Oto baranek boży

Mówisz z dumą, że jesteś ateistą . Mówisz ,że nie jesteś katolikiem i religia Cię nie obchodzi bo Ty wiesz więcej i znasz prawdę. Niektórzy uważają się za Słowian powracających do korzeni naszych przodków i odrzucają wszystko co żydowskie. Podam tylko jeden przykład na to, że właśnie jesteście katolikami/chrześcijanami ( nieświadomymi)

Jesz mięso? Jesz.

A wiec jesteś katolikiem bo podstawową doktryną chrześcijaństwa jest: „Czyń ziemię sobie poddaną” czyli zabijaj zwierzęta i podporządkowuj sobie naturę. Dopiero człowiek odrzucający zabijanie zwierząt na pożywienie może uważać się za ateistę i wtedy dopiero jest wolny od chorych doktryn, nakazów, dogmatów religijnych.

Powie mi ktoś, ze przecież człowiek zawsze zabijał zwierzęta na pożywienie i inaczej nie można żyć .
Tak nam wmawia judaizm i jego pochodne chrześcijaństwo , muzułmanizm bo to oni piszą historie świata. Kościół od 2 tysięcy lat trzyma pieczę nad naszą historią, i ma pod kontrolą naukę o naszych przodkach.. Piszą fałszywą historię o Słowianach i o historii całej ludzkość a wszystko co wypisują w swoich tzw. dziełach i świętych księgach to fałsz, obłuda, horror w imię jakiegoś żydowskiego mściwego i okrutnego Boga pod postacią Jezusa, Ojca, ducha i Allacha.
Ateiści – jesteście perfekcyjnymi Katolikami – prawdziwymi żydami bo być żydem to nie kapelusz, nos i pejsy ale miłość do pieniądza /profitu kosztem ziemi i wszystkiego co ją zamieszkuje. I nie miejcie złudzeń, że ujdzie wam to płazem bo przelanie krwi niewinnej istoty jest najwyższym okrucieństwem a wy macie ręce pełne krwi !
img410702passover sacrifice (10)Oni to robią otwarcie a wy Polacy robicie to zwierzętom milionami codziennie w rzeźniach. Dopóki tego nie zmienicie dopóty nie zaznacie pokoju tu na ziemi i po śmierci.

PS. Najważniejsze przykazanie Nowego Słowianina.
https://wiecznaziemia.wordpress.com/2014/07/04/najwazniejsze-przykazanie-nowego-slowianina/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s