Poroszenko i Putin

Petro Poroszenko nie głupi facet, zdobył miliardy na produkcji czekolady która w większości szła na eksport do Rosji i mimo telewizyjnej szarady w postaci jego przemówień pełnych nienawiści wobec Rosji tak naprawdę ściśle współpracuje z Rosjanami. Moim zdaniem Poroszenko będzie na długi czas prezydentem Ukrainy.

Myślę, że za zamkniętymi drzwiami P. Poroszenko z W. Putinem doszli już dawno do porozumienia co do o przyszłości Ukrainy, sądzę że Poroszenko jest czlowiekiem Moskwy i dotyczy to każdej bardziej znaczącej postaci polityczno – gospodarczej Ukrainy, nawet Tymoszenko z Jaroszem lub Kołomyjskim (żydem) Oni służą jako instygatorzy tzw. nienawiści wobec Rosji i stwarzają sztuczny teatr zagrożenia Rosyjskiego, by jak najdłużej wykorzystywać głupców euro atlantyckich – wykorzystywać ich z kasy.

Na razie Amerykance niby mają wolne pole działania na Ukrainie i to w większości amerykańskie komando sieje śmierć w Doniecku, Ługańsku i może wyglądać, że Poroszenko jest w 100% czlowiekiem USA i musi słuchać rozkazów amerykanów. To tylko część prawdy, bo w rzeczywistości  Poroszenko na boku robi interesy z Rosją.  Rosja też jest cierpliwa  wobec Ameryki i pozwala jej na zbrojne działania na Ukrainie ażeby NATO odkryło jak najwięcej swoich kart strategiczno przetargowych wobec Rosji. A naiwna politycznie Europa zachodnia poszła na całego i pierdoli o jakiejś demokracji i wolności słowa i zaufała Ukraińcom a Ukraińcom nie chodzi o żadną demokracje, wolności czy też walkę z Rosją ale po prostu o dolary i euro które płyną szerokim strumieniem od naiwnej europy zachodniej w tym miliardy z bardzo ułomnej  politycznie Polski. Te dolary i euro oczywiście jadą wprost na konta Szwajcarskie Ukraińskich oligarchów, przeciętny Ukrainiec nie zobaczy centa.

Jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze i Ukraińcy o tym właśnie tylko myślą – Pieniądze przede wszystkim z UE ale i z Rosji. Poroszenko i jego gabinet magnatów gra na dwa fronty, udaje przyjaciela zachodu aż do czasu całkowitego wyruchania Niemieckiego, Polskiego, Amerykańskiego obywatela z kasy. Ukraińcy chcą też Ruskich wyruchać z kasy, na razie im to się udaje w postaci darmowego gazu który po prostu kradną z gazociągów a Rosja na to póki co idzie i będzie szła.
Ukraińcy jako nacja już w zamierzchłych czasach przestali by istnieć ale ich inteligencja pozwoliła im przetrwać i przeżyć w ultra trudnych warunkach na przestrzeni dziejów i teraz przez ten konflikt pokazała się Ukraińska mądrość, w robieniu kasy na tym chaosie wykreowanym przez zachód.
Rosji dotyczy to jeszcze bardziej bo z małego słabego księstewka Moskiewskiego powstało mocarstwo światowe.

Wracając do Ukrainy i Poroszenki: W.Putin zrobiwszy porządek kilkanaście lat temu ze swoją bandą żydowskich oligarchów, poustawiał też Ukraińskich pomniejszych i obecnie po prostu pozwolił tej chciwej ukraińskiej hołocie na wykorzystanie naiwnego zachodu na kasę a Ukraińcy są w tym najlepsi. Pozwolił bo wiedział, że ten proces jest nie do zatrzymania i gdy już walizki euro będą pełne Ukraina wróci w objęcia Rosja jako spójne państwo  i Ukraina wyjdzie na tym dość dobrze a Polska z całego tego konfliktu wyjdzie najgorzej. Bo jeszcze raz powtarzam, Ukraińcy są bardzo inteligentnym i cwanym Narodem i oni zawsze politycznie grali na dwa a nieraz na trzy fronty. Poczytajcie o historii tego regionu to przyznacie mi racje.

A działania wojenne na wschodzie ? no niestety, to robota płatnych szwadronów śmierci z Ameryki i Polski. Na to co się tam dzieje nawet Poroszenko nie ma wpływu i nie on o tym decyduje, to jest robota NATO a jakieś tam oddziały Ukraińskie są tylko mięsem armatnim wysyłanym na śmierć pod publikę.

Ekonomia i kasa w tym konflikcie gra pierwsze skrzypce i sądzę, że gdy ostry konflikt trochę ucichnie lub całkowicie się zatrzyma to Ukraina wyjdzie z tego najlepiej bo jak pisałem kasa idzie od Polaków, Niemców i kasa idzie też od Rosjan.
Szkoda, że Polacy nie są tak cwani i mądrzy jak Ukraińcy. Świetny duet byśmy stworzyli.
Widzicie, Niemcy na rozkaz Ameryki muszą wspomagać finansowo Ukrainę, tylko że Niemców jeszcze na to stać. Polska dostała podobny rozkaz od USA z tym, że Polska już jest dawno bankrutem. Polska zaciąga pożyczki w Niemieckich bankach by wysłać te miliardy Euro od razu na Ukrainę. Nam się dostanie nie podwójnie ale potrójnie po dupie gdy sprawa z Ukrainą ucichnie.

Bo tak :

  •  Eksport płodów rolnych do Rosji już nie będzie tak łatwy jak przed sankcjami (być może nawet niemożliwy) a zachód nie chce Polskich jabłek czy serów bo zachód tonie w swojej własnej gorze mięsa i reszty żarcia.
  • Miliardy euro i $ wysłane na „pomoc” Ukrainie zwiększą potężnie Polski dług – Masakra!
  • Granice Polski dla Ukraińców są otwarte i setki tysiącu uciekinierów z banderowskiego Lwowa zrobi w Polsce prawdziwy zamęt. Oni dopiero pokażą Polskiej Policji prawdziwy Majdan w każdym większym Polskim mieście.

A wszystko to przez idiotyczną Polską Rusofobie i największa Polska ułomność – ekstremalną naiwność polityczną Polaków. Ludzie opanujcie się, bo te emocje nienawiści wobec Rosji zniszczą was samych. Nie musicie kochać Rosjan, róbcie z nimi interesy ! Zachowajcie spokój, bez emocji i uczcie się robienia kasy od Ukraińców. Stwórzcie z nimi jakiś pakt, wtedy pokażemy pedalskiej Brukseli i Berlinowi prawdziwy Sarmacki  żywioł, a przy okazji może i coś z Rosyjskiego stołu skapnie;) Zamiast grac o kasę jak cwani Ukraińcy i wykorzystywać Niemców, Amerykanów i nawet Rosjan to my jak samobójcy, idealiści oddaliśmy się całkowicie w sprawę „demokratyzacji „ Ukrainy a Ukraina rucha Polaków z kasy. Ta Polska ułomność i naiwność polityczna jest chyba dziełem żydokatolicyzmu i kleru ale to już inna para kaloszy.

Nasz kochany kraj potrzebuje naprawdę jakiegoś mądrego przywódcy, bo już samo położenie geostrategiczne mogło by Polsce zapewnić naprawdę wielki dobrobyt  – TO MY POLACY BYŚMY WTEDY ROZDAWALI W EUROPIE KARTY !  DOTARŁO DO MÓZGOWNIC? Żal i zarazem śmiech mnie rozwala z tej całej sytuacji z Polską, bo o Rosję czy Ukrainę się nie martwię (oprócz śmierci biednych ludzi z Doniecka, Słowiańska, Ługańska) Pozdrawiam

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s