Czyste gówno

Były żydowskie cuda typu zamienianie wody w wino, chodzenie po wodzie i temu podobne banialuki lecz nikt przez te tysiąclecia nie potrafił zrobić z gówna złota .
Ale na początku 20 tego wieku znaleźli się ludzie którzy potrafili dokonać niemożliwego – Cud zamianiany gówna w źródło ogromnego pieniądza. Dokonali tego ci sami ludzie od bajdurzeń mojżeszowo/jezusowych.

Mowa jest o filmach z Hollywood ..zwykłe odchody mają więcej pożytku, są bardziej wartościowe aniżeli filmy ..Odchody rozłożą się w ziemi, użyźnią ziemię natomiast filmy zakiełkują w mózgach miliardów ludzi i stworzą im piekło .Na tych filmach rodzą się ogromne fortuny ale głównym celem jest dezinformacja i sterowanie ludźmi .

Cały świat małpuje amerykańskie filmy , nawet III świat Indie tworzą czystą paranoję na wzór amerykański tzw. Bollywood zatruwając życie ludziom żyjących już w koszmarze znaczy się w największej dupokracji świata, w największym niewobrażalnym kapitalistycznym syfie i żeby było im „wesoło” kapitalizm stworzył im nowe zachcianki, bo teraz ludzie chcą mieć nowe rzeczy, chcą mieć samochody, pralki, pierdoły które są im wtłaczane przez TV i w ten sposób podbito następnych parę miliardów ludzi ..Ludzie stali się konsumentami na wzór amerykanskoeuropejski..Gówno z TV jest idealną pożywką pod kiełkujące w mózgach nasionko żądzy posiadania pierdół i często za te świecidełka ludzie płacą nawet swoją krwią.

Niepojętne jest jak można to gówno, łykać jak można brać jakikolwiek przykład z TV ?
No i teraz doszedł do tego Internet z miliardami wiadomości na sekundę, po prostu mózg boli od śledzenia każdej informacji .
Idę ulicą i widzę dziewczynę jadącą rowerem i zamiast patrzeć gdzie jedzie to ona trzyma telefon w reku i pisze jebane esemeski, tak robi prawie każda „nowoczesna” kobieta – paranoja potężna ogarnęła ten świat.

Można powiedzieć ze kapitalizm stworzył piękny, bezbolesny sposób zniewalania miliardów ludzi poprzez TV ..Bo nawet w szałasach gdzieś w Afryce jak to często pokazują honorowe miejsce zajmuje odbiornik TV i ci biedni ludzie wlepiają swoje głodne gały w amerykańskie gówno .

Gdy już łykną trochę tego narkotyku to cud został dokonany i tacy ludzie są już we wstępnym stadium niewolnika .Po jakimś czasie przyjedzie rabin w sukmannie czyli misjonarz katolicki i zacznie tym biednym ludziom wciskać kit o Jezusach, o wiecznym życiu – przegięcie pały maksymalne .

Sen o amerykańskim życiu zakiełkował w naszych mozgach i później mówimy tym samym językiem, myślimy tymi samymi myślami które sa nadawane w TV i w Internecie..
Niektórzy buntownicy potrafią wyłączyć TV chwała im za to, ale niepostrzeżenie wskoczyli z deszczu pod rynnę czyli poszli w facebook a to jeszcze większe fekalia aniżeli TV ..jesteśmy pod podwójnym ostrzałem jak nie żydoeskpert w TV to miliardy fałszywych informacji na Internecie ..Jak tu Kuźwa żyć?
Na tą trochę pesymistyczna notę kończę .Cześć, trzymajta się !

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s