Amerykańce poszły na całego i już nie odpuszczą Rosji

Za dużo zainwestował międzynarodowy syjonizm aby odpuścić Rosji i szykują jej wojnę która tak właściwie już się zaczęła w Sławiańsku, Doniecku, Ługańsku. Ustawiły Usrańce do nogi swoich Niemieckich, Angielskich, Francuskich, Polskich piesków i teraz czekać na następny ruch tych kurew z Waszyngtonu i telavivu . Zachodni bandyci chcą sprowokować Rosję do ataku i Polska ma być tym zapalnikiem bo zachodni Ukraińcy już są gotowi do poświęcenia swego życia dla izraelousa.

10563068_10152306376738479_3690897497105066238_n

Sławiańsk.

Pamiętajmy, że amerykańce już raz rozwalili samolot i zwalili winę na Rosję był to tupolew z Kaczyńskim i elytami na pokładzie – to wbiło potężny klin pomiędzy Polaków a Rosjan, teraz  gnoje amerykańskie walnęli Malezyjskim w Rosję czyli te psychozjeby amerykańskie nie liczą się z niczyim życiem – mówi wam coś 9/11 w Nowym Yorku i ponad 3 tysiące zamordowanych ludzi – amerykanów?
Do trzech razy sztuka i coś podobnego  ludobójskie kurwy z Waszyngtonu sprezentują teraz Polsce by mięso katolskie wzburzyć do ataku na Rosję.

Powiecie, że Polska nigdy nie zrobi tak samobójczego kroku ! No w porządku a pamiętacie atak malutkiej pchły Gruzji na Rosję w roku 2008 ? To maleńkie gówno Gruzja pod wpływem tej samej histerii antyrosyjskiej zaatakowała giganta Rosję bo myśleli naiwniacy, że hameryka przyjdzie z odsieczą. Ja myślę, że Gruzini i Polacy mają dużo podobieństw, pierwsze co leci na mózg to głupota, debilizm, kompletne pustostan w czaszkach…..Wtedy debilów Gruzińskich udało się dość łatwo napuścić do wojny a czy Polaków też uda się ot tak napuścić do fizycznego ataku na Rosję? I tu moja teza: Prowokacja CIA w Polsce i zwalenie winy na Putina po czym polska tłuszcza ruszy na Rosję ….No zobaczymy.
Zaznaczyć muszę, że czasem cudownie nawet tak zgniłe państwo jak Gruzja lub Polska może urodzić wybitną jednostkę w wypadku Gruzji urodziła ona wielkiego człowieka Józefa Stalina a czy w Polsce będzie ktoś podobny ? Mam nadzieje !

Wracając do Polski.
Ja ma już w dupie amerykanców, morderczych tzw. żydów czy spedalonych Niemców ta zachodnia hołota gnije w własnym kale i nic jej już nie uratuje. Żal mi Polski bo tu mieszkam i widzę co żeście zrobili z Mojej ojczyzny. 90% doroślej populacji Polaków natychmiast trzeba by pozamykać w gumowych ścianach bo tylko debil robił by tak idiotyczne rzeczy sobie i swoim wschodnim sąsiadom – Wy Polscy psychole jesteście zagrożeniem dla świata dotarło do mózgownic ?

Prawda jest taka, że Polacy wykopali swój grób i chcą do niego wepchnąć pozostały zdrowy 10% Polaków ze sobą. Zaczęliście kopać swoją mogiłę wejściem do UE i NATO i dziś grób już jest gotowy wystarczy teraz iskra by podpalić puste Głowy szałem zemsty – kapelani z kropidłami już czekają by lać wasze łby świętą wodą i wysłać was na krucjatę przeciwko Rosji.

Mądrości u was nie ma wystarczy popatrzeć na wasze infantylne zapatrzenie w Watykan, w papieży. Pomacha wam rabin w kościele ampułką krwi Wojtyły i wy dostajecie orgazmów, mdlejecie ze szczęścia. Pytam się ile macie lat, że dajecie się nabierać na te cyrkowe numery ? Ta wasza cywilizacja łacińska jest gówno wartym śmieciem bo zniszczyła w was resztki Słowiaństwa, resztki zdrowego rozumu i dała wam co ? dała wam krzyż śmierci, dała wam niepojętnie antyludzką religię śmierci, serwilizmu, zniewolenia umysłowego w imię jakiegoś boga żydowskiego i w imię jego nadludzi tzw. żydów i dała wam żądze pieniądza ! Teraz ten judejski kit wciskają te głupie baby nauczycielki nawet naszym niewinnym Polskim dzieciom w szkołach i przedszkolach – łapy precz od dzieci wy ciule !
Tak was wyszkolił Watykan z amerykańcami, że obecnie szczują was na ostatnie porządne kraje europy na Rosję i Białoruś.

Wy pustaki chcecie ustawiać mądrą Rosję czy mądrą Białoruś ? Sami sracie w swoje Polski gniazdo a chcecie innym doradzać jak się maja rządzić ? Machacie im pięścią, szkalujecie, szydzicie a co wam złego zrobiła Rosja lub Białoruś ? Putin kazał Polsce zlikwidować stocznie, Putin nakazał prywatyzacji Polskich szpitali a może to Putin zakazał używania zwykłych żarówek ? Kto mi powie co złego Polsce zrobiła Rosja to temu stawiam kastę piwa ! Czekam.Tylko nie nawijać mi o Katyniu !

Nawet jak mówicie ta głupia Ukraina nie jest tak debilna jak Polska bo połowa Ukrainy nie chcę mieć nic wspólnego z gestapowskim Lwowskim bandera stanem. Polacy z zachodnimi Ukraińcami stworzyli idealny duet głupców i teraz amerykańskie żydy z Watykanem wyruchają Polaków i rzucą jak kawał mięsa na wojnę. Bo nie myślcie, że szkopy czy usrańce wyślą swoje mięso na wojnę, to nawiedzeni Polacy z Ukraińcami mają przelewać swoją krew za Izrael i USA. Durnie do kwadratu niech giną bynajmniej oczyści się Polska z łajdaków i zdrajców.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s