Samoloty Malezyjskie i rola Polski (teoria konspiracyjna)

Histeria anty Rosyjska maksymalna. Polacy dostali amoku i piana wściekłości na Rosję kipi z ryjów Polskiego ścierwa politycznego i medialnego. Nie ma co się tą hołotą w garniturkach i tymi wściekłymi babami redaktorkami przejmować. Bez emocji Polacy.
Przedstawie moją teorię na temat wydarzeń 17 lipca bo sezon ogórkowy w pełni. Krótko i zwięźle co się stało z samolotami i co nastąpi wkrótce według mojej teorii konspiracyjnej (podobnych teorii jest już multum na internecie ale moja ma coś ekstra)

Tak sobie patrzyłem na mapkę lotu MH17 z Amsterdamu i myślę, co jest grane z tą małą korektą lotu pod W-wą? I teraz wiem, a mianowicie:

MAS17_Location_Map_Full

Amerykańska robota od A do Z.

  • Samolot został podmieniony pod Warszawą.
  • Samolot z Amsterdamu MH17 wylądował pod W-wą na lotnisku wojskowym.
  • Samolot Malezyjski MH370 „zaginiony” 8 marca czekał już na lotnisku z odmrożonymi trupami na pokładzie.
  • Czekał na paszporty i bagaże osobiste pasażerów z MH17.
  • W dalszy lot puszczono MH370 ze zwłokami i samolot spadł (bomba)
  • Pasażerowie MH17 zostali zlikwidowani.
  • MH17 zostanie przemalowany w barwy Lot(Polski LOT posiada już kilka Boeingów 777).
  • Przemalowany w LOT samolot z trupami z MH17 na pokładzie będzie rozwalony gdzieś w Polsce.
  • Prawdziwy samolot LOT zostanie skierowany od razu po starcie na to samo lotnisko wojskowe jak w przypadku MH17
  • Polscy pasażerowie zostaną zlikwidowani.

Straszna ta teoria i na pewno zapytacie dlaczego amerykance rozbiją samolot w Polsce? I pewnie powiecie, że w tych czasach Amerykanie nie zabijali by niewinnych ludzi dla celów politycznych. Nie?????. A wydarzenia 9/11 i 3 tysiące zamordowanych ludzi? kto to zmajstrował ? Jakiś paru arabów nie umiejących nawet latać motolotnią? Ameryka zabiła swoich, zwaliła winę na arabów i wściekła publika amerykańska poszła z chęcią na wojnę: Irak, Afganistan.

No i teraz amerykance wywiną nam podobny numer.

Rozbicie przez amerykanców następnego samolotu w Polsce jest potrzebne, bo widzicie, szczury na Ukrainie zaczynają pakować walizki i spierdalać ( Jaceniuk) . Ukraina wraca po rozum do głowy i przyjaznych stosunków z Rosją (ale najpierw cwani Ukraińcy dobrze wyruchają Niemców z Ojro) dlatego trzeba podgrzać teraz Polskie mięso do działania a Polacy w głupocie i ślepej miłości do hameryki są niedoścignieni…Najlepiej jakaś katastrofa tu i tam i obwinić Rosję.
Żeby zwalić winę na Rosję i zapędzić Polaków do ataku na Rosję ten przemalowany na barwy LOT-u Malezyjski Boeing 777(MH17) spadnie, wybuchnie, coś w tym stylu być może naprowadzą go amerykance na jakąś pielgrzymkę by nawiedzona tłuszcza poszła na krucjatę do Rosji. .Wiadomo amok sięgnie zenitu, że to wina Putina i Polska zaatakuje Rosję.
Rosja przeprowadzi błyskawiczny zmasowany kontratak a Polska dzielna armia z kapelanami zwinie się w parę godzin.

Armia Rosyjska stanie na Odrze i Nysie i Niemcy zesrają się potężnie w gacie na widok Armii Czerwonej 50 km od Berlina a Polskie dziewczyny i kobiety powitają Gierojów Rosyjskich kwiatami. Amerykance nie kiwną palcem (bo ich chore finanse same położą ich na łopatki) Po drodze Rosja zrobi porządek z gestapowcami na zachodniej Ukrainie .NATO przestanie istnieć. Rosja po „małym„ oczyszczeniu Polskiej sceny polityczno/gospodarczej błyskawicznie opuści Polskę i wtedy zabierzemy się za odbudowę Polski na zasadach równości, sprawiedliwości i przyjaźni wobec Rosji. Kler i całe te badziewie judejskie ewakuuje się do Watykanu 😀

Cześć i nara!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s