Sin City – Miasto Grzechu . 2005

Wstyd mi się przyznać ale jednak czasem, bardzo rzadko usiądę przed TV i rzucę okiem na ten burdel. Unikam jak ognia wszelakich dzienników, wiadomości, teleexpresów, wołoszańskich, wojewódzkich, programów historycznych, sportu itp. Lecz trudno nie zahaczyć o tych parchów szczekających antyrosyjskie, anty ludzkie głupoty. Patrząc na te wszystkie wypudrowane, wściekłe, nawiedzone baby „ekspertki”, posłanki, redaktorki  i  sfeminizowane cioty w garniturkach można dostać palpitacji serca i stracić nadzieję w ludzkość.
TV uważam za wroga numer jeden ludzkości i Broń Masowej Zagłady siejącą najwięcej spustoszenia w ludzkich mózgach.
Powiem tak: spojrzę  sporadycznie na  programy TV żeby zobaczyć do jakiego stopnia można siać głupotę i propagandę bo mam już od paru lat wyrobioną opinię polityczną i nie dam się zbić z prawdy. Po moich wpisach tu na blogu sami możecie to stwierdzić.

Tyle na początek a teraz na  temat:

Żeby się odmóżdżyć i zapomnieć o dniu powszednim z browarem w ręku siedzę, pstrykam kanałami i akurat puszczali film: Sin city – Miasto grzechu.
Jest to nakręcony według komiksu film fabularny kryminał bardzo wiernie oddający nastrój i atmosferę komiksu, gra w nim wiele bardzo znanych aktorów i aktorek. Film składa się z czterech części ale są one jak by połączone w całość z przeplatającymi się wątkami.
Hollywood i filmy – to jest temat na kilkanaście stron analizy ale w skrócie można to tak określić: pranie mózgów na masową skalę , 99.99% fałszu, kierowanie /kreowanie ludzkiej świadomości według zdania tzw. ekspertów, polityków i reszty gówna z dyplomami i tytułami. Ludzie myślą i działają według tego co zobaczą w TV .Trzeba mieć bardzo silną wolę by nie uzależnić się od TV jak od narkotyku.

Ale czasem można wyłowić arcy ciekawe sprawy z tego śmietnika. Hollywood jak by pokazuje nam odrobinę prawdy lecz nie do końca .Ty baczny obserwatorze musisz połączyć to wszystko w całość, czerpiąc wiedzę ze wszystkich źródeł tych oficjalnych, jak i nieoficjalnych, z komentarzy, opinii z wiedzy zaczerpniętej nawet na ulicy.

Pomijając brutalność filmu Miasto Grzechu ukazuje dość jasno lecz nie do końca pewien problem który od paru lat jest mocno nagłośniony w mediach. Jest to problem pedofilii, prostytucji wśród kleru kościoła katolickiego. Z tego co pamiętam film został mocno skrytykowany przez hierarchów katolickich, to była jedna wielka burza wśród katolików domagających się blokady/cenzury tego filmu w Polsce i na świecie. Niektórzy powiedzą, że to żydzi chcieli zniszczyć poprzez ten film wiarę katolicka – to są bzdury ! Pokazanie jakoby tylko w KK istniej problem pedofilii i prostytucji jest niezłym trikiem tego filmu bo moim zdaniem tego typu rzeczy dzieją się w każdej oficjalnej wierze ,hierarchii religijnej ( katolickiej, protestanckiej, muzułmańskiej, hebrajskiej ) Politycy, monarchowie i bogacze tego świata także biorą w tym udział i my wiemy tyle ile ONI chcą byśmy wiedzieli. Trochę niechcianego dla NICH brudu wyszło na jaw kiedy w Belgi kilkanaście lat temu wybuchła sprawa z Dutroux – to jest fundament i podwaliny waszej wiedzy !  Warto zaczerpnąć więcej informacji na temat Dutroux, niestety większość informacji jest w j. angielskim, francuskim i wiele artykułów tych lepszych już znikło lub są bardzo ocenzurowane. Gdyby sprawę z Dutroux wzięto pod lupę i ujawniono by nam  całą prawdę, to gwarantuję wam był by to wstrząs na całą kule ziemską – rewolucja gniewu ludzkiego przeciwko władcom tego świata i religii.

Wracając do filmu Sin City powiem tyle, że gra aktorska i odcinek  z Marvem jest świetnie skonstruowany, ta część jest najlepsza w filmie.
Dla przypomnienia jaki to film  poniżej scena  w której  Marv się spowiada jak przystało na dobrego katolika.

Pozdrawiam wszystkich.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s