Zwycięstwo życia nad śmiercią !

Opium sprowadzane tonami do Polski z Afganistanu przez najemników znaczy się bohaterskie wojsko polskie musi być dodawane przez kler do opłatków bo Polacy drzwiami i oknami walą do kościołów i padają na kolana przed tymi rabinami w sukmanach. Innego wyjaśnienia na otumanienie krzyżami ,trupami, Maryjami, i papieżami nie ma według mojej skromnej opinii. No bo co może być tak pięknego w tej religii śmierci pytam się ?
Czarna mafia kościelna niezły interes kręci, miliony bab i dziadów na głodzie narkotycznym jak zombie na dźwięk dzwonów lecą po następną dawkę narkotyku i tak codziennie .Zaiste, kler ma żyłkę do robienia kasy, nauczył się perfekcyjnie od swoich starszych braci w wierze nabijania owieczek w butelkę. Kościół powinien sprzedawać akcje i wejść na giełdę – złoty interes na wieki wieków !

Jezus zmyślony Ileś tysięcy lat temu chyba stanie się realny i zejdzie z krzyża żeby go połamać na łbach Polaków. Bo inaczej ten naród nigdy się nie ocknie z letargu, ewentualnie wojna pokaże debilom priorytety ale wojna to straty ludzkie chodzi mi o te niewinne nieskażone żydokatolstwem Polskie dzieci.

muscular-jesus-breaking-cross

Psy szczekają a karawana idzie dalej , tak w skrócie można całą obecną Polską farsę polityczną opisać. Wściekłe zwierzęta weterynarz usypia, eliminuje się i tak trzeba by zrobić z tymi wściekłymi psycho-babami i pedalstwem medialnym co zatruwa umysły milionów ludzi .Hipnoza ekranem TV spowodowała nieuleczalne straty mózgowe chyba na całym globie .

Na temat Rosji, Ukrainy i tej sytuacji nic wielce nie będę pisać z wyjątkiem że, niedługo przyjdzie zima a Dziadek Mróz jest najlepszym generałem , przekonali się o tym Napoleon i ten idiota Hitler, i już za parę miesięcy przekonają się o tym gestapowcy PolskoUkrainscy z Lwowa i Warszawy. Wypiję za unicestwienie tego ścierwa kastę browarów .

A tak już było ładnie w europejskim żydostanie cooo?

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s