niemców wiwatowało jemu jak by sam Bóg przyleciał .Zachwyceni i zapatrzeni w Obamę Niemcy płakali ze szczęścia, że widzą Amerykańskiego murzyna i na dodatek Noblistę i mogą złożyć jemu hołd. To było niesamowicie poniżające widowisko gdy tłumy białych praktycznie klęczało przed murzynem jak Bogiem i płakało ze szczęścia. Ja Niemców szanuje za ich pomysłowość techniczną i ich niektóre wynalazki mają w tym bogatą historię ale politycznie Niemcy są cepami, idiotami, debilami większymi nawet od Polaków. Dobry przykład to przecież Adolf Hitler za którym miliony głupich Niemców poszło na wojnę i straciło życie i stracili kraj zamieniony w morze ruin.To pokazuje kompletny infantylizm polityczny Niemców.

Niemcy lubią słuchać jednak rozkazów, coś w tym narodzie jest nie tak.Niemcy nie tylko zapatrzyli się bezkrytycznie w Amerykę ale muszą żyć z ciągłą tzw. traumą holokaustu, muszą kochać tzw. gołąbka pokoju morderczy pasożyt Izrael i muszą żyć w tym swoim multi-kulti, kraj został zamieniony w szambo etniczne, prawdziwa dżunglę z milionami prymitywnej dzikiej ludności trzeciego świata . Niemcy zostali jak pieski nauczeni do lubienia tej dziczy i jest Verboten jakakolwiek krytyka zmasowanej migracji ludów III świata do Niemiec. Dodać do tego trzeba promowanie już nawet w przedszkolach homo/pedalizmu, feminazizmu to obraz Niemiec jest tragiczny. Niemcy są narodem dla mnie przegranym i to samo dotyczy Skandynawii, UK, Holandii,Francji i reszty zachodu – całego tzw. zachodniego świata.
Niemcy nadzwyczajnej pokochali masowego mordercę Noblistę Obamę, czarnego zboczeńca/ dziwaka Michaela Jacksona lub innych kolorowych debili z MTV i wiadomo Niemcy muszą kochać żydowskiego hochsztaplera tzw. . geniusza wszech czasów Einsteina ..Natomiast Niemcy zapomnieli i wstydzą się swojego wielkiego, Niemieckiego bohatera Narodowego Arminiusza a dlaczego nie pamiętają Arminiusza ? bo był białym.

016023671_40100

Niemieckie mięso armatnie gotowe oddać życie za Hitlera.

A gdy odezwie się u Niemca głos rozsądku( co jest już bardzo rzadkie) głos obrony białego człowieka w swoim ojczystym kraju to taki Niemiec będzie od razu posądzony o  Antysemityzm/rasizm lub człowiek broniący swojej nacji zostanie okrzyknięty Nazista faszystą. Wpojono białemu człowiekowi wieczną winę za śmierć żydów a białym amerykanom dowalono obok winy za holokaust winę za niewolnictwo murzynów w 18-19 wieku i teraz biały człowiek w USA, Kanadzie musi poniżać się przed murzynem i żydem musi wstydzić się koloru swojej skory. W Ameryce dochodzi do takiej paranoi, że wprowadzono przymusowe kwoty w zatrudnieniu czarnych i mniejszości kosztem białego pracownika jest to tzw. affirmitive action, a nawet odzywają się głosy by rząd USA płacił czarnym odszkodowania za niewolnictwo w 19 wieku .Naród amerykański jest już śmiertelnie podzielony rasowo tam dojdzie do potężnych rozruchów rasowych a powodem tego jest celowe działanie rządu USA na zamówienie syjonistycznych organizacji i Izraela. Bo widzicie spójnie etnicznie państwo białego człowieka jest śmiertelnym zagrożeniem dla pasożyta Izraela .Izrael stracił by wtedy swojego głównego żywiciela czyli USA i Niemcy.

Niestety Wszystko to co Niemcy/amerykanie wyrabiają jest uznawane przez durnotę Polska za oznakę nowoczesności, europejskości, światowości i jak te małpy większość Polaków naśladuje swoich zachodnich Panów. Ci ludzie są głupcami niszczącymi swoje ojczyste gniazdo, Oni sami siebie niszczą ,oni są zakałą Polski którą trzeba eksterminować jak karaluchy . Tych Polaków razem z Niemcami i resztą zachodniego bagna trzeba by wziąć za łby i do wora w największy krater wsadzić i spuścić na nich jeszcze parę głowic nuklearnych żeby raz na zawsze ślad po nich zaginął.

I teraz cymbały Polskie na rozkaz Pana żyda/Niemca /Amerykanina rzuciły się na Rosję i Ukrainę by zniszczyć ostatnie niezależne suwerenne państwa białego człowieka i tym samym niszczą swoje Polskie ojczyste gniazdo. Wirusem niszczenia i samoponiżania swojej rasy zaraziliście się od Niemców a dla Polaka Niemiec jest wzorem do naśladowania – WZOREM DO SAMOUNICESTWIENIA!
Upadek etniczny Polski białego człowieka już się zaczął ponieważ Polska będąc w bagnie unijnym jest zobowiązana na początek do sprowadzania kilku tysięcy rocznie imigrantów z III świata a z roku na rok będzie ich więcej, idziemy tym samym torem co Niemcy, Szwedzi, USA, Kanada etc. czyli zmasowana migracja kolorowych ludów do krajów białego człowieka i rozkład od wewnątrz kraju. Rosja temu się opiera i jak wspominałem jest to jeden z powodów dążenia do jej unicestwienia i zamienienia jej w multikulturowe bagno społeczne czyli rozkład. Biały człowiek ma być po prostu unicestwiony lub sprowadzony do roli bydła pociągowego, taniej siły roboczej.

Ktoś bardzo boi się białego człowieka i nie trudno dostrzec kto za tym stoi. Rosja odkryła prawdę i się najzwyklej broni przed Międzynarodowym Syjonizmem kryjącym się jak kameleon pod wieloma nazwami, ugrupowaniami, religiami i organizacjami .Syjonizm czerpie ogromne zyski skłócając narody, rasy świata a głównym celem syjonizmu jest biały człowiek.
Muszę wam to dobitnie powiedzieć Polacy żeby dotarło do mózgownic: ROSJA BRONI BIAŁEGO CZŁOWIEKA, ROSJA BRONIĄC SIĘ PRZED TZW. MULTI-KULTI BRONI TAKŻE CIEBIE POLAKU/POLKO – ROSJA JAKO OSTATNI BIAŁY KRAJ NIE PODDAŁ SIĘ – ZROZUMCIE TO!

Podsumowanie:
Może pomyślicie ze jestem wielkim rasistą i nienawidzę murzynów lub hindusów. Nie ! ja jestem komunistą i będąc komunistą nie mogę być rasistą bo te dwa koncepty nawzajem się wtedy wykluczają. Jestem za równością ekonomiczną i rasową ludzi na całym świecie bo walka o równość przyniesie czarnej Afryce I Indiom dobrobyt i pokój w ich ojczystych krajach – dobitnie muszę zaznaczyć i powtórzyć – W ICH OJCZYZNACH !.

Natomiast jestem przeciwnikiem przymusowego zalewania krajów białego człowieka imigrantami z III świata, jestem przeciwnikiem multi-kulti bo są to procesy przymusowe, sztuczne, celowe i skrajnie niszczące spójność etniczną Narodów białego człowieka. Będę bronić swoich ludzi, swojej Polskiej kultury, języka i obyczajów. Obcą egzotyczną kulturę mogę obejrzeć w TV czy o niej poczytać i to mi wystarczy .Nie chcę by w moim kraju powstawały animozje rasowe/religijne stworzone milionowym napływem kolorowej ludności III świata.

Może niektórzy powiedzą dlaczego tak się uwziąłem na Niemcy? a to dlatego, że Niemcy są jednak potęgą gospodarczo ekonomiczną europy i przykładem, wzorcem do naśladowania, ale Niemcy eksportują do europy wschodniej nie tylko świecidełka w postaci proszków do prania, samochodzików czy innych bibelotów oni eksportują multi-kulti i zgniliznę moralno społeczną a Polak/Polka chcąc być „małym” Niemcem tzw. nowoczesnym, ultraliberalnym, członkiem europy naśladuje Niemców we wszystkim ! Niestety to naśladowanie zgniłej europy też w Rosji i na Ukrainie występuje ale nie do tak wielkiego stopnia jak w Polsce.

I dlatego ta wojna przeciwko białemu człowiekowi w Rosji przeszła w fazę otwartej wojny militarnej.
Zachód przeprowadził test obecnej wojny przeciwko Rosji kilkanaście lat temu niszcząc kompletnie Jugosławię, a Jugosławia była właśnie pięknym przykładem państwa wielonarodowego, bardzo dobrze zarządzanego i dość bogatego. Przede wszystkim ideologia Jugosławii w dużej mierze opierała się na komunizmie i to komunizm dał ludziom rożnej etniczności i kolorowi skory równość i braterstwo co widzimy jeszcze na komunistycznej Kubie, a Kubańska ludność składa się w 30 % z murzynów którzy obok białych żyją w całkowitym pokoju, równości i bez żadnych animozji rasowych.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s